کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
مباررررررررررررررررررررررررررررررررررک بچه ها هوووووووووووووووووووووووووووووورااااااااا.....ایشالا موفق باشید.
میگم کاش این آنکارا هم یه ذره یاد بگیره از ارمنستان ،محض رضای خدا این سری یه لیسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسست بلند بالا واسه کلیر شده ها اعلام کنه!
Big GrinDDD
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان: ensan ، raham ، armin1 ، MARYAM2 ، IN.USA@2013 ، amir82 ، Tomas ، lilac
سلام

منم كلير شدم
سلامتي همهًمهاجرسرايي ها
2013AS000025xx (یک نفر)/سفارت:ایروان/ا/مصاحبه:dec
19 ,San francisco , berkeley downtown ,كليرنس 24 jan 2013
به همه دوستان كلير شده از صميم قلب تبريك مي گم.
مامان سايه ما بچه هايي خوبي هستيم و سعي مي كنيم شما رو به خاطر نيومدن نامه دوم دق نديم، ولي خودمون خيلي حرص مي خوريم، دست خودمون نيست باور كنيد.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، armin1 ، sayeh_m ، SOROUSHSOFT ، raham ، ASALI ، امیر مهاجر ، Tomas ، amir82 ، مانترا ، afs ، lilac ، Saiban ، fire dragon
سلام!
من هفته پيش يه مصاحبه بسيار خوب داشتم و برگه آبي دريافت كردم.
ديروز كه تو سايت ارمنستان چك ميكردم، 25 تا كيس لاتاري از آسيا كلير شده بود (AS2013). حالا امروز ميبينم شده 38 تا! تبريك فراوان به همهشون!!!
فقط يه سوال دارم! آيا سايت طبق زمانهاي خاصي آپ ديت ميشه؟! يا هرموقع كه هر كيسي كلير ميشه اسمش مياد تو سايت؟!
با آرزوي موفقيت براي همه دوستان.
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، mdna ، raham ، Tomas ، amir82 ، afs ، lilac ، s.s.h
دوستان دسته جمعی یه دعایی، وردی چیزی واسه من بخونین، من 84 روزه شدم......فک کنم پرونده من افتاده پشت شوفاژ بچه ها!!!!! Sad
كسي از Ali DV_2013 خبري داره ؟؟؟؟ چرا نمياد ؟؟؟ اونم بايد الان ٧٠ روزه باشه .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، shimoda ، arezoo bj ، raham ، Saeedv13 ، Tomas ، amir82 ، afs ، lilac ، bmojtaba ، fire dragon ، Ali DV-2013
(2013-01-24 ساعت 11:06)sayeh_m نوشته:  كسي از Ali DV_2013 خبري داره ؟؟؟؟ چرا نمياد ؟؟؟ اونم بايد الان ٧٠ روزه باشه .

لطفا پرسشتان را در فقط در یک تاپیک (مرتبط ترین تاپیک) مطرح کنید.
پاسخ شما رو اینجا دادم.
لطفا قوانین مهاجرسرا رو مطالعه بفرمایید.
Big GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: sayeh_m ، payampars ، hassan1358arab ، SOROUSHSOFT ، mitme ، IN.USA@2013 ، shimoda ، armin1 ، raham ، Saeedv13 ، Tomas ، amir82 ، afs ، lilac ، iman63ir ، bayat_r ، roeentan ، soruosh
مدیر هم مدیران قدیم نه امیر جانBig GrinBig GrinBig Grin
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، girl-y ، IN.USA@2013 ، SOROUSHSOFT ، raham ، Saeedv13 ، Tomas ، amir82 ، afs ، amirazimi ، roeentan
(2013-01-24 ساعت 12:01)hassan1358arab نوشته:  مدیر هم مدیران قدیم نه امیر جانBig GrinBig GrinBig Grin

Big Grin
اتفاقا مدیرانی که الان داریم میتونم به جرأت بگم بهترین هستند.
البته مدیرانی که الان نیستند در جمع ناظمها زحمات بسیار زیادی برای اینجا کشیدند. ولی انصافا مدیران فعلی هم خیلی بیشتر وقت میگذارند و هم خیلی ارتباط منطقی و شایسته‌ای با کاربرها دارند.
مخصوصا مامان سایه. با وجود اینکه بیش از دو ماهه که کلیر نشده و استرس زیادی داره. هم کارهای مدیریتیش رو به خوبی داره انجام میده، هم با مهربونی به همه دلداری میده.
به افتخار مامان سایهٔ مهربون و برای کلیر شدن هر چه زودترش و همینطور بقیه منتظرین.
هیپ هیپ هورررررررا - هیپ هیپ هورررررررا - هیپ هیپ هورررررررا
منم کلی‌ منتظرم سایت آپدیت شه و بچّه‌ها کلیر شن والا به خدا بس دیگه زیادی دارن طولش میدان

منتظر هوورا ی منتظران هستم می‌خوام با هم هورا بکشیم آخه منم امیدوارم امروز ویزام بیادWink
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: ensan ، sayeh_m ، IN.USA@2013 ، MARYAM2 ، m2013 ، Emma_a432 ، armin1 ، far-dv2013 ، payampars ، raham ، Saeedv13 ، Tomas ، amir82 ، lilac ، mhpz ، AsemanAbee ، roeentan
(2013-01-24 ساعت 12:25)امیر مهاجر نوشته:  [quote='hassan1358arab' pid='267559' dateline='1359012707']
مدیر هم مدیران قدیم نه امیر جانBig GrinBig GrinBig Grin

Big Grin
اتفاقا مدیرانی که الان داریم میتونم به جرأت بگم بهترین هستند.

مامان سایه منتظر باش امروز یا فردا یه هورای بلند بکشی
به افتخارش یه کف مرتب
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
تشکر کنندگان: mdna ، ensan ، sayeh_m ، hassan1358arab ، IN.USA@2013 ، Emma_a432 ، armin1 ، payampars ، raham ، Saeedv13 ، Tomas ، amir82 ، مانترا ، afs ، lilac ، roeentan ، soruosh
آره سروش یادته چقدر پیغام میدادی بهم که نامه من نیومده و چرا و چی کار کنم و استرس دارم و منم مثل مادرهای مهربون ( مهربون مثل مامان سایه ولی نه به سختگیریش Big Grin) بهت می گفتم نگران نباش و میادو ایمیل بزنو !Wink
حالا میبینی تو ویزارو گرفتی و من همچنان منتظرم ! حالا تو بیا این نقش و بازی کن برام که شدید محتاجمBig GrinBig Grin
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: ensan ، mdna ، sayeh_m ، hassan1358arab ، MARYAM2 ، Emma_a432 ، armin1 ، payampars ، raham ، Tomas ، amir82 ، مانترا ، SOROUSHSOFT ، afs ، lilac ، Saiban ، roeentan ، ghafari88
بچه ها یواش یواش خودتونو گرم کنین که باید بریم تو تاپیک اولین سفر به آمريكا
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: mdna ، IN.USA@2013 ، arezoo bj ، el333 ، Emma_a432 ، payampars ، raham ، Saeedv13 ، Tomas ، amir82 ، SOROUSHSOFT ، afs ، lilac
(2013-01-24 ساعت 12:36)IN.USA@2013 نوشته:  آره سروش یادته چقدر پیغام میدادی بهم که نامه من نیومده و چرا و چی کار کنم و استرس دارم و منم مثل مادرهای مهربون ( مهربون مثل مامان سایه ولی نه به سختگیریش Big Grin) بهت می گفتم نگران نباش و میادو ایمیل بزنو !Wink
حالا میبینی تو ویزارو گرفتی و من همچنان منتظرم ! حالا تو بیا این نقش و بازی کن برام که شدید محتاجمBig GrinBig Grin
این اوتارت خیلی‌ باحاله نشون میده منتظری و هی‌ داری F5 میزنیBig Grin البته روشت یه کم خشنهBig Grin
یه کم ارومتر،به خودت مسلط باش امروز فردا میادشSmile
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، IN.USA@2013 ، arezoo bj ، Emma_a432 ، mohajer13 ، payampars ، raham ، Tomas ، amir82 ، afs ، lilac ، mhpz ، roeentan
(2013-01-24 ساعت 12:42)mdna نوشته:  
(2013-01-24 ساعت 12:36)IN.USA@2013 نوشته:  آره سروش یادته چقدر پیغام میدادی بهم که نامه من نیومده و چرا و چی کار کنم و استرس دارم و منم مثل مادرهای مهربون ( مهربون مثل مامان سایه ولی نه به سختگیریش Big Grin) بهت می گفتم نگران نباش و میادو ایمیل بزنو !Wink
این اوتارت خیلی‌ باحاله نشون میده منتظری و هی‌ داری F5 میزنیBig Grin البته روشت یه کم خشنهBig Grin
یه کم ارومتر،به خودت مسلط باش امروز فردا میادشSmile
به جان خودم همینی که میگی ! از بس رفرش کردم دکمه F5 لپ تاپم دیگه از جاش در اومده یعنی عینه این خمارا تا 1 شب میشینم جلوش هی دکمه هرو میزنم خلاصه اینم داستانی شده Big GrinBig Grin
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: MARYAM2 ، sayeh_m ، mohajer13 ، mdna ، payampars ، raham ، Tomas ، amir82 ، lilac

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان