کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-01-11 ساعت 20:34)sara79 نوشته:  
(2013-01-11 ساعت 18:48)Almond نوشته:  
(2013-01-11 ساعت 18:10)sara79 نوشته:  هوراااااااااا ما كلير شديم.

به به! به سلامتی مبارک باشه دوست عزیز، تبریک به همه دوستای کلیر شده، sara79 و روشا جون و فایر جان.
دوست عزیز شما کدوم ویزا آفیس بودین؟ مصاحبه تون چه ماهی و هفته چندم بود؟
خوب ما هنوز ومنتظریم. دعا واسه همه بچه های چشم انتظار!
هوووووووووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااا!

سلام دوست عزيز من همسر مهدي پارس هستم در إمضاء ايشون اطلاعات قيد شده است، به اميد كلير شدن ساير دوستان

Smile
من تازه می خواستم به آقای مهدی پارس بگم حالا که کلیر شدید پس چرا هورا نمی کشید !!!
نگو زحمت هوراشو شما کشیده بودید.
باز هم تبریک به شما و همسرتون
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

حدس میزنم saiban هم کلیر شده ولی هنوز خودش خبر نداره.
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، payampars ، Saeedv13 ، peyman1355 ، mooj ، ali234 ، مهدي پارس ، r_ent ، raham ، afs ، ASALI ، Saiban ، ani_sheiton
درود بر همه دوستان خوبم

پروردگار مهربان رو سپاس ميگم بابت همه لطف و مهرباني هاش، از همه دوستان خوبم بابت راهنمايي هاشون تا امروز بينهايت سپاسگزارم و اميدوارم بتونم اين همه لطف و مهرباني اونها رو پاسخگو باشم، بالاخره ما هم كلير شديمSmile
به قول دوستان جوان و پر انرژي مون با يه جيغ بنفشBig Grin:
هوررررررررررررررررراا، هوررررررررررررررررررررررررااا،هوررررررررررررررررررررررررراااااااااا
به همه دوستان كلير شده مون شادباش فراوان ميگم و اميدوارم پشت سر هم در اينجا هورا كشيدن و جيغ زدن همه دوستان رو ببينم
براي دوستان ديگر مون هم از پروردگار مهربان مي خوام همينطور كه كليرنس ما بعد از 6 هفته و 2 روز (با امروز شد 44 روز) اومد، هرچه سريعتر كليرنس بقيه اين بزرگواران هم پشت سر هم بياد.
(كلي الان مهمون تو خونه دارم ولي دلم نيومد به دوستان خوبم خبر ندم ، اومدم بگم و برم Shy )

@@@@@آمين@@@@@
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
(2013-01-11 ساعت 20:41)mohajer13 نوشته:  
(2013-01-11 ساعت 20:34)sara79 نوشته:  
(2013-01-11 ساعت 18:48)Almond نوشته:  
(2013-01-11 ساعت 18:10)sara79 نوشته:  هوراااااااااا ما كلير شديم.

به به! به سلامتی مبارک باشه دوست عزیز، تبریک به همه دوستای کلیر شده، sara79 و روشا جون و فایر جان.
دوست عزیز شما کدوم ویزا آفیس بودین؟ مصاحبه تون چه ماهی و هفته چندم بود؟
خوب ما هنوز ومنتظریم. دعا واسه همه بچه های چشم انتظار!
هوووووووووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااا!

سلام دوست عزيز من همسر مهدي پارس هستم در إمضاء ايشون اطلاعات قيد شده است، به اميد كلير شدن ساير دوستان

Smile
من تازه می خواستم به آقای مهدی پارس بگم حالا که کلیر شدید پس چرا هورا نمی کشید !!!
نگو زحمت هوراشو شما کشیده بودید.
باز هم تبریک به شما و همسرتون

من هم به همه دوستان کلیر شده تبریک می گویم.موفق باشید
شماره کیس:2013AS2XXX
تعداد افراد: 3 نفر
سفارت: ارمنستان
تاریخ مصاحبه:18 دسامبر
کلیر:23 ژانویه
مقصد:کالیفرنیا
تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک و تبریک و یک
هوررررراااااااااااااااااااااااااااااااااهوررررررررررررررراااااااااااااااااااااا
من هنوز کلیر نشدم ولی به خاطر همه دوستای خوبم خوشحالم برای ما منتظران هم دعا کنیدSmileSmile

@ r_ent روشا : میشه بگی چه جوری متوجه شدی شاید منم کلیر شده باشمSmile
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
(2013-01-11 ساعت 18:24)afs نوشته:  کلیرنس آنکارا!

2013AS0109
2013AS0148
2013AS0620
2013AS0916
2013AS0922
2013AS1354
2013AS1638
2013AS1764
2013AS1779
2013AS1800

بگذارید حدس بزنیم کیا کلیر شدند؟
mdna
peyman1355
fire dragon

اي افشين شيطونWink از كجا فهميدي ما كلير شديم؟ نكنه با اداره مهاجرت ارتباط داري؟Tongue
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تبریک به همه دوستان بابت کلیر شدنشون Smile

ایشالا بقیه دوستای منتظر هم هر چه زودتر هورا بکشن
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
(2013-01-11 ساعت 20:05)مانترا نوشته:  هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا روشاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا آتیش علیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا همه کلیر شده هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا واسه ماهایی که قراره به زودی کلیر شیم Smile

انشاا.. سری بعدی کلیر میشی...........
2013ََAS2###تاريخ رويت 2MAY، ارسال مدارك8MAY،كيس 4نفر ،مصاحبهW2DCE ،كليرنس سفارت ايروان،كلير12August2013، انتظار244روز همين خوبه که آرومی وحس میکنی که آزادی
تشکر کنندگان: مانترا ، payampars ، sara79 ، r_ent ، raham ، شوصب ، Emma_a432 ، peyman1355
تبریک می گم بچه ها ، خیلی خوشحال شدم.

پیمان جان تبریکات صمیمانه مارا پذیرا باش Wink
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: armin1 ، مانترا ، r_ent ، گل نهال ، raham ، ASALI ، mohajer13 ، rouzbehdarvishi ، ani_sheiton ، peyman1355
خيلی خيلی خوشجال شدم که کلير شديد به همتون تبريک می گم ديدار در آمريکاBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
کیس:2013AS000078xx @ کسولگری: ایروان @ قبولی :MAY 5
ارسال فرم : 23 MAY @ کیس :3نفر@ کارنتی:مارچ 2013 @ مصاحبه: 17 MAY @ وضعیت : HELLO USBig Grin
دوست جونیایی که کلیرشدید کلی تبریک از نوع صمیمانه و خالصانه ما رو بپذیرید و دست راستتونو روی سر ما منتظران هم بکشید Big Grin
کیس لاتاری 2013 :تاریخ ورود به ارمنستان : 6 dec   مدیکال :7 dec  مصاحبه:11 dec کلیر : 14 jan  صدور ويزا: 24 jan  مقصد=هیوستون/تگزاس  ورود : 10 may
---------
کیس ازدواجی : تاریخ رسید مدارک :  2013 29oct
تاریخ  Approve  مدارک : 4  2013 Dec
دريافت كيس نامبر : 12 February 2015
فرم 6march : ds261
پرداخت ١٢٠$ : 30march
پرداخت ٣٢٥ $ : 3april
(2013-01-11 ساعت 21:22)peyman1355 نوشته:  درود بر همه دوستان خوبم

پروردگار مهربان رو سپاس ميگم بابت همه لطف و مهرباني هاش، از همه دوستان خوبم بابت راهنمايي هاشون تا امروز بينهايت سپاسگزارم و اميدوارم بتونم اين همه لطف و مهرباني اونها رو پاسخگو باشم، بالاخره ما هم كلير شديمSmile
به قول دوستان جوان و پر انرژي مون با يه جيغ بنفشBig Grin:
هوررررررررررررررررراا، هوررررررررررررررررررررررررااا،هوررررررررررررررررررررررررراااااااااا
به همه دوستان كلير شده مون شادباش فراوان ميگم و اميدوارم پشت سر هم در اينجا هورا كشيدن و جيغ زدن همه دوستان رو ببينم
براي دوستان ديگر مون هم از پروردگار مهربان مي خوام همينطور كه كليرنس ما بعد از 6 هفته و 2 روز (با امروز شد 44 روز) اومد، هرچه سريعتر كليرنس بقيه اين بزرگواران هم پشت سر هم بياد.
(كلي الان مهمون تو خونه دارم ولي دلم نيومد به دوستان خوبم خبر ندم ، اومدم بگم و برم Shy )

@@@@@آمين@@@@@

سلام اقا پیمان عزیز بهتون واقعا تبریک میگم خیلی خیلی از شنیدن خبر کلیر شدنتون خوشحال شدم اینشالا همیشه موفق باشید
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

سلام خدمت دوستان ضمن تبریک به دوستان کلیر شده ما مصاحبه ماه نوامبر هفته اخر بوده الان 7 هفته گذشته و ما همچنان منتظریم
1- حداکثر زمان پروسه چقدره ممکن کسی رد شه یا نه ؟
2- داخل سایت CEAC که چک کردم تاریخ اپدیت زده 2 ژانویه یعنی تاریخ به جریان افتادن پرونده است یا خیر؟
3- میشه باشون مکاتبه کرد پرسید اگر میشه لطفا راهنماییمون کنید؟
با تشکر
تشکر کنندگان: mohajer13 ، peyman1355
يعني اين روشا و فاير دراگون و به خصوص پيمان منو دق مرگ كردن تا كلير بشن
پس به افتخار مطهران ( جمع مطهر) جديد :

هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــورا
TongueBig GrinTongueBig GrinTongueBig Grin
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
(2013-01-11 ساعت 22:24)habibi نوشته:  
(2013-01-11 ساعت 20:05)مانترا نوشته:  هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا روشاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا آتیش علیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا همه کلیر شده هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا واسه ماهایی که قراره به زودی کلیر شیم Smile

انشاا.. سری بعدی کلیر میشی...........

ایشششششششششششششششالاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Smile
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان