کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
تبریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دیدین گفتم آپدیت میشه؟؟؟
حالا انرژی بفرستین واسه فردا ++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

رو اون سایته خیلی حساب نکنین
من کلیر شدم اما هنوز آپدیت نشده و 10 ژانویه آخرین آپدیتشه!!
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
منم کلیر نشدم......!!Sad
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: armin1 ، r_ent ، گل نهال ، raham ، f1f ، amir82 ، lilac ، ani_sheiton ، rezagh
(2013-01-15 ساعت 21:16)IN.USA@2013 نوشته:  منم کلیر نشدم......!!Sad

اینشالا همه با هم جمعه کلیرررررر میشیمممممممم++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

اینم انرژی واسه کلیر شدن جمعه++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺰﯾﺰ ﺍﯾﺮﻭﺍﻥ ﻭ ﺍﻧﮑﺎﺭﺍ ﺷﻔﺎﻑ ﺷﺪﻧﺘﻮﻥ ﻣﺒﺎﺭﮐﻪ ......
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﻭ ﻧﮕﺮﺍﻥ ..... ﺑﻪ ﺍﻣﯿﺪ ﻓﺮﺩﺍﯾﯽ ﺷﻔﺎﻑ ﻭ ﺭﻭﺷﻦ .....
ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻮﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺭﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍ ...........
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
(2013-01-15 ساعت 20:18)r_ent نوشته:  تبریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دیدین گفتم آپدیت میشه؟؟؟
حالا انرژی بفرستین واسه فردا ++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

رو اون سایته خیلی حساب نکنین
من کلیر شدم اما هنوز آپدیت نشده و 10 ژانویه آخرین آپدیتشه!!

سایت برای شما که کلیر شدی تا چاپ ویزا روی پاست دیگه آپدیت نمیشه و بعدش میزنه ISSUED!
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: mdna ، payampars ، گل نهال ، raham ، r_ent ، lilac ، ani_sheiton
سلام
معمولا کلینرس در ایروان چقدر طول میکشه؟
تشکر کنندگان:
(2013-01-15 ساعت 19:13)khmp نوشته:  
(2013-01-15 ساعت 19:06)mohajer13 نوشته:  
(2013-01-15 ساعت 17:28)مانترا نوشته:  این جوابیه سفارت ارمنستانه در مقابل سئوال goody عزیز که میشه به کسی وکالت داد یا نه؟

Dear inquirer,

Please be advised that we deliver the passports only to the applicant by presenting his/her passport copy or a family member included in the initial petition.

Sincerely,
IV Unit,
US Embassy, Yerevan, Armenia

این قاعدتا یعنی هیچ شخص حقیقی و حقوقی نمیتونه اینکار و بکنه متاسفانه البته Sad
و اینکه صبح که من زنگ زدم از همون شرکت پرسیدم با رئیسشون صحبت کردم و اونم همینا رو گفت که از 2-3 روز پیش به بعد دیگه نمیشه اینکار و کرد.و ظهر هم که دوباره زنگ زدم خانمی که جواب دادن دو به شک حرف زد و گفت تا چند وقت پیش میشد کلا زیاد در جریان نبود.
در هر صورت هیچ منبعی موثق تر از خود سفارت نیس که گفت نمیشه ...

چه جالب
یادمه یکی از دوستان اگر اشتباه نکنم یلدا بودند که از آفیسر سفارت پرسیده بودند که آیا میشه کسی دیگه بگیره که گفته بودند خیر ، خودشخص باید باشه. ولی من بعد از اون (تو همین هفته) اقدام به پیکاپ کردم و مشکلی هم نبود.

اصلا برای اطمینان بیشتر بهتره هر کس خودش بره ویزاشو بگیره
اینطوری آدم دیگه استرس هم نداره و خیالش راحته که مشکلی پیش نمیادSmileSmile

من از آفیسر پرسیدم/و او گفت فقط یکی از خودتون وکسی بجای شما نمی تونه ویزارو بگیرهWink
شماره کیس:2013AS2XXX
تعداد افراد: 3 نفر
سفارت: ارمنستان
تاریخ مصاحبه:18 دسامبر
کلیر:23 ژانویه
مقصد:کالیفرنیا
تشکر کنندگان: گل نهال ، مانترا ، raham ، mohajer13 ، rezagh ، abloom_ma ، khmp
(2013-01-15 ساعت 19:30)home86 نوشته:  سلام دوستان
ما بلاخره کلیررررررررررررررررررررررررررررر شدیم

تبریک میگم
به امید کلیر شدن همه
ارادتمند همه دوستان
پیام
2013AS94xx|هفتNov19| Nov|سه نفر|ابوظبی|6مردادماه|کلیر 11 سپتامبر|12میلیون|سفرنامه

خدا نگهدار تمامی دوستان و سروران خوبم باشد
تشکر کنندگان: armin1 ، IN.USA@2013 ، raham ، rira1982 ، rezagh ، lilistar ، Emma_a432 ، abloom_ma ، alih
(2013-01-15 ساعت 17:46)f1f نوشته:  بچه ها من فکر میکنم الآن تاحدودی میشه گفت این تغییراتی که تو سایت CEAC ایجاد میشه با فرایند کلیرنس مرتبطه.
تحلیل من اینه که هر مرتبه که آپدیت میشه، نشون دهنده عبور و کلیر شدن از یکی از سازمانهای مخاطب US Department Of State هست. اما بازم نمیشه با کوچکترین اطمینانی حرف زد اینا همش نظریه و حدس و گمانهWink.
(2013-01-15 ساعت 19:37)princesess نوشته:  بچه های آنکارا هر کس کیلیر میشه لطف کنه بگه که توی سایت ceac مشخصاتشون بوده یا نه ؟
(2013-01-15 ساعت 20:08)home86 نوشته:  بله بود تاریخ هم 2 ژانویه بود امروز شد 15 ژانویه و شب کلیر شدیم
توجه کنید که همه ی متقاضیان ویزا از تمام کشورهای دنیا با این سایت ارتباط دارن و وضعیت پرونده های خودشون رو چک می کنن و فقط مختص ما ایرانی های برنده لاتاری نیست. نمی دونم چرا فکر می کنین که یک سایت وابسته به یک ارگان دولتی ممکنه با کاربرها شوخی داشته باشه؟؟!!. یعنی هدفشون از ساختن این پیج سر به سر گذاشتن با ملت دنیا بوده؟ دقیقاً با گفته ی f1f موافقم. یعنی هر پروسه اداری که روی کیس انجام میشه آپدیت این سایت رو در پی داره. حالا این که چه کاری انجام شده الله اعلم!!...
من رو هم به جمع خودتون اضافه کنین.امروز آبی گرفتم.
بچه ها یه موضوع جدیدیو متوجه شدم و اونم اینه که بعضی دوستانی که ویزا گرفتن فهمیدن تاریخ کلیرنس بیش از ده روز زودتر از روزیه که کلیر شدن!!!
این باعث میشه، شائبه ای بوجود بیاد که شاید کلیرنس خیلیا بسیار زودتر از روزی که میفهمن کلیر شدن میرسه اما سفارت دیرتر اعلام میکنه تا بتونه کاراشو مدیریت و از شلوغی جهت صدور ویزا پرهیز کنه!!!
البته این یه تحلیله و نمیتونه قطعی باشه. بهتره دوستانی که ویزا گرفتن تاریخاشونو چک کنن و اگه اینطوره ما رو به قطعیت بیشتری برسونن. (این داستان برای دوستم دریمر اتفاق افتادهBig Grin)
F1
PD: OCT 2005
Case Completion: MAR 2011
Clearance Duration: 23 Month
Status: Issued
Embassy: Ankara

تشکر کنندگان: گل نهال ، hassan1358arab ، Saeedv13 ، lilac ، roeentan ، ani_sheiton ، princesess ، raham ، Saiban ، armin1 ، خانه ، HRSH ، ghafari88
(2013-01-16 ساعت 00:11)f1f نوشته:  بچه ها یه موضوع جدیدیو متوجه شدم و اونم اینه که بعضی دوستانی که ویزا گرفتن فهمیدن تاریخ صدور ویزا بیش از ده روز زودتر از روزیه که کلیر شدن!!!
این باعث میشه، شائبه ای بوجود بیاد که شاید کلیرنس خیلیا بسیار زودتر از روزی که میفهمن کلیر شدن میرسه اما سفارت دیرتر اعلام میکنه تا بتونه کاراشو مدیریت و از شلوغی جهت صدور ویزا پرهیز کنه!!!
البته این یه تحلیله و نمیتونه قطعی باشه. بهتره دوستانی که ویزا گرفتن تاریخاشونو چک کنن و اگه اینطوره ما رو به قطعیت بیشتری برسونن. (این داستان برای دوستم دریمر اتفاق افتادهBig Grin)

دوست عزیز این موضوع برای برندگان 2012 هم چند بار اتفاق افتاده بود و اتفاق عجیب و جدیدی نیست.
(2013-01-16 ساعت 00:29)mehdiii نوشته:  
(2013-01-16 ساعت 00:11)f1f نوشته:  بچه ها یه موضوع جدیدیو متوجه شدم و اونم اینه که بعضی دوستانی که ویزا گرفتن فهمیدن تاریخ صدور ویزا بیش از ده روز زودتر از روزیه که کلیر شدن!!!

دوست عزیز این موضوع برای برندگان 2012 هم چند بار اتفاق افتاده بود و اتفاق عجیب و جدیدی نیست.

البته تاریخ صدور ویزا که برای همون روزی است که صادر میشه.
اما تاریخ کلیرنس زودتر از تاریخی است که در سایت اعلام میشه.
گاهی حتی ۲۰ روز زودتر! و این نشون میداد که آنکارا خیلی دیر به دیر سایت رو آپدیت میکنه و نه لزوما زمانیکه چند کیس کلیر شده باشند.
البته همونطوری که قبلا هم گفتم امسال فعلا داره بهتر عمل میکنه.
کاربران در حال بازدید این موضوع: afshin-b*، hassan1358arab، mehdiii*، rira1982، Rouzbeh1976*، مهتاب - 2251*

مهتاب درسته یکضرب ویزا گرفتی ولی دیگه چرا مخفی میای تو این تاپیک ؟ Smile

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان