کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-01-14 ساعت 21:11)khmp نوشته:  
(2013-01-14 ساعت 21:00)masood182002 نوشته:  
(2013-01-14 ساعت 20:20)goody نوشته:  
(2013-01-14 ساعت 19:48)masood182002 نوشته:  کیا زودتر از روزی که افسر گفته بود کلیر شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

من، آفیسر بهم گفت دو ماه دیگه سایت رو چک کن خیلی ناراحت شده بودم ولی از سه هفته بعد از مصاحبه چک میکردم Big Grin
34 روزه کلیر شدم ( خودم بهتر از آفیسر تشخیص دادمTongue)

مبارکههههههههههههههه.منم به تشخیص خودم از زمانی که از مصاحبه برگشتم سایت رو چک میکنم ولی خبری نیس.Big Grin

دقیقا منم همین کارو میکنمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

به من گفت 3 هفته اما 33 روز طول کشید
کیس لاتاری 2013 :تاریخ ورود به ارمنستان : 6 dec   مدیکال :7 dec  مصاحبه:11 dec کلیر : 14 jan  صدور ويزا: 24 jan  مقصد=هیوستون/تگزاس  ورود : 10 may
---------
کیس ازدواجی : تاریخ رسید مدارک :  2013 29oct
تاریخ  Approve  مدارک : 4  2013 Dec
دريافت كيس نامبر : 12 February 2015
فرم 6march : ds261
پرداخت ١٢٠$ : 30march
پرداخت ٣٢٥ $ : 3april
تشکر کنندگان: armin1 ، AsemanAbee ، امیر مهاجر ، r_ent ، مانترا ، گل نهال ، roeentan ، raham ، HRSH ، Saeedv13 ، mooj ، خانه
دوستان کیس من تو سایت از ۳ ژانویه به بعد آپدیت نشده در صورتیکه مال اغلب بچه‌ها یکی‌ دوبار دیگه آپدیت شده و به روزه ،بیشتر از ۷۰ روزم از مصاحبم می‌گذره،کسی‌ می‌دونه جریان چی‌ میتون باشه؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، ensan
(2013-01-14 ساعت 22:19)armin1 نوشته:  سلام دوستان ببخشید این شماره تلفنی که میتونستیم زنگ بزنیم و از وضع کلیرنسمون با خبر شیم و کسی نداره !؟

0012026631225
بعد شماره 1 رو بگیرید و سپس 0 را شماره گیری کنید
نوع ویزا
کیس نامبر
رو بگید البته دوست عزیز من خودم تماس نگرفتم و این شماره رو از نوته های دوستان در این سایت بدست اوردم.
موفق باشی
کیس : 2013AS00004000
تشکر کنندگان: armin1 ، گل نهال ، raham ، HRSH ، khmp ، ghafari88
(2013-01-14 ساعت 22:23)f1f نوشته:  
(2013-01-14 ساعت 22:19)armin1 نوشته:  سلام دوستان ببخشید این شماره تلفنی که میتونستیم زنگ بزنیم و از وضع کلیرنسمون با خبر شیم و کسی نداره !؟

0012026631225

بچه ها کیس من امروز برای چهارمین بار تو سایت CEAC آپدیت شد!!!SadSadSad
چه طوری متوجه چهار بار آپدیت شدن شدید ؟؟؟
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: f1f ، ani_sheiton
(2013-01-14 ساعت 22:34)sayeh_m نوشته:  چه طوری متوجه چهار بار آپدیت شدن شدید ؟؟؟

همه تاریخاشو یادمهBig Grin:
21Dec
7Jan
12Jan
14Jan
F1
PD: OCT 2005
Case Completion: MAR 2011
Clearance Duration: 23 Month
Status: Issued
Embassy: Ankara

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، r_ent ، MARYAM2 ، گل نهال ، IN.USA@2013 ، raham ، armin1 ، mitme
(2013-01-14 ساعت 22:49)f1f نوشته:  
(2013-01-14 ساعت 22:34)sayeh_m نوشته:  چه طوری متوجه چهار بار آپدیت شدن شدید ؟؟؟

21Dec
7Jan
12Jan
14Jan
آهان پس تاریخ هاشون این شکلی شده Smile آخه تاریخ کیس ما هم 11 ژانویه بود ولی امروز شد 14 , نمیدونم البته هنوز زوده در مورد این سایته نظر بدیم . باید ببینیم چطوری میشه .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، raham ، rouzbehdarvishi ، Saeedv13 ، Emma_a432 ، armin1
(2013-01-14 ساعت 22:49)f1f نوشته:  

21Dec
7Jan
12Jan
14Jan

باز خوبه برات هی آپدیت میشه ! برای من که فریز شده رو 7 تکون نمی خوره ! حالا این خوبه یا بده نمی دونمBig GrinBig GrinBig Grin
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: MARYAM2 ، sayeh_m ، raham ، rouzbehdarvishi ، f1f
باز خوبه مال شما سایتتون کار میکنه مال من که کار نمیکنه باید چیکنم ؟؟؟Big GrinBig Grin
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، rouzbehdarvishi ، sayeh_m ، raham ، f1f ، iman63ir ، hassan1358arab ، princesess ، lilac
(2013-01-15 ساعت 00:42)armin1 نوشته:  باز خوبه مال شما سایتتون کار میکنه مال من که کار نمیکنه باید چیکنم ؟؟؟Big GrinBig Grin
آرمین جان واقعا هر وقت میای اینجا وضعیت کیستو میگی من یکی روحیه میگیرمBig Grin
امیدوارم بزودی همه چی ردیف شه!Smile
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: armin1 ، rouzbehdarvishi ، raham ، گل نهال ، r_ent ، lilac
(2013-01-15 ساعت 00:42)armin1 نوشته:  باز خوبه مال شما سایتتون کار میکنه مال من که کار نمیکنه باید چیکنم ؟؟؟Big GrinBig Grin
نگران نباشين . مال ما هم تازه ٣ روزه كار افتاده Wink
تشکر کنندگان: armin1 ، گل نهال ، rouzbehdarvishi ، raham ، r_ent ، IN.USA@2013 ، Emma_a432 ، lilac
من چون بیشتر از 60 روز از تاریخ مصاحبه ام می گذره، امشب با شماره 12026631225 که همون قسمت ویزاست در US Department of State تماس گرفتم. کسی که با من حرف زد چند دقیقه بعد از اینکه شماره پرونده رو ازم گرفت، گفت که پرونده شما هنوز در حال بررسی است و منتظریم که کامل بشه. در جواب سوالم که آیا اطلاع داره که چقدر دیگه زمان می بره، فقط گفت نه!

خواستم بگم که حداقل در مورد خودم تماس گرفتن هیچ اطلاعاتی به چیزایی که خودم هم می دونستم اضافه نکرد.
(2013-01-14 ساعت 15:50)مانترا نوشته:  برین کنار، برین کنار...گوشاتونو بگیرین...میخوام جیغ بزنم....
ما کلیر شدیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم ....هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا جیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییغ هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا Smile
سلام.تبریک میگم.اومدم رتبه بدم دیدم قبلا دادمSad.به امید موفقیت شما و بقیه دوستان 2013 در ادامه راه پر پیچ و خم که نمیشه گفت ولی یه کم پیچ و خمBig Grin
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
مانتراااااا جون مبارك باشه Smile
مهاجر ١٣ كلير شما هم مبارك باشهSmile
بقيه دوستان كلير شده هم صميمانه تبريك منو بپذيريدSmile
تشکر کنندگان: Omid-Aria ، mohajer13 ، Almond ، r_ent ، raham ، مانترا ، Emma_a432 ، armin1 ، Saiban ، moji1361 ، امیر مهاجر ، lilac ، Saeedv13 ، goody
(2013-01-14 ساعت 15:50)مانترا نوشته:  برین کنار، برین کنار...گوشاتونو بگیرین...میخوام جیغ بزنم....
ما کلیر شدیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم ....هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا جیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییغ هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا Smile

(2013-01-14 ساعت 16:28)mohajer13 نوشته:  امروز ویزا رو گرفتم Smile
خیالم راحت شد. انگاری یه باری از دوشم برداشته شد
آخیششششششش Smile

تبریک به دوستان واسه کلیر شدن و ویزا [عکس: d78.gif]

انشالله در بلاد کفر شاد ، موفق و تندرست باشید [عکس: d79.gif]
كيس نامبر : به اميد خدا در یک مِی ٢٠١٤

تشکر کنندگان: mohajer13 ، Almond ، f1f ، r_ent ، IN.USA@2013 ، raham ، مانترا ، Emma_a432 ، ensan ، armin1 ، امیر مهاجر ، Saeedv13 ، goody
دوستان عزیزی که در پیام خصوصی راجع به پیکاپ ویزا پرسیدید، باز هم تاکید می کنم حتما حتما خودتون تحقیق کنید و تا اطمینان کافی به دست نیاوردید اقدام نکنید. من به دنبال جستجوهام برای پیکاپ، به دوستی در همین مهاجرسرا برخوردم که پیکاپ انجام داده بودند و در نهایت همونطور که ایشون به من گفتند که تا خودم تحقیق نکرده و مطمئن نشدم انجام ندهم. من هم تاکید می کنم خودتون تحقیق کرده و اطمینان حاصل کنید و صرف اینکه من ویزام رو گرفتم اینکار رو نکنید.
درسته راحته، هزینه هاش بسیار کمتر از رفتن دوباره است ولی به هر حال این کار ریسک داره و اتفاقات پیش بینی نشده رو هم در نظر بگیرید. تصمیم با خودتان است.
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: abloom_ma ، Saiban ، fire dragon ، مانترا ، raham ، amir82 ، Almond ، گل نهال ، afs ، امیر مهاجر ، lilac ، goody

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان