کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
سلام شاید سوالم تکراری باشد ولی لطفا پاسخ دهید
-بعد از دیدن شماره های کلیر شده چکار کنیم. بچه هانوشته بودند باید ثبت نام کنیم منظورشان را نفهمیدم.و ما قبل از 19 دسامر مصاحبه داشتیم.
- کلا قبل از رفتن به آنکارا چکار کنیم.
-از زمان کلیر شدن چقدر فرصت داریم بریم آنکارا
ceac No :1900- آنکارا 2-نفر- کلیر یک نفر 12 مارچ بعد از 90روز.نفر دوم 26 اپریل بعد از 134 روز - گرفتن ویزا 3 may- مقصد LA
تشکر کنندگان: fire dragon
البته اینو باید اضافه کنم که این اتفاق تو سفارت ارمنستان افتاده و این نکته رو هم هممون میدونیم که تو این مدت هم سایت ارمنستان هم ترکیه، بطور تقریبی هفته ای دوبار یا حداقل یه بارو آپدیت شدن. حالا سوال اینه که چرا 20 روز تفاوت در تاریخ کلیرنس وجود داره؟
یه نکته دیگه هم اینه که تاریخ صدور ویزا برای دوستمون دریمر یک روز زودتر از تحویل پاسشون بوده!!!
F1
PD: OCT 2005
Case Completion: MAR 2011
Clearance Duration: 23 Month
Status: Issued
Embassy: Ankara

تشکر کنندگان: گل نهال ، امیر مهاجر ، raham ، mdna
(2013-01-16 ساعت 00:43)f1f نوشته:  البته اینو باید اضافه کنم که این اتفاق تو سفارت ارمنستان افتاده و این نکته رو هم هممون میدونیم که تو این مدت هم سایت ارمنستان هم ترکیه، بطور تقریبی هفته ای دوبار یا حداقل یه بارو آپدیت شدن. حالا سوال اینه که چرا 20 روز تفاوت در تاریخ کلیرنس وجود داره؟
یه نکته دیگه هم اینه که تاریخ صدور ویزا برای دوستمون دریمر یک روز زودتر از تحویل پاسشون بوده!!!

در مورد دریمر این احتمال وجود داره که ویزای ایشون زودتر از تحویل پاس پرینت شده بوده و منتظر چسبانده شدن در پاسپورت بوده.
تشکر کنندگان: f1f ، Saeedv13 ، afs ، raham
(2013-01-16 ساعت 00:35)mehdiii نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: afshin-b*، hassan1358arab، mehdiii*، rira1982، Rouzbeh1976*، مهتاب - 2251*

مهتاب درسته یکضرب ویزا گرفتی ولی دیگه چرا مخفی میای تو این تاپیک ؟ Smile
مهديييييييييييييي نقل شده كه پيامبر ديد و ناديد ميكرد چه برسه به اوني كه ناديد بوده!!!

حالا اين همه ، همه مخفي اومدن يه بارم من بايد ابرومو ببري WinkTongue
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، گل نهال ، rezagh ، مانترا ، mohajer13 ، raham ، Saiban ، mdna ، mehdiii ، ghafari88
(2013-01-15 ساعت 17:16)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-01-15 ساعت 17:13)armin1 نوشته:  دوستان الان از طرف سفارت ایمیل زدن بهم گفتن که هنوز پروستون کامل نشده هر وقت تمام شد تو سایت اعلام میکنیم ولی همچین ایمیل اومد برام اون سایت کذایی ceac برام کار کرد تاریخ اپدیت هم زده : Status Updated Date: 15-Jan-2013
چه جالب یعنی ایندوتا بهم ربط دادن! عجب آش شلم شولباییBig Grin

این اتفاق به طور کاملا مشابهی برای من هم افتاده!!!!
تشکر کنندگان: f1f ، princesess ، ARI66 ، rezagh ، raham ، armin1
(2013-01-15 ساعت 20:18)r_ent نوشته:  تبریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دیدین گفتم آپدیت میشه؟؟؟
حالا انرژی بفرستین واسه فردا ++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

رو اون سایته خیلی حساب نکنین
من کلیر شدم اما هنوز آپدیت نشده و 10 ژانویه آخرین آپدیتشه!!

دوستان تبریک تبریک به شما ببخشید شما پس چطوری متوجه کلیر خودتون شدید اخه نوشتید به اون سایت زیاد حسابی نیست یعنی چی دیگه کجا رو میشه چک کرد. اگر جواب بدید ممنون میشوم.
تشکر کنندگان: raham ، fire dragon
(2013-01-16 ساعت 01:26)amirazimi نوشته:  
(2013-01-15 ساعت 17:16)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-01-15 ساعت 17:13)armin1 نوشته:  دوستان الان از طرف سفارت ایمیل زدن بهم گفتن که هنوز پروستون کامل نشده هر وقت تمام شد تو سایت اعلام میکنیم ولی همچین ایمیل اومد برام اون سایت کذایی ceac برام کار کرد تاریخ اپدیت هم زده : Status Updated Date: 15-Jan-2013
چه جالب یعنی ایندوتا بهم ربط دادن! عجب آش شلم شولباییBig Grin

این اتفاق به طور کاملا مشابهی برای من هم افتاده!!!!

برای من هم درست فردای روزی که هم به State Department زنگ زدم، هم به سفارت ایمیل تاریخ update بعد از مدت ها از 20 دسامبر به 15 ژانویه تغییر کرد.
من واقعا نمی دونم که آیا این ها به هم ربط دارند یا نه، ولی من تجربه مشابه داشتم قبلا. چند سال پیش پدرم حدود 3 ماه منتظر clear شدن بود که من با State Department تماس گرفتم. دو روز بعد ایشون clear شدند!
تشکر کنندگان: Tomas ، armin1 ، Saeedv13 ، IN.USA@2013 ، rira1982 ، raham ، amir82 ، sayeh_m ، ghafari88
(2013-01-16 ساعت 00:39)تی تی موسوی نوشته:  سلام شاید سوالم تکراری باشد ولی لطفا پاسخ دهید
-بعد از دیدن شماره های کلیر شده چکار کنیم. بچه هانوشته بودند باید ثبت نام کنیم منظورشان را نفهمیدم.و ما قبل از 19 دسامر مصاحبه داشتیم.
وقتی تو سایت شمارتونو دیدید اگه مثل من قبل از 19 دسامبر بودین باید بلیط بگیرید با فرم آبی رنگ و احیانا اگه نقص مدارکی داشتید تشریف ببرید سفارت.
کسانی که قبل از 19 دسامبر بودند نیاز به ثبت نام ندارند
فقط اگه بعد از اول فوریه ویزاتونو دریافت کنید 165 دلار اضافه باید پرداخت کنید

(2013-01-16 ساعت 09:48)marjan20 نوشته:  [quote='r_ent' pid='263739' dateline='1358264903']

دوستان تبریک تبریک به شما ببخشید شما پس چطوری متوجه کلیر خودتون شدید اخه نوشتید به اون سایت زیاد حسابی نیست یعنی چی دیگه کجا رو میشه چک کرد. اگر جواب بدید ممنون میشوم.

اینجا رو چک کنید
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: mdna ، Tomas ، rira1982 ، raham ، mitme ، امیر مهاجر ، payampars ، roeentan
(2013-01-16 ساعت 10:20)fire dragon نوشته:  
(2013-01-16 ساعت 00:39)تی تی موسوی نوشته:  سلام شاید سوالم تکراری باشد ولی لطفا پاسخ دهید
وقتی تو سایت شمارتونو دیدید اگه مثل من قبل از 19 دسامبر بودین باید بلیط بگیرید با فرم آبی رنگ و احیانا اگه نقص مدارکی داشتید تشریف ببرید سفارت.
کسانی که قبل از 19 دسامبر بودند نیاز به ثبت نام ندارند
فقط اگه بعد از اول فوریه ویزاتونو دریافت کنید 165 دلار اضافه باید پرداخت کنید

(2013-01-16 ساعت 09:48)marjan20 نوشته:  [quote='r_ent' pid='263739' dateline='1358264903']

با سلام
من

اینجا رو چک کنید

باسلام من ١٩ دسامبر وقتم بود وآبي گرفتم كنسول گفت شمارتو تو سايت ديدي ديگه نميخواد تماس بگيري وقت بگيري بيا مدارك رو بنداز صندوق
2013AS000025xx (یک نفر)/سفارت:ایروان/ا/مصاحبه:dec
19 ,San francisco , berkeley downtown ,كليرنس 24 jan 2013
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، princesess ، payampars ، fire dragon ، roeentan
چطوریدددددددددد منتظراننننننننننننننننننننننننننننننننن ! امروز شنیدم میخایم بترکونیمممممممممممما++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
برو بچ یک سوال؟
بچه هایی که 6 هفته رو رد کردن ایمیل زدید؟ نظرتون چیه ایمیل بزنیم سفارت بهتره؟من که دارم یواش یواش کهیر میزنم....!!!!!!
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: گل نهال ، sadeghi897 ، raham ، sayeh_m ، princesess ، armin1 ، payampars ، fire dragon ، mrbonbon ، hassan1358arab ، lilac
دوستان
كسي تجربه زنگ زدن به اون شماره كذايي سفارت رو داره ؟؟؟ البته ميدونم كه الان زمان مناسب نيست ولي من ديشب تماس گرفتم ، اول يه انسرينگ ماشينه كه ساعت كار و غيره رو توضيح ميده ، بعد خودش ميگه شماره ١ رو بزنين ولي بعد از اينكه شماره ١ روگرفتم ديگه هيچ صدايي نيومد ، چندين بار هم تكرار كردم و هر بار همينطور بود ، اگر كسي ميدونه لطفاً بياد راهنمايي كنه .

ما ٧ هفته رو گذرونديم .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2013-01-16 ساعت 11:33)sayeh_m نوشته:  دوستان
كسي تجربه زنگ زدن به اون شماره كذايي سفارت رو داره ؟؟؟ البته ميدونم كه الان زمان مناسب نيست ولي من ديشب تماس گرفتم ، اول يه انسرينگ ماشينه كه ساعت كار و غيره رو توضيح ميده ، بعد خودش ميگه شماره ١ رو بزنين ولي بعد از اينكه شماره ١ روگرفتم ديگه هيچ صدايي نيومد ، چندين بار هم تكرار كردم و هر بار همينطور بود ، اگر كسي ميدونه لطفاً بياد راهنمايي كنه .

ما ٧ هفته رو گذرونديم .
ما هم دقيقا 9 هفتمون تموم شد. Sad
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
تشکر کنندگان: princesess ، sayeh_m ، امیر مهاجر ، bmojtaba ، IN.USA@2013 ، payampars ، mohajer13 ، lilac ، f1f ، AsemanAbee ، amir82 ، roeentan
(2013-01-16 ساعت 11:44)raham نوشته:  
(2013-01-16 ساعت 11:33)sayeh_m نوشته:  دوستان

ما ٧ هفته رو گذرونديم .
ما هم دقيقا 9 هفتمون تموم شد. Sad

اصلا یادم نبود امروز چهارشنبه ست ....هییییییییییییییییییی 9 هفته ؟!!!انگار یکسال گذشته ... Sad

خدایا کیلیرمون کن دیگه

(2013-01-16 ساعت 11:22)IN.USA@2013 نوشته:  چطوریدددددددددد منتظراننننننننننننننننننننننننننننننننن ! امروز شنیدم میخایم بترکونیمممممممممممما++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
برو بچ یک سوال؟
بچه هایی که 6 هفته رو رد کردن ایمیل زدید؟ نظرتون چیه ایمیل بزنیم سفارت بهتره؟من که دارم یواش یواش کهیر میزنم....!!!!!!

من امروز ایمیل زدم ببینم چی جواب میدن !! آخه 9 هفته گذشته و هیچ خبری نیست
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، sayeh_m ، raham ، IN.USA@2013 ، armin1 ، mohajer13 ، mdna ، mrbonbon ، lilac ، amir82 ، roeentan
اینم هورای ویژه واسه کسایی که دیروز کلیر شدن

ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: raham ، امیر مهاجر ، IN.USA@2013 ، armin1 ، گل نهال ، mohajer13 ، abloom_ma ، lilac ، shiraz2013 ، amir82
يعني هيچ كسي تا حالا با اون شماره تماس نگرفته ؟؟
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: armin1 ، lilac

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان