کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
راستی دوستان که منتظر کلیر شدن هستید و همه فکر و حواستون فقط به این موضوع هست.....به شما بشارت بدم که دوست عزیزمان جناب#### دلار##### Shyروند گریزان صعودی خود را جهت رسیدن به قلل متعالی شروع کرده و همچنان از سرمایه ما که میخواهیم تبدیل به دلار کنیم کاسته میشود.....میترسم تا همه کارهامون واسه رفتن آماده شد دیگه آنچه ریال داریم به پشیزی ارزش نداشته باشدBig GrinTongueTongueTongueBig GrinBig Grin
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان: princesess ، armin1 ، raam12000 ، m2013 ، raham ، گل نهال ، AsemanAbee ، IN.USA@2013 ، mdna ، SOROUSHSOFT ، rezagh ، شوصب ، payampars ، circle
دوستان برگه آبي با صورتي فرقش چيه؟
2013AS000025xx (یک نفر)/سفارت:ایروان/ا/مصاحبه:dec
19 ,San francisco , berkeley downtown ,كليرنس 24 jan 2013
تشکر کنندگان: armin1
(2013-01-21 ساعت 11:42)neved نوشته:  دوستان برگه آبي با صورتي فرقش چيه؟

هر 2 یکی هستن قبلا برگه ابی میدادن الان همون ابی شده صورتی!!!
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: neved ، raham ، IN.USA@2013
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: armin1 ، raham ، گل نهال ، AsemanAbee ، lilac ، r_ent ، f1f ، mehdiii ، mohajer13 ، Saeedv13 ، mdna ، rezagh ، payampars
(2013-01-21 ساعت 11:58)sayeh_m نوشته:  Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

مامان سایه شماااااا هممممممBig Grin:-))))))))) واییییییییییییی مردم از خنده ه ه ه هBig Grin ماشالا چه زوری هم دارید 1 دستی وزنه میزنیدBig Grin :-))))))))))
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: AsemanAbee ، lilac ، raham ، r_ent ، Emma_a432 ، mohajer13 ، Saeedv13 ، mdna ، rezagh ، payampars
خب گفتم یک کمی جو اینجا عوض بشه , الانم که جو ورزشکاری شده Big GrinBig Grin تازه اشم مگه من چی از شماها کم دارم ؟؟؟Big GrinBig Grin فکر کردین Tongue
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: گل نهال ، abloom_ma ، lilac ، raham ، armin1 ، AsemanAbee ، bardia9 ، r_ent ، karma110 ، Emma_a432 ، mohajer13 ، ASALI ، پروا ، Saeedv13 ، Almond ، amir82 ، peyman1355 ، roeentan ، sadeghi897 ، rezagh
دوستان قدر این دور هم بودن مجازی بدونید.....فردا ها که بیاد هر کسی دنبال کار خودشه....و چه خوش گفت حافظ:

شب صحبت غنیمت دان که بعد روزگار ما بسی گردش کند گردون بسی لیل و نهار آرد
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
کسی از دوستان نمیدونه ابوظبی معمولا تو چه ساعتی سایتش رو اپدیت میکنه؟
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: peyman1355 ، rezagh
(2013-01-21 ساعت 12:28)sayeh_m نوشته:  خب گفتم یک کمی جو اینجا عوض بشه , الانم که جو ورزشکاری شده Big GrinBig Grin تازه اشم مگه من چی از شماها کم دارم ؟؟؟Big GrinBig Grin فکر کردین Tongue

خسته نباشی مامان سایه، جالب بود Smile
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: abloom_ma ، armin1 ، f1f ، raham ، peyman1355 ، sayeh_m ، sadeghi897 ، rezagh
مامان سايه از موضع قدرت وارد ميشوندBig Grin كه اين براي تاپيك كليرنس بسيار واجب است!
تشکر کنندگان: raham ، amir82 ، گل نهال ، f1f ، armin1 ، peyman1355 ، sayeh_m ، sadeghi897 ، rezagh ، Emma_a432
سلام به همه دوستان .. امیدوارم ایام کلیرنس به زودی با نتیجه خوب و ماندگاری سپری بشه ... دوستان یه سوال مهم دارم ... تا جایی که یادمه در فرم های 230 یک قسمت بود که محل امضای برنده بود ولی توصیه شده بود که امضا نشه و روز مصاحبه فرد برنده باید این قسمت رو در حضور آفیسر امضا کنه ... اما در روز مصاحبه مادر من ، از ایشون امضایی در محل فرم 230 نگرفتن ... معنیش چیه ؟
هرینه های اولیه(پست و دارالترجمه): 000 500 2 ریال.
هزینه دکتر (دونفر) 460 دلار.
پرواز ماهان،هتل گولد.
[font=Times New Roman](امیدوار باشین).:[/font]shy:
تشکر کنندگان: raham ، peyman1355 ، rezagh
(2013-01-21 ساعت 12:28)sayeh_m نوشته:  خب گفتم یک کمی جو اینجا عوض بشه , الانم که جو ورزشکاری شده Big GrinBig Grin تازه اشم مگه من چی از شماها کم دارم ؟؟؟Big GrinBig Grin فکر کردین Tongue
سایه جون رو کم کنیه یه دستی‌ وزنه میزنی‌؟
Big Grin
ما فردا میریم سفارت از نزدیک انرژی می‌فرستیم واستون.
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: amir82 ، peyman1355 ، sayeh_m ، مانترا ، armin1 ، bayat_r ، raham ، AsemanAbee ، پروا
(2013-01-20 ساعت 20:09)پدی نوشته:  آقا پیمان ضمن تبریک .تعریف کنید که بالاخره کی راهی میشد واگه فضولی نباشه کجا؟
سپاسگزارم پدي گرامي، به اميد پروردگار مهربان اگر كارهامون مرتب انجام بشه در ارديبهشت ماه ميريم سياتل ( بنده رو همه دوستان بزرگوارم به خوبي خودشون ببخشند اگر تو اين مدت نيومدم سر به تاپيك ها به خصوص اين تاپيك بزنم چون از همون لحظه اي كه جلوي در سفارت تو انكارا بودم شمارش معكوس ما شروع شدBig Grin، همسرم تو تهران پيگير كارهاي مرخصي و .... از محل كارش و من هم پيگير دريافت ويزاها، تا همين امروز هم شديدا درگير كارهامون هستم و وقت سر خاراندن هم ندارم Tongue ، اگر به عزيزي پاسخ محبت هاشون رو ندادم حمل بر بي دقتي من نگذاريد، من خاك پاي همه دوستان گلم هستم و براي همه بزرگواران آرزوي بهترين و شاد ترين لحظه ها رو دارم )
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
سلام دوستان من امروز ویزامووووووووووووو از ptt گرفتممممممممممممممم هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ایشالا قسمت همتون بشههههههههه زود زود
شماره کیس :**2013AS000028
تاریخ رویت قبولیmay
کنسولگری:ANKARA
زمان مصاحبه:هفته ی سوم ژانویه.  نتيجه: ويزاي يه ضرب
تعداد :2  نفر  
ساكن تگزاس در حال حاضر
(2013-01-20 ساعت 18:45)Almond نوشته:  بچه های ایروان، آنکارا و ابوظبی لطفا هر کسی ویزاش رو گرفت بیاد توی همین تاپیک کلیرنس اعلام کنه و لطف کنه بگه که چند روزه ویزاش آماده شد و تاریخ اعتبارش تا چه تاریخی هست. ممنون دوستان
درود بر شما دوست گرامي

ويزاي ما طي كمتر از 48 ساعت از زمان تحويل گذرنامه ها به سفارت به دستمون در آنكارا رسيد/ تاريخ انقضاي ويزاي ما با تاريخ مديكالمون برابره يعني 6 ماه اعتبار داره / و تاريخ صدور ويزا يك روز پيش از تاريخ كليرنس ماست ( براي مثال ما در تاريخ 10 ژانويه كلير شديم اما تو ويزا تاريخ صدور 9 ژانويه نوشته شده. )

شاد و تندرست باشيد
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان