کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-01-24 ساعت 21:22)princesess نوشته:  یکی از دوستای ما از طریق ایمیل دیشب فهمید که کلیر شده ...

ما که زنگ زدیم گفتند هنوز پرستون کامل نشده برا همین هم اصلا انتظار اینکه کیس ما اینسری کلیر شده بشه رو نداشتم ...در ضمن بعد از تماس هنوز هم سایت کذایی ما رو نمی شناسه ...

می خواستم تا یک ماه دیگه نه بیام اینجا رو چک کنم و نه سایت آنکارا ولی چه کنم که بد جوری به اینجا اعتیاد پیدا کردم

پدر اعتیاد بسوزه....فکر کنم آخرش هممون رو باید ببندند به تخت ، تا نیایم مهاجر سرا...Big Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: princesess ، Saeedv13 ، sayeh_m ، amir82 ، usa lover ، AsemanAbee ، m2013 ، raham ، گل نهال ، HRSH ، roeentan ، lilac ، enchantress_boy ، lot2013
بچه ها این شماره که زنگ میزدیم برای پیگیری چند بود؟
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان:
0012026631225
شماره کیس:2013AS18## کنسولگری:آنکارا مصاحبه:dec-w2
مقصد: L.A تعداد:خودم
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، raham ، armin1 ، lilac
(2013-01-24 ساعت 13:44)sayeh_m نوشته:  
(2013-01-24 ساعت 13:27)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-01-24 ساعت 12:56)sayeh_m نوشته:  
(2013-01-24 ساعت 12:54)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-01-24 ساعت 12:42)mdna نوشته:  این اوتارت خیلی‌ باحاله نشون میده منتظری و هی‌ داری F5 میزنیBig Grin البته روشت یه کم خشنهBig Grin
یه کم ارومتر،به خودت مسلط باش امروز فردا میادشSmile
به جان خودم همینی که میگی ! از بس رفرش کردم دکمه F5 لپ تاپم دیگه از جاش در اومده یعنی عینه این خمارا تا 1 شب میشینم جلوش هی دکمه هرو میزنم خلاصه اینم داستانی شده Big Grin
خب اشتباه میکنی تا 1 شب بیخودی انرژی مصرف میکنی . وقتی تا 7 نیومد دیگه باید بی خیالش شد Sad همون موقع باید انرژیتو بذاری برای فرداش .
آره ولی ارمنستانم دیشب یهو 10 آپدیت شد که واقعا هیچکس انتظار نداشت و مامان سایه جون بالاخره هر کی یجور این مدتو طی میکنه منم با اینکه میدونم امیدی نیست اون ساعت ولی این یکجور وقت گذروندنه تا این ایام تموم شه و من بشخصه فکر نمیکنم همه کارا باید دلیل منطقی داشته باشه و خیلی چیزا تو این دنیا بی منطقه این کار منم روش Wink
امشب این قلبم چرا برسیم اخر می زند

عقل درجنگ است واحساسی که عرفانی شدست

بس که کشتم این همه احساس زیبا درخودم

کودک احساس بازیگوش من جانی شدست
ارمنستان همونطوری که گفتم از خود آمریکا آپدیت میشه برای همینم هم سریع تره و هم شبها به روز میشه Wink ولی انکارا هم امروز و فردا میاد . میاد Wink
سلام ببخشید میشه بگید چجوری متوجه شدید که ارمنستان از آمریکا آپدیت میشه در نتیجه سریعتره؟مرسی
تشکر کنندگان:
(2013-01-24 ساعت 21:33)a_r_m80 نوشته:  0012026631225
چقدر حرف میزنه چند و چند و باید بزنم؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: bayat_r ، amir82 ، rezagh
(2013-01-24 ساعت 21:40)IN.USA@2013 نوشته:  
(2013-01-24 ساعت 21:33)a_r_m80 نوشته:  0012026631225
چقدر حرف میزنه چند و چند و باید بزنم؟؟؟؟؟

اول 1 بعد هم 0
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، گل نهال ، lilac
بچّه‌ها رو ویزا همسرم یه ستاره خورده زمان کلیر شدن رو نوشته و نوشته
valid only if Acc/FTJ Spouse
Class A or B Req,ATTN. of USPHS at POE

این یعنی‌ چی‌ و کلا معنی‌ ستاره چیه کسی‌ می‌دونه؟
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Saeedv13 ، bayat_r ، AsemanAbee ، afs ، rezagh ، r_ent ، lilac
(2013-01-24 ساعت 22:16)mdna نوشته:  بچّه‌ها رو ویزا همسرم یه ستاره خورده زمان کلیر شدن رو نوشته و نوشته

ماندانا جان
ماجراي ستاره ها رو افشين ميدونه . يه مدت پيگير اين قضيه بود Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: mdna ، bayat_r ، amir82 ، payampars ، rezagh ، r_ent
(2013-01-24 ساعت 22:16)mdna نوشته:  بچّه‌ها رو ویزا همسرم یه ستاره خورده زمان کلیر شدن رو نوشته و نوشته

FTJ means "follow to join." (Acc means "accompanying")You simply will need to prove, when you arrive, that your father has already entered the US. You can do that with a photocopy of his entry stamp and I-94 card, which you should carry with you when you arrive.
No doubt the visa was annotated in that way because your father was not actually domiciled in the US, as is required before your visa could have been issued. Rather than simply refusing the visa, however, the consul gave you the benefit of being able to enter as specified above, with your father either traveling with you or preceding you and establishing himself in the US just before you arrive.

جای father با همسرت عوض کن!
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، mdna ، princesess ، hassan1358arab ، bayat_r ، sayeh_m ، amir82 ، AsemanAbee ، afs ، payampars ، raham ، armin1 ، r_ent ، lilac
(2013-01-24 ساعت 22:28)IN.USA@2013 نوشته:  جای father با همسرت عوض کن!

هیچ موقع جای این دوتا رو با هم عوض نکن چون هر کدوم جای خودشون رو دارند Big Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2013-01-24 ساعت 23:12)bayat_r نوشته:  
(2013-01-24 ساعت 22:28)IN.USA@2013 نوشته:  جای father با همسرت عوض کن!

هیچ موقع جای این دوتا رو با هم عوض نکن چون هر کدوم جای خودشون رو دارند Big Grin

Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: bayat_r ، payampars ، raham ، armin1 ، r_ent ، lilac
بالاخره ويزا خورد تو باسبورتم مدت شش ماه از ٢٣ اين ماه ......خدايا شكرت از برزخ انتظار اومديم بيرون
کیس لاتاری 2013 :تاریخ ورود به ارمنستان : 6 dec   مدیکال :7 dec  مصاحبه:11 dec کلیر : 14 jan  صدور ويزا: 24 jan  مقصد=هیوستون/تگزاس  ورود : 10 may
---------
کیس ازدواجی : تاریخ رسید مدارک :  2013 29oct
تاریخ  Approve  مدارک : 4  2013 Dec
دريافت كيس نامبر : 12 February 2015
فرم 6march : ds261
پرداخت ١٢٠$ : 30march
پرداخت ٣٢٥ $ : 3april
(2013-01-24 ساعت 23:22)yalda.irannejad نوشته:  بالاخره ويزا خورد تو باسبورتم مدت شش ماه از ٢٣ اين ماه ......خدايا شكرت از برزخ انتظار اومديم بيرون
تبرییییییییکککککککککککککککک تبرییییییییکککککککککککککککک یلدا جانWink
یلدا جان من هنوز تو دوران اسکلیما چرا برام دعا نمیکنی پس Big Grin
آقا قبول نیست چرا برای شما ارمنستانیا از تاریخ صدوره شش ماهتون ولی برای ما آنکاراییها از مدیکال!! بابا من وقت می خوام میخوام ایزدیواج کنم اخیSmile
تشکر کنندگان: bayat_r ، hassan1358arab ، mdna ، payampars ، raham ، armin1 ، girl-y ، r_ent ، lilac ، مانترا
(2013-01-24 ساعت 19:28)sayeh_m نوشته:  همه ناراحتیم ولی باید امیدوارم بود . باز هم به دمبل زدن ادامه میدیم Wink
یه دمبل بزرگتر اگه باشه ما هم هستیم ! مامان خانم نمیدونم چرا بعضی ها این شوخیها رو جدی میگیرن ، کی ناراحته ؟ دشمن !! کی خسته است ؟ باز دشمن ، ما تا آخر آخرش هستیم ، راستش نمیخواستم بگم ولی بزار بگم ، ویزای من و خانمم یه ضرب بود فقط یه مشکل . . . حالا بماند ، برای پسرم وجود داشت اون هم نه مشکل واقعی ، بلکه یک گیر الکی ، همه مدارک پزشکی کامل بود و نشون میداد هیچ موردی وجود نداره اما ؟؟؟ به هر حال مجبور شدیم هم کلی پول اضافه بدیم هم دو ماه انتظار بکشیم ، هنوز هم معلوم نیست بعد از این همه مصیبت دکتر محترم چه جوابی بده . . . اگر هم میگم یک ضرب بود برای اینه که روز مصاحبه خانم افسر به مترجم گفت به من بگه : اگه میتونی جواب آزمایش پسرت رو تا ساعت یک و نیم بیار ، شما مشکلی نداری ، ولی وقتی دوان دوان رفتم تا مطب ، دکتر فرمودند نه نمیشه ما مدارک شما رو قبول نداریم باید خودمان آزمایش کنیم و چون این پروسه طولانیه و من همه رو در تهران گذروندم ، میترسم که چند سری دیگه هم بیخود و بی جهت مارو بکشونه اونجا !!! خدا بخیر کنه ، فعلا" که
بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی / فرصتی دان که ز لب تا به دهن فاصله نیست
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، bayat_r ، MARYAM2 ، sayeh_m ، hassan1358arab ، Saeedv13 ، afs ، bmojtaba ، payampars ، raham ، گل نهال ، armin1 ، HRSH ، r_ent ، roeentan ، lilac
(2013-01-24 ساعت 23:22)yalda.irannejad نوشته:  بالاخره ويزا خورد تو باسبورتم مدت شش ماه از ٢٣ اين ماه ......خدايا شكرت از برزخ انتظار اومديم بيرون

سلام میشه بفرمایید چند روز بعد از تحویل پاسپورتتون کار انجام شد و اینکه با شما تماس گرفتند؟
شماره کیس : 2013AS2xxx - کنسولگری : ایروان- قبولی : 2 may -- تاریخ ارسال : 26 jun با mail -- تعداد : 3 نفر -- مصاحبه : W2DEC ایروان--> کلیر: 24 JAN
تشکر کنندگان: Almond ، payampars ، raham

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان