کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-01-12 ساعت 13:15)fire dragon نوشته:  
(2013-01-12 ساعت 12:49)amirazimi نوشته:  [quote='IN.USA@2013' pid='262240' dateline='1357977924']
[quote='امیر مهاجر' pid='262128' dateline='1357939651']
[quote='fire dragon' pid='262127' dateline='1357939460']

دوست من از روزی که کیس شما رو شناخت، چند روز بعد کلیر شدید؟

اگه منظورتون منم که همون یه هفته ده روز پیش که برای بار اول چک کردم شناخته بود
من یادمه برای شما رو 4 ژانویه شناخته بود .آمارتو دارماBig GrinBig GrinBig Grin:
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تبریک به همه کلیر شده های عزیز.

مامان سایه و عسلی عزیز امیدوارم به زودی شما هم کلیر بشین.

مهدی عزیز mea694 خبری ازت نیست، چراغ خاموش میای.

هورا هم که نکشیدی؟!!
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، Saeedv13 ، payampars ، r_ent ، sayeh_m ، amir82 ، Almond ، rouzbehdarvishi ، ASALI ، sara79 ، peyman1355 ، raham
منم به همه دوستان کلير شده به خصوص فاير دراگون، روشا و پيمان عزيز تبريک ميگم. Smile
(2013-01-12 ساعت 12:35)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-01-12 ساعت 01:57)امیر مهاجر نوشته:  
(2013-01-12 ساعت 01:54)fire dragon نوشته:  بچه ها این سایت مثل اینکه هنوز آپدیت نشده
برای من هنوز مینویسه
administrative processing

CEAC

من قبلا هم گفته بودم. خودتون زودتر از این سایت از کلیر شدنتون آگاه میشید.
به نظر من اینطور نیست چون اگر تمام کیس های کلیر شده دیروزو (آنکارا)تو سایت بزنید میبینید که تاریخ آپدیت همشون 10 ژانویه است و این یعنی اینکه این سایت سریعتر اعلام کرده و در مرحله بعد سایت آنکارا آپدیت میشه و همانطوز که قبلا هم گفتم سایت CEAC تا یک ویزا تو پاسپورت چاپ نشه از حالت administrative processing به حالت ISSUED تبدیل نمیشه به خاطر همینه که برای بچه های دیروز همون administrative processing هستش.
حالا ملاک اصلی من همین سایت CEAC هستش اگر تو این سایت تاریخ من UPDATE بشه اونوقت یعنی کلیر شدم فعلن که همون تاریخ قبلی هستش .
البته این برای کسایی که اطلاعاتشون وارد سایت شده وگرنه برای کیس های ارمنستان که هنوز وارد نشده اینطور نیست!

سلام
من تاریخ 9 ژانویه آپدیت شده بود و امروز زده 12 ژانویه آپدیت شده یعنی با این تحلیل من کلیر شدم؟
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
تشکر کنندگان: payampars ، r_ent ، rouzbehdarvishi ، IN.USA@2013 ، peyman1355
(2013-01-12 ساعت 11:48)sayeh_m نوشته:  سلام
كجا پاك ميشه ؟ اينجا ؟ نوشته هاتون كه هست ؟

(2013-01-12 ساعت 11:27)سمانه777 نوشته:  بعد از یک هفته اومدم مهاجر سرا و این همه خبر خوش به همه کلیر شده ها کارنت شده ها تبریک میگم مخصوصا روشا و مامان سایه عزیز . هروقت که میبینم بچه ها یکی یکی به رفتن نزدیک میشن کلی اشک شوق از چشمام جاری میشه انگار که خودم دارم میرم نمیدونم چه جوری ندیده و نشناحته انقدر به بچه های اینجا وابسته شدم و از خوشحالیشون منم خوشحال میشم از ناراحتیشون ناراحت مثل یک خانواده درکنارهم و مثل یک کوه استوار امیدوارم که بعد از رفتن همه اونجا هم این روابط ماندگار بشه
سمانه جون مرسي بايت تبريك ولي من كه هنوز كلير نشدم Tongue
اااااااااااا ؟ پس چرا تو نوشته های بچه ها بود ببخشید اما تبریکمو پس نمیگیرم چون به زودی میشید و برای بار دوم تبریک میگم Big Grin
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: payampars ، r_ent ، sayeh_m ، Almond ، fire dragon ، امیر مهاجر ، ASALI ، HRSH ، roeentan ، peyman1355
بچه ها من فکر نمیکنم کلیر شدن خیلی به اون تاریخا تو سایت CEAC ربطی داشته باشه چون تاریخ اولین آپدیت من 21Dec و دومیش 7Jan و آخریش که همین امروز آپدیت شد 12Jan بود.
با این حساب فکر میکنم من تنها کسی هستم که کیسش 3 بار آپدیت شده.
F1
PD: OCT 2005
Case Completion: MAR 2011
Clearance Duration: 23 Month
Status: Issued
Embassy: Ankara

مرسی از همه دوستان بابت تبریکاشون Smile
امیدوارم بقیه دوستان هم خیلی زود هورا بکشن Smile +++++++++++++++++++++++++++
مریم خانم، شاید اینطور باشه شایدم نه، اما ان شا ا... که اینطوره
2شنبه شما و بقیه منتظران هورا میکشین Smile
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

برای من اولین بار 9 ژانویه تو سایت کیسم رو شناخت، بعدش هم 10 ژانویه آپدیت شد، الانم هنوز به تاریخ 10 ام هستش و نوشته ادمینیستریتیو پراسسینگ!!!
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
بچه ها ماهم ویزا خوشگلامونو گرفتیم البته میسیو زحمتشو کشید رفت و گرفت و برگشتWink صبح ساعت 11 در سفارت بود برگه آبی رو تحویل داده بود ازش شماره محل اقامت در آنکارا و شماره تلفن رو گرفته بودن گفته بودن 3 الی 5 روزه ویزاهاتون میرسه دستتون که ماله مارو 5 روزه آوردن .2شنبه صبح پاسارو تحویل داده بود جمعه صبح ساعت 11 آورده بودن.ایشاله شماهام همگی ویزاهاتونو به زودی میگیرین خیلی دوستتون دارم مهاجرساییا انرژی++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++واس همه اونایی که منتظر کلیرنسنWink
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
منم به فایر دراگون،روشا ،پیمان و صوفیا صوری تبریک میگم.ببخشید یه کم دیر شد
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
(2013-01-12 ساعت 12:35)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-01-12 ساعت 01:57)امیر مهاجر نوشته:  
(2013-01-12 ساعت 01:54)fire dragon نوشته:  بچه ها این سایت مثل اینکه هنوز آپدیت نشده
برای من هنوز مینویسه
administrative processing

CEAC

من قبلا هم گفته بودم. خودتون زودتر از این سایت از کلیر شدنتون آگاه میشید.
به نظر من اینطور نیست چون اگر تمام کیس های کلیر شده دیروزو (آنکارا)تو سایت بزنید میبینید که تاریخ آپدیت همشون 10 ژانویه است و این یعنی اینکه این سایت سریعتر اعلام کرده و در مرحله بعد سایت آنکارا آپدیت میشه و همانطوز که قبلا هم گفتم سایت CEAC تا یک ویزا تو پاسپورت چاپ نشه از حالت administrative processing به حالت ISSUED تبدیل نمیشه به خاطر همینه که برای بچه های دیروز همون administrative processing هستش.
حالا ملاک اصلی من همین سایت CEAC هستش اگر تو این سایت تاریخ من UPDATE بشه اونوقت یعنی کلیر شدم فعلن که همون تاریخ قبلی هستش .
البته این برای کسایی که اطلاعاتشون وارد سایت شده وگرنه برای کیس های ارمنستان که هنوز وارد نشده اینطور نیست!

دقیقا من هم به همین مشکل اشاره کردم که یه تاریخ با یک کلمهٔ آپدیت هزار تا تفسیر به دنبال داره و آخرش هم آدم نمیفهمه کلیر شده یا نه.
پس باز هم میشه همون که قبلا گفتم: خودتون زودتر متوجه کلیر شدنتون میشید. چون اصلا معلوم نیست آپدیتی که تو سایت زده معناش کلیر شدنه.
هر تغییری تو پرونده شما یه آپدیت تو این سایت نشون میده و نمیشه ازش نتیجهٔ به درد بخوری گرفت. فقط به قول یکی از دوستان دلمون خوش میشه که یه تغییراتی دارند میدن و بررسی انجام میشه.
باز هم میگم میشه نوشدارو پس از مرگ سهراب. یعنی بعد از اینکه متوجه میشید همه کلیر شدند اونوقت میگید پس این ۱۰ ژانویه که آپدیت شده منظورش کلیر بوده! خب چه فایده؟!

(2013-01-12 ساعت 13:32)MARYAM2 نوشته:  سلام
من تاریخ 9 ژانویه آپدیت شده بود و امروز زده 12 ژانویه آپدیت شده یعنی با این تحلیل من کلیر شدم؟

خیر. اصلا نمیشه با اطمینان چنین نتیجه‌ای گرفت.
تشکر کنندگان: payampars ، lilac ، rouzbehdarvishi ، Saeedv13 ، f1f ، IN.USA@2013 ، MARYAM2 ، bmojtaba ، ASALI ، r_ent ، roeentan ، 3rip ، peyman1355 ، raham
سلام
اول : تبریک به همه کلیر شده ها
دوم: ما هم کلیر شدیم که خبرش را همسرم Mdna و قبل از اون افشین عزیز اعلام کرد.
سوم : از کلیر شدن پیمان عزیز و fire dragon عزیز و همچنین روشا خانم عزیز خوشحال شدم
چهارم : منتظر خبر کلیر شدن سایه خانم بزودی زود میمانیم
پنجم : به دوستانی که نگران کلیر شدن خود هستند بگویم که شرایط من خیلی شرایط مطلوبی نبود. سربازی ،س پ ا ه ، سابقه کار دولتی.پس به کسانی که به یکی از این شرایط نزدیک هستندو نگران میگویم که جای نگرانی نیست و کمی صبر کنید و مطمئن به کارهایتان برسید.
ششم : تشکر از همه دوستانی که تبریک گفتند.
کیس نامبر 2013xxx همراه - 11 ژانویه کلیر
سفرنامه
مکان یابی با استفاده از google earth و gps
(2013-01-12 ساعت 14:46)mhpz نوشته:  سلام
اول : تبریک به همه کلیر شده ها
دوم: ما هم کلیر شدیم که خبرش را همسرم Mdna و قبل از اون افشین عزیز اعلام کرد.
سوم : از کلیر شدن پیمان عزیز و fire dragon عزیز و همچنین روشا خانم عزیز خوشحال شدم
چهارم : منتظر خبر کلیر شدن سایه خانم بزودی زود میمانیم
پنجم : به دوستانی که نگران کلیر شدن خود هستند بگویم که شرایط من خیلی شرایط مطلوبی نبود. سربازی ،س پ ا ه ، سابقه کار دولتی.پس به کسانی که به یکی از این شرایط نزدیک هستندو نگران میگویم که جای نگرانی نیست و کمی صبر کنید و مطمئن به کارهایتان برسید.
ششم : تشکر از همه دوستانی که تبریک گفتند.

مبارک باشه

انشااله خوش و سربلند باشید
به امید گرفتن ویزا یکضرب برای همه
2013AS94xx|هفتNov19| Nov|سه نفر|ابوظبی|6مردادماه|کلیر 11 سپتامبر|12میلیون|سفرنامه

خدا نگهدار تمامی دوستان و سروران خوبم باشد
(2013-01-12 ساعت 14:39)امیر مهاجر نوشته:  دقیقا من هم به همین مشکل اشاره کردم که یه تاریخ با یک کلمهٔ آپدیت هزار تا تفسیر به دنبال داره و آخرش هم آدم نمیفهمه کلیر شده یا نه.
پس باز هم میشه همون که قبلا گفتم: خودتون زودتر متوجه کلیر شدنتون میشید. چون اصلا معلوم نیست آپدیتی که تو سایت زده معناش کلیر شدنه.
هر تغییری تو پرونده شما یه آپدیت تو این سایت نشون میده و نمیشه ازش نتیجهٔ به درد بخوری گرفت. فقط به قول یکی از دوستان دلمون خوش میشه که یه تغییراتی دارند میدن و بررسی انجام میشه.
باز هم میگم میشه نوشدارو پس از مرگ سهراب. یعنی بعد از اینکه متوجه میشید همه کلیر شدند اونوقت میگید پس این ۱۰ ژانویه که آپدیت شده منظورش کلیر بوده! خب چه فایده؟!
امیرجان تا حد زیادی حرقتو فبول دارم ولی با توجه به کیسهای کلیر شده آنکارا دیروز که تقریبا شرایط یکسان داشتن به نظرم رسید شاید به این صورت باشه و البته من آپدیت مجدد بعد از بار اول مد نظرم بود منم بیشتر آنکاراییها مد نظرم بود و البته خب اگر کیسهای ارمنستان و اماراتم تو این ظرف بریزیم اصلن به این نتیجه من هم نمیرسیم ولی از اونجا که تو این وضعیت بلاتکلیفی دنبال یک جا برای امید هستم ذهنم این تحلیلا رو میکنه که یکجا باشه بتونم چک کنم که ببینم وضعیتم به چه صورته نمیدونم ولی همش میخام کیسارو کنار هم بزارم بشینم و تحلیل کنم ! واقعا عجیب بد دردیه انتظارSad
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: payampars ، MARYAM2 ، f1f ، امیر مهاجر ، AsemanAbee ، r_ent ، گل نهال ، 3rip ، peyman1355 ، ali2316 ، raham

مبارک باشه

منم به فایر دراگون،روشا ،پیمان و صوفیا صوری تبریک میگم.ببخشید یه کم دیر شد

خوش باشید
2013AS94xx|هفتNov19| Nov|سه نفر|ابوظبی|6مردادماه|کلیر 11 سپتامبر|12میلیون|سفرنامه

خدا نگهدار تمامی دوستان و سروران خوبم باشد
تشکر کنندگان: saeed_gh ، صوفیا صوری ، fire dragon ، Emma_a432 ، lilac ، r_ent ، 3rip ، peyman1355
خب من ميخوام يه تز بدم ولي اگر سوخته بود ديگه ببخشيد Wink
اون اوايل كه افشين عزيز داشت جدول برندگان رو تهيه ميكرد بچه ها ميگفتن يه چيزهايي تو كليرنس مهمه مثل سربازي ، كار دولتي و سفرهاي خارجي . كه البته الان كاملاً مشخصه كه كسي كه سربازي رفته باشه تقريباً يك درصد شانس يكضرب داره و اين در مورد كار دولتي هم صدق ميكنه اگر چه من اصلاً اون سفرهاي خارجي رو قبول ندارم و به نظرم هيچ نقشي در كليرنس و مدت زمان اون نداره ولي يه چيزي هست كه ممكنه باعث طولاني تر شدن زمان كليرنس خانواده ها بشه و اونم اينه كه برنده اصلي اقا باشن Wink در اصل اگر دقت كنيد تمام خانواده هايي كه برنده اصلي خانوما بودن سريعتر كلير شدن ، اين هم البته اصلاً نميتونه قطعي باشه ولي ميشه به عنوان يك مورد مهم بهش فكر كرد . البته فقط فكر ، چون به هر حال ميدونيم كه ما هيچ نقشي در تسريع اين پروسه نداريم و البته باز هم چاره اي به جز صبر كردن نيست ولي حداقل اينطوري ميتونيم كمي به خودمون دلداري بديم Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان