کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-01-24 ساعت 14:38)armin1 نوشته:  
(2013-01-24 ساعت 13:43)MARYAM2 نوشته:  
(2013-01-24 ساعت 13:16)Mohammad25 نوشته:  بچه ها چرا نمياد خسته شديم !!!!!!!!!!!!!!!!!

من هم خیلی خیلی خیلی خسته شدم

منم خسته شدم Sad Sad
ارمين جان . با اين ميله اي كه تو بالاي سرت ميبري تا حالا هم سالم موندي بايد خدا رو شكر كرد Big GrinBig Grin
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، mdna ، armin1 ، payampars ، amir82 ، مانترا ، raham ، lilac ، iman63ir ، AsemanAbee ، roeentan ، abloom_ma
(2013-01-24 ساعت 12:56)sayeh_m نوشته:  خب اشتباه میکنی تا 1 شب بیخودی انرژی مصرف میکنی . وقتی تا 7 نیومد دیگه باید بی خیالش شد Sad همون موقع باید انرژیتو بذاری برای فرداش .
مامان سایه ی منتظر
میدونی که من از دنیای کامپیوتر و وب و سایر رشته های مرتبط زیاد سر در نمیارم ولی نمی دونم امیر بود یا یک نفر دیگه که می گفت آپدیت کردن سایت در عرض کسری از ثانیه انجام میشه و میشه تنظیمش کرد تا در تاریخ و ساعت معینی انجام شه. یعنی اگر بخواد نامردی کنه می تونه تا آخر ساعت اداریشون سایت رو آپدیت نکنه در عوض طوری تنظیمش کنه که شنبه شب موقعی که داره تو دیسکو ورجی وورجی می کنه سایتش آپدیت شه. Big GrinBig Grin خدا بگن چکارت کنه مرد؟!!
(2013-01-24 ساعت 10:02)neved نوشته:  سلام

منم كلير شدم
سلامتي همهًمهاجرسرايي ها
بازم اميدوارم همه دوستان زود پروسشون تموم بشه .
من صبح مادرم چك كرد يهو مارو از خواب پروند.
جالبي من درست شماره آخر اعلام شده هستم .
در ضمن ٥ هفته شد از وقت سفارت تا الان.
به سلامتي همه مهاجرسرايي هايي گلم
2013AS000025xx (یک نفر)/سفارت:ایروان/ا/مصاحبه:dec
19 ,San francisco , berkeley downtown ,كليرنس 24 jan 2013
(2013-01-24 ساعت 14:48)Saeedv13 نوشته:  
(2013-01-24 ساعت 12:56)sayeh_m نوشته:  خب اشتباه میکنی تا 1 شب بیخودی انرژی مصرف میکنی . وقتی تا 7 نیومد دیگه باید بی خیالش شد Sad همون موقع باید انرژیتو بذاری برای فرداش .
مامان سایه ی منتظر
میدونی که من از دنیای کامپیوتر و وب و سایر رشته های مرتبط زیاد سر در نمیارم ولی نمی دونم امیر بود یا یک نفر دیگه که می گفت آپدیت کردن سایت در عرض کسری از ثانیه انجام میشه و میشه تنظیمش کرد تا در تاریخ و ساعت معینی انجام شه. یعنی اگر بخواد نامردی کنه می تونه تا آخر ساعت اداریشون سایت رو آپدیت نکنه در عوض طوری تنظیمش کنه که شنبه شب موقعی که داره تو دیسکو ورجی وورجی می کنه سایتش آپدیت شه. Big GrinBig Grin خدا بگن چکارت کنه مرد؟!!
ای ول عمو سعید ! چه میکنه این عمو سعید با مثالش دیگه واقعا من یکی که مطمین شدم کارم درست بوده ! فقط خدا کنه تا 5 صبح تو دیسکو نمونه که بخواد آپدیت کنه Big GrinBig GrinBig Grin
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، sayeh_m ، armin1 ، ASALI ، مانترا ، raham ، payampars ، lilac ، peyman1355 ، el333 ، iman63ir ، Saiban ، مهدي پارس ، nika ، mitme ، ghafari88
دوشنبه إيميل زدم به سفارت آنكارا پي گيري كردم الان ceac اپديت شدم و الان إيميل خودم رو جواب دادن كه پروسس شما تموم شده و دوشنبه تا چهارشنبه ميتوني براي ويزا بياي.
هووووووووووووووووووووووووووووووووووررررررررررًررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
(2013-01-24 ساعت 15:10)Mohammad25 نوشته:  دوشنبه إيميل زدم به سفارت آنكارا پي گيري كردم الان ceac اپديت شدم و الان إيميل خودم رو جواب دادن كه پروسس شما تموم شده و دوشنبه تا چهارشنبه ميتوني براي ويزا بياي.
هووووووووووووووووووووووووووووووووووررررررررررًررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

هوووووووووووووورررررررررررااااااااااااااااااااااااااا هورررررررررررراااااااااااااا
امروز دیگه نوبت ما آنکارییهاس میترکونیم
هوووووووووووووورررررررررررااااااااااااااااااااااااااا هورررررررررررراااااااااااااا
بچه ها همونطور که گفتم ایمیل به سفارت بهترین راه برای پیگیریه ! 3 4 روز یکبار بفرستید
(2013-01-24 ساعت 15:10)Mohammad25 نوشته:  دوشنبه إيميل زدم به سفارت آنكارا پي گيري كردم الان ceac اپديت شدم و الان إيميل خودم رو جواب دادن كه پروسس شما تموم شده و دوشنبه تا چهارشنبه ميتوني براي ويزا بياي.
تبریک میگم Smile بعد 60 روز شد نه ؟؟؟؟؟
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: armin1 ، amir82 ، مانترا ، raham ، peyman1355 ، گل نهال ، aliamini ، مهدي پارس ، nika ، tabim4 ، Emma_a432 ، Saeedv13
(2013-01-24 ساعت 15:17)sayeh_m نوشته:  

مامان سایه اگه صفحه قبلو دقت کنی خود محمد گفته 60 روز شدهWink
تشکر کنندگان: Mohammad25 ، sayeh_m ، armin1 ، ASALI ، raham ، payampars ، peyman1355 ، گل نهال ، مهدي پارس ، nika
بله من 26 nov مصاحبه شدم ، مرسي سايه خانم تو اين مدت از پست هاي شما خيلي استفاده كًردم

(2013-01-24 ساعت 15:19)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-01-24 ساعت 15:17)sayeh_m نوشته:  

مامان سایه اگه صفحه قبلو دقت کنی خود محمد گفته 60 روز شدهWink

اين متن ايميلي كه زدم شايد به دردتون بخوره
I was told that the response time for the visa issuing department for DV-Lottery is between 4-6 weeks and it has been 58 days (from 26/11/2012-22/1/2013) since I was interviewed at your embassy and have not received any news or updates on the matter.
If possible I would like to ask you to kindly inform me about that.
Awaiting your kind reply
امروز روز دیگریست…
یه روز از همان روزهای بی تو…
در به در این کوچه و آن کوچه…
می دانم که انتهای یکی از همین کوچه ها منتظری!
..............................................................................
(امروز روز دیگریست کی سی سی)
(یه روز از همان روزهای بی خبری از کلیر شدن)
(در به در این سایت و اون سایت)
(می دانم که انتهای یکی از همین سایتها منتظری)
انجمن شاعرانه مهاجر
به امید کلیر شدن همه دوستان
(2013-01-24 ساعت 13:48)r_ent نوشته:  دوستای خوبم من الان پاسپورتمو از یو پی اس تحویل گرفتم Smile
هوووووووووررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ایشالا برای شما ها هم به زودی این روز میرسه Smile
++++++++++++++++++++++++++++++++++

مبارک بااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشه روشا خانم آمریکایی Big Grin :-*
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
(2013-01-24 ساعت 12:36)IN.USA@2013 نوشته:  آره سروش یادته چقدر پیغام میدادی بهم که نامه من نیومده و چرا و چی کار کنم و استرس دارم و منم مثل مادرهای مهربون ( مهربون مثل مامان سایه ولی نه به سختگیریش Big Grin) بهت می گفتم نگران نباش و میادو ایمیل بزنو !Wink
حالا میبینی تو ویزارو گرفتی و من همچنان منتظرم ! حالا تو بیا این نقش و بازی کن برام که شدید محتاجمBig GrinBig Grin

IN.USA منتظر هورای خوشگلت هستم به زودی زود برای همه ی بچه هایی که منتظرن از صمیم قلب دعا میکنم به زودی کلیر شن چون بدترین انتظار ,انتظار برای کلیر شدنه ممنون از همه ی کسایی که از کلیر شدن ما خوشحال شدن وما رو بی هیج منتی تحمل کردن Wink
اگه این کی سی سی میدونست این بچه های مهاجر سرا چقد گلن عمرا اگه بهشون fbi چک میزد Smile
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
کلیر شده های جدید و ویزا گرفته های جدید: تبریکککککککککککککک

نوش جونتون
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

(2013-01-24 ساعت 14:24)mdna نوشته:  راستی‌ تاریخ تموم شدن ویزا برای ما ۴ ماه دیگه زده یعنی‌ ۶ ماه از تاریخ مدیکال حساب کرده

در ضمن تاریخ کلیر شدن رو زده ۹ ژانویه در صورتی‌ که ۱۱ ژانویه اعلام کردن
درسته mdna گرامي، درست مال ما هم همينطور دقيقا مثل شماست، راستي شما خودتون تنها تشريف برديد يا mhpz بزرگوار هم همراه شما بودند؟ آخه من و ايشون قرار بود جلوي سفارت با هم يه كاري انجام بديم! كه متاسفانه قسمت نشد و من زود رفتم و برگشتم، به اميد خدا تلافي اون كار نكرده رو تو آم... با هم در مياريم!!Big Grin
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: el333 ، IN.USA@2013 ، مانترا ، mhpz ، مهدي پارس ، armin1 ، raham ، amir82 ، mdna ، r_ent ، payampars
ما هم ويزامونو گرفتيم و الان تو فرودگاه جهت برگشت به وطن هستيم
تبريك به كلير شده هاي جديد و ويزا گرفته ها و به اميد موفقيت دوستان
مصاحبه : 29نوامبر ارمنستان
سفر به آمريكا: اواخر فبريه دالاس
كلير :١١ژانويه
وضعيت : ٣ نفر ، معاف ، شغل خصوصي
**14

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان