کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-01-15 ساعت 13:13)abloom_ma نوشته:  این آقا پیمان که میگفت واسش دعا کنیم...حالا که کلیر شد دیگه واسه ما دعا نمیکنه....کجائی پیمان جان ..چرا واسه ما دعا نمیکنی؟

سلام
من بجای ایشان برایتان دعا میکنم تا خودشان که اومدن برایتان دعا کنن
به حق مولا علی
ارادتمند همه
پیام
2013AS94xx|هفتNov19| Nov|سه نفر|ابوظبی|6مردادماه|کلیر 11 سپتامبر|12میلیون|سفرنامه

خدا نگهدار تمامی دوستان و سروران خوبم باشد
تشکر کنندگان: armin1 ، گل نهال ، abloom_ma ، IN.USA@2013 ، raham ، mohajer13 ، mdna ، princesess ، enchantress_boy ، lilac ، mooj
خطاب به سفارت:
بیا و کلیرنس ما را در شط شراب انداز..........خروش و ولوله در جان من و دوستان انداز
بیار زان کلیر گلرنگ مشکبو جامی...........شرار رشک و حسد در دل بیقرار ما انداز
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان: payampars ، f1f ، ensan ، Saiban ، گل نهال ، princesess ، armin1 ، IN.USA@2013 ، afs ، fire dragon ، khmp ، Emma_a432 ، raham ، m2013 ، mooj ، ghafari88
(2013-01-15 ساعت 14:05)abloom_ma نوشته:  خطاب به سفارت:
بیا و کلیرنس ما را در شط شراب انداز..........خروش و ولوله در جان من و دوستان انداز
بیار زان کلیر گلرنگ مشکبو جامی...........شرار رشک و حسد در دل بیقرار ما انداز
به به بچه ها میگم ازین انتظار آخرکار همموم فکر کنم شاعر و عارف و کلا ترک دنیا کنیم به جای آم ری کا بریم بالای کوه همش عبادت کنیمBig GrinBig GrinBig Grin
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: payampars ، abloom_ma ، mohajer13 ، armin1 ، گل نهال ، fire dragon ، raham ، lilac ، saeed_gh ، m2013 ، roeentan ، kardia ، my2220 ، ghafari88
مثل اینکه امروز از جائی خبر داغ نمیرسه....اشکالی نداره صبر میکنیمSad
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان: payampars ، گل نهال ، raham ، amir82
(2013-01-15 ساعت 00:54)sayeh_m نوشته:  
(2013-01-15 ساعت 00:42)armin1 نوشته:  باز خوبه مال شما سایتتون کار میکنه مال من که کار نمیکنه باید چیکنم ؟؟؟Big GrinBig Grin
نگران نباشين . مال ما هم تازه ٣ روزه كار افتاده Wink

مامان سایه و ارمین عزیز، با یک بروسر دیگه امتحان کنید.
سایت از کار نمیافته فقط بعضی وقتها به برخی بروسرها جواب نمی ده.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: payampars ، Saeedv13 ، sayeh_m ، raham ، امیر مهاجر ، amir82 ، saeed_gh
دوستان الان از طرف سفارت ایمیل زدن بهم گفتن که هنوز پروستون کامل نشده هر وقت تمام شد تو سایت اعلام میکنیم ولی همچین ایمیل اومد برام اون سایت کذایی ceac برام کار کرد تاریخ اپدیت هم زده : Status Updated Date: 15-Jan-2013
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، payampars ، raham ، sayeh_m ، امیر مهاجر ، f1f ، گل نهال ، amir82 ، mohajer13 ، roeentan
(2013-01-15 ساعت 17:13)armin1 نوشته:  دوستان الان از طرف سفارت ایمیل زدن بهم گفتن که هنوز پروستون کامل نشده هر وقت تمام شد تو سایت اعلام میکنیم ولی همچین ایمیل اومد برام اون سایت کذایی ceac برام کار کرد تاریخ اپدیت هم زده : Status Updated Date: 15-Jan-2013
چه جالب یعنی ایندوتا بهم ربط دادن! عجب آش شلم شولباییBig Grin
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: payampars ، armin1 ، raham ، abloom_ma ، گل نهال ، amir82 ، amairmonre
دوستان شاید این نوشته ارتباطی به این صفحه نداشته باشه...اما قدر ناشناسی بود اگه ازشون یادی نمیشد:

خوشبختی اون روزی هست که قلب مادرت بتپبد......و سایه پدرت بالای سرت باشهSmile
این جوابیه سفارت ارمنستانه در مقابل سئوال goody عزیز که میشه به کسی وکالت داد یا نه؟

Dear inquirer,

Please be advised that we deliver the passports only to the applicant by presenting his/her passport copy or a family member included in the initial petition.

Sincerely,
IV Unit,
US Embassy, Yerevan, Armenia

این قاعدتا یعنی هیچ شخص حقیقی و حقوقی نمیتونه اینکار و بکنه متاسفانه البته Sad
و اینکه صبح که من زنگ زدم از همون شرکت پرسیدم با رئیسشون صحبت کردم و اونم همینا رو گفت که از 2-3 روز پیش به بعد دیگه نمیشه اینکار و کرد.و ظهر هم که دوباره زنگ زدم خانمی که جواب دادن دو به شک حرف زد و گفت تا چند وقت پیش میشد کلا زیاد در جریان نبود.
در هر صورت هیچ منبعی موثق تر از خود سفارت نیس که گفت نمیشه ...
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
بچه ها من فکر میکنم الآن تاحدودی میشه گفت این تغییراتی که تو سایت CEAC ایجاد میشه با فرایند کلیرنس مرتبطه.
تحلیل من اینه که هر مرتبه که آپدیت میشه، نشون دهنده عبور و کلیر شدن از یکی از سازمانهای مخاطب US Department Of State هست. اما بازم نمیشه با کوچکترین اطمینانی حرف زد اینا همش نظریه و حدس و گمانهWink.
F1
PD: OCT 2005
Case Completion: MAR 2011
Clearance Duration: 23 Month
Status: Issued
Embassy: Ankara

تشکر کنندگان: armin1 ، گل نهال ، IN.USA@2013 ، payampars ، mohajer13 ، mdna ، roeentan ، Saeedv13 ، lilac ، ghafari88
دوستان سایت انکارا اپدیت شد!!!!!!!!
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: f1f ، khmp ، mohajer13 ، sayeh_m ، ARI66 ، امیر مهاجر ، ali234 ، barmak ، r_ent ، Saeedv13 ، amir82 ، AsemanAbee ، lilac ، rezagh
(2013-01-15 ساعت 17:28)مانترا نوشته:  این جوابیه سفارت ارمنستانه در مقابل سئوال goody عزیز که میشه به کسی وکالت داد یا نه؟

Dear inquirer,

Please be advised that we deliver the passports only to the applicant by presenting his/her passport copy or a family member included in the initial petition.

Sincerely,
IV Unit,
US Embassy, Yerevan, Armenia

این قاعدتا یعنی هیچ شخص حقیقی و حقوقی نمیتونه اینکار و بکنه متاسفانه البته Sad
و اینکه صبح که من زنگ زدم از همون شرکت پرسیدم با رئیسشون صحبت کردم و اونم همینا رو گفت که از 2-3 روز پیش به بعد دیگه نمیشه اینکار و کرد.و ظهر هم که دوباره زنگ زدم خانمی که جواب دادن دو به شک حرف زد و گفت تا چند وقت پیش میشد کلا زیاد در جریان نبود.
در هر صورت هیچ منبعی موثق تر از خود سفارت نیس که گفت نمیشه ...

چه جالب
یادمه یکی از دوستان اگر اشتباه نکنم Sepasttian بودند که از آفیسر سفارت پرسیده بودند که آیا میشه کسی دیگه بگیره که گفته بودند خیر ، خودشخص باید باشه. ولی من بعد از اون (تو همین هفته) اقدام به پیکاپ کردم و مشکلی هم نبود.
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: payampars ، lilac ، مانترا ، Saiban
بچه ها آنکارا بازم آپدیت شدددددددد
مبارکتون باشه
البته بازم ما نیستیمSad
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
تشکر کنندگان: armin1 ، princesess ، r_ent ، payampars ، roeentan ، amir82 ، rezagh ، Saiban
كيس لاتاري اضافه نشده .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: payampars ، roeentan ، amir82 ، rezagh
(2013-01-15 ساعت 19:09)raham نوشته:  بچه ها آنکارا بازم آپدیت شدددددددد
مبارکتون باشه
البته بازم ما نیستیمSad
من هم نبودم
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
تشکر کنندگان: armin1 ، payampars ، rezagh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان