کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-01-16 ساعت 12:06)sayeh_m نوشته:  يعني هيچ كسي تا حالا با اون شماره تماس نگرفته ؟؟

من هم مثل شما تماس گرفتم و دقیقا بعد ازشماره 1 هیچ صدایی نمی اید.
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
تشکر کنندگان: lilac ، sayeh_m ، raham ، armin1 ، گل نهال ، payampars ، alih
(2013-01-16 ساعت 14:10)armin1 نوشته:  
(2013-01-16 ساعت 14:07)hassan1358arab نوشته:  
(2013-01-16 ساعت 13:55)armin1 نوشته:  دوستان این سایت ceac تازه دیروز برام فعال شد تاریخش بود 15jan امروز شد 16jan این الان به نظر شما خوبه یا تغیر تاریخ مهم نیست ؟؟؟

برو دو رکعت نماز کلیر بخون که ظاهرا نزدیکه کلیر بشی پشت بندش یه نماز شکر هم بخونی بد نیست اخه مال ما رو که اصلا نمیشناسه هنوز

مال منم نمیشناخت من ایمیل زدم سفارت به محض اینکه جوابمو دادن ان سایت برام فعال شد!! اگه دوست داری مال تو هم فعال شه همین الان یه ایمیل بزن به سفارت شک نکن فعال میشه سایت!!!

ممکنه متن ایمیلتون رو بذارین
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: raham ، armin1 ، payampars ، alih
(2013-01-16 ساعت 12:16)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-01-16 ساعت 12:06)sayeh_m نوشته:  يعني هيچ كسي تا حالا با اون شماره تماس نگرفته ؟؟

منکه یبار خواسم بگیرم مامانم پرید قطع کرد گفت نگیر حساس میشن !! منو میگی یهو تلفنو پرت کردم تا حساس نشن فعلنم جرات نکردم سمتش برمBig Grin
يعني چي كه حساس ميشن ؟؟!!!!! خب اين شماره رو براي من و شما گذاشتن كه از وضعيتمون با خبر بشيم ، اگر نه كه لزومي نداشت همچين شماره اي رو اعلام كنن .
اون دوستمون هم احسان ٩٩ عزيز بود كه گفت تماس گرفته . حالا من براش پيغام ميذارم كه اگر تونست بيشتر راهنمايي كنه . در ضمن ما باز هم هنوز وضعيت بغرنجي نداريم ، ماه هاي اخر واقعاً سخت ميشه و به نظرم بهتره كه زودتر قلق اين شماره رو پيدا كنيم چون هم براي خودمون خوبه و هم براي بچه هاي كيس بالاتر .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2013-01-16 ساعت 15:32)hassan1358arab نوشته:  
(2013-01-16 ساعت 13:55)armin1 نوشته:  دوستان این سایت ceac تازه دیروز برام فعال شد تاریخش بود 15jan امروز شد 16jan این الان به نظر شما خوبه یا تغیر تاریخ مهم نیست ؟؟؟

برو دو رکعت نماز کلیر بخون که ظاهرا نزدیکه کلیر بشی پشت بندش یه نماز شکر هم بخونی بد نیست اخه مال ما رو که اصلا نمیشناسه هنوز

مال منم نمیشناخت من ایمیل زدم سفارت به محض اینکه جوابمو دادن ان سایت برام فعال شد!! اگه دوست داری مال تو هم فعال شه همین الان یه ایمیل بزن به سفارت شک نکن فعال میشه سایت!!!

ممکنه متن ایمیلتون رو بذارین

اینم نمونه ایمیل زدن به سفارت این متنایی که بچه های 2012 استفاده کردن و از دوست عزیزم hadiseh.t تشکر میکنم که این متنها رو در اختیار من قرار داد.

Dear Sir/Madam

We had an Interview on ---- , and I got the blue paper. The embassy officer told me to check the website for the Administrative Process , and I am doing it, but you havent announced our case number yet.
I would appreciate it if you could kindly let us know about my case.

2-
Dear Sir/Madam

My interview was on --- at your office.Your officer said that I must check your website after than 3 weeks later.But you don't announce our case number in your website,yet.
I want to know about accomplishment of my administrative process?

Sincerely,

3-

---- Could you please let me know about the status of my visa case? My interview was on
I hope that you have good news for me

4-
Dear Sir/Madam

My interview was on --- at your office.and I got blue paper.But since 10 august,your website didn't update.
I want to know about status of my administrative process?

Sincerely

5-

To whom it may concern,
Dear Sir/Madam
My interview was on --- , and I got blue paper for administrative process.
so my status remains unclear yet and I'm really concerned about it.
I hope you have some good news for me about my last status.
Thanks a lot.
Regards
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

(2013-01-16 ساعت 15:42)sayeh_m نوشته:  
(2013-01-16 ساعت 12:16)IN.USA@2013 نوشته:  

منکه یبار خواسم بگیرم مامانم پرید قطع کرد گفت نگیر حساس میشن !! منو میگی یهو تلفنو پرت کردم تا حساس نشن فعلنم جرات نکردم سمتش برمBig Grin
يعني چي كه حساس ميشن ؟؟!!!!! خب اين شماره رو براي من و شما گذاشتن كه از وضعيتمون با خبر بشيم ، اگر نه كه لزومي نداشت همچين شماره اي رو اعلام كنن .
اون دوستمون هم احسان ٩٩ عزيز بود كه گفت تماس گرفته . حالا من براش پيغام ميذارم كه اگر تونست بيشتر راهنمايي كنه . در ضمن ما باز هم هنوز وضعيت بغرنجي نداريم ، ماه هاي اخر واقعاً سخت ميشه و به نظرم بهتره كه زودتر قلق اين شماره رو پيدا كنيم چون هم براي خودمون خوبه و هم براي بچه هاي كيس بالاتر .

100 درصد - ساعت 6 به بعد زنگ بزن خبرشو به ما هم بده!
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: armin1 ، گل نهال ، alih ، MARYAM2 ، raham ، payampars
(2013-01-16 ساعت 15:21)abloom_ma نوشته:  اندک اندک ما هم داریم به مرز 40 روز نزدیک میشیم.....ایا در این موقع خل میشیمBig Grin ..یا تازه اول چل چلیمونه......Tongue

من که چند روزه چهل را رد کردم و دنیا ور به عینک کلیرنس میبینم و هر کیو دور و برم میبینم میگم نکنه این زنگ زده US گفته من مشکل دارم . Sad
بعضی وقتها یک مامور سیاهپوست گنده میاد تو ذهنم که داره پرونده منو ورق میزنه بعد از عکس من خوشش نمیاد یکراست میفرسته پرونده رو سطل آشغال .Big Grin
کلن خلاصه تا آخر هفته نیاد رسما خل شدم رفت...!
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: raham ، khmp ، payampars ، Saeedv13 ، ARI66 ، f1f ، armin1 ، mrbonbon ، ابی هانی ، princesess ، گل نهال ، roeentan ، saeed_gh ، ghafari88
(2013-01-16 ساعت 16:53)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-01-16 ساعت 15:21)abloom_ma نوشته:  اندک اندک ما هم داریم به مرز 40 روز نزدیک میشیم.....ایا در این موقع خل میشیمBig Grin ..یا تازه اول چل چلیمونه......Tongue

من که چند روزه چهل را رد کردم و دنیا ور به عینک کلیرنس میبینم و هر کیو دور و برم میبینم میگم نکنه این زنگ زده US گفته من مشکل دارم . Sad
بعضی وقتها یک مامور سیاهپوست گنده میاد تو ذهنم که داره پرونده منو ورق میزنه بعد از عکس من خوشش نمیاد یکراست میفرسته پرونده رو سطل آشغال .Big Grin
کلن خلاصه تا آخر هفته نیاد رسما خل شدم رفت...!

آاای گفتی‌،، منم دقیقا همین شکلی‌ شدم،به تمام دوستام شک کردم،عجب کاری شده‌ها ااا Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، payampars ، raham ، princesess ، گل نهال
سلام دوستانه همیشه مهربونم. می‌خوام اینجا از تمامی کسانی‌ که واقعا به این سایت و دوستانه عضو این سایت دینه خودشونو ادا می‌کنن واقعا تشکر کنم و یه تشکر ویژه بکنم از همهٔ مدیران و پیشکسوتان محترم که اینقدر دلسوزانه هوای ما رو دارن و مارو تنها نمیذارن.می‌خوام یه پارتی بازی هم بکنم و اینکه از دوست خوبم امیر مهاجر عزیز و هم شهریه گلم کمال تشکر رو داشته باشم.

به امید اینکه به زودی خبر‌های خوبی‌ از دوستانه کلیر شده بشنویم.آااااااااممممین++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
سلام دوستان
ما كليير شديم
البته 11 ژانويه مصاحبه هفته اول دسامبر بود و حدود 5 هفته تا كليير شدنمون طول كشيد
با اميد پيروزي، شادي و خبر هاي خوب براي همه دوستان مهاجرسرايي و به اميد اينكه همه از اين فرصتي كه خدا بهممون هديه كرده نهايت استفاده رو ببريم
ايشالله به زودي نوبت شما هم بشه .....
مخلص همگييييييييي......
خب دوستان من الان تماس گرفتم با همون شماره . 0012026631225 و بعدش شماره 1 ( بعد از اینکه صحبت های اون انسرینگ تموم شد ) البته مشکل اینجاست که ممکنه مجبور بشین چندین بار بگیرین تا بعد از اون 1 بوق بخوره . بعدش شماره 0 رو میگیرین . کیس نامبر رو میپرسه و نام رو و البته تاریخ تولد ... یک کمی تند صحبت میکنه که من اولش یه چیزهاییش رو متوجه نشدم بهش گفتم که شمرده تر صحبت کنه . گفت داره پراسس میشه هنوز . پرسیدم که شما میدونین چقدر طول میکشه که گفت نه . بعد هم گفتم من اگر این هفته کلیر نشم میتونم به همین شماره زنگ بزنم گفت اشکالی نداره .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2013-01-15 ساعت 21:50)ستاره سلمانزاده نوشته:  
(2013-01-15 ساعت 19:13)khmp نوشته:  
(2013-01-15 ساعت 19:06)mohajer13 نوشته:  
(2013-01-15 ساعت 17:28)مانترا نوشته:  این جوابیه سفارت ارمنستانه در مقابل سئوال goody عزیز که میشه به کسی وکالت داد یا نه؟

Dear inquirer,

Please be advised that we deliver the passports only to the applicant by presenting his/her passport copy or a family member included in the initial petition.

Sincerely,
IV Unit,
US Embassy, Yerevan, Armenia

این قاعدتا یعنی هیچ شخص حقیقی و حقوقی نمیتونه اینکار و بکنه متاسفانه البته Sad
و اینکه صبح که من زنگ زدم از همون شرکت پرسیدم با رئیسشون صحبت کردم و اونم همینا رو گفت که از 2-3 روز پیش به بعد دیگه نمیشه اینکار و کرد.و ظهر هم که دوباره زنگ زدم خانمی که جواب دادن دو به شک حرف زد و گفت تا چند وقت پیش میشد کلا زیاد در جریان نبود.
در هر صورت هیچ منبعی موثق تر از خود سفارت نیس که گفت نمیشه ...

چه جالب
یادمه یکی از دوستان اگر اشتباه نکنم یلدا بودند که از آفیسر سفارت پرسیده بودند که آیا میشه کسی دیگه بگیره که گفته بودند خیر ، خودشخص باید باشه. ولی من بعد از اون (تو همین هفته) اقدام به پیکاپ کردم و مشکلی هم نبود.

اصلا برای اطمینان بیشتر بهتره هر کس خودش بره ویزاشو بگیره
اینطوری آدم دیگه استرس هم نداره و خیالش راحته که مشکلی پیش نمیادSmileSmile

من از آفیسر پرسیدم/و او گفت فقط یکی از خودتون وکسی بجای شما نمی تونه ویزارو بگیرهWink

ستاره جون شما کی مصاحبه داشتید و اینکه آفیسر گفت وکالت رسمی رو برای دریافت ویزا رو قبول نمیکنه؟Sad
2013AS000026xx
ارسال مدارک با ایمیل 30 May، کارنت: اکتبر، ایروان،
مصاحبه: Dec 10، کلیرنس: Jan 14، دریافت ویزا jan 24
College station,Texas
تشکر کنندگان: مانترا ، گل نهال

سفارت چقدر بعد ایمیل شما رو جواب داد و چقدر بعدش سایت براتون فعال شد ؟
تشکر کنندگان: armin1 ، raham
(2013-01-16 ساعت 20:55)princesess نوشته:  

سفارت چقدر بعد ایمیل شما رو جواب داد و چقدر بعدش سایت براتون فعال شد ؟

سفارت 5روز کاری طول میکشه تا جواب شما رو بده برای منم دقیق سر 5روز جواب داد... به محض اینکه از طرف سفارت برام ایمیل اومد من سایت و چک کردم دیدم کار میکنه!!
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: princesess ، raham ، payampars
Toungue 
من چند روز پیش کارنت شدم 800 بار سایتو در روز چک میکنم میبینم نامه دوم نیومده حرص میخورم. واقعا خدا به بچه هایی که منتظر کلیر شدن هستن صبر و آرامش بدهRolleyes
ايشالله که هرچه زودتر همه کلیر بشن

البته دکترا میگن این کلیرنس چقدر واسه کاهش وزن خوووبه هاا Tongueبرا همین میشه بش +++ نگاه کردWink
•49xx •مصاحبه:ایروان-مارچ •برگه آبی + ۹ سوالی(کلیر شده در 30+7 روز) • چرندنامه
سلام
من هنوز به این مرحله نرسیده ام ولی هر وقت قسمت کلیرنس را می خوانم شدیدا استرس وامید را با هم احساس میکنم .انشا الله همه منتظران کلیرنس بزودی به آرزوهاشون برسن.+++++++++

(( ومن یتوکل علی الله فهو حسبه))((هرکس (در هر امر) به خدا توکل کند خدا اورا کفایت می کند))
سوره طلاق -قسمتی از آیه 3
2013AS89XX-آنکار‏_ جولاي
برگ صورتي، كلير16آكست‎
دنیا را باید ساخت نه با دنیا ساخت....

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان