کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
آقا پیمان ضمن تبریک .تعریف کنید که بالاخره کی راهی میشد واگه فضولی نباشه کجا؟
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: armin1 ، raham ، kasrafo ، IN.USA@2013 ، ali234 ، payampars ، rezagh ، roeentan ، peyman1355
(2013-01-20 ساعت 20:09)پدی نوشته:  آقا پیمان ضمن تبریک .تعریف کنید که بالاخره کی راهی میشد واگه فضولی نباشه کجا؟
پدی جان
اینجا تاپیک کلیرنسه شما بهتره تو تاپیک سیاتل آقا پیمان رو پیدا کنید WinkBig Grin
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: armin1 ، raham ، rouzbehdarvishi ، mdna ، ali234 ، Saeedv13 ، payampars ، گل نهال ، rezagh ، afs ، enchantress_boy ، peyman1355
(2013-01-20 ساعت 15:54)پیمان ابراهیمی نوشته:  
(2013-01-20 ساعت 15:37)peyman1355 نوشته:   درود بر دوستان گرامي

از محبت همه دوستان خوب و بزرگوارم بي نهايت سپاسگزارم، همين الان سفرنامه ام رو تكميل كردم و نكاتي كه ممكنه براي دوستان سودمند واقع بشه توي سفرنامه ام نوشتم، اميدوارم براي دوستان و به خصوص دوستاني كه از انكارا ويزاشون رو مي خواهند بگيرند سودمند واقع بشه ( پست 102# در لينك زير ) :
http://mohajersara.com/thread-5609-post-...#pid247244

به اميد كليرنس زود هنگام همه دوستان منتظر و دريافت بي دردسر ويزاشون

آميييييييييييييييييين

آقا پیمان به شما تبریک میگم و امیدوارم موفق باشی .
آقا اصولاو کلا به هر چی پیمان ارادت دارم ، دلیلشم نمیدونم چیه ...Smile

واستون روزهای خوشی رو در امریکا آرزو می کنم Smile
رویت قبولی 2 می / ارسال مدارک ماه جون /کارنت : 11 مارچ /دریافت نامه دوم:12 مارچ.... Case Number : 2013AS000073 / تاریخ مصاحبه : 8 می /سفارت ابوظبی/
ویزای یکضرب / 2013 30 AUG سن حوزه

روياهاي شما تاريخ انقضا ندارد.
نفسي عميق بکشيد و دوباره تلاش کنيد.
تشکر کنندگان: raham ، armin1 ، payampars ، mehdididam ، Sepasttian ، peyman1355
(2013-01-20 ساعت 19:01)sayeh_m نوشته:  امروز رفتم يك كمي از تاپيك كليرنس بچه ها ٢٠١٢ رو خوندم
خلاصه كلام : همشون كلير شده بودن . اميدوارم براي همه ماها هم همينطور بشه Rolleyes

دقيقاً مامان سايه جون منم الان ٢هفته ست كه دارم تاپيك كليرنس٢٠١٢ را ميخونم ولي فقط ٢ماه آخر يعني آگوست و سپتامبر و امروز تمومش كردم.٣-٤ جاشو واقعاً اشك ريختم. خيلي جاهاشو واقعاً هورا كشيدم. خيلي تاپيك باحال و مفيدي بود و چه پايان دلنشيني داشت، واقعاً از سفارت و جواباي ايميلاشون و تلاششون تا روز آخر خوشم اومد بااينكه ٢٩ و ٣٠ سپتامبر پارسال شنبه و ١شنبه بود. از روزي كه سپتامبر پارسال و با استرساش ديدم همش دعا ميكنم كه ايشالا هيچكي به نيمه دوم سپتامبر نرسه.با اينكه پارسال هم روزاي آخر مرتب سايت آپديت ميشد و همه كلير شدن و پايانش خوب بود ولي به هيجانش نمي ارزه. 
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
(2013-01-20 ساعت 22:16)گل نهال نوشته:  
(2013-01-20 ساعت 19:01)sayeh_m نوشته:  امروز رفتم يك كمي از تاپيك كليرنس بچه ها ٢٠١٢ رو خوندم
خلاصه كلام : همشون كلير شده بودن . اميدوارم براي همه ماها هم همينطور بشه Rolleyes

دقيقاً مامان سايه جون منم الان ٢هفته ست كه دارم تاپيك كليرنس٢٠١٢ را ميخونم ولي فقط ٢ماه آخر يعني آگوست و سپتامبر و امروز تمومش كردم.٣-٤ جاشو واقعاً اشك ريختم. خيلي جاهاشو واقعاً هورا كشيدم. خيلي تاپيك باحال و مفيدي بود و چه پايان دلنشيني داشت، واقعاً از سفارت و جواباي ايميلاشون و تلاششون تا روز آخر خوشم اومد بااينكه ٢٩ و ٣٠ سپتامبر پارسال شنبه و ١شنبه بود. از روزي كه سپتامبر پارسال و با استرساش ديدم همش دعا ميكنم كه ايشالا هيچكي به نيمه دوم سپتامبر نرسه.با اينكه پارسال هم روزاي آخر مرتب سايت آپديت ميشد و همه كلير شدن و پايانش خوب بود ولي به هيجانش نمي ارزه. 
گل نهال جان
من اون دو سه ماه اخر رو همش توي اون تاپيك بودم . از نزديك و با تمام وجود استرسشون رو حس ميكردم . واقعاً روزهايي بود . ولي حقيقتش امروز صفحات دسامبر و ژانويه رو خوندم كه يك كمي به الان خودمون نزديكتره . البته اينم بگم بچه هايي كه كيس نامبر بالا دارن ولي مدارك رو چندين ماه قبل فرستادن ، اون شرايط خيلي كمتر براشون پيش مياد ، پارسال تو خود ماه سپتامبر هم بعضي ها متوجه قبولي شده بودن و خب اين شرايط رو خيلي سخت ميكرد يا مثلاً دو ماه مونده به پايان لاتاري ، سفارت بهشون ايميل زده بود كه قبول شدين و مداركتون رو بفرستين . خلاصه كه استرسي داشت اون روزها Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2013-01-20 ساعت 15:56)peyman1355 نوشته:  
(2013-01-20 ساعت 15:18)mehdididam نوشته:  
(2013-01-20 ساعت 14:11)hassan1358arab نوشته:  
(2013-01-20 ساعت 12:29)peyman1355 نوشته:  بابت اطلاع رساني شما بينهايت سپاسگزارمWink
اگر دوستان راجع به گرفتن ويزا از سفارت در انكارا پرسشي دارند لطفا به سفرنامه بنده مراجعه كنند چون ممكنه نكات سودمندي براشون داشته باشه ( همين الان ميرم بنويسم Big Grin )

پیمان جان خوشحالمون کردی برات ارزوی موفقیت دارم تو مراحل بعدی و ایام به کامتون باشه تو بلاد کفر
داداش جون سفر نامه ات به خیر ، اول آدرس بده بعدا" وعده سر خرمن !!! زود باش دیگه ، حالا اگر یک خلاصه ایی تو همین جا بگی بد نیست ها ما کم انتظار نمیکشیم ، بالا غیرتا" شما دیگه بی خیال شو
آدرس چي رو بدم قربونت برم؟ اگر آدرس آژانس مسافرتي رو كه بليط و هتل رو رزرو كردم مي خواي بدم كه چشم، به ديده منت، به روي تخم چشمام، بزرگواري كن يه پيام خصوصي بهم لطفا بده حتما برات آدرس و تلفن آژانس رو مي نويسم و اونجا هم ميگم كه وقتي تماس گرفتيد بفرمائيد از طرف كي باهاشون تماس ميگيريد تا مسائل و نكات لازم رو مد نظر داشته باشند Wink

تنکیو فور ماچ ، آدرس سفر نامه اتو میخوام ، یعنی میخواستم هل نکن گارداش بعدشم چشم حالا که لطفت دامن ناقابل مارو گرفته اطاعت امر پیام خصوصی هم میدم ، فقط نمیگم از طرف کی ، یکبار این کار و کردم نکات لازمش خیلی زیاد شد و مسائلش هم . . . . چی بگم ؟؟ کلا" لاینحل . با تشکر از لطف دامنگیرتان پیمان جان ت بی بلا
تشکر کنندگان: raham ، armin1 ، Tomas ، peyman1355 ، payampars
(2013-01-20 ساعت 19:01)sayeh_m نوشته:  امروز رفتم يك كمي از تاپيك كليرنس بچه ها ٢٠١٢ رو خوندم .البته اون تاريخي كه به الان ماها بخوره . خب يك كمي شرايط با الان ما فرق ميكرد چون مصاحبه اونها از اكتبر شروع شده بود و ارمنستاني هم در كار نبود ولي خيلي چيزا رو ميشد فهميد . بيشتري ها ٣٠ تا ٣٥ روز طول كشيده بود ولي مثل ماها كه ٥٠ روز رو گذرونديم هم بود . يكيشون ٥ ماه طول كشيده بود . البته خيلي هاشون رو از روي امضاهاشون ميشد فهميد كه چند روز طول كشيده .تازه اتفاق بدي كه براشون افتاده بود اينكه از فوريه تا مارچ كه تقريباً ٢٥ روز ميشد ، كلاً سايت و سفارت و اپديت به خاطر تعميرات سفارت تعطيل بوده .
میشه حاج خانم میشه ، ببخشید . . . مامان خانم سایه . اگه یکی هم باشه که نشه من خوش شانسم !! بقیه راحت باشن لطفا". . .
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، sayeh_m ، sezar447 ، Tomas ، raham ، karma110 ، peyman1355 ، mrbonbon ، payampars
(2013-01-20 ساعت 15:47)peyman1355 نوشته:  
(2013-01-20 ساعت 13:23)habibi نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 22:37)yalda.irannejad نوشته:  راستی ساعت چند باید پاسپورت رو به سفارت تحویل داد ؟؟؟؟ وقتی حاضر شه به آدم زنگ میزنن یا یه راست میارن دمه هتل /؟؟؟

پاسپورتو از ساعت 8الي17 ميتواني تحويل سفارت بدي و بعد يه شماره تلفن ازشما مي گيرند وهر موقع كه آماده شد به شما زنگ مي زنند كه بيا سفارت تحويل بگير.
دوست گرامي جناب حبيبي بزرگوار

لطفا امضاء خودتون رو كامل بفرمائيد، بعد پرسشي دارم، اينكه فرموديد از 8 تا 17 دوستان مي توانند گذرنامه ها رو تحويل سفارت بدهند مربوط به كدام سفارته؟ سفارت در آنكارا كه در روزهاي كاري از دوشنبه تا پنجشنبه از ساعت 10:30 تا 12:00 گذرنامه ها رو تحويل ميگيره و بعد از 3 تا 5 روز كاري ( البته اگر ديرتر نشه ) يا توسط UPS در هتل تحويل ميده ( براي كساني كه تا پيش از 19 دسامبر مصاحبه داشته اند ) يا فرد برنده كيس بعد از 3 تا 5 روز كاري به باجه پستي كه از پيش مشخص كرده مراجعه و گذرنامه ها و مدارك مربوطه رو شخصا تحويل ميگيره ( افرادي كه بعد از 19 دسامبر مصاحبه داشته اند ).

شادو تندرست باشيد
پیمان جان صمیمانه تبریکات ویژه منو برای گرفتن ویزا پذیرا باش انشالله در تمامی مراحل زندگی و این مهاجرت موفق باشی . نکته ای که داخل پرانتز اشاره کردی حقیقتا زیاد مفهوم نبود توی سفرنامه ات اشاره کردی خانمه که مدارک و میگیره گفته دیگه با ups کار نمی کنند پس چطور شما از همین طریق ویزات و گرفتی؟من که مصاحبه ام قبل از 19دسامبر بوده دیگه احتیاجی به رجیستر کردن در این سایت cscکه ندارم؟درسته؟
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: armin1 ، Tomas ، raham ، shishipapa ، peyman1355
دوستان 1روز دیگه مونده .... امید وارم و از خدای مهربان می خوام که هر چی سریعتر این 1روزم تمام شه و همه منتظران اینشالا تو این هفته کلیر شن و این تاپیک و بترکونن با هوراشون پس من الان انرژی روز 3شنبه رو از الان به همه دوستان میفرستم و امیدوارم این هفته یه هفته خوب و رویایی برای همه دوستان باشههههههه ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: f1f ، sayeh_m ، گل نهال ، IN.USA@2013 ، Tomas ، amir82 ، rezagh ، Emma_a432 ، abloom_ma ، raham ، AsemanAbee ، princesess ، ali234 ، m2013 ، r_ent ، karma110 ، mdna ، khmp ، payampars
سلام بچه ها
یکی نیست بگه این سایت لامصب ایروان رو از کجا می شه فهمید آپدیت شده یا نه؟! تاریخ آپدیتش رو چجور میشه فهمید؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: armin1 ، raham ، Sepasttian
(2013-01-21 ساعت 01:27)sezar447 نوشته:  سلام بچه ها
یکی نیست بگه این سایت لامصب ایروان رو از کجا می شه فهمید آپدیت شده یا نه؟! تاریخ آپدیتش رو چجور میشه فهمید؟؟؟؟؟

شما اگه به Expires کیس نامبرها توجه کنی متوجه میشی کدوم جدیده کدوم قدیمه!!
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: sayeh_m ، Tomas ، rezagh ، raham ، Sepasttian ، IN.USA@2013 ، sezar447 ، payampars
(2013-01-21 ساعت 01:39)armin1 نوشته:  

ارمين جان
جون من اون وزنه رو بذار پايين يه نفسي تازه كن Big Grin اينطوري ديگه تا سه شنبه حس و حالي برات نميمونه كه Big Grin
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، گل نهال ، armin1 ، ASALI ، Tomas ، amir82 ، rezagh ، f1f ، iman63ir ، raham ، AsemanAbee ، afs ، lilac ، Sepasttian ، mdna ، roeentan ، payampars
(2013-01-21 ساعت 01:44)sayeh_m نوشته:  
(2013-01-21 ساعت 01:39)armin1 نوشته:  

ارمين جان
جون من اون وزنه رو بذار پايين يه نفسي تازه كن Big Grin اينطوري ديگه تا سه شنبه حس و حالي برات نميمونه كه Big Grin

اخه مامان سایه مگه ندیدی داداش گلم پیمان چقدر دمبل زد تا اخر کلیر شد منم تصمیم گرفتم انقدر وزنه با میله هالتر بزنم تا کلیر شم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

تشکر کنندگان: ASALI ، sayeh_m ، Tomas ، amir82 ، rezagh ، mrr777 ، گل نهال ، f1f ، iman63ir ، abloom_ma ، raham ، AsemanAbee ، princesess ، ali234 ، afs ، mitme ، IN.USA@2013 ، mdna ، roeentan ، payampars
سلام....ما هم از مرز 6 هفته گذشتیم......البته آفیسر گفت بعد از شش هفته چک کنید...ولی ما جدی نگرفتیم چون ما تو ایران عادتی به این قول و قرارها نداریم
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان: armin1 ، AsemanAbee ، sayeh_m ، princesess ، گل نهال ، amir82 ، Saeedv13 ، rezagh ، payampars
بچه ها میگم ..... به مناسبت تولد مارتین یه هورا بکشیم که شاید به عنوان هدیه تولد تعداد بیشتری کلیر کنن...؟؟!!! چطوره...؟؟!!

HHHHHOOOOUUUUURRRRRAAAAAAA

کاش بخونن....!!!!
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، گل نهال ، nima_sima ، abloom_ma ، f1f ، princesess ، armin1 ، afs ، raham ، lilac ، amir82 ، Sepasttian ، r_ent ، IN.USA@2013 ، karma110 ، Emma_a432 ، alih ، mdna ، خانه ، khmp ، rezagh ، payampars ، sharmin66

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان