کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
بچه ها این یعنی چی واسم تو اون سایت زده

Immigrant Visa Case Number: 2013AS**** 01 ANK
Case Creation Date: 08-Oct-2011
Status Updated Date: 14-Jan-2013

Your case is ready for your interview when scheduled at the U.S. Consular section. If you have already scheduled an appointment for an interview, please prepare your documents as directed in your appointment letter and appear at the consulate on the appointed date and time. Otherwise, please wait until you have been notified of your interview appointment. Additional information about how Immigrant Visa interview appointments are scheduled can be found at: http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._3731.html

For more information, please visit TRAVEL.STATE.GOV.

Your search has returned multiple results. Please select the Case Number to display the status.

Case Number Status
2013AS**** 01 ANK
Ready
2013AS**** 02 ANK
Administrative Processing

[quote='Emma_a432' pid='263501' dateline='1358228342']

ما که مصاحبه رفتیم این دیگه چی میگه پس!!!Sad
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان: armin1
سلام دوستان.....صبحی دیگر آغاز شد...به امید خبر های خوب و کلیر شدن تعدادی دیگر....اما قبل از هر چیز به امید سلامتی همهSmile
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان: armin1 ، Saiban ، Emma_a432 ، amirazimi ، mitme ، ensan ، مانترا ، شوصب ، raham ، sayeh_m ، گل نهال ، princesess ، HRSH ، lilac
دوستای عزیزم داشتم به یه چیزی فک میکردم، گفتم به شما هم بگم. همیشه تو زندگی من شوق رسیدن به چیزی لذت بیشتری داشته تا زمانی که به اون چیز میرسیدم. نمیدونم چرا. واسه شما هم همینطوره؟؟ فک میکنم باید خیلی قدر این لحظه هایی رو که باهمیم رو بیشتر بدونیم. چون قطعا چند ماه بعد ازش به عنوان یکی از خاطره های خوب و فراموش ناشدنی زندگیمون یاد میکنیم. پس به سلامتی همه بچه های این تاپیک .........
(2013-01-14 ساعت 17:26)mohajer13 نوشته:  @مانترا، abloom ، و سایر دوستانی که در مورد پیکاپ ویزا سوال کردید:
یه شرکت خدماتی توریستی واسه کشور ارمنستان را در تهران پیدا کردم که بعد از پرس و جو و صحبتهای تلفنی و حضوری ، نهایتا قرار شد که با دریافت وکالتنامه محضری، ترجمه اون و پاسپورت و برگه آبی سفارت و اگر کسی نقص مدرک داره، ویزا رو برام بگیرند.
کل هزینه هام تقریبا کمی بیشتر از 250هزار تومان شد. 10 _12 روز هم طول می کشه ویزا به دستتون برسه.
ولی اگر کسی فورس ماژور بخواد مبلغش بالاتر از این میشه.
@barmak: تاریخ اعتبار ویزام از روز صدور تا 6ماه بعد ثبت شده. نه از روز مدیکال

قابل توجه بچه هایی که میخوان از طریق پیکاپ ویزا بگیرن باید بگم که از 2 روز پیش تا حالا این امکان میسر نخواهد بود. آخرین ویزاهایی که به این طریق دست صاحبانشون رسیده تو گروه مهاجر 13 عزیز بوده. در حال حاضر فقط ویزاهای دانشجویی و توریستی رو میشه با پیکاپ گرفت ولی گرین کارت فقط یکی از خود خونواده. البته این در مورد ارمنستانه و جاهای دیگه رو نمیدونم.
من الان به همون شرکتی که مهاجر 13 عزیز گفتن زنگ زدم و اونا بهم گفتن
حیف شد Sad
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: Saiban ، raham ، گل نهال ، afs ، امیر مهاجر ، fire dragon ، khmp ، roeentan ، goody ، Sepasttian
(2013-01-15 ساعت 11:04)مانترا نوشته:  
(2013-01-14 ساعت 17:26)mohajer13 نوشته:  @مانترا، abloom ، و سایر دوستانی که در مورد پیکاپ ویزا سوال کردید:
یه شرکت خدماتی توریستی واسه کشور ارمنستان را در تهران پیدا کردم که بعد از پرس و جو و صحبتهای تلفنی و حضوری ، نهایتا قرار شد که با دریافت وکالتنامه محضری، ترجمه اون و پاسپورت و برگه آبی سفارت و اگر کسی نقص مدرک داره، ویزا رو برام بگیرند.
کل هزینه هام تقریبا کمی بیشتر از 250هزار تومان شد. 10 _12 روز هم طول می کشه ویزا به دستتون برسه.

قابل توجه بچه هایی که میخوان از طریق پیکاپ ویزا بگیرن باید بگم که از 2 روز پیش تا حالا این امکان میسر نخواهد بود. آخرین ویزاهایی که به این طریق دست صاحبانشون رسیده تو گروه مهاجر 13 عزیز بوده. در حال حاضر فقط ویزاهای دانشجویی و توریستی رو میشه با پیکاپ گرفت ولی گرین کارت فقط یکی از خود خونواده. البته این در مورد ارمنستانه و جاهای دیگه رو نمیدونم.
حیف شد Sad

ولی من همین الان باهاشون صحبت کردم گفتند انجام میدیم !!!
C.N. : 2013AS000014##
ارسال مدارک : May 28
کنسولگری : ایروان
تعداد نفرات : 3
کارنت : Oct 15
مصاحبه : اواخر NOV - کلیرنس 43 روزه - jan 11
دریافت ویزا :jan-24-2013
تشکر کنندگان: mohajer13 ، گل نهال ، afs ، امیر مهاجر ، مانترا
(2013-01-15 ساعت 11:25)Saiban نوشته:  
(2013-01-15 ساعت 11:04)مانترا نوشته:  

حیف شد Sad

ولی من همین الان باهاشون صحبت کردم گفتند انجام میدیم !!!

مانترای عزیزم من هم همین الان بعد از پست شما زنگ زدم و صحبت کردم. انجام میدن. توضیح دادند که پیکاپ رو انجام میدن ولی گرفتن وقت سفارت برای گرین کارتی ها رو انجام نمیدن (فقط برای ویزاهای دانشجویی و توریستی). وگرنه پیکاپ سر جاشه. فکر می کنم تو برداشت موضوع یا رسوندن موضوع اشتباه شده.
برای هر پاسپورت بزرگسال 50 دلار، کودک 20 دلار
اگر فورس ماژور باشه هر پاسپورت 100 دلار
هزینه های وکالتنامه و ترجمه هم برعهده خودتان است.( من یه هزینه ارسال به ارمنستان هم داشتم ، نمیدونم شاید تعداد بیشتری باشه هزینه کمتر بشه.)
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: گل نهال ، Saiban ، raham ، امیر مهاجر ، amir82 ، مانترا ، goody ، Sepasttian
(2013-01-15 ساعت 10:09)Emma_a432 نوشته:  بچه ها این یعنی چی واسم تو اون سایت زده

Your case is ready for your interview when scheduled a
Case Number Status
2013AS**** 01 ANK
Ready
2013AS**** 02 ANK

Emma_a432 جان هیچکس بدرستی نمیدونه هنوز معنیه این پیغامها چیه !حتی یک چیز جالب بگم بهت که اونایم که کلیر شدن باز براشون این پیغامو نشون میده!
اصن یه وضیBig Grin
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: گل نهال ، raham ، Emma_a432
چرا کسی هورا نمیکشهBig Grin...........نکنه نا امید شدیدRolleyes.......نه ما هرگز کوتاه نمیائیمTongue...ما به امید زنده ایمWink....هورا هورا هورا هوراTongue
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان: raam12000 ، Emma_a432 ، IN.USA@2013 ، raham ، payampars ، m2013 ، sayeh_m ، مانترا ، amirazimi ، mooj
(2013-01-15 ساعت 12:12)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-01-15 ساعت 10:09)Emma_a432 نوشته:  بچه ها این یعنی چی واسم تو اون سایت زده

Your case is ready for your interview when scheduled a
Case Number Status
2013AS**** 01 ANK
Ready
2013AS**** 02 ANK

Emma_a432 جان هیچکس بدرستی نمیدونه هنوز معنیه این پیغامها چیه !حتی یک چیز جالب بگم بهت که اونایم که کلیر شدن باز براشون این پیغامو نشون میده!
اصن یه وضیBig Grin
می گم اینام قاطی پاطینا!Big Grin
پس این طور ....بازم مرسسسسسسسسسسسسسسسسسی
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان: raham ، payampars
سلام دوستان یه سوال داشتم

میخواستم ببینم ممکنه مثلا این سایت ceac برای ما کار نمی کنه وقتی سایت سفارت اپدیت شد شماره ما هم در بیاد یا حتما باید اول این سایت برای ما کار کنه بد منتظر کلیر شدن باشیم؟؟؟ دوستانی بودن که این سایت براشون کار نکرده ولی کلیر شدن؟؟؟
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: raham
(2013-01-15 ساعت 13:00)Emma_a432 نوشته:  
(2013-01-15 ساعت 12:12)IN.USA@2013 نوشته:  Emma_a432 جان هیچکس بدرستی نمیدونه هنوز معنیه این پیغامها چیه !حتی یک چیز جالب بگم بهت که اونایم که کلیر شدن باز براشون این پیغامو نشون میده!
اصن یه وضیBig Grin
می گم اینام قاطی پاطینا!Big Grin
پس این طور ....بازم مرسسسسسسسسسسسسسسسسسی
آره بابا کلن سایتشون خیلی عشقیه!!Big Grin

(2013-01-15 ساعت 13:05)armin1 نوشته:  سلام دوستان یه سوال داشتم

میخواستم ببینم ممکنه مثلا این سایت ceac برای ما کار نمی کنه وقتی سایت سفارت اپدیت شد شماره ما هم در بیاد یا حتما باید اول این سایت برای ما کار کنه بد منتظر کلیر شدن باشیم؟؟؟ دوستانی بودن که این سایت براشون کار نکرده ولی کلیر شدن؟؟؟
برای ارمنستانیا که هیچکدوم اصلن اطلاعاتشون تو این سایت نیست ولی کلیر هم شدن ! واقعا اصلن هیچ چیز این سایت قابل پیش بینی و اعتماد نیست!!!
تشکر کنندگان: armin1 ، mohajer13 ، raham ، گل نهال ، Emma_a432
این آقا پیمان که میگفت واسش دعا کنیم...حالا که کلیر شد دیگه واسه ما دعا نمیکنه....کجائی پیمان جان ..چرا واسه ما دعا نمیکنی؟
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، raham ، payampars ، enchantress_boy ، lilistar ، moji1361
(2013-01-15 ساعت 13:13)abloom_ma نوشته:  این آقا پیمان که میگفت واسش دعا کنیم...حالا که کلیر شد دیگه واسه ما دعا نمیکنه....کجائی پیمان جان ..چرا واسه ما دعا نمیکنی؟

آره یادتونه هر روز اینجا بود از صبح میومد زیارت عاشورا دعای کمیل تا نماز شب وایمیساد Smile
الان که حاجت گرفت دیگه حسینیه کلیرنسیا رو بیخیال شدBig Grin
(2013-01-15 ساعت 13:13)abloom_ma نوشته:  این آقا پیمان که میگفت واسش دعا کنیم...حالا که کلیر شد دیگه واسه ما دعا نمیکنه....کجائی پیمان جان ..چرا واسه ما دعا نمیکنی؟

اقا پیمان رفته ویزا خوشگلشو بگیرهCool
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، raham ، payampars ، abloom_ma ، mohajer13 ، ASALI ، moji1361
(2013-01-15 ساعت 13:15)IN.USA@2013 نوشته:  

آره یادتونه هر روز اینجا بود از صبح میومد زیارت عاشورا دعای کمیل تا نماز شب وایمیساد Smile
الان که حاجت گرفت دیگه حسینیه کلیرنسیا رو بیخیال شدBig Grin

احتمالا رفته آنکارا واسه دریافت ویزاهاشون
با خبرهای خوش میاد
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: armin1 ، payampars ، abloom_ma ، IN.USA@2013 ، Saiban

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان