کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
من هرچی می گردم ای میل ادرس و تلفن پی گیری سفارت و پیدا نمی کنم یکی واسم می ذاره لطفا.
مرسی
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان: armin1
(2013-01-24 ساعت 19:09)MARYAM2 نوشته:  
(2013-01-24 ساعت 18:59)armin1 نوشته:  
(2013-01-24 ساعت 18:56)raham نوشته:  3 نفر لاتاری اضافه شده و ما هم نبودیم Sad

قبلا کیسای لاتاری 44 نفر بودن الان شده 48 نفر پس نتیجه میگیریم که 4 نفر اعلام شده!!!

البته این دلیل نمیشه چون ممکنه بعضی ها حذف شده باشند.

شاید ولی 3نفر با 4نفر زیاد فرقی نذاره مهم اینکه 3تا کیس نامبر کاملا معلومه!!

(2013-01-24 ساعت 19:09)Emma_a432 نوشته:  من هرچی می گردم ای میل ادرس و تلفن پی گیری سفارت و پیدا نمی کنم یکی واسم می ذاره لطفا.
مرسی

http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html

این امیل سفارته!!!
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: sayeh_m ، MARYAM2 ، Emma_a432
چرا این تاریخ هاش قاطی پاتیه ؟؟؟؟
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: armin1 ، MARYAM2 ، ASALI
(2013-01-24 ساعت 18:43)sayeh_m نوشته:  سایت آپدیت شد

شد ولی اسم ما توش نبود راستی مامان خانم یه الهامی به من شده !!! میگه که بعد از دوشنبه هفته آینده یک اتفاق خوب میافته یعنی بالای 10 - 20 تا رو هر هفته اعلام میکنن !! خدا کنه الهامم دروغگو از آب در نیاد ! نشه هم حتما" از پنجم ماه بعد میلادی میشه . بای
تشکر کنندگان: sayeh_m ، armin1 ، raham ، amir82 ، lilac ، khmp
نمیدونم مهدی جان . امیدوارم . منم راستش همش فکر میکردم که ممکنه هفته دیگه یه تعداد زیادی اعلام کنن چون میشه تقریبا" اول فوریه و دیگه باید اون نفری 160 رو بدیم ولی از طرفی هم اگر اینطوری بود ایروان 20 تا اعلام نمیکرد . به هر حال امیدوارم فردا هم دوباره آپدیت بشه Smileهمه ناراحتیم ولی باید امیدوارم بود . باز هم به دمبل زدن ادامه میدیم Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: armin1 ، شوصب ، raham ، Emma_a432 ، MARYAM2 ، mhpz ، Saeedv13 ، mdna ، ASALI ، amir82 ، afs ، bayat_r ، bmojtaba ، AsemanAbee ، HRSH ، roeentan ، lilac
سلام عرض میکنم به خانومها و آقایون.این اولین پست من تو مهاجرسراست که مصادف شده با کلیرنسی بنده.به همین مناسبت میخوام هر جا هستین یه جیغ بلند بکشید که صداش به گوش مجسمه آزادی تو نیویورک برسه.با آرزوی کلیرنسی هرچه زودتر واسه باقی دوستان منتظر.هورااااااااااااااااااااااSmile
تشکر کنندگان: armin1 ، raham ، گل نهال ، Almond ، Emma_a432 ، Saeedv13 ، mdna ، ASALI ، amir82 ، mitme ، afs ، شوصب ، a_r_m80 ، r_ent ، DIVE ، mehdiii ، AsemanAbee ، m2013 ، mrr777 ، victorygo ، پروا ، HRSH ، mgolchin13 ، roeentan ، soruosh ، lilac ، مانترا ، enchantress_boy ، khmp ، ghafari88
(2013-01-24 ساعت 19:30)sobhany نوشته:  سلام عرض میکنم به خانومها و آقایون.این اولین پست من تو مهاجرسراست که مصادف شده با کلیرنسی بنده.به همین مناسبت میخوام هر جا هستین یه جیغ بلند بکشید که صداش به گوش مجسمه آزادی تو نیویورک برسه.با آرزوی کلیرنسی هرچه زودتر واسه باقی دوستان منتظر.هورااااااااااااااااااااااSmile

دوستان داش محمد سربازی س پ ا ه بود 59 روزه هم کلیر شد!! بهت خیلی خیلی تبریک میگم داداششششش
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: گل نهال ، Emma_a432 ، raham ، sayeh_m ، Saeedv13 ، neved ، ASALI ، amir82 ، mrbonbon ، شوصب ، r_ent ، DIVE ، victorygo ، lilac ، ensan ، مانترا ، lot2013
سلام دوستان ما هم در کمال ناباوری برگه صورتی گرفتیم.امیدوارم همگی هرچه سریعتر کلیر شیم.
کیس نامبر: **000029,ارسال فرمها:9می,مصاحبه:23jan,آنکارا,کلیرنس:5جولای بعد از 164 روز.دریافت ویزا:12جولای.تعداد نفرات:2نفر
مقصد:لس آنجلس
تشکر کنندگان: MARYAM2 ، armin1 ، sayeh_m ، bmojtaba ، گل نهال ، Saeedv13 ، mdna ، ASALI ، amir82 ، شوصب ، bayat_r ، r_ent ، AsemanAbee ، raham ، lilac ، مانترا ، lot2013
منم سلام عرض میکنم بنده هم کلیر بهم خورد.امیدوارم این چند وقت هم زود بگذره.تکلیف همه کلیری ها مشخص بشه.با آرزوی موفقیت برای همه شما

شماره کیس:2013AS2xx4 کنسولگری آنکارا
تاریخ مصاحبه:23 july
Ca no:2013AS20xx ، ارسال مدارک 20 july زمان مصاحبه:23 januaryکنسولگری: آنکارا ,کلیرنس 2013/05/08

بزرگترین شجاعت,صبر است
تشکر کنندگان: armin1 ، گل نهال ، Saeedv13 ، mdna ، amir82 ، شوصب ، r_ent ، AsemanAbee ، fire dragon ، raham ، lilac ، مانترا
(2013-01-24 ساعت 19:28)sayeh_m نوشته:  نمیدونم مهدی جان . امیدوارم . منم راستش همش فکر میکردم که ممکنه هفته دیگه یه تعداد زیادی اعلام کنن چون میشه تقریبا" اول فوریه و دیگه باید اون نفری 160 رو بدیم ولی از طرفی هم اگر اینطوری بود ایروان 20 تا اعلام نمیکرد . به هر حال امیدوارم فردا هم دوباره آپدیت بشه Smileهمه ناراحتیم ولی باید امیدوارم بود . باز هم به دمبل زدن ادامه میدیم Wink

سلام
هنوز فردا را هم داریم.
با صحبتی که همسرم mdna کرد. تاریخ روی ویزا قبل از تاریخ زمانی بود که اعلام کردند. ضمنا اگر دوشنبه هم اعلام کردند آماده کامل باشید و سریعا اقدام کنید. این ماه سی یک روز است. و جمعه دیگر اول فوریه است.
جای نگرانی که اصلا نیست ولی میدانم که انتظار سخت است. همگی حق دارید.
کیس نامبر 2013xxx همراه - 11 ژانویه کلیر
سفرنامه
مکان یابی با استفاده از google earth و gps
تشکر کنندگان: گل نهال ، armin1 ، mdna ، Saeedv13 ، amir82 ، afs ، شوصب ، r_ent ، sayeh_m ، AsemanAbee ، fire dragon ، raham ، lilac ، مانترا
(2013-01-24 ساعت 16:54)peyman1355 نوشته:  
(2013-01-24 ساعت 14:24)mdna نوشته:  
درسته mdna گرامي، درست مال ما هم همينطور دقيقا مثل شماست، راستي شما خودتون تنها تشريف برديد يا mhpz بزرگوار هم همراه شما بودند؟ آخه من و ايشون قرار بود جلوي سفارت با هم يه كاري انجام بديم! كه متاسفانه قسمت نشد و من زود رفتم و برگشتم، به اميد خدا تلافي اون كار نكرده رو تو آم... با هم در مياريم!!Big Grin
من تنها رفتم آنکارا و الان هم تنهایی‌ می‌خوام جشن بگیرم Tongue
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: ASALI ، Emma_a432 ، amir82 ، mitme ، afs ، mrbonbon ، r_ent ، خانه ، sayeh_m ، AsemanAbee ، fire dragon ، raham ، lilac ، مانترا
کیس نامبر 410 که دیرتر کلیر شده چرا تاریح اکسپایرش نزدیکتره؟؟؟
2013AS410 5-May-13

2013AS1974 10-May-13
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، armin1
(2013-01-24 ساعت 19:28)sayeh_m نوشته:  همه ناراحتیم ولی باید امیدوارم بود . باز هم به دمبل زدن ادامه میدیم Wink
سلام مامان سایه و بقیه دوستان، بابا اصلاً ناراحتی نداره، چرا اینقدر به خودتون استرس وارد میکنین. به خدا دیر یازود همه مون کیلیر میشیم. فقط باید یکم صبورتر باشیم، چون واقعاً این پروسه کیلیرنس هیچ قاعده خاصی نداره مثلاً یکی در مدت 35 ، 36 روز کیلیر شده و دیگری مثل یکی از دوستانمون که 84 روزه گذشته، هنوز کیلیر نشده. فقط اینو بگم مطمئن باشین که همه مون کیلیر میشیم حالا یه کم دیر یا زود، خدا خیلی بزرگتر از ایناس که یه دلخوشی رو بهمون بده و هنوز هیچی از این دلخوشی نچشیدیم رو، بخواد ازمون بگیره، خلاصه که بهتون بگم که دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره، آخرین خوشگذورنیهای داخل ایرانتون رو هم بکنین که به زودی باید عازم بشین به دیار کفرBig Grin....منم امروز درست 45 روزه شدم...
راستی یه چیز دیگه اینکه اینقدر تحت تاثیر کیلیرنس نباشید، فکر کنین که الان کیلیر شدین و برنامه های بعدی رو انجام بدین که خدای نکرده بعد از کیلیر واقعی، وقت کم نیارین. امیدوارم که همیشه شادوخندان باشین دوستانWink
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: kasrafo ، شوصب ، گل نهال ، mitme ، a_r_m80 ، sayeh_m ، amir82 ، mohajer13 ، princesess ، AsemanAbee ، raham ، armin1 ، HRSH ، lilac ، noura ، sharmin66 ، khmp
دوستان تو سایت CEAC کیس سه نفری ما نفر دوم (مطمئن نیستم شاید من باشم ؛ برنده اصلی همسرمه) امروز آپدیت شد ولی نفر اول روی 8 ژانویه و نفر سوم روی 28 دسامبر باقی مونده. لطفا نظر بدین این یعنی چی. ممکنه نفر دوم واقعا من باشم و به زودی کلیر بشم؟؟؟ آخه فقط به من کلیرنس خورده :O
2013AS19$$/سه نفر/دریافت ویزا13مارچ/ ورود به امریکا 7 می/ مقصد پورتلند اورگان
سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، AsemanAbee ، raham ، گل نهال ، armin1 ، lilac
یکی از دوستای ما از طریق ایمیل دیشب فهمید که کلیر شده ...

ما که زنگ زدیم گفتند هنوز پرستون کامل نشده برا همین هم اصلا انتظار اینکه کیس ما اینسری کلیر شده بشه رو نداشتم ...در ضمن بعد از تماس هنوز هم سایت کذایی ما رو نمی شناسه ...

می خواستم تا یک ماه دیگه نه بیام اینجا رو چک کنم و نه سایت آنکارا ولی چه کنم که بد جوری به اینجا اعتیاد پیدا کردم
تشکر کنندگان: bayat_r ، sayeh_m ، amir82 ، raham ، armin1 ، HRSH ، roeentan ، lilac ، khmp

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان