کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید سیم کارت و گوشی موبایل
سلام دوستان
آیا گوشی از ایران بخریم با خودمون بیاریم بهتره ( مثلا" S3 یا S4 ) یا از آمریکا بخریم؟؟؟؟؟
2- آیا این درسته که برخی شرکتها تو آمریکا گوشی میدن؟؟؟ اگر آره کدوم بهتره اینکه ازشون گوشی بگیریم یا خودمون تهیه کنیم
لطفآ" کسی که تجربه داره جواب بده چون میخوام برم گوشی بخرم منتها نمیدونم بخرم یا بیام آمریکا اونجا بخرم؟؟؟؟؟
شماره کیس :***5
سفارت آنکارا
ارسال فرمها : ماه می با ایمیل
دریافت تاییدیه : 10وز بعد
وضعیت : کلیرنس
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، reasonable
ا گوشی از ایران بخریم با خودمون بیاریم بهتره ( مثلا" S3 یا S4 ) یا از آمریکا بخریم؟؟؟؟؟
2- آیا این درسته که برخی شرکتها تو آمریکا گوشی میدن؟؟؟ اگر آره کدوم بهتره اینکه ازشون گوشی بگیریم یا خودمون تهیه کنیم
لطفآ" کسی که تجربه داره جواب بده چون میخوام برم گوشی بخرم منتها نمیدونم بخرم یا بیام آمریکا اونجا بخرم؟؟؟؟؟
3- آیا از وایبر یا واتس آپ و ...... میشه استفاده کرد تا هزینه ها پایین بیاد؟؟؟
ممنون
شماره کیس :***5
سفارت آنکارا
ارسال فرمها : ماه می با ایمیل
دریافت تاییدیه : 10وز بعد
وضعیت : کلیرنس
پاسخ
تشکر کنندگان: reasonable
من گوشیم آیفون 4 بود یه 3-4 سالی بود خریده بودم همونو آوردم اینجا البته باید گوشیتون آنلاک باشه هااا. بعدم اینجا یه پلن نامحدود تماس و تکست از at&tv گرفتم ازشم راضیم. با ایران تماس تصویری داریم خداروشکر فیلتر نیست هنوز.....
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock ، قصه گو ، reasonable
سلام میشه منو راهنمایی کنید که چی باید بگیرم..من تازه وارد آمریکا شدم و گوشی ایرانم با خودم آوردم و میخوام خط اعتباری بگیرم که شارژ بشه کرد.باید سیم کارت بخرم? چکار باید بکنم یا چی بگیرم?
درضمن اینترنت هم میخوام داشته باشه..ممنون میشم منو راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان یه سوال . وقتی یه تازه وارد میرسه اونجا میتونه بدون کردیت قرارداد 2 ساله برای موبایل و سیم کارت ببنده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-06-21 ساعت 18:39)face1 نوشته:  دوستان یه سوال . وقتی یه تازه وارد میرسه اونجا میتونه بدون کردیت قرارداد 2 ساله برای موبایل و سیم کارت ببنده؟

دوست عزیز نیازی به قرارداد نیست از پلن های ماهانه استفاده کنید که ضرری هم نداره و عالیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: face1 ، azadeh2014 ، reza_norouzi ، Rooz
(2014-06-20 ساعت 21:33)h..h نوشته:  سلام میشه منو راهنمایی کنید که چی باید بگیرم..من تازه وارد آمریکا شدم و گوشی ایرانم با خودم آوردم و میخوام خط اعتباری بگیرم که شارژ بشه کرد.باید سیم کارت بخرم? چکار باید بکنم یا چی بگیرم?
درضمن اینترنت هم میخوام داشته باشه..ممنون میشم منو راهنمایی کنید

دوست عزیز بستگی به ایالت محل اقامتتون داره وببینید آنتن دهی کدوم برند بهتره. من کالیفرنیا هستم و at&t رو خریدم ماهی 60 دلار تماس و تکست و اینترنت نامحدوده البته داخل امریکا و راضی هستم. هرچندکه گرونه....Cool ولی اگر میخواهین با ایران هم تماس داشته باشین (با وجود برنامه های زیاد ضرورتی نداره) میتونید از فروشگاهها شارژ بخرین و تماس بگیرید و یادتون باشه اگه به تلفن ثابت زنگ بزنید هزینش کمتر از موبایل حساب میشه Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، reasonable ، reza_norouzi ، Rooz
لایکا موبایل پلن pay as u goرا دقیقهای 5سنت کرده
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، reza_norouzi
(2014-06-22 ساعت 04:07)mohsenmb نوشته:  
(2014-06-21 ساعت 18:39)face1 نوشته:  دوستان یه سوال . وقتی یه تازه وارد میرسه اونجا میتونه بدون کردیت قرارداد 2 ساله برای موبایل و سیم کارت ببنده؟

دوست عزیز نیازی به قرارداد نیست از پلن های ماهانه استفاده کنید که ضرری هم نداره و عالیه.

بله می تونید اگه نخواید بهمراه پلن گوشی هم بردارید که در این صورت باید پول پیش بزارید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-07-08 ساعت 01:52)ayubvafa نوشته:  
(2014-06-22 ساعت 04:07)mohsenmb نوشته:  

بله می تونید اگه نخواید بهمراه پلن گوشی هم بردارید که در این صورت باید پول پیش بزارید.

بله دقیقاً همینطوره مبلغ 500 دلار ودیعه از شما میگیرن و موقع استرداد کلی ازش کم میکنن. پس بهتره پلن ماهیانه بگیرین
پاسخ
تشکر کنندگان: reza_norouzi
باسلام
در آمریکا چه موبایل و سیم کارتی بگیریم که خدمات خوبی داشته باشد؟ برای استفاده از اینترنت چه سرویسی را پیشنهاد می کنید؟
باتشکر
خدایا سرنوشت مرا خیر بنویس، تقدیری مبارک تا هر چه را که تو دیر می خواهی، زود نخواهم و هر چه را که تو زود می خواهی، دیر نخواهم. "معلم شهید انقلاب، زنده یاد دکتر علی شریعتی"
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو
(2014-07-09 ساعت 23:13)ahmad120 نوشته:  باسلام
در آمریکا چه موبایل و سیم کارتی بگیریم که خدمات خوبی داشته باشد؟ برای استفاده از اینترنت چه سرویسی را پیشنهاد می کنید؟
باتشکر

سلام بستگی به ایالتها داره در کالیفرنیا at&t خوبه- گوشی نوکیا اینجا ندیدم ولی سامسونگ و آیفون زیاده
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، reza_norouzi ، mohamad92
(2014-07-07 ساعت 01:29)amirmd1361 نوشته:  لایکا موبایل پلن pay as u goرا دقیقهای 5سنت کرده

ای لایکا ی نامرد نامراد... میدونستم یک کاسه ای زیر نیم کاسه شکسته اش هست.
نگو میخواسته مردم بهش مهاجرت کنن و شماره شونو به همه جا بدن بعد اینا از پشت بهشون خنجر بزنن...
شیطونه میگه خودم پاشم یک شرکت تلفن بزنم دقیقه ای یک سنت، درهم!!
پاسخ
تشکر کنندگان: peymanmohajer ، reza_norouzi ، odiseh ، manamilad
سلام دوستان

من تقریبا این تاپیک رو خوندم ولی با توجه به سلایق و نظرات و منطقه های زندگی دوستان بیشتر گیج شدم تا اینکه بتونم تصمیم درستی بگیرم Cool

بزودی قراره بیام واشینگتون دی سی و در شمال ویرجینیا ساکن بشم

با دو نظر متفاوت مواجه شدم
1-یکسری از دوستان توصیه میکنن که داری میای برای اینکه کمتر خرج کنی و تا اینکه کار پیدا کنی گوشیتو (htc one x plus) بیار و سیم کارت بگیر و از پلن های اون استفاده کن
2- یکسری دیگر میگن مگه دیوونه ای... اگه میتونی موبایلتو پول کن بیا اینجا طرح های دوساله بگیر گوشی رایگان بهت میدن

حالا من موندم چه کنم

ما دو نفر هستیم
و تا کار پیدا کنیم اولویتمون در صرفه جویی هست ولی اینترنت نامحدود و داشتن یک شماره تلفن برای هر جفتمون لازم و ضروریست...

ممنون میشم راهنمایی کنید. چه در مورد موبایلم و هم اینکه چه شرکتی رو پیشنهاد میدید !؟
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
پاسخ
تشکر کنندگان: moqadam ، gol1 ، reasonable ، قصه گو ، babak12 ، pari pariaaa ، anahita 62 ، Lecturer
کسی نیست منو راهنمایی کنه!؟
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان