کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید سیم کارت و گوشی موبایل
(2008-10-10 ساعت 01:07)mre نوشته:  سلام. من شنیدم که در آمریکا یک سیم کارت بخری یک گوشی موبایل نیز به عنوان اشانتیون روش می دهند! درسته؟

بله درسته اما فقط در صورتی که قرارداد 2 ساله ببندید باهاشون. اونم لازمش سوشال و حساب بانکی و ایناست.. نمی تونید قرارداد 2 ساله رو کنسل کنید وگرنه جریمه باید بدید که بیشتر از پول گوشی میشه Smile
اینا زبل هستن پول گوشی رو اقساط رو ابونمان ماهیانه میکشن و میگن مجانی
بهتره گوشی خودتون بگیرین و فقط سرویس رو ثبت نام کنید ماهانه بدون قرارداد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-26 ساعت 19:42)farshad varaste نوشته:  
(2015-07-26 ساعت 12:27)meri2400 نوشته:  این طور که من فهمیدم موبایل .و گوشی که از ایران بیاد اونجا کاربرد نداره درست؟ با قیمت پایین اونجا چیزی میتونم بگیرم؟
من گوشیمو از ایران آوردم و هنوزم بدون مشکل دارم استفاده میکنم. گوشی کارکرده خوب میشه با قیمت مناسب پیدا کرد

هر گوشی مبایلی که Unlock باشه میشه در آمریکا استفاده کرد. من خودم وقتی اومدم با خودم گوشی آوردم. یه سیم کارت توش میندازین و ردیف.
گوشی دست دوم هم زیاده .. من خودم یه نو دارم واسه فروش اگه خواستین کپی iPhone 6 هست. Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: Hopeman
بچه ها قیمت گوشی در امریکا چه جوریه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستاي عزيزم
من اولين ورودم به لوس آنجلس هست. و ميخوام فقط 2 هفته بمونم و برگردم. براي اين 2 هفته چه سيم کارتي ميتونم بخرم؟ بدون SSN به آدم سيم کارت ميدن؟
شنيدم يه چيزي هست به اسم paid to go. درسته؟ و از کجا ميشه خريد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-06 ساعت 11:55)conquer نوشته:  
(2015-07-26 ساعت 19:42)farshad varaste نوشته:  
(2015-07-26 ساعت 12:27)meri2400 نوشته:  این طور که من فهمیدم موبایل .و گوشی که از ایران بیاد اونجا کاربرد نداره درست؟ با قیمت پایین اونجا چیزی میتونم بگیرم؟
من گوشیمو از ایران آوردم و هنوزم بدون مشکل دارم استفاده میکنم. گوشی کارکرده خوب میشه با قیمت مناسب پیدا کرد

هر گوشی مبایلی که Unlock باشه میشه در آمریکا استفاده کرد. من خودم وقتی اومدم با خودم گوشی آوردم. یه سیم کارت توش میندازین و ردیف.
گوشی دست دوم هم زیاده .. من خودم یه نو دارم واسه فروش اگه خواستین کپی iPhone ۶ هست. Smile

قيمتش با تهران متفاوته؟
برنده لاتاري ٢٠١٥/دونفر/ورود به امريكا اكتبر٢٠١٥/ ميامي فلوريدا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-06 ساعت 11:04)annahitaa نوشته:  سلام دوستاي عزيزم
من اولين ورودم به لوس آنجلس هست. و ميخوام فقط ۲ هفته بمونم و برگردم. براي اين ۲ هفته چه سيم کارتي ميتونم بخرم؟ بدون SSN به آدم سيم کارت ميدن؟
شنيدم يه چيزي هست به اسم paid to go. درسته؟ و از کجا ميشه خريد؟

بله میتونید به T_mobile مراجعه کنید و بگید prepaid میخواهید ، البته از پاسپورت شما و صفحه ویزا یک کپی میگیرند . خط prepaid با توجه به این که اینترت هم داشته باشه یا نه قیمتش فرق میکنه و میتونید دقیقه ای بخرید ( بر اساس دقایق که صحبت میکنید حساب میشه) یا یک ماهه .
پاسخ
تشکر کنندگان:
من در بدو ورود با توجه که یک نفر بودم رفتم Metro PCS و یک خط گرفتم. طرح 3گیگ ترافیک فورجی و مکالمه و تکست نامحدود ماهی 40 دلار
مناسب بود و مشکلیم نداشت. از شبکه ی تی موبایل استفاده میکرد بنابراین سرعت اینترنت و آنتن دهیش فرقی نداشت با اونا

بعد از یکماه تی موبایل یک پروموشن خوب گذاشت که 10 گیگ ترافیک ماهی 35 دلار درصورتی که 4نفر باشید
ماهم 5نفر شدیم و الان نفری 30دلار برای 10 گیگ ترافیک میدیم و بقیه چیزها هم نامحدوده.
اگر اول راه هستین Metro PCS رو توصیه میکنم به صرفه تره براتون مخصوصا اینکه SSN ندارید هنوز
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
پاسخ
تشکر کنندگان: Siamak ، vahidbaq ، bugbear ، HERMES7 ، Danoosh ، Alex 2014 ، mfarazz ، arminqt
سلام دوستان

کسی تجربه استفاده از Cricket Wireless رو داره؟ آنتن دهی و سرعت اینترنتش چطوره؟

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان
با این حساب قیمت اینترنت توی امریکا خیلی گرونتر از ایران است. البته من تا جایی که میشد این صفحات را خوندم ولی کسی میتونه بگه برای اینترنت نامحدود برای خانه با سرعت مثلا 10 مگ چقدر باید هزینه پرداخت؟
یعنی توی امریکا 3 گیگ اینترنت ماهیانه کار کسی رو راه میندازه؟!!!!
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
پاسخ
تشکر کنندگان:
من جدیدا از T-Mobile سوئیچ کردم به Go Smart.
پلن ۳۵ دلاری رو اگه Auto payment رو فعال کنید باهاتون ۳۰ دلار حساب می کنه.
این پلن شامل 2.5 گیگابایت دیتا ، کال و تکست نامحدود می شه.
این کمپانی از شبکه T-Mobile استفاده می کنه و با گوشی های لاک این کمپانی سازگاره.
در ضمن می تونید سیم کارت بهمراه شارژ ماه اول رو از ebay ارزونتر تهیه کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-04 ساعت 01:54)houshym نوشته:  دوستان
با این حساب قیمت اینترنت توی آمریکا خیلی گرونتر از ایران است. البته من تا جایی که میشد این صفحات را خوندم ولی کسی میتونه بگه برای اینترنت نامحدود برای خانه با سرعت مثلا ۱۰ مگ چقدر باید هزینه پرداخت؟
یعنی توی آمریکا ۳ گیگ اینترنت ماهیانه کار کسی رو راه میندازه؟!!!!

از charter میتونی اینترنت بگیری کلا یه دو تا سرعت بیشتر نداره 30 مگ که برای خونه هست 60 مگ هم برای اداره . اگر پکیجی بگیری (تلویزیون یا تلفن با اینترنت) هر کدوم در میاد 30 دلار تکی هم میتونی بگیری 40 دلار و باهاشون حرف بزنی و بکنیش 30 دلار اما خب بالاخره بعد از یکسال باز ده دلار میاد روش.

والا من توی یه هفته نزدیک 1000 گیگ مصرف داشتم پس ماهیانه 3 گیگ خیلی خیلی کمه مگر اینکه هیچی هیچی دانلود نکنی و فقط وبگردی کنی.
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
شما کاملن در اشتباه هستید!!
باید درامد شخص و همچنین سرعت اینترنت رو هم مد نظر قرار بدید
برای مثال, من اینترنت با سرعت 256 کیلوبیت به همراه حجم 5 گیگ دارم (ماهی 14 تومن) ... حالا شما بیا و اینترنت با سرعت 256 کیلوبیت که بین 8 نفر هم شیر شده باشه رو برای من پیدا کن ... من که خیلی گشتم ولی همچین سرعتی نتونستم پیدا کنم
چند وقت پیش با یکی از دوستانم که استرالیا هست و اینترنت نامحدود 100 مگابیت داره حساب کردیم که همچین اینترنتی توی ایران میشه 1433600000 تومن و یک فاکتور هم ارفاق کردیم که حجم نامحدود رو چشم پوشی کردیم

حالا فیLتR بودن و کند شدن سرعت بخاطر شیر بودن بین کلی آدم و پینگ بالا (البته پینگ اینترنت من وجدانی بد نیست) و غیره رو حساب نکردیم وگرنه ....
اینجوری به قضیه نگاه کنید متوجه میشید که چه وضعی برای اینترنت وجود داره ... 3G موبایل هم که اینهمه مانور میدن روش بیشتر از 4 مگابیت نمیره.. ولی پولی که میگیرن...
در کل زیاد به مقایسه قیمت فکر نکن که ممکنه متوجه بعضی چیزا بشی که اعصابت رو خورد کنه... آها یه چیز دیگه هم بگم که اعصابت قاطی بشه!! اینترنتی که وارد کشور میشه بصورت نامحدود هست ولی اینترنتی که به ما ارایه میدن, بصورت محدود و حجمی هست... حالا پاشو یه لیوان آب بخور ...منم همین کار رو میکنم چون یادآوری دوباره اش اعصاب منو هم خورد میکنه...

**مدیران محترم من فقط برای شفاف شدن یک موضوع اینها رو نوشتم ولی درصورت صلاح دید, ویرایش و یا حذف کنید.

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-04 ساعت 07:46)Danoosh نوشته:  سلام
شما کاملن در اشتباه هستید!!
باید درامد شخص و همچنین سرعت اینترنت رو هم مد نظر قرار بدید
برای مثال, من اینترنت با سرعت 256 کیلوبیت به همراه حجم ۵ گیگ دارم (ماهی 14 تومن) ... حالا شما بیا و اینترنت با سرعت 256 کیلوبیت که بین ۸ نفر هم شیر شده باشه رو برای من پیدا کن ... من که خیلی گشتم ولی همچین سرعتی نتونستم پیدا کنم
چند وقت پیش با یکی از دوستانم که استرالیا هست و اینترنت نامحدود 100 مگابیت داره حساب کردیم که همچین اینترنتی توی ایران میشه 1433600000 تومن و یک فاکتور هم ارفاق کردیم که حجم نامحدود رو چشم پوشی کردیم

حالا فیLتR بودن و کند شدن سرعت بخاطر شیر بودن بین کلی آدم و پینگ بالا (البته پینگ اینترنت من وجدانی بد نیست) و غیره رو حساب نکردیم وگرنه ....
اینجوری به قضیه نگاه کنید متوجه میشید که چه وضعی برای اینترنت وجود داره ... 3G موبایل هم که اینهمه مانور میدن روش بیشتر از ۴ مگابیت نمیره.. ولی پولی که میگیرن...
در کل زیاد به مقایسه قیمت فکر نکن که ممکنه متوجه بعضی چیزا بشی که اعصابت رو خورد کنه... آها یه چیز دیگه هم بگم که اعصابت قاطی بشه!! اینترنتی که وارد کشور میشه بصورت نامحدود هست ولی اینترنتی که به ما ارایه میدن, بصورت محدود و حجمی هست... حالا پاشو یه لیوان آب بخور ...منم همین کار رو میکنم چون یادآوری دوباره اش اعصاب منو هم خورد میکنه...

**مدیران محترم من فقط برای شفاف شدن یک موضوع اینها رو نوشتم ولی درصورت صلاح دید, ویرایش و یا حذف کنید.

موفق باشید
من فقط نفهمیدم شخصی که باهاش حرف میزنی کیه! اول که گفتی شما در اشتباهی اون شما کیه و در چه مورد در اشتباهه؟!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-04 ساعت 03:04)ps5 نوشته:  
با این حساب قیمت اینترنت توی آمریکا خیلی گرونتر از ایران است. البته من تا جایی که میشد این صفحات را خوندم ولی کسی میتونه بگه برای اینترنت نامحدود برای خانه با سرعت مثلا ۱۰ مگ چقدر باید هزینه پرداخت؟

از charter میتونی اینترنت بگیری کلا یه دو تا سرعت بیشتر نداره 30 مگ که برای خونه هست 60 مگ هم برای اداره . اگر پکیجی بگیری (تلویزیون یا تلفن با اینترنت) هر کدوم در میاد 30 دلار تکی هم میتونی بگیری 40 دلار و باهاشون حرف بزنی و بکنیش 30 دلار اما خب بالاخره بعد از یکسال باز ده دلار میاد روش.

والا من توی یه هفته نزدیک 1000 گیگ مصرف داشتم پس ماهیانه ۳ گیگ خیلی خیلی کمه مگر اینکه هیچی هیچی دانلود نکنی و فقط وبگردی کنی.
دوست عزیز شاید من اشتباه میکنم من پلانهایی دیدم که مثلا 30 دلار در ماه با مکالمه نامحدود ولی اینترنت 500 مگ. منظورم از این 500 مگ شاید سرعت دانلود باشه نه حجم دانلود!!؟
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-04 ساعت 12:42)houshym نوشته:  
(2015-10-04 ساعت 03:04)ps5 نوشته:  

والا من توی یه هفته نزدیک 1000 گیگ مصرف داشتم پس ماهیانه ۳ گیگ خیلی خیلی کمه مگر اینکه هیچی هیچی دانلود نکنی و فقط وبگردی کنی.
دوست عزیز شاید من اشتباه میکنم من پلانهایی دیدم که مثلا 30 دلار در ماه با مکالمه نامحدود ولی اینترنت 500 مگ. منظورم از این 500 مگ شاید سرعت دانلود باشه نه حجم دانلود!!؟

500 مگ حجم هست . امریکا خوبه اما دیگه نه اونقدر ... حتی تو دانشگاه هم 500 مگ اینترنت نمیتونید پیدا کنید .اما خب بازم 500 مگ کمه به نظرم Family Plan از T-mobile که 4 تا خط میده 2.5 گیگ برای هرکدوم و مکالمه و تکست رایگان خیلی می ارزه چون 100 دلار ماهیانه بیشتر نیست برای هر 4 تا .
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان