کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید سیم کارت و گوشی موبایل
..........
dv 2013, Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. خواستم بپرسم آمریکا سیم کارتی نیست که از فرودگاه بخریم و همونجا کار کنه؟ یه چیزی شبیه ایرانسل. آخه تا الان هرچی تو سایتاشون دیدم نوشته باید اول اکتیو بشن
Case:2015AS1xxx; DS-260:July10th; Invitation Letter:Nov25th; Interview: Jan8th; Abudhabi; 1 Person; Clear:Apr5th; Visa Issued:Apr 20th;
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان ، من تازه چند روزه رسيدم و مستقر شدم ، از ايران گوشي هاي ايفونمونو هم اورديم ولي هرجا ميرم ميگه بايد حتما از گوشي هاي اينجا استفاده كنيم دوستان نظري ندارن !؟
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-27 ساعت 17:18)milad.nas نوشته:  سلام به همه دوستان ، من تازه چند روزه رسيدم و مستقر شدم ، از ايران گوشي هاي ايفونمونو هم اورديم ولي هرجا ميرم ميگه بايد حتما از گوشي هاي اينجا استفاده كنيم دوستان نظري ندارن !؟

درسته سیستم اینها قراردادی است با سیم کارت و گوشی. ولی شما می توانید درخواست سیم کارت اعتباری و یا همان prepaid کنید که انرا شارژ نمایید. البته سریع مصرف می کند. و بهتره به مرور که جا افتادی یک پلان از انها بگیری. شرکت t-mobile معمولا پلان داره که روی گوشیت استفاده کنی
کیس نامبر: 2013AS4XXX/سفارت : آنکارا/تاريخ مصاحبه : W3 Feb/ایالت انتخابی: میزوری/تاریخ کلیر: june 28/ویزا:15 july/ ورود به آمریکا: 13 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.nas
سلام دوستان عزیز
ما تقریبا تا 1 ماه دیگه میایم امریکا . میخاستم بدونم بهترین و مناسب ترین سیم کارتی که میتونیم بگیریم چی هست در ضمن ما دوتا خط نیاز خواهیم داشت.
صفحات قبل رو هم خوندم ولی نهایتا نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

پاسخ
تشکر کنندگان:
[quote='milad.nas' pid='616971' dateline='1432730896']
سلام به سلام دوست عزیز من 3 ماه هست اومدم منم همینو شنیده بودم ولی دیدم دوستانم از ایران گوشی اوردن و راحت از خط اینجا استفاده میکنن شما بهتره قرار داد نبندید مثل خطهای ایرانسل ایران ماهیانه بگیرید قیمت تی موبایل و گرفتم از بقیه جاهاومناسبتر بود و اگه 2 تا یا بیشتر خط میخواید از پکیج خانواده استفاده کنید ارزانتر هست
پاسخ
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-06-04 ساعت 07:15)k1_m_1358 نوشته:  سلام دوستان عزیز
ما تقریبا تا ۱ ماه دیگه میایم آمریکا . میخاستم بدونم بهترین و مناسب ترین سیم کارتی که میتونیم بگیریم چی هست در ضمن ما دوتا خط نیاز خواهیم داشت.
صفحات قبل رو هم خوندم ولی نهایتا نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن.

پکیج خانواده ارزونتر هست تی موبایل منصفتر بود و قرارداد نبندید بهتره ماهیانه شارژ کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: k1_m_1358
(2015-06-04 ساعت 07:15)k1_m_1358 نوشته:  سلام دوستان عزیز
ما تقریبا تا ۱ ماه دیگه میایم آمریکا . میخاستم بدونم بهترین و مناسب ترین سیم کارتی که میتونیم بگیریم چی هست در ضمن ما دوتا خط نیاز خواهیم داشت.

اگه روی خطت اینترنت پر سرعت نامحدود می خواهی برو سراغ فمیلی پلن T-Mobile. برای ۲ خط به بالا به ازای هر خط ماهی ۵۰ دلار شارژت می کنه و اینترنت 4G نامحدود میده. (۱۰۰ دلار واسه ۲ خط)
اگه روی خطت اینترنت محدود و یا بدون اینترنت می خواهی برو سراغ Simple moble یا Lycamobile.
سرویس نامحدود کال و تکست با ۱۰۰ مگابایت اینترنت Lycamobile از ۲۳ دلار شروع میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: k1_m_1358
(2015-06-04 ساعت 09:06)marco250 نوشته:  [quote='k1_m_1358' pid='619960' dateline='1433385949']

اگه روی خطت اینترنت پر سرعت نامحدود می خواهی برو سراغ فمیلی پلن T-Mobile. برای ۲ خط به بالا به ازای هر خط ماهی ۵۰ دلار شارژت می کنه و اینترنت 4G نامحدود میده. (۱۰۰ دلار واسه ۲ خط)
اگه روی خطت اینترنت محدود و یا بدون اینترنت می خواهی برو سراغ Simple moble یا Lycamobile.
سرویس نامحدود کال و تکست با ۱۰۰ مگابایت اینترنت Lycamobile از ۲۳ دلار شروع میشه.
ممنون دوست عزیز
در مورد لایکا شنیدم . خیلی از دوستان پیشنهادش رو دادن فقط اینکه از نظر خط دهی خوب باشه.
در مورد فامیلی پلن تی موبایل قیمت مناسب تره نداره که مثلا اینترنتش محدود باشه ؟
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

پاسخ
تشکر کنندگان:
همه اینا به سادگی روی سایت تی موبایل قابل جستجو هست.
حداقل هزینه برای پلن ها 50 دلار برای نفر اول و 30 دلار برای نفرات بعدی و صحبت و تکست نامحدود و 1 گیگابایت اینترنت 4g و بعدش نامحدود 2g (یعنی 128 کیلوبیت!) که البته نامحدودش هم نامحدود نیست که با اون سرعت بعید میدونم بتونید پرش کنید. یه انتخاب هم دارید برای 3 گیگابایت هر دو میشه 100 دلار!
البته میتونید از پری پید ها هم استفاده کنید که هزینه ماهانه 3 دلار داره و باهاش میشه 30 دقیقه مکالمه یا 30 تا اس ام اس یا ترکیب هر دو رو استفاده کرد و برای هر اس ام اس یا مکالمه اضافی باید 10 سنت بدید.
اگر کمی استفاده داشته باشید مادرتون رو به عزاتون میشونه البته.

یه گزینه دیگه هم دارید که خیلی خوبه به شرطی که آشنایی خانواده ای چیزی داشته باشید برید داخل فمیلی پلن اون. اینجوری به جای نفر اول 50 دلار 30 دلار میپردازید و اصولا هزینه ها نصف میشه. البته بدیهیه که طرف آشنا نباشه این کار رو واسه شما نمیکنه.

کلا هزینه موبایل در آمریکا حسابی زیاده و اینجا باید برای همراه اول و ایرانسل صلوات فرستاد با این اینترنتشون.
ماهی 80 دلار حداقل برای اینترنت کنار گذاشتن اونجای آدم رو میسوزونه!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: HERMES7 ، farshad varaste ، k1_m_1358 ، Mahboy ، Alex 2014
(2015-06-07 ساعت 19:50)behdadK نوشته:  همه اینا به سادگی روی سایت تی موبایل قابل جستجو هست.
حداقل هزینه برای پلن ها 50 دلار برای نفر اول و 30 دلار برای نفرات بعدی و صحبت و تکست نامحدود و ۱ گیگابایت اینترنت 4g و بعدش نامحدود 2g (یعنی 128 کیلوبیت!) که البته نامحدودش هم نامحدود نیست که با اون سرعت بعید میدونم بتونید پرش کنید. یه انتخاب هم دارید برای ۳ گیگابایت هر دو میشه 100 دلار!
البته میتونید از پری پید ها هم استفاده کنید که هزینه ماهانه ۳ دلار داره و باهاش میشه 30 دقیقه مکالمه یا 30 تا اس ام اس یا ترکیب هر دو رو استفاده کرد و برای هر اس ام اس یا مکالمه اضافی باید ۱۰ سنت بدید.

یه گزینه دیگه هم دارید که خیلی خوبه به شرطی که آشنایی خانواده ای چیزی داشته باشید برید داخل فمیلی پلن اون. اینجوری به جای نفر اول 50 دلار 30 دلار میپردازید و اصولا هزینه ها نصف میشه. البته بدیهیه که طرف آشنا نباشه این کار رو واسه شما نمیکنه.

کلا هزینه موبایل در آمریکا حسابی زیاده و اینجا باید برای همراه اول و ایرانسل صلوات فرستاد با این اینترنتشون.
راستش من اول که اومدم فمیلی پلن تی گرفتم که با احتساب تکس حدود 90$ میشد برای دوتا خط اگه میخواید از تی موبایل استفاده کنید بهترین کار همینه که بهداد گفت یعنی برید زیر مجموعه یه فمیلی پلن دیگه وگرنه لایکا موبایل خیلی بهتر و ارزونتره مخصوصا انتن دهیش
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من سيم كارت at&t ايفونمو كه توش بود ميتونم بيارم فعال كنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Alex 2014
(2015-06-07 ساعت 22:07)farshad varaste نوشته:  
(2015-06-07 ساعت 19:50)behdadK نوشته:  همه اینا به سادگی روی سایت تی موبایل قابل جستجو هست.
حداقل هزینه برای پلن ها 50 دلار برای نفر اول و 30 دلار برای نفرات بعدی و صحبت و تکست نامحدود و ۱ گیگابایت اینترنت 4g و بعدش نامحدود 2g (یعنی 128 کیلوبیت!) که البته نامحدودش هم نامحدود نیست که با اون سرعت بعید میدونم بتونید پرش کنید. یه انتخاب هم دارید برای ۳ گیگابایت هر دو میشه 100 دلار!
البته میتونید از پری پید ها هم استفاده کنید که هزینه ماهانه ۳ دلار داره و باهاش میشه 30 دقیقه مکالمه یا 30 تا اس ام اس یا ترکیب هر دو رو استفاده کرد و برای هر اس ام اس یا مکالمه اضافی باید ۱۰ سنت بدید.

راستش من اول که اومدم فمیلی پلن تی گرفتم که با احتساب تکس حدود 90$ میشد برای دوتا خط اگه میخواید از تی موبایل استفاده کنید بهترین کار همینه که بهداد گفت یعنی برید زیر مجموعه یه فمیلی پلن دیگه وگرنه لایکا موبایل خیلی بهتر و ارزونتره مخصوصا انتن دهیش

سلام
lycamobile از سرویسهای تی موبایل استفاده میکنه
در واقع mobile network virtual operator هست
از نظر آنتن دهی، verizon و at&t به مراتب بهتر از تی موبایل هستن!
میتونید از cricketwireless سرویسهای با قیمت مناسب و تخفیف فمیلی پلن بخرید
cricketwireless از at&t استفاده میکنه
لیست شرکتهای mobile network virtual operators
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
پاسخ
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-05-18 ساعت 05:41)mhb161 نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 01:23)farshad varaste نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 01:20)mhb161 نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 01:06)farshad varaste نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 01:03)mhb161 نوشته:  من از لایکا موبایل استفاده میکنم بدون پلن
سایت لایکا موبایل هر دقیقه تماس به تلفن ثابت ایران رو ۴ و تلفن همراه ۸ سنت نشون میده اما این به شرطیه که شما یکی از پلن های لایکا موبایل رو داشته باشی بدون پلن برای من حدود 12 تا 13 سنت هزینه داره تماس با تلفن همراه تو ایران
بدون پلن یعنی چجوری؟

مثل سیم کازت های اعتباری ایران که اینجا پری پید میگن
مثلا ده دلار شارژ میگیرید و استفاده میکنید و لازم نیست حتما پلن ماهیانه داشته باشید
جالبه، من همچین چیزی ندیده بودم. کجای سایت لایکاموبایل داره اینو
از منوی ری شارژ
بعد از اینکه شماره موبایل و ایمیل رو وارد کنید یه صفحه جدید باز میشه که پلن ها رو نشون میده آخرین گزینه شارژ پریپید هست
محاسبه اینترنت پریپید لایکا موبیل میدونید به چه شکل و چنده؟
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-08 ساعت 09:29)2013selectee نوشته:  
(2015-06-07 ساعت 22:07)farshad varaste نوشته:  

سلام
lycamobile از سرویسهای تی موبایل استفاده میکنه
در واقع mobile network virtual operator هست
از نظر آنتن دهی، verizon و at&t به مراتب بهتر از تی موبایل هستن!
میتونید از cricketwireless سرویسهای با قیمت مناسب و تخفیف فمیلی پلن بخرید
cricketwireless از at&t استفاده میکنه
لیست شرکتهای mobile network virtual operators
راستش قضیه verizon اینجا مثل قضیه آیفونشونه که فقط اسم در کردن و چیز خاصی ازشون نمیشه دید من خط لایکا موبایلم بیشتر جاها بهتر از verizon آنتن میده چون هرروز با یه دوستیکه verizon داره بودم میگما، البته باز بستگی به منطقه ای که هستید داره باید امتحان کنید ببینید چه خطی بگیرید آنتن دهی و قیمتش مناسبتره
پاسخ
تشکر کنندگان: peymanmohajer ، moqadam

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان