کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-01-12 ساعت 15:54)sayeh_m نوشته:  خب من ميخوام يه تز بدم ولي اگر سوخته بود ديگه ببخشيد Wink
اون اوايل كه افشين عزيز داشت جدول برندگان رو تهيه ميكرد بچه ها ميگفتن يه چيزهايي تو كليرنس مهمه مثل سربازي ، كار دولتي و سفرهاي خارجي . كه البته الان كاملاً مشخصه كه كسي كه سربازي رفته باشه تقريباً يك درصد شانس يكضرب داره و اين در مورد كار دولتي هم صدق ميكنه اگر چه من اصلاً اون سفرهاي خارجي رو قبول ندارم و به نظرم هيچ نقشي در كليرنس و مدت زمان اون نداره ولي يه چيزي هست كه ممكنه باعث طولاني تر شدن زمان كليرنس خانواده ها بشه و اونم اينه كه برنده اصلي اقا باشن Wink در اصل اگر دقت كنيد تمام خانواده هايي كه برنده اصلي خانوما بودن سريعتر كلير شدن ، اين هم البته اصلاً نميتونه قطعي باشه ولي ميشه به عنوان يك مورد مهم بهش فكر كرد . البته فقط فكر ، چون به هر حال ميدونيم كه ما هيچ نقشي در تسريع اين پروسه نداريم و البته باز هم چاره اي به جز صبر كردن نيست ولي حداقل اينطوري ميتونيم كمي به خودمون دلداري بديم Wink

اصلا سوخته نبود، من هم بهش فکر کرده بودم و با تمام بخشهای تزتون موافقم بخصوص بخش اخرش. Wink
البته من خودم حدس می زنم من چند ماه بعد از همسرم که برنده اصلیه و فرزندانم کلیر بشم بنابراین می خوام قبل از خودم اونا رو بفرستم برن.Sad
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
(2013-01-12 ساعت 15:54)sayeh_m نوشته:  خب من ميخوام يه تز بدم ولي اگر سوخته بود ديگه ببخشيد Wink
اون اوايل كه افشين عزيز داشت جدول برندگان رو تهيه ميكرد بچه ها ميگفتن يه چيزهايي تو كليرنس مهمه مثل سربازي ، كار دولتي و سفرهاي خارجي . كه البته الان كاملاً مشخصه كه كسي كه سربازي رفته باشه تقريباً يك درصد شانس يكضرب داره و اين در مورد كار دولتي هم صدق ميكنه اگر چه من اصلاً اون سفرهاي خارجي رو قبول ندارم و به نظرم هيچ نقشي در كليرنس و مدت زمان اون نداره ولي يه چيزي هست كه ممكنه باعث طولاني تر شدن زمان كليرنس خانواده ها بشه و اونم اينه كه برنده اصلي اقا باشن Wink در اصل اگر دقت كنيد تمام خانواده هايي كه برنده اصلي خانوما بودن سريعتر كلير شدن ، اين هم البته اصلاً نميتونه قطعي باشه ولي ميشه به عنوان يك مورد مهم بهش فكر كرد . البته فقط فكر ، چون به هر حال ميدونيم كه ما هيچ نقشي در تسريع اين پروسه نداريم و البته باز هم چاره اي به جز صبر كردن نيست ولي حداقل اينطوري ميتونيم كمي به خودمون دلداري بديم Wink

میگما مامان خدا از کامنتت بشنوه اخه منم همسرم برنده اصلیه
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
خدا کنه! آخه تو کیس ما هم من برنده اصلی هستم. آخ جونمی پس ما 2شنبه کلیر میشییییییییم. هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا Smile

(2013-01-12 ساعت 16:05)hassan1358arab نوشته:  

دوست عزیز فعال زبان دانBig Grin فایلهای صوتی که زحمت کشیدی تو سایت گذاشتی رو من نتونستم دانلود کنمSad
آقای ناظم؟ ا؟ ا؟ چرا میزنی ؟ ای بابا اینکه مهاجرتی نبود؟آآآآآآآآآآآآی چرا موهامو میکشی؟ به خدا مهاجرتی نبودSad
چند ثانیه بعد ....
بابا این تاپیک کلیرنسه نه گفتگوی آزاد!
سکوووووووووووووووت......
خواهش میکنم خدا ببخشه ناظم آقو Big Grin
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
(2013-01-12 ساعت 16:05)hassan1358arab نوشته:  

حسن اقا ، اين سري كه از ابوظبي اعلام بشه ، اسم شما هست ، اين خط ___ اينم نشون +
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: afs ، hassan1358arab ، Saeedv13 ، lilac ، amir82 ، r_ent ، گل نهال ، roeentan ، 3rip ، rouzbehdarvishi ، peyman1355 ، moji1361 ، ali2316
(2013-01-12 ساعت 17:12)مانترا نوشته:  دوست عزیز فعال زبان دانBig Grin فایلهای صوتی که زحمت کشیدی تو سایت گذاشتی رو من نتونستم دانلود کنمSad
آقای ناظم؟ ا؟ ا؟ چرا میزنی ؟ ای بابا اینکه مهاجرتی نبود؟آآآآآآآآآآآآی چرا موهامو میکشی؟ به خدا مهاجرتی نبودSad
چند ثانیه بعد ....
بابا این تاپیک کلیرنسه نه گفتگوی آزاد!
سکوووووووووووووووت......
خواهش میکنم خدا ببخشه ناظم آقو Big Grin
به جون خودم منم مثل خیلیها زبانم زیاد خوب نیست.الان تست کردم مشکلی نداره
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: amir82 ، r_ent ، امیر مهاجر ، مانترا ، roeentan ، 3rip ، rouzbehdarvishi ، peyman1355
هوررررررررررررررررررررررررررررررررا
تبریک تبریک تریییییییییییییییییک واقعا خوشحال شدم بچه ها واسه تک تکتون.
با تمااااااااااااااااااااام وجودم.
به امید روزی که همه ی اهالی 2013کلیر شن و این تاپیک همیشه همین جور سرشار از حسای خوب باشه.
موفق باشید.++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
ﺍﯼ ﺑﺎ ﺑﺎ .....ﻫﺮ ﭼﯽ ﺧﻮﺩﻣﻮ ﮐﻨﺘﺮﻝ ﮐﺮﺩﻡ ﮐﻪ ﻃﺒﻖ ﻗﻮﺍﻧﯿﻦ ﻓﻘﻂ ﺍﺯ ﺩﮐﻤﻪ ﺗﺒﺮﯾﮏ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﮐﻠﯿﺮ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﻢ ﻧﺸﺪ ﮐﻪ ﻧﺸﺪ .....!!
ﺍﯾﻦ ﻫﻩ ﻩ ﻩ ﻩ ﻩ ﻩ ﻫﻮﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭ ﺗﻮ ﮔﻠﻮﻡ ﮔﯿﺮ ﮐﺮﺩﻩ ....
..........HHHHHHHOOOOOOOOOORRRRRRRRAAAAAAAAAA..........
....
ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻤﺴﻔﺮ ﻫﺎﯼ ﺧﻮﺑﻢ .....
ﺍﻗﺎ ﭘﯿﻤﺎﻥ ....ﺧﯿﻠﯽ ﻣﺒﺎﺭﮐﻪ ....ﺭﻭﺷﺎ ﺟﺎﻥ .......ﺩﺭﺍﮔﻮﻥ ﺍﺗﺸﯿﻦ ....ﻡ ﺩ ﻥ ﺍ ....ﻋﺴﻞ ﺟﺎﻥ ...ﻭ ﻫﻤﻪ ﻭ ﻫﻤﻪ ﺗﺒﺮﯾﮏ .....
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
اول از همه تبریییییک به تمام دوستان کلیر شده، دوم اینکه میشه کس دیگه ای بره ویزا رو برامون بگیره؟ وکالت محضری میخواد؟
2013AS000026xx
ارسال مدارک با ایمیل 30 May، کارنت: اکتبر، ایروان،
مصاحبه: Dec 10، کلیرنس: Jan 14، دریافت ویزا jan 24
College station,Texas
تشکر کنندگان: mohajer13 ، r_ent ، مانترا ، Almond ، armin1 ، 3rip ، peyman1355
قابل توجه دوستانی که پروسه کارشون مربوط به قبل از 19 دسامیر هست و قرار است ویزاشون با پست UPS بیاد. تجربه خودم را می نویسم که دوستان از روند تحویل برگه آبی و گرفتن ویزا اطلاعات بیشتری بدست آورند:
1 - ساعت حضور در سفارت از 30/10 تا 12 می باشد. بعضی از هموطنان خبر نداشتند و ساعت 13 آمده بودند که کارشون انجام نشد و یک روزش از بین رفت.
2 - با برگه آبی و پاس به خانم هندی داخل سفارت مراجعه می کنید ایشان یک فرم سه نسخه ای می دهد که باید در سطر اول اسامی کل خانواده نوشته شود سطر دوم کسی که برای گرفتن ویزا مراجعه کرد و سطر بعد ادرس هتل و بعد از ان ادرس ایمیل و شماره تلفن هتل.
3 - آدرس و شماره هتل را حتما با خود ببرید.
4 - پاس و برگه آبی را می گیره و یک نسخه زرد رنگ از همان فرمها جدا می کنه و به شما داده و خدا حافظ. خودش برای پر کردن فرمها کمک می کنه.
5 - متاسفانه این برگه زرد رنگ دارای کد پیگیری نیست و نمی توانید از طریق سایت UPS انرا رهگیری کنید.
6 - هزینه پست را در داخل سفارت نمی گیرند و زمانی که بسته در هتل به شما تحویل شد باید هزینه پست (نفری 18 لیر9) به مامور پست بدهید.
برای من، آقای رسپشن هتل زنگ زد به UPS و کد رهگیری را گرفت البته بعد از چندین بار تماس(خیلی آدم خوبی بود واقعا این کارها برای ما عجیبه). زمانی کد رهگیری را پست به شما می دهد که سفارت پاسها را به پست تحویل داده باشد.
7 - سفارت خیلی شلوغه و پروسه کاری صدور ویزا کنده ولی UPS هر روزی پاسو از سفارت تحویل بگیره فرداش تو هتل تحویل می ده. برای ما سه شنبه تحویل پاس به سفارت بود روز چهار شنبه صدور ویزا روز پنجشنبه تحویل به UPS و روز جمعه دریافت پاس در هتل. به امید موفقیت
(2013-01-12 ساعت 20:34)goody نوشته:  اول از همه تبریییییک به تمام دوستان کلیر شده، دوم اینکه میشه کس دیگه ای بره ویزا رو برامون بگیره؟ وکالت محضری میخواد؟

بله برای ارمنستان میشه با وکالت رسمی شخص دیگری بره
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

(2013-01-12 ساعت 21:02)mohajer13 نوشته:  
(2013-01-12 ساعت 20:34)goody نوشته:  اول از همه تبریییییک به تمام دوستان کلیر شده، دوم اینکه میشه کس دیگه ای بره ویزا رو برامون بگیره؟ وکالت محضری میخواد؟

بچه های مشهد؟ ما حاضریم وکالت قبول کنیم و ویزاتونو بگیریمBig Grin ما همچین آدمایی هستیم، اصلا یه وضی Tongue
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
اول از همه تبریییییک به تمام دوستان کلیر شده، دوم اینکه میشه کس دیگه ای بره ویزا رو برامون بگیره؟ وکالت محضری میخواد؟

بچه های مشهد؟ ما حاضریم وکالت قبول کنیم و ویزاتونو بگیریمBig Grin ما همچین آدمایی هستیم، اصلا یه وضی Tongue

ممنون مانترا جونم، به نظر من فکر خوبیه، به یک نفر وکالت بدیم هزینه های سفرش هم بین همه تقسیم بشه Smile
2013AS000026xx
ارسال مدارک با ایمیل 30 May، کارنت: اکتبر، ایروان،
مصاحبه: Dec 10، کلیرنس: Jan 14، دریافت ویزا jan 24
College station,Texas
(2013-01-12 ساعت 21:27)goody نوشته:  اول از همه تبریییییک به تمام دوستان کلیر شده، دوم اینکه میشه کس دیگه ای بره ویزا رو برامون بگیره؟ وکالت محضری میخواد؟

ممنون مانترا جونم، به نظر من فکر خوبیه، به یک نفر وکالت بدیم هزینه های سفرش هم بین همه تقسیم بشه Smile

این چه وضعشه پس تهرانی ها چی میشن ؟؟؟ مانترا جون سر راه بیا وکالت مارو هم بگیر ببر Cool فک کنم سفر دوم بی بچه ها حال نمیده
کیس لاتاری 2013 :تاریخ ورود به ارمنستان : 6 dec   مدیکال :7 dec  مصاحبه:11 dec کلیر : 14 jan  صدور ويزا: 24 jan  مقصد=هیوستون/تگزاس  ورود : 10 may
---------
کیس ازدواجی : تاریخ رسید مدارک :  2013 29oct
تاریخ  Approve  مدارک : 4  2013 Dec
دريافت كيس نامبر : 12 February 2015
فرم 6march : ds261
پرداخت ١٢٠$ : 30march
پرداخت ٣٢٥ $ : 3april
(2013-01-12 ساعت 21:27)goody نوشته:  اول از همه تبریییییک به تمام دوستان کلیر شده، دوم اینکه میشه کس دیگه ای بره ویزا رو برامون بگیره؟ وکالت محضری میخواد؟

دوستان سلام
معنای ردی یا آماده در سایت معروف چیست ؟ با تشکر
تشکر کنندگان: 3rip ، peyman1355
(2013-01-11 ساعت 21:00)mohajer13 نوشته:  حدس میزنم saiban هم کلیر شده ولی هنوز خودش خبر نداره.

mohajer13 خوش خبر باشین . من اول متن بالا رو دیدم بعد رفتم شمارمو چک کردم .
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااا کلیر شدیم
C.N. : 2013AS000014##
ارسال مدارک : May 28
کنسولگری : ایروان
تعداد نفرات : 3
کارنت : Oct 15
مصاحبه : اواخر NOV - کلیرنس 43 روزه - jan 11
دریافت ویزا :jan-24-2013

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان