کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-01-24 ساعت 12:54)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-01-24 ساعت 12:42)mdna نوشته:  
(2013-01-24 ساعت 12:36)IN.USA@2013 نوشته:  آره سروش یادته چقدر پیغام میدادی بهم که نامه من نیومده و چرا و چی کار کنم و استرس دارم و منم مثل مادرهای مهربون ( مهربون مثل مامان سایه ولی نه به سختگیریش Big Grin) بهت می گفتم نگران نباش و میادو ایمیل بزنو !Wink
حالا میبینی تو ویزارو گرفتی و من همچنان منتظرم ! حالا تو بیا این نقش و بازی کن برام که شدید محتاجمBig GrinBig Grin
این اوتارت خیلی‌ باحاله نشون میده منتظری و هی‌ داری F5 میزنیBig Grin البته روشت یه کم خشنهBig Grin
یه کم ارومتر،به خودت مسلط باش امروز فردا میادشSmile
به جان خودم همینی که میگی ! از بس رفرش کردم دکمه F5 لپ تاپم دیگه از جاش در اومده یعنی عینه این خمارا تا 1 شب میشینم جلوش هی دکمه هرو میزنم خلاصه اینم داستانی شده Big GrinBig Grin
خب اشتباه میکنی تا 1 شب بیخودی انرژی مصرف میکنی . وقتی تا 7 نیومد دیگه باید بی خیالش شد Sad همون موقع باید انرژیتو بذاری برای فرداش .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: arezoo bj ، IN.USA@2013 ، mehdiii ، Emma_a432 ، payampars ، raham ، Saeedv13 ، Tomas ، lilac ، roeentan
دوستان من که برنده نشدم 2013 و برای 2014 هم با اشتباهاتی که تو ثبت نام کردم فکر نکنم برنده شم
اما هروز میام به اینجا سر میزنم و از موفقیت شما شاد میشم
برای همتون آرزوی موفقیت میکنم
FinD DeaR GOD In YouRselF  And TheN EverYthinG  Happen For YoU ♥Smile
بچه ها چرا نمياد خسته شديم !!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر کنندگان: arezoo bj ، MARYAM2 ، raham ، Tomas ، IN.USA@2013 ، lilac ، peyman1355
(2013-01-24 ساعت 12:56)sayeh_m نوشته:  
(2013-01-24 ساعت 12:42)mdna نوشته:  این اوتارت خیلی‌ باحاله نشون میده منتظری و هی‌ داری F5 میزنیBig Grin البته روشت یه کم خشنهBig Grin
به جان خودم همینی که میگی ! از بس رفرش کردم دکمه F5 لپ تاپم دیگه از جاش در اومده یعنی عینه این خمارا تا 1 شب میشینم جلوش هی دکمه هرو میزنم خلاصه اینم داستانی شده Big Grin
خب اشتباه میکنی تا 1 شب بیخودی انرژی مصرف میکنی . وقتی تا 7 نیومد دیگه باید بی خیالش شد Sad همون موقع باید انرژیتو بذاری برای فرداش .
آره ولی ارمنستانم دیشب یهو 10 آپدیت شد که واقعا هیچکس انتظار نداشت و مامان سایه جون بالاخره هر کی یجور این مدتو طی میکنه منم با اینکه میدونم امیدی نیست اون ساعت ولی این یکجور وقت گذروندنه تا این ایام تموم شه و من بشخصه فکر نمیکنم همه کارا باید دلیل منطقی داشته باشه و خیلی چیزا تو این دنیا بی منطقه این کار منم روش Winkسخت نگیر زیاد مامان سایه اینا همش بعدا خاطرس Wink
امشب این قلبم چرا برسیم اخر می زند

عقل درجنگ است واحساسی که عرفانی شدست

بس که کشتم این همه احساس زیبا درخودم

کودک احساس بازیگوش من جانی شدست
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: sayeh_m ، arezoo bj ، MARYAM2 ، raham ، Tomas ، lilac
(2013-01-24 ساعت 13:16)Mohammad25 نوشته:  بچه ها چرا نمياد خسته شديم !!!!!!!!!!!!!!!!!

من هم خیلی خیلی خیلی خسته شدم
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Mohammad25 ، IN.USA@2013 ، raham ، armin1 ، Tomas ، lilac ، peyman1355
(2013-01-24 ساعت 13:27)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-01-24 ساعت 12:56)sayeh_m نوشته:  
(2013-01-24 ساعت 12:42)mdna نوشته:  این اوتارت خیلی‌ باحاله نشون میده منتظری و هی‌ داری F5 میزنیBig Grin البته روشت یه کم خشنهBig Grin
به جان خودم همینی که میگی ! از بس رفرش کردم دکمه F5 لپ تاپم دیگه از جاش در اومده یعنی عینه این خمارا تا 1 شب میشینم جلوش هی دکمه هرو میزنم خلاصه اینم داستانی شده Big Grin
آره ولی ارمنستانم دیشب یهو 10 آپدیت شد که واقعا هیچکس انتظار نداشت و مامان سایه جون بالاخره هر کی یجور این مدتو طی میکنه منم با اینکه میدونم امیدی نیست اون ساعت ولی این یکجور وقت گذروندنه تا این ایام تموم شه و من بشخصه فکر نمیکنم همه کارا باید دلیل منطقی داشته باشه و خیلی چیزا تو این دنیا بی منطقه این کار منم روش Wink
امشب این قلبم چرا برسیم اخر می زند

عقل درجنگ است واحساسی که عرفانی شدست

بس که کشتم این همه احساس زیبا درخودم

کودک احساس بازیگوش من جانی شدست
ارمنستان همونطوری که گفتم از خود آمریکا آپدیت میشه برای همینم هم سریع تره و هم شبها به روز میشه Wink ولی انکارا هم امروز و فردا میاد . میاد Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، mdna ، raham ، Tomas ، Saeedv13 ، مانترا ، lilac ، peyman1355
(2013-01-24 ساعت 13:43)MARYAM2 نوشته:  
(2013-01-24 ساعت 13:16)Mohammad25 نوشته:  بچه ها چرا نمياد خسته شديم !!!!!!!!!!!!!!!!!

چند روز گذشته از مصاحبتون؟ ما كه ٦٠ روز شديم
تشکر کنندگان: raham ، armin1 ، Tomas ، lilac ، peyman1355
دوستای خوبم من الان پاسپورتمو از یو پی اس تحویل گرفتم Smile
هوووووووووررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ایشالا برای شما ها هم به زودی این روز میرسه Smile
++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
سلام
دوستان منم كليرشدم مثل اينكه
چرا ايملي راجع به كلير شدنم دريافت نكرده ام؟ به من ايميل نزده سفارت چرا؟
دوستان كسي ميدونه ؟
به سان رود که در نشیب دره سر به سنگ میزند رونده باش امید هیچ معجزه ای زمرده نیست زنده باش. خدا پشت پناه همتون باشه دوستان
تشکر کنندگان: Emma_a432 ، mdna ، hassan1358arab ، r_ent ، raham ، Tomas ، sayeh_m ، Saeedv13 ، far-dv2013 ، مانترا ، afs ، lilac ، peyman1355 ، bayat_r ، AsemanAbee ، mooj ، abloom_ma
(2013-01-24 ساعت 13:46)Mohammad25 نوشته:  

چند روز گذشته از مصاحبتون؟ ما كه ٦٠ روز شديم

55روز
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
تشکر کنندگان: Mohammad25 ، raham ، Tomas ، armin1 ، sayeh_m ، lilac ، peyman1355
یه کم پیش پاسپورت و ویزاهای ما هم رسید هوورااااSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

منتظر عصر هستم واسه هورا‌های بقیه
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
(2013-01-24 ساعت 13:44)sayeh_m نوشته:  ارمنستان همونطوری که گفتم از خود آمریکا آپدیت میشه برای همینم هم سریع تره و هم شبها به روز میشه Wink ولی انکارا هم امروز و فردا میاد . میاد Wink
با این تغییر و تحولاتی که جدیدا در پروسه ویزا داره انجام میشه هیچ بعید نیست سایت آنکارا هم دچار تغییراتی در پروسه آپدیت ودیگر پروسه هاش بشه ! و من فکر میکنم خیلی نباید سفارتخونه ها رو از هم جدا دونست و این قضیه ممکنه در آنکارا هم انجام بشه و اصولا همیشه باید احتمالات رو با توجه به شواهد در نظر گرفت و برنامه ریزی کرد
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، MARYAM2 ، raham ، Tomas ، sayeh_m ، lilac ، peyman1355
راستی‌ تاریخ تموم شدن ویزا برای ما ۴ ماه دیگه زده یعنی‌ ۶ ماه از تاریخ مدیکال حساب کرده

در ضمن تاریخ کلیر شدن رو زده ۹ ژانویه در صورتی‌ که ۱۱ ژانویه اعلام کردن
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
71روز SadSadSadSadSad
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، Tomas ، sayeh_m ، armin1 ، amir82 ، مانترا ، lilac ، abloom_ma

منم خسته شدم Sad 65روز Sad
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: sayeh_m ، IN.USA@2013 ، amir82 ، مانترا ، raham ، lilac ، abloom_ma

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان