کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
مثل اینکه خیلی عقب افتادم چند روز نبودم به همه دوستان کلیر شده تبریک و هورآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ
(2013-01-12 ساعت 23:06)yalda.irannejad نوشته:  
(2013-01-12 ساعت 21:27)goody نوشته:  اول از همه تبریییییک به تمام دوستان کلیر شده، دوم اینکه میشه کس دیگه ای بره ویزا رو برامون بگیره؟ وکالت محضری میخواد؟

بله برای ارمنستان میشه با وکالت رسمی شخص دیگری بره

بچه های مشهد؟ ما حاضریم وکالت قبول کنیم و ویزاتونو بگیریمBig Grin ما همچین آدمایی هستیم، اصلا یه وضی Tongue

ممنون مانترا جونم، به نظر من فکر خوبیه، به یک نفر وکالت بدیم هزینه های سفرش هم بین همه تقسیم بشه Smile

این چه وضعشه پس تهرانی ها چی میشن ؟؟؟ مانترا جون سر راه بیا وکالت مارو هم بگیر ببر Cool فک کنم سفر دوم بی بچه ها حال نمیده

ای به چششششششششششششم :-*
جدی میشه وکالت چند نفر و به عهده گرفت؟؟
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: 3rip ، rouzbehdarvishi ، Saiban ، peyman1355 ، r_ent ، امیر مهاجر ، Emma_a432 ، raham
خاله قزی شما اسپانسر داشتید یا تمکن مالی ؟
2013AS102xx*کنسولگری :ابوظبي*عکس10++پست تی ان تی55 + ترجمه110
-----------------------------------------------------------------------------------------
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:6Jan 2015
تاريخ اپروو:7April 2015
تشکر کنندگان: r_ent
تبریک به همه دوستان کلیر شده

2013AS102xx*مصاحبه :آنکارا*عکس10++پست تی ان تی55 + ترجمه110
2013AS102xx*کنسولگری :ابوظبي*عکس10++پست تی ان تی55 + ترجمه110
-----------------------------------------------------------------------------------------
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:6Jan 2015
تاريخ اپروو:7April 2015
تشکر کنندگان: amirazimi ، peyman1355 ، Saiban ، r_ent ، امیر مهاجر ، Emma_a432 ، sara79
(2013-01-12 ساعت 07:10)amirazimi نوشته:  سلام به دوستان خوبم. تبریک به همه عزیزانی که کلیر شدند. سایتCEAC به تازگی کیس من رو هم شناخت، معنی خاصی داره؟ نوشته هنوز داری چک میشی! یعنی چجوری میشه از این سایت زودتر فهمید؟ ممنونم

دوستان عزیزم ، توضیح یا جوابی برای این سوال من دارید؟؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید Smile
تشکر کنندگان:
(2013-01-12 ساعت 18:58)hassan1358arab نوشته:  
(2013-01-12 ساعت 17:12)مانترا نوشته:  دوست عزیز فعال زبان دانBig Grin فایلهای صوتی که زحمت کشیدی تو سایت گذاشتی رو من نتونستم دانلود کنمSad
آقای ناظم؟ ا؟ ا؟ چرا میزنی ؟ ای بابا اینکه مهاجرتی نبود؟آآآآآآآآآآآآی چرا موهامو میکشی؟ به خدا مهاجرتی نبودSad
چند ثانیه بعد ....
بابا این تاپیک کلیرنسه نه گفتگوی آزاد!
سکوووووووووووووووت......
خواهش میکنم خدا ببخشه ناظم آقو Big Grin
به جون خودم منم مثل خیلیها زبانم زیاد خوب نیست.الان تست کردم مشکلی نداره
پس چرا من نمیتونم mp3 هاشو دانلود کنم؟؟؟Sad

(2013-01-13 ساعت 00:24)rezaP نوشته:  خاله قزی شما اسپانسر داشتید یا تمکن مالی ؟

سفرنامشو بخونین نوشته همه چیو Smile
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: lilac ، گل نهال ، peyman1355 ، r_ent ، امیر مهاجر
(2013-01-13 ساعت 01:12)مانترا نوشته:  
(2013-01-12 ساعت 18:58)hassan1358arab نوشته:  
(2013-01-12 ساعت 17:12)مانترا نوشته:  دوست عزیز فعال زبان دانBig Grin فایلهای صوتی که زحمت کشیدی تو سایت گذاشتی رو من نتونستم دانلود کنمSad
آقای ناظم؟ ا؟ ا؟ چرا میزنی ؟ ای بابا اینکه مهاجرتی نبود؟آآآآآآآآآآآآی چرا موهامو میکشی؟ به خدا مهاجرتی نبودSad
چند ثانیه بعد ....
بابا این تاپیک کلیرنسه نه گفتگوی آزاد!
سکوووووووووووووووت......
خواهش میکنم خدا ببخشه ناظم آقو Big Grin
به جون خودم منم مثل خیلیها زبانم زیاد خوب نیست.الان تست کردم مشکلی نداره
پس چرا من نمیتونم mp3 هاشو دانلود کنم؟؟؟Sad

دوستان گلم من فکر میکنم بهترین راه برای به اشتراک گذاشتن مطالب برای بچه های این تاپیک، دراپ باکس میتونه باشه که به راحتی بشه ازش استفاده کرد. شرمنده دخالت کردم Smile
(2013-01-13 ساعت 01:10)amirazimi نوشته:  
(2013-01-12 ساعت 07:10)amirazimi نوشته:  سلام به دوستان خوبم. تبریک به همه عزیزانی که کلیر شدند. سایتCEAC به تازگی کیس من رو هم شناخت، معنی خاصی داره؟ نوشته هنوز داری چک میشی! یعنی چجوری میشه از این سایت زودتر فهمید؟ ممنونم

دوستان عزیزم ، توضیح یا جوابی برای این سوال من دارید؟؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید Smile
فكر نكنم كسي بتونه توضيح بده . به هر حال هيچ جوري نميشه زودتر فهميد .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: lilac ، amirazimi ، peyman1355 ، امیر مهاجر ، صوفیا صوری
سلام دوستان به همه دوستانی که کلیر شدن تبریک میگم و امیدوارم هرچه زودتر فریاد هورای بقیه رو هم بشنویم.دوستانی که برای گرفتن ویزاشون تشریف میبرن خواهش میکنم در ادامه سفرنامه شون مراحل این سفر رو هم اضافه کنن تا ما از تجربیاتشون استفاده کنیم.ممنون
شماره کیس : 2013AS2xxx - کنسولگری : ایروان- قبولی : 2 may -- تاریخ ارسال : 26 jun با mail -- تعداد : 3 نفر -- مصاحبه : W2DEC ایروان--> کلیر: 24 JAN
تشکر کنندگان: گل نهال ، peyman1355 ، mohajer13 ، Saiban ، r_ent ، iman63ir ، fire dragon ، مانترا ، raham ، AsemanAbee ، sara79
(2013-01-12 ساعت 21:27)goody نوشته:  اول از همه تبریییییک به تمام دوستان کلیر شده، دوم اینکه میشه کس دیگه ای بره ویزا رو برامون بگیره؟ وکالت محضری میخواد؟

بچه های مشهد؟ ما حاضریم وکالت قبول کنیم و ویزاتونو بگیریمBig Grin ما همچین آدمایی هستیم، اصلا یه وضی Tongue

ممنون مانترا جونم، به نظر من فکر خوبیه، به یک نفر وکالت بدیم هزینه های سفرش هم بین همه تقسیم بشه Smile

این چه وضعشه پس تهرانی ها چی میشن ؟؟؟ مانترا جون سر راه بیا وکالت مارو هم بگیر ببر Cool فک کنم سفر دوم بی بچه ها حال نمیده
آهااااااااااای منم هستم ، با گودی موافقم بد جور ،هزینه رو هم share میکنیم ، کار خودته مانترا ، قرار میذاریم با گودی و ... میریم محضر ، فقط یاد سوالی که از آفیسر کردم میفتم که گفتم میشه وکالت بدیم ... گفت نه ، خودت باید با پاسپورت بیای ! ولی فکر کنم بشه ، فوقش نشد بعد برگشت مانترا خودمون میریم
2013AS00002XXX , Armenia ,interview: December ,clear:5 Feb,destination: L.A ,29 August
تشکر کنندگان: peyman1355 ، r_ent ، امیر مهاجر ، گل نهال ، مانترا ، ali2316
(2013-01-11 ساعت 22:41)ali234 نوشته:  تبریک می گم بچه ها ، خیلی خوشحال شدم.

پیمان جان تبریکات صمیمانه مارا پذیرا باش Wink
فداي تو من بشم علي جان، يك دنيا از محبت شما علي آقاي گل، Armin1، Alomed، r_net، رهام جان، نيكو جان و به خصوص دريمر عزيزم و ساير دوستان خوبم كه نسبت به بنده لطف داشتند صميمانه سپاسگزارم، به دوستان خوبم mdna و آقا مهران گرامي و دوست داشتني، روشا و فاير دراگون گرامي صميمانه شاد باش ميگم.
منو به بزرگواري خودتون ببخشيد اگر كسي رو از قلم انداختم يا بابت تشكر از دوستان دير كردم چون تو اين چند روز تعطيلي همش مهمون داشتم، همه تون رو دوست دارم و براي همگي آرزوي كليرنس سريع و بي ستاره رو از پروردگار مهربان خواهانمSmile
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، f1f ، r_ent ، fire dragon ، armin1 ، امیر مهاجر ، گل نهال ، lilac ، مانترا ، raham ، mhpz ، ASALI ، mdna ، amir82 ، AsemanAbee ، ali234 ، ali2316
(2013-01-13 ساعت 08:59)peyman1355 نوشته:  
(2013-01-11 ساعت 22:41)ali234 نوشته:  تبریک می گم بچه ها ، خیلی خوشحال شدم.

پیمان جان تبریکات صمیمانه مارا پذیرا باش Wink
فداي تو من بشم علي جان، يك دنيا از محبت شما علي آقاي گل، Armin1، Alomed، r_net، رهام جان، نيكو جان و به خصوص دريمر عزيزم و ساير دوستان خوبم كه نسبت به بنده لطف داشتند صميمانه سپاسگزارم، به دوستان خوبم mdna و آقا مهران گرامي و دوست داشتني، روشا و فاير دراگون گرامي صميمانه شاد باش ميگم.
منو به بزرگواري خودتون ببخشيد اگر كسي رو از قلم انداختم يا بابت تشكر از دوستان دير كردم چون تو اين چند روز تعطيلي همش مهمون داشتم، همه تون رو دوست دارم و براي همگي آرزوي كليرنس سريع و بي ستاره رو از پروردگار مهربان خواهانمSmile

پیمان جان داداش گلم مارو فراموش نکنیا !
به اون دعاهای خشکلت ما منتظران شدید نیاز داریمSmile
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، payampars ، Emma_a432 ، گل نهال ، مانترا ، raham ، ASALI ، lilac ، peyman1355 ، amir82 ، ali234
سلام به همگي
چه خبره اينجا . من 3 روز دسترسي به اينترنت نداشتم امروز اومدم مي بينم به سلامتي كلي از دوستاي خوبمون كلير شده اند . دوستاي عزيز كلير شده به همتون تبريك ميگم روشاي عزيز - فاير دراگون عزيز - mdna- peyman1355 و بقيه دوستان صميمانه تبريك ميگم . به اميد كلير شدن هرچه زودتر بقيه عزيزان . Smile[/php]
من نمیدونم این موضوع مربوط به این تاپیکه یا نه
راجع به 165 دلار هزینه تاریخ صدور ویزا مهمه یا تحویلش؟
یعنی اگه من مثلا 28 ژانویه برم سفارت و ویزا رو پست 2 فوریه تحویل من بده آیا شامل حال من میشه یا خیر؟
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: مانترا ، ASALI ، peyman1355 ، amir82 ، roeentan ، mitme
(2013-01-13 ساعت 05:22)Sepasttian نوشته:  

آهااااااااااای منم هستم ، با گودی موافقم بد جور ،هزینه رو هم share میکنیم ، کار خودته مانترا ، قرار میذاریم با گودی و ... میریم محضر ، فقط یاد سوالی که از آفیسر کردم میفتم که گفتم میشه وکالت بدیم ... گفت نه ، خودت باید با پاسپورت بیای ! ولی فکر کنم بشه ، فوقش نشد بعد برگشت مانترا خودمون میریم

در خدمتیم قربان! فقط مشهدی بازی در نیاریا همسر جان برگشت یه قرار میذاریم اول پولو میگیریم به اضافه هر کیسی یه کاسه شله بعد آن ویزای زیبا رو تقدیم میکنیم.Big Grin
پس تا حالا سپاستین، گودی اگه شد یلدا. نبوووووووووووود ؟؟
تشکر کنندگان: payampars ، Saiban ، ASALI ، peyman1355 ، Sepasttian ، goody ، ghafari88

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان