کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-01-20 ساعت 12:29)peyman1355 نوشته:  بابت اطلاع رساني شما بينهايت سپاسگزارمWink
اگر دوستان راجع به گرفتن ويزا از سفارت در انكارا پرسشي دارند لطفا به سفرنامه بنده مراجعه كنند چون ممكنه نكات سودمندي براشون داشته باشه ( همين الان ميرم بنويسم Big Grin )

پیمان جان خوشحالمون کردی برات ارزوی موفقیت دارم تو مراحل بعدی و ایام به کامتون باشه تو بلاد کفر
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، raham ، peyman1355 ، Tomas ، armin1 ، fire dragon
(2013-01-20 ساعت 12:29)peyman1355 نوشته:  [quote='mdna' pid='265530' dateline='1358610558']

اگر دوستان راجع به گرفتن ويزا از سفارت در انكارا پرسشي دارند لطفا به سفرنامه بنده مراجعه كنند چون ممكنه نكات سودمندي براشون داشته باشه ( همين الان ميرم بنويسم Big Grin )
آقا پیمان پس منتظریمSmile
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: raham ، AsemanAbee ، alih ، peyman1355 ، گل نهال ، Tomas ، armin1 ، شوصب
پیمان جان خیلی خوشحالم برات ! همیشه موفق باشی!!
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: raham ، hassan1358arab ، alih ، peyman1355 ، گل نهال ، payampars ، Tomas ، armin1
(2013-01-20 ساعت 14:11)hassan1358arab نوشته:  
(2013-01-20 ساعت 12:29)peyman1355 نوشته:  بابت اطلاع رساني شما بينهايت سپاسگزارمWink

پیمان جان خوشحالمون کردی برات ارزوی موفقیت دارم تو مراحل بعدی و ایام به کامتون باشه تو بلاد کفر
داداش جون سفر نامه ات به خیر ، اول آدرس بده بعدا" وعده سر خرمن !!! زود باش دیگه ، حالا اگر یک خلاصه ایی تو همین جا بگی بد نیست ها ما کم انتظار نمیکشیم ، بالا غیرتا" شما دیگه بی خیال شو
تشکر کنندگان: peyman1355 ، payampars ، raham ، Tomas
درود بر دوستان گرامي

از محبت همه دوستان خوب و بزرگوارم بي نهايت سپاسگزارم ( منو به بزرگواري خودتون ببخشيد كه به يكايك دوستان به خاطر اشغال فضاي سايت پاسخ ندادم و از همه شما بزرگواران بابت لطفي كه به بنده كرديد بينهايت سپاسگزارم )، همين الان سفرنامه ام رو تكميل كردم و نكاتي كه ممكنه براي دوستان سودمند واقع بشه توي سفرنامه ام نوشتم، اميدوارم براي دوستان و به خصوص دوستاني كه از انكارا ويزاشون رو مي خواهند بگيرند سودمند واقع بشه ( پست 102# در لينك زير ) :
http://mohajersara.com/thread-5609-post-...#pid247244

به اميد كليرنس زود هنگام همه دوستان منتظر و دريافت بي دردسر ويزاشون

آميييييييييييييييييين
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
(2013-01-20 ساعت 13:23)habibi نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 22:37)yalda.irannejad نوشته:  راستی ساعت چند باید پاسپورت رو به سفارت تحویل داد ؟؟؟؟ وقتی حاضر شه به آدم زنگ میزنن یا یه راست میارن دمه هتل /؟؟؟

پاسپورتو از ساعت 8الي17 ميتواني تحويل سفارت بدي و بعد يه شماره تلفن ازشما مي گيرند وهر موقع كه آماده شد به شما زنگ مي زنند كه بيا سفارت تحويل بگير.
دوست گرامي جناب حبيبي بزرگوار

لطفا امضاء خودتون رو كامل بفرمائيد، بعد پرسشي دارم، اينكه فرموديد از 8 تا 17 دوستان مي توانند گذرنامه ها رو تحويل سفارت بدهند مربوط به كدام سفارته؟ سفارت در آنكارا كه در روزهاي كاري از دوشنبه تا پنجشنبه از ساعت 10:30 تا 12:00 گذرنامه ها رو تحويل ميگيره و بعد از 3 تا 5 روز كاري ( البته اگر ديرتر نشه ) يا توسط UPS در هتل تحويل ميده ( براي كساني كه تا پيش از 19 دسامبر مصاحبه داشته اند ) يا فرد برنده كيس بعد از 3 تا 5 روز كاري به باجه پستي كه از پيش مشخص كرده مراجعه و گذرنامه ها و مدارك مربوطه رو شخصا تحويل ميگيره ( افرادي كه بعد از 19 دسامبر مصاحبه داشته اند ).

شادو تندرست باشيد
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، گل نهال ، raham ، mdna ، Tomas ، iman63ir ، ASALI ، ali234 ، rezagh ، مانترا ، roeentan
(2013-01-20 ساعت 15:37)peyman1355 نوشته:   درود بر دوستان گرامي

از محبت همه دوستان خوب و بزرگوارم بي نهايت سپاسگزارم، همين الان سفرنامه ام رو تكميل كردم و نكاتي كه ممكنه براي دوستان سودمند واقع بشه توي سفرنامه ام نوشتم، اميدوارم براي دوستان و به خصوص دوستاني كه از انكارا ويزاشون رو مي خواهند بگيرند سودمند واقع بشه ( پست 102# در لينك زير ) :
http://mohajersara.com/thread-5609-post-...#pid247244

به اميد كليرنس زود هنگام همه دوستان منتظر و دريافت بي دردسر ويزاشون

آميييييييييييييييييين

آقا پیمان به شما تبریک میگم و امیدوارم موفق باشی .
آقا اصولاو کلا به هر چی پیمان ارادت دارم ، دلیلشم نمیدونم چیه ...Smile
تشکر کنندگان: peyman1355 ، sweety.alireza ، IN.USA@2013 ، raham ، Tomas ، ali234 ، aliamini2267 ، mehdididam ، شوصب ، shishipapa
(2013-01-20 ساعت 15:18)mehdididam نوشته:  
(2013-01-20 ساعت 14:11)hassan1358arab نوشته:  

داداش جون سفر نامه ات به خیر ، اول آدرس بده بعدا" وعده سر خرمن !!! زود باش دیگه ، حالا اگر یک خلاصه ایی تو همین جا بگی بد نیست ها ما کم انتظار نمیکشیم ، بالا غیرتا" شما دیگه بی خیال شو
آدرس چي رو بدم قربونت برم؟ اگر آدرس آژانس مسافرتي رو كه بليط و هتل رو رزرو كردم مي خواي بدم كه چشم، به ديده منت، به روي تخم چشمام، بزرگواري كن يه پيام خصوصي بهم لطفا بده حتما برات آدرس و تلفن آژانس رو مي نويسم و اونجا هم ميگم كه وقتي تماس گرفتيد بفرمائيد از طرف كي باهاشون تماس ميگيريد تا مسائل و نكات لازم رو مد نظر داشته باشند Wink
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، گل نهال ، princesess ، raham ، Tomas ، rouzbehdarvishi ، roeentan
خیلی‌ ممنون آقا پیمان که سفرنامه نوشتین فکر کنم سفرنامه قسمت دوم رو کسی‌ ننوشته بود واسه آنکارا

مفید بود،ایشالا در تمام مراحل موفق باشید
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: payampars ، گل نهال ، afs ، Tomas ، armin1 ، raham ، kasrafo ، amirhr123 ، شوصب ، peyman1355
(2013-01-19 ساعت 21:18)sayeh_m نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 20:56)ahmad.h نوشته:  شد 93 روز. برام خیلی مهم نیست، فقط اینو نوشتم تا دوستان دیگه خیلی خودشونو ناراحت نکنن.
پس شما ایروان بودی . دو تا دیگه پست بذارین تا بتونین یه امضایی , چیزی درست کنید .

اتفاقا برام سوال بود که داستان امضا چیه که احتمالا مربوط به تعداد پست میشه. راستش من خیلی اهل این کارا نیستم، ولی چشم.
من 18 اکتبر ایروان مصاحبه داشتم.

(2013-01-19 ساعت 22:02)AsemanAbee نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 20:56)ahmad.h نوشته:  شد 93 روز. برام خیلی مهم نیست، فقط اینو نوشتم تا دوستان دیگه خیلی خودشونو ناراحت نکنن.

ﺳﻼﻡ ....ﺍﺣﻤﺪ ﺍﻗﺎ .....ﺳﻔﺮﻧﺎﻣﻪ ...؟؟!! ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﯾﻦ ﺳﻔﺮﻧﺎﻣﻪ ﺑﻨﻮﯾﺴﯿﻦ ...؟؟!! ﻫﺮ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﯼ ﺍﺭﺯﺷﻤﻨﺪﻩ ..... ﺍﮔﻪ ﺑﻨﻮﯾﺴﯿﻦ ﺯﻭﺩﺗﺮ ﮐﻠﯿﺮ ﻣﯽ ﺷﯿﻦ ﻫﺎ ....!!! :-) :-) :-)
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

سفرنامه واقعا به آدم خیلی کمک می کنه. یادمه تو ارمنستان سفرنامه افشین واقعا کمکم می کرد و استرسم رو کم می کرد. سفرنامه ی افشین اینقدر کامل و منظم و دقیق هست که من فکر نمی کنم حتی یک نکته بتونم به اون اضافه کنم. ولی هر کمکی از دست من بر بیاد در خدمتم.
کیس نامبر : **10 2013AS / کنسولگری :ایروان/ مصاحبه : 18 اکتبر /کلیر شدن بعد از ۱۱۴ روز/گرفتن ویزا 22 فوریه
تشکر کنندگان: ARI66 ، sayeh_m ، گل نهال ، afs ، Tomas ، mdna ، armin1 ، raham ، kasrafo ، rezagh ، AsemanAbee ، amir82 ، peyman1355
[quote='ahmad.h' pid='265911' dateline='1358688707']
[quote='sayeh_m' pid='265543' dateline='1358614080']
[quote='ahmad.h' pid='265539' dateline='1358612808']
شد 93 روز. برام خیلی مهم نیست، فقط اینو نوشتم تا دوستان دیگه خیلی خودشونو ناراحت نکنن.

آقا مام ۸۰ روز شدیم،ممنون از شما به نوعی باعث دلگرمی‌ ما شدین ،امیدوارم هر چی‌ زودتر هممون کلیر شیم.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، mdna ، armin1 ، raham ، payampars ، princesess ، mohajer13 ، iman63ir ، IN.USA@2013 ، rezagh ، AsemanAbee ، amirhr123 ، Tomas ، mitme ، peyman1355
(2013-01-20 ساعت 18:01)ahmad.h نوشته:  
(2013-01-19 ساعت 21:18)sayeh_m نوشته:  
پس شما ایروان بودی . دو تا دیگه پست بذارین تا بتونین یه امضایی , چیزی درست کنید .

اتفاقا برام سوال بود که داستان امضا چیه که احتمالا مربوط به تعداد پست میشه. راستش من خیلی اهل این کارا نیستم، ولی چشم.
من 18 اکتبر ایروان مصاحبه داشتم.

(2013-01-19 ساعت 22:02)AsemanAbee نوشته:  

ﺳﻼﻡ ....ﺍﺣﻤﺪ ﺍﻗﺎ .....ﺳﻔﺮﻧﺎﻣﻪ ...؟؟!! ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﯾﻦ ﺳﻔﺮﻧﺎﻣﻪ ﺑﻨﻮﯾﺴﯿﻦ ...؟؟!! ﻫﺮ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﯼ ﺍﺭﺯﺷﻤﻨﺪﻩ ..... ﺍﮔﻪ ﺑﻨﻮﯾﺴﯿﻦ ﺯﻭﺩﺗﺮ ﮐﻠﯿﺮ ﻣﯽ ﺷﯿﻦ ﻫﺎ ....!!! :-) :-) :-)
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

سفرنامه واقعا به آدم خیلی کمک می کنه. یادمه تو ارمنستان سفرنامه افشین واقعا کمکم می کرد و استرسم رو کم می کرد. سفرنامه ی افشین اینقدر کامل و منظم و دقیق هست که من فکر نمی کنم حتی یک نکته بتونم به اون اضافه کنم. ولی هر کمکی از دست من بر بیاد در خدمتم.
شما ١٠ تا پست كه بذارين ميتونين امضا درست كنيد . وقتي امضا داشته باشين ميشه بيشتر همفكري كرد . مخصوصاً الان كه سه تا سفارت كا ر ايراني ها رو انجام ميده .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: گل نهال ، mdna ، armin1 ، raham ، ahmad.h ، rezagh ، AsemanAbee ، amir82 ، enchantress_boy ، peyman1355
آقا پیمان مبارک باشه. خسته نشدی از وزنه زدن؟ بهتر نیس حالا که ویزا رو گرفتی یکم استراحت کنیSmileBig GrinWink؟
بچه ها منم شدم 60 روزهTongue.
F1
PD: OCT 2005
Case Completion: MAR 2011
Clearance Duration: 23 Month
Status: Issued
Embassy: Ankara

بچه های ایروان، آنکارا و ابوظبی لطفا هر کسی ویزاش رو گرفت بیاد توی همین تاپیک کلیرنس اعلام کنه و لطف کنه بگه که چند روزه ویزاش آماده شد و تاریخ اعتبارش تا چه تاریخی هست. ممنون دوستان
C/N:2*** office: ایروان Interview: W2 DEC
امروز رفتم يك كمي از تاپيك كليرنس بچه ها ٢٠١٢ رو خوندم .البته اون تاريخي كه به الان ماها بخوره . خب يك كمي شرايط با الان ما فرق ميكرد چون مصاحبه اونها از اكتبر شروع شده بود و ارمنستاني هم در كار نبود ولي خيلي چيزا رو ميشد فهميد . بيشتري ها ٣٠ تا ٣٥ روز طول كشيده بود ولي مثل ماها كه ٥٠ روز رو گذرونديم هم بود . يكيشون ٥ ماه طول كشيده بود . البته خيلي هاشون رو از روي امضاهاشون ميشد فهميد كه چند روز طول كشيده .تازه اتفاق بدي كه براشون افتاده بود اينكه از فوريه تا مارچ كه تقريباً ٢٥ روز ميشد ، كلاً سايت و سفارت و اپديت به خاطر تعميرات سفارت تعطيل بوده .
خلاصه كلام : همشون كلير شده بودن . اميدوارم براي همه ماها هم همينطور بشه Rolleyes
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان