کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-01-11 ساعت 23:09)home86 نوشته:  سلام خدمت دوستان ضمن تبریک به دوستان کلیر شده ما مصاحبه ماه نوامبر هفته اخر بوده الان 7 هفته گذشته و ما همچنان منتظریم
1- حداکثر زمان پروسه چقدره ممکن کسی رد شه یا نه ؟
2- داخل سایت CEAC که چک کردم تاریخ اپدیت زده 2 ژانویه یعنی تاریخ به جریان افتادن پرونده است یا خیر؟
3- میشه باشون مکاتبه کرد پرسید اگر میشه لطفا راهنماییمون کنید؟
با تشکر
نگران نباشید . هنوز برای کلیر شدن وقت هست . ما هم با شما در همان زمانها بودیم .
1- حداکثر تا سپتامبر .
2- اون تاریخ آپدیت کردن سایته و ربطی به پرونده نداره .
3- میشه مکاتبه کرد ولی یکی از دوستان تلفنی گذاشته بود که میشد زنگ زد و پرسید ولی من الان اون شماره رو پیدا نمیکنم .
دوستان اگر میدونین اون شماره چی بود لطفا" راهنمایی کنید .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2013-01-11 ساعت 23:17)dreamer60 نوشته:  يعني اين روشا و فاير دراگون و به خصوص پيمان منو دق مرگ كردن تا كلير بشن
پس به افتخار مطهران ( جمع مطهر) جديد :

هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــورا
TongueBig GrinTongueBig GrinTongueBig Grin

خدا رو شکر که ما هنوز باعث دق مرگ هیچ عزیزی نشدیمTongue این هم از اثرات انرژی بانو بودنه Big Grin
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
سلام به همه کلیرشدگان تبریک میگم مخصوصا به آقا پیمان که به من واقعا کمک کردن.
امیدوارم بقیه هم زودتر وضعیت پروندشون معلوم بشه و کلیر بشن.
شماره کیس:2013AS000075xx/ کنسولگری:ابوظبی/ تاریخ مصاحبه:هفته دوم may/ تعداد افراد منظور در کیس : 1/ دریافت ویزا : یک ضرب
Never laugh at anyone's dreams . People who don't have dreams don't have much .
آقا پیمان، پهلوان مهاجرسرا کلیر شدنتون مبارک باشه. خیلی خوشحال شدیم. موفق باشید.

فقط دوستان امکان داره یک لطف بکنید وقتی ویزا رو گرفتید بفرمایید تاریخ اعتبار ویزاتون رو از زمان مدیکالتون زدند یا از زمان کلیر شدن پروسه ادرای مربوطه؟

و آیا امکان داره الان یکی از دوستان لطف کنه بگه که از تاریخ انجام مدیکالشون تا این تاریخ اکسپایریشن فرایند ادراری مربوط به ایشون که در جدول آمده چند ماه و چند روز میشه؟
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، r_ent ، payampars ، raham ، armin1 ، afs ، ASALI ، mohajer13 ، amir82 ، saeed_gh ، AsemanAbee ، peyman1355 ، enchantress_boy
(2013-01-11 ساعت 21:22)peyman1355 نوشته:  درود بر همه دوستان خوبم

پروردگار مهربان رو سپاس ميگم ...

آقا پیمان خیلی بهتون تبریک میگم، من بخاطر صحبتهایی که بین شما و آفیسر شده بود خیلی نگرانتون بودم و واقعاً خوشحال شدم
بازم بهتون تبریک میگمSmile

(2013-01-11 ساعت 21:34)IN.USA@2013 نوشته:  تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک و تبریک و یک
هوررررراااااااااااااااااااااااااااااااااهوررررررررررررررراااااااااااااااااااااا
من هنوز کلیر نشدم ولی به خاطر همه دوستای خوبم خوشحالم برای ما منتظران هم دعا کنیدSmileSmile

@ r_ent روشا : میشه بگی چه جوری متوجه شدی شاید منم کلیر شده باشمSmile

میشه توضیح بدی؟؟ من خنگم نفهمیدم منظورت چیه؟
تو سایت دیدم دیگه! البته راستش اول افشین و امیر بهم خبر دادن چون من دقیقاً 1 الی 3 دقیقه قبل از آپدیت سایت، اونو چک کرده بودم!!!!

(2013-01-11 ساعت 23:17)dreamer60 نوشته:  يعني اين روشا و فاير دراگون و به خصوص پيمان منو دق مرگ كردن تا كلير بشن

هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــورا

مرسی دریمر جان
هوووووووووووووررررررررررررررااااااااااااااا برای ویزای شما Smile
خیلی ممنون Smile

@الموند:
تاریخ مدیکال من 3 دسامبر بود، اکسپایرم 30 اپریله
تقریباً 5 ماه
ربطی داره به چیزی؟
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی

پروردگار مهربان رو سپاس ميگم بابت همه لطف و مهرباني هاش، از همه دوستان خوبم بابت راهنمايي هاشون تا امروز بينهايت سپاسگزارم و اميدوارم بتونم اين همه لطف و مهرباني اونها رو پاسخگو باشم، بالاخره ما هم كلير شديمSmile
به قول دوستان جوان و پر انرژي مون با يه جيغ بنفشBig Grin:
هوررررررررررررررررراا، هوررررررررررررررررررررررررااا،هوررررررررررررررررررررررررراااااااااا
به همه دوستان كلير شده مون شادباش فراوان ميگم و اميدوارم پشت سر هم در اينجا هورا كشيدن و جيغ زدن همه دوستان رو ببينم
براي دوستان ديگر مون هم از پروردگار مهربان مي خوام همينطور كه كليرنس ما بعد از 6 هفته و 2 روز (با امروز شد 44 روز) اومد، هرچه سريعتر كليرنس بقيه اين بزرگواران هم پشت سر هم بياد.
(كلي الان مهمون تو خونه دارم ولي دلم نيومد به دوستان خوبم خبر ندم ، اومدم بگم و برم Shy )

@@@@@آمين@@@@@
آقا پیمان تبریک می گم و واقعا براتون خوشحالم
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
تشکر کنندگان: r_ent ، saeed_gh ، Almond ، lilac ، armin1 ، مانترا ، ASALI ، mohajer13 ، amir82 ، rouzbehdarvishi ، peyman1355
(2013-01-12 ساعت 00:30)r_ent نوشته:  

پروردگار مهربان رو سپاس ميگم ...

(2013-01-11 ساعت 21:34)IN.USA@2013 نوشته:  تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک و تبریک و یک
هوررررراااااااااااااااااااااااااااااااااهوررررررررررررررراااااااااااااااااااااا

@ r_ent روشا : میشه بگی چه جوری متوجه شدی شاید منم کلیر شده باشمSmile

میشه توضیح بدی؟؟ من خنگم نفهمیدم منظورت چیه؟
تو سایت دیدم دیگه! البته راستش اول افشین و امیر بهم خبر دادن چون من دقیقاً 1 الی 3 دقیقه قبل از آپدیت سایت، اونو چک کرده بودم!!!!

مرسی دریمر جان
هوووووووووووووررررررررررررررااااااااااااااا برای ویزای شما Smile
خیلی ممنون Smile

@الموند:
تاریخ مدیکال من 3 دسامبر بود، اکسپایرم 30 اپریله
تقریباً 5 ماه
ربطی داره به چیزی؟

ممنون روشا جان، آخه یادمه که یکی از دوستان گفته بودند (البته یادم نیست کدامیک از دوستان) که بین تاریخ اکسپایریشن فرایند اداری که مهلتی است که ما میتوانیم ویزا رو پیک آپ بکنیم تا زمان اکسپایریشن ویزا حدود یک ماه فاصله است. الان برای شما میشه حدود 4 ماه و 28 روز بنابراین با احتمال زیاد مهلت اعتبار ویزای شما همان 6 ماه از زمان مدیکاله، مثل بچه های قبلی. آخه داشتم فکر میکردم مثلا اگر این فاصله بین مدیکال و پایان اعتبار فرایند اداری بشه مثلا 4 ماه احتمالا 2 تا اتفاق وجود خواهد داشت یا تاریخ پایان اعتبار فرایند اداری به تاریخ پایان اعنبار ویزا نزدیک میشه یا اینکه تاریخ اعتبار ویزا بیشتر از 6 ماه بعد از مدیکال خواهد شد مثلا میشه 6 ماه بعد از کلیر چک شدن، (یکی از بچه های ایروان گفته بود اینجوری شده ویزاش) .
ببخشید ها نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه آخه یه چیزی تو ذهنمه تا میام به زبون بیارمش هزار تا تاب برمیداره بد قلق!
به تمامی دوستان خوب مهاجرسرا که کلیر شدند مخصوصاً روشای عزیز، فایر دراگون آتشین، آقا پیمان پهلوان و دیگر عزیزان صمیمانه تبریک میگم... و به یاری خداوند بقیه دوستان خوبم هم به زودی زود طعم شیرین کلیر شدن را بچشند و برای ما منتظران کارنت شدن توصیف کنند...
@روشااا هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
@فاير دراگون هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااً
براي بقيه بقيه دوستان كلير شده هم هورااااااااااااااااااااااااااااااا
از اين به بعد حضور كمتر شما رو در اين تاپيك اين و پررنگتون رو در تاپيك هاي بعدي صميمانه تبريك ميگمSmile  
بچه ها این سایت مثل اینکه هنوز آپدیت نشده
برای من هنوز مینویسه

Administrative Processing

CEAC
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
(2013-01-12 ساعت 01:54)fire dragon نوشته:  بچه ها این سایت مثل اینکه هنوز آپدیت نشده
برای من هنوز مینویسه

Administrative Processing

CEAC

من قبلا هم گفته بودم. خودتون زودتر از این سایت از کلیر شدنتون آگاه میشید.
آره برای منم آپدیت نشده تاریخش 10 ژانویه است!
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
خب ولي اين سايته يكساعت پيش كيس ما رو شناخت . جالبه سه نفرمون داريم كليرنس ميخوريم Wink همه بر سر ميز كليرنس Big Grin
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2013-01-12 ساعت 02:20)sayeh_m نوشته:  خب ولي اين سايته يكساعت پيش كيس ما رو شناخت . جالبه سه نفرمون داريم كليرنس ميخوريم Wink همه بر سر ميز كليرنس Big Grin

سلام سایه خانم اجازه بدین اولین هورا و تبریک رو من براتون داشته باشم ، کیس ما رو هم شناخت ، برای من و همسرم ردی ( اماده ) زده ولی برای پسرم بدلیل گیر بیخود دکتر اونگان مونده برای بعد ، به هر حال موفق باشید
تشکر کنندگان: گل نهال ، mohajer13 ، sayeh_m ، amir82 ، r_ent ، mitme ، rouzbehdarvishi ، roeentan ، ani_sheiton ، peyman1355 ، raham
(2013-01-12 ساعت 02:20)sayeh_m نوشته:  خب ولي اين سايته يكساعت پيش كيس ما رو شناخت . جالبه سه نفرمون داريم كليرنس ميخوريم Wink همه بر سر ميز كليرنس Big Grin

سایه جان پس حتما دفعهٔ بعدی شما کلیر میشی‌ چون مارو چند روز پیش شناختBig Grin

راستی‌ هوووووووووووووووووووووووووووووورا ما کلیر شدیم بعد ۴۴ روزSmile

مرسی‌ سایه جون که این خبر خوبو به ما دادی همیشه خوش خبر باشی‌.ایشالا نوبت بعدی هووورا شما رو بشنویم
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان