کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
به همه دوستان كلير شده تبريك ميگم Smile
به جاي mdna عزيز هم هورااااا چون خودش به سيستم دسترسي نداشت Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2013-01-11 ساعت 18:57)امیر مهاجر نوشته:  اینقدر که برای روشا و فایر دراگون خوشحال شدم، قشنگ تونستم درک کنم چه احساس خوبیه کلیر شدن!
قبلا هم خیلی هیجان داشت ولی ایندفعه کلی خوشحالی خاص داشت.
موافقید کلیر شدن از یکضرب گرفتن خیلی بیشتر حال میده!
هنوز هیجان شدید دارم!

موافقم. واقعا کلیر شدن هیجان و خوشحالی داره... من که تا یک هفته همچنان خوشحال بود( البته الانم خوشحالما Tongue)
انشالله به زودی این خوشحالی ها برای خودتون هم باشه
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: r_ent ، امیر مهاجر ، afs ، Saeedv13 ، مانترا ، sara79 ، ali2316 ، amir82 ، peyman1355 ، rezagh ، roeentan ، raham ، lilac
من که 52روزه شدیم هنوز کلیر نشدم دیگه خسته شدم SadSadSad
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

(2013-01-11 ساعت 19:28)armin1 نوشته:  من که 52روزه شدیم هنوز کلیر نشدم دیگه خسته شدم SadSadSad
SadSadSadSad too
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
بچه ها + باشین
2شنبه نوبت شماهاس Smile
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
ارمنستان رو سر اینکه زود نامه دوم رو فرستاد چشم زدیم واسه تلافی بیخیال کلیرنس شده .... یکی نیست یکم هولش بده ):
کیس لاتاری 2013 :تاریخ ورود به ارمنستان : 6 dec   مدیکال :7 dec  مصاحبه:11 dec کلیر : 14 jan  صدور ويزا: 24 jan  مقصد=هیوستون/تگزاس  ورود : 10 may
---------
کیس ازدواجی : تاریخ رسید مدارک :  2013 29oct
تاریخ  Approve  مدارک : 4  2013 Dec
دريافت كيس نامبر : 12 February 2015
فرم 6march : ds261
پرداخت ١٢٠$ : 30march
پرداخت ٣٢٥ $ : 3april
تشکر کنندگان: payampars ، r_ent ، Almond ، مانترا ، ali2316 ، peyman1355 ، roeentan ، lilac
(2013-01-11 ساعت 19:31)raham نوشته:  
(2013-01-11 ساعت 19:28)armin1 نوشته:  من که 52روزه شدیم هنوز کلیر نشدم دیگه خسته شدم SadSadSad
SadSadSadSad too

من ۷۰ روز،حالا ببینین من چی‌ می‌کشم Sad(((
سلام و تبريك به دوستان كلير شده ما دوشنبه احتمال زياد ميريم براي ويزا ارمنستان كاري بود در خدمتيم
مصاحبه : 29نوامبر ارمنستان
سفر به آمريكا: اواخر فبريه دالاس
كلير :١١ژانويه
وضعيت : ٣ نفر ، معاف ، شغل خصوصي
**14
(2013-01-11 ساعت 19:50)مهدي پارس نوشته:  سلام و تبريك به دوستان كلير شده ما دوشنبه احتمال زياد ميريم براي ويزا ارمنستان كاري بود در خدمتيم

چند روز کلیر شدید؟
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
دوستان سایت سفارت ارمنستان به روز آپدیت شده.......................
2013ََAS2###تاريخ رويت 2MAY، ارسال مدارك8MAY،كيس 4نفر ،مصاحبهW2DCE ،كليرنس سفارت ايروان،كلير12August2013، انتظار244روز همين خوبه که آرومی وحس میکنی که آزادی
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، bmojtaba ، r_ent ، Almond ، مانترا ، peyman1355 ، payampars ، amir82 ، roeentan ، sara79
(2013-01-11 ساعت 19:51)afs نوشته:  
(2013-01-11 ساعت 19:50)مهدي پارس نوشته:  سلام و تبريك به دوستان كلير شده ما دوشنبه احتمال زياد ميريم براي ويزا ارمنستان كاري بود در خدمتيم

چند روز کلیر شدید؟

تصور میکنم همراه sara79 هستند.
(2013-01-11 ساعت 19:53)امیر مهاجر نوشته:  
(2013-01-11 ساعت 19:51)afs نوشته:  

چند روز کلیر شدید؟

تصور میکنم همراه sara79 هستند.

بله حدود ٤٠ روز
مصاحبه : 29نوامبر ارمنستان
سفر به آمريكا: اواخر فبريه دالاس
كلير :١١ژانويه
وضعيت : ٣ نفر ، معاف ، شغل خصوصي
**14
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا روشاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا آتیش علیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا همه کلیر شده هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا واسه ماهایی که قراره به زودی کلیر شیم Smile
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
@تبریک به همه که کلیر شدن
@تبریک به فایر دراگون
@تبریک به روشا
هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووااااااااااااااا
جمعه توپی بوده پس
ایول
دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
(2013-01-11 ساعت 18:48)Almond نوشته:  
(2013-01-11 ساعت 18:10)sara79 نوشته:  هوراااااااااا ما كلير شديم.

به به! به سلامتی مبارک باشه دوست عزیز، تبریک به همه دوستای کلیر شده، sara79 و روشا جون و فایر جان.
دوست عزیز شما کدوم ویزا آفیس بودین؟ مصاحبه تون چه ماهی و هفته چندم بود؟
خوب ما هنوز ومنتظریم. دعا واسه همه بچه های چشم انتظار!
هوووووووووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااا!

سلام دوست عزيز من همسر مهدي پارس هستم در إمضاء ايشون اطلاعات قيد شده است، به اميد كلير شدن ساير دوستان

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان