کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-11-21 ساعت 00:10)سارا2013 نوشته:  
(2012-11-21 ساعت 00:00)afs نوشته:  
(2012-11-20 ساعت 23:14)سارا2013 نوشته:  هرجا اقا پویا پا میذاره همه اش انرژی مثبت میاد . اقا پویا خوش اومدی
اما افشین خان چرا تو ذوق پسر مجرد ما میزنی حالا یکی (احسان آقا) پیدا شده کار نداره و همه اش اینجاست و همه اش داره به ما ها روحیه میده چشم ندارید ببینید. آقا احسان یه دونه باشی ادامه بده اصلا توجه نکن.....

من کاری با مجردیش ندارم که ...
احسان باید اماده شه ژانویه بره
مگرنه چشم اووووووو تا دلتون بخواد چشم دارم Wink

جسارت بنده رو ببخشید یه این اصطلاح آقا افشین
راستی چرا ژانویه؟؟؟/ نکنه اون موقع قرار داره میخواد بره؟؟؟/Big Grin
نه بليط خريدم واسه ژانويه! اگه کلير نشم بايد برم کلی پول بدم دوباره! Cool
تشکر کنندگان: ali2316 ، afs ، dreamer60 ، سارا2013 ، ani_sheiton ، Tomas ، farshadsh
ممنون از همدردیت...ولی یکی دو تا از بچه های مهاجرسرا که کیس هاشون 10000 بود،گفتن اونا هم آخرای اکتبر دیدن...آخه من روز 1می که سایت را چک کرده بودم،نوشته بود که روز آخر اکتبر باز چک کنید و الان قبول نشدید ولی دیگه تا روز 1نوامبر چک نکرده بودم.واسه همین فکر کردم که شاید دور دوم قبول شدیم...حالا که شما همون اوایل دیدید پس سهل انگاری از من بوده و شاید باید 3-4 می هم یه بار دیگه چک میکردم.بله متاسفانه زودتر از خرداد کارنت نمیشیم و زودتر از مرداد هم به مصاحبه نمیریم...فقط خدا کنه که کلیرنسمون سریع بیاد تا 30 سپتامبر...راستی واکسن هپاتیت مرحله اول را که شما زدید،هم باید حتما توی انستیتو پاستور بزنیم؟؟؟
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، kasrafo ، Tomas ، farshadsh
طبق آخرین آپ دیت ،باز این هفته هم از کلیرنس افراد جدید لاتاری 2013 در ایروان تا این لحظه خبری نیست!!!!Sad
2013AS00000XXXقبولی: 2012 1 May،ايروان،3 نفر،ارسال فرم: 2012 30May با دی.اچ.ال،کارنتی:2012 August ،مصاحبه:W3 October تاريخ كليرنس: xxتاريخ عزيمت به آمريكا: xx مقصد احتمالي:هيوستن
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، ani_sheiton ، mehrnoush1449 ، ali2316 ، dreamer60 ، kasrafo ، Tomas ، farshadsh
سایت ارمنستان فقط کلیرهای کیس خانوادگی اعلام کرده انشاله فردا صبح ببینیم لاتاری هم اضافه کنن........... خدایا لطفا.............
دوستان يه نكته مهم هست كه بايد خدمتتون عرض كنم، يكي از دوستان گلمون در همين مهاجرسرا مدت ٦٠ روزي بود كه از مصاحبش در ايروان مي گذشت و هنوز شمارش توي سايت نيومده بود تا اينكه من بهشون پيشنهاد كردم كه يك ايميلي به سفارت بزنن و يه پيگيري بكنن ، با توجه به تجربياتم مي دونستم كه يك متن از قبل نوشته شده براشون خواهن فرستاد و در اون متن گفته ميشه كه هنوز مراحل اداري طي نشده و ........ ولي با كمال تعجب در جواب بهشون گفتن كه ويزاشون اماده شده و در اولين فرصت برن به ارمنستان براي اخذ ويزا !!!!!! و امروز خوشبختانه خبر دادن كه ويزاشون رو گرفتن .... من صبر كردم كه هر موقع ١٠٠٪ ويزاشون رو گرفتن بيام و اينجا بهتون اطلاع بدم .... من حداقل در اين سه سالي كه عضو مهاجرسرام و تا اونجا كه تونستم پرونده ها رو دنبال كردم با همچين مساله اي تا حالا روبرو نشده بودم... حالا هم به نظرم دوستاني كه مدت انتظارشون زياد شده (مثل سارا خانم) بد نيست كه يه پيگيري داشته باشن.
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
(2012-11-22 ساعت 04:14)dreamer60 نوشته:  دوستان يه نكته مهم هست كه بايد خدمتتون عرض كنم، يكي از دوستان گلمون در همين مهاجرسرا مدت ٦٠ روزي بود كه از مصاحبش در ايروان مي گذشت و هنوز شمارش توي سايت نيومده بود تا اينكه من بهشون پيشنهاد كردم كه يك ايميلي به سفارت بزنن و يه پيگيري بكنن ، با توجه به تجربياتم مي دونستم كه يك متن از قبل نوشته شده براشون خواهن فرستاد و در اون متن گفته ميشه كه هنوز مراحل اداري طي نشده و ........ ولي با كمال تعجب در جواب بهشون گفتن كه ويزاشون اماده شده و در اولين فرصت برن به ارمنستان براي اخذ ويزا !!!!!! و امروز خوشبختانه خبر دادن كه ويزاشون رو گرفتن .... من صبر كردم كه هر موقع ١٠٠٪ ويزاشون رو گرفتن بيام و اينجا بهتون اطلاع بدم .... من حداقل در اين سه سالي كه عضو مهاجرسرام و تا اونجا كه تونستم پرونده ها رو دنبال كردم با همچين مساله اي تا حالا روبرو نشده بودم... حالا هم به نظرم دوستاني كه مدت انتظارشون زياد شده (مثل سارا خانم) بد نيست كه يه پيگيري داشته باشن.

قبلا از هر چيز از راهنمائي شما ممنونيم چون اين هم راه حلي است.ولي من توصيه ميكنم بچه هاي 2013 اين كار را نكنن به دو دليل اولا كه هنوز زمان زيادي تا سپتامبر 2014 باقي است (مثلا سارا خانم كه همزمان با من مصاحبه شدند ، از زمان مصاحبه شان كمتر از 5 هفته ميگذره-در صورتيكه افيسر گفت تا 6 هفته صبر كن پس هنوز دير نشده) دوما همانطور كه در سايت سفارت توي ايروان صراحتا نوشته تا سه ماه اصلا مكاتبه اي با سفارت نكنيد

Please do not contact the Consular Section until 90 days after your interview date. Prior to that time, the Consular Section will not be able to provide you with any new information regarding your administrative processing
.

چون از نظر آنها اين زمان طبيعي طلقي ميشه.البته مكاتبه با سفارت اگر مدت زمان معطلي خيلي زياد بشه راه خوبيه.پس دوستان بهتره فعلا صبر كنيد.البته اينها نظر شخصي منه
2013AS00000XXXقبولی: 2012 1 May،ايروان،3 نفر،ارسال فرم: 2012 30May با دی.اچ.ال،کارنتی:2012 August ،مصاحبه:W3 October تاريخ كليرنس: xxتاريخ عزيمت به آمريكا: xx مقصد احتمالي:هيوستن
با سلام به دوستان عزیز مهاجرسرایی
22 روزه که از زمان کلیرنسمون میگذره ، به امید کلیر شدن هرچه زودتر همه کلیرنسی های عزیز .
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
منم فکر میکنم واسه نامه زوده... کلاس زبانم هم شروع شده دیکه زیاد عجله ندارم. قرار بود ژانویه برم پیش..اما با این وضع بلبطها میخام فوریه از ایران برم. تا اون موقع انشاله کلیر میشم و امیدوارم همه دوستای خوبم زود کلیر شن
(2012-11-22 ساعت 12:18)سارا2013 نوشته:  منم فکر میکنم واسه نامه زوده... کلاس زبانم هم شروع شده دیکه زیاد عجله ندارم. قرار بود ژانویه برم پیش..اما با این وضع بلبطها میخام فوریه از ایران برم. تا اون موقع انشاله کلیر میشم و امیدوارم همه دوستای خوبم زود کلیر شن

می شه بپرسم کدوم کلاس شروع کردین دنبال یک کلاس خوب می گردم
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، سارا2013 ، hamedhamed ، Tomas ، farshadsh
محسن جان منظور من ( همونطور كه از نوشتم پيداست) براي زماني هست كه انتظار بيش از ٢ ماه شده ، ياداوري ميكنم كه شماره كيس اون دوستمون هيچ گاه در سايت اعلام نشد ، يعني يه جورايي ميشه گفت كه شماره ايشون از قلم افتاد!!!! و اگر از طريق ايميل خبردار نميشدن چه بسا كه كم كم تاريخ مديكال و كليرنسشون هم تموم ميشد و ....
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
(2012-11-22 ساعت 13:22)usa lover نوشته:  
(2012-11-22 ساعت 12:18)سارا2013 نوشته:  منم فکر میکنم واسه نامه زوده... کلاس زبانم هم شروع شده دیکه زیاد عجله ندارم. قرار بود ژانویه برم پیش..اما با این وضع بلبطها میخام فوریه از ایران برم. تا اون موقع انشاله کلیر میشم و امیدوارم همه دوستای خوبم زود کلیر شن

می شه بپرسم کدوم کلاس شروع کردین دنبال یک کلاس خوب می گردم

من مجتمع فنی تهران ثبت ننام کردم. اگر تهران هستید رسپینا در میدان ونک کلاس های خیلی بهتری داره
تشکر کنندگان: afs ، hadiseh.t ، ali2316 ، Tomas ، usa lover ، farshadsh ، ghafari88
خوب منم یه چیزی بگم شاید به درد دوستان بخوره نامه نگاری با سفارت هیچ مشکلی نیست اگه میخواید نامه نگاری کنید که به نظر من هنوز زوده میتونید واونا وظیفشون هست که پاسخگو باشن ولی اصولا تو ماههای اول یکم کلیرنس طولانی تره ولی میتونید نامه نگاری کنید چون تو کیسای 2012 بودن کسانی که 19 روزه کلیر شدن وای بعد از 1 ماه تو سایت شمارشون اومده پس اگر فکر میکنید نامه نگاری لازمه انجام بدید موفق باشید دوستان عزیز نبینم کسی ناامید بشه یا خسته این روند اداری اصولا بیشتر از 2 ماه طول نمیکشه امیدوارم همه دوستان عزیزم طعم شیرین کلیر شدن رو بچشن ومثل بچه های 2012 کسی ناامید از این تایپیک بیرون نره .
اینم نمونه ایمیل زدن به سفارت این متنایی که بچه های 2012 استفاده کردن.

Dear Sir/Madam

We had an Interview on ---- , and I got the blue paper. The embassy officer told me to check the website for the Administrative Process , and I am doing it, but you havent announced our case number yet.
I would appreciate it if you could kindly let us know about my case.

2-
Dear Sir/Madam

My interview was on --- at your office.Your officer said that I must check your website after than 3 weeks later.But you don't announce our case number in your website,yet.
I want to know about accomplishment of my administrative process?

Sincerely,

3-

---- Could you please let me know about the status of my visa case? My interview was on
I hope that you have good news for me

4-
Dear Sir/Madam

My interview was on --- at your office.and I got blue paper.But since 17 august,your website didn't update.
I want to know about status of my administrative process?

Sincerely

5-

To whom it may concern,
Dear Sir/Madam
My interview was on --- , and I got blue paper for administrative process.
so my status remains unclear yet and I'm really concerned about it.
I hope you have some good news for me about my last status.
Thanks a lot.
Regards

دوستان متن های دیگه شونم اینجا اضافه کنن که هرکسی خواست استفاده کنه
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

سلام دوستان
من فرم 9 سوالی به همراه رزومه با فرمت Word و سفرهای انجام شده با فرمت excel رو با جی میل به ایمیل ca-ankara@state.gov و با سابجکت IVAdminProcessing بدون فاصله فرستادم (البته ایمیل سوالات دریافت شده رو reply نکردم و یک ایمیل جدید فرستادم) ولی هنوز جوابی مبنی بر رسیدن ایمیلم دریافت نکردم. این در حالیه که توی ایمیلم تاکید کردم که پس از رسیدن بهم خبر بدید ولی متاسفانه خبری نیست هنوز Sad
نمیدونم بهتره زنگ بزنم سفارت و بپرسم که رسیده یا نه ؛ یا اینکه دوباره بفرستم و این دفعه روی خود ایمیل سوالات رسیده از سفارت reply کنم و بفرستم.
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، AsemanAbee ، ali234 ، ali2316 ، kavirr ، Tomas ، farshadsh
(2012-11-22 ساعت 19:52)Ali DV-2013 نوشته:  سلام دوستان
من فرم 9 سوالی به همراه رزومه با فرمت Word و سفرهای انجام شده با فرمت excel رو با جی میل به ایمیل ca-ankara@state.gov و با سابجکت IVAdminProcessing بدون فاصله فرستادم (البته ایمیل سوالات دریافت شده رو reply نکردم و یک ایمیل جدید فرستادم) ولی هنوز جوابی مبنی بر رسیدن ایمیلم دریافت نکردم. این در حالیه که توی ایمیلم تاکید کردم که پس از رسیدن بهم خبر بدید ولی متاسفانه خبری نیست هنوز Sad
نمیدونم بهتره زنگ بزنم سفارت و بپرسم که رسیده یا نه ؛ یا اینکه دوباره بفرستم و این دفعه روی خود ایمیل سوالات رسیده از سفارت reply کنم و بفرستم.

من یادمه که چند بار فرستادم و تایید خواستم، تا بالاخره جواب دادند. البته فراموش نکنید که این روزها سرگرم بوقلمون خوردن هستند و فرصت جواب دادن ندارن (:-) تو آمریکا که رسما 4 روز تعطیله و بعضی جاها از دیروز تعطیلات رو شروع کردن. سایت سفارت رو چک کنید متوجه خواهید شد که چه روزهایی براشون تعطیل محسوب میشه.
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، Saeedv13 ، dreamer60 ، afs ، ali2316 ، hadiseh.t ، sayeh_m ، kavirr ، hamedhamed ، Tomas ، امیر مهاجر ، mrr777 ، el333 ، f1f ، lot2013 ، farshadsh
(2012-11-22 ساعت 21:34)hasti_banoo نوشته:  
(2012-11-22 ساعت 19:52)Ali DV-2013 نوشته:  سلام دوستان

من یادمه که چند بار فرستادم و تایید خواستم، تا بالاخره جواب دادند. البته فراموش نکنید که این روزها سرگرم بوقلمون خوردن هستند و فرصت جواب دادن ندارن (:-) تو آمریکا که رسما 4 روز تعطیله و بعضی جاها از دیروز تعطیلات رو شروع کردن. سایت سفارت رو چک کنید متوجه خواهید شد که چه روزهایی براشون تعطیل محسوب میشه.
ممنون که هم در پیغام خصوصی و هم در اینجا دلگرمی میدید و دلسوزانه آرومم میکنید. من اصولا استرسی نیستم ولی چون بلیط امریکارو برای بعد عید خریدم (با فرض بدترین حالت کلیرنس و 5 ماه و خرده ای فاصله از مصاحبه) دوست ندارم به خاطر کلیرنس مجبور شم کنسلش کنم چون میدونید که بدجوری ضرر میکنم. الان به توصیه دوستان روی ایمیل خود سوالات که از طرف سفارت ارسال شده بود reply کردم و دوباره با جی میل فرستادم. قبل ارسال به سفارت یه بار هم تستی به ایمیل یاهوی خودم فرستادم که رسید و فکر کنم دیگه جای نگرانی نداره. به قول شما مشغول بوقلمون خوردن هستن! Smile
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان