کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-11-17 ساعت 15:56)arina نوشته:  سلام به همه بچه های 2013
من یکی از 2010 ها هستم امروز که نوشته های شما را دیدم یاد کلیرنس آن زمان افتادم لحظات جانفرسایی بود ولی همه به هم امید میدادیم وبرای هم دعا میکردیم . نگران نباشید و امیدوار انشااله بزودی با پاکت زرد وارد آمریکا میشید و همه این روزهای پر از دلهره را فراموش می کنید. سعی کنید خودتون رو برای زندگی در آمریکا آماده کنید . زبان قوی و شجاعت و اعتماد به نفس اولین و مهمترین ابزار پیشرفت در آمریکا است . خیلی عجله نکنید و بیگدار به آب نزنید .نترسید و شجاع باشید .طولانی ترین راهها با قدم اول شروع می شود.

دوست عزیز سوالی داشتم
شما که کلیرنست حدودا 3 ماه بعد مدیکال آمده تاریخ اعتبار ویزات چقدر بود؟
شش ماه پس از صدور؟ یا شش ماه پس از مدیکال؟
کیس : 3300
تشکر کنندگان: dreamer60 ، Tomas ، HAZARA ، kasrafo ، refiusa ، sara79 ، farshadsh
Rolleyes
(2012-11-24 ساعت 03:54)Fariborz560 نوشته:  
(2012-11-17 ساعت 15:56)arina نوشته:  سلام به همه بچه های 2013
من یکی از 2010 ها هستم امروز که نوشته های شما را دیدم یاد کلیرنس آن زمان افتادم لحظات جانفرسایی بود ولی همه به هم امید میدادیم وبرای هم دعا میکردیم . نگران نباشید و امیدوار انشااله بزودی با پاکت زرد وارد آمریکا میشید و همه این روزهای پر از دلهره را فراموش می کنید. سعی کنید خودتون رو برای زندگی در آمریکا آماده کنید . زبان قوی و شجاعت و اعتماد به نفس اولین و مهمترین ابزار پیشرفت در آمریکا است . خیلی عجله نکنید و بیگدار به آب نزنید .نترسید و شجاع باشید .طولانی ترین راهها با قدم اول شروع می شود.

دوست عزیز سوالی داشتم
شما که کلیرنست حدودا 3 ماه بعد مدیکال آمده تاریخ اعتبار ویزات چقدر بود؟
شش ماه پس از صدور؟ یا شش ماه پس از مدیکال؟

دوست خوبم بعد 6 ماه از مدیکال وقت دارید.
تشکر کنندگان: armin1 ، گل نهال ، kasrafo ، Tomas ، HAZARA ، hamedhamed ، sara79 ، farshadsh
خب در اینصورت ، اگر شش ماه از مدیکال رد بشه و خدایی نکرده کلیر نیاد و نیاز به تکرار مدیکال باشه ، اونوقت اعتبار ویزا از تاریخ صدورش چقدر هست؟ مثل مهدی از بچه های 2012 مثلا.؟؟؟؟
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: Tomas ، HAZARA ، kasrafo ، farshadsh
(2012-11-24 ساعت 11:26)ali234 نوشته:  خب در اینصورت ، اگر شش ماه از مدیکال رد بشه و خدایی نکرده کلیر نیاد و نیاز به تکرار مدیکال باشه ، اونوقت اعتبار ویزا از تاریخ صدورش چقدر هست؟ مثل مهدی از بچه های 2012 مثلا.؟؟؟؟

شما هر زمانی که ویزات صادر بشه، ۶ ماه اعتبار داره، حتی اگه آخرین روز سال جاری لاتاری باشه
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: armin1 ، afs ، Tomas ، ali234 ، HAZARA ، refiusa ، sara79 ، farshadsh
(2012-11-24 ساعت 11:26)ali234 نوشته:  خب در اینصورت ، اگر شش ماه از مدیکال رد بشه و خدایی نکرده کلیر نیاد و نیاز به تکرار مدیکال باشه ، اونوقت اعتبار ویزا از تاریخ صدورش چقدر هست؟ مثل مهدی از بچه های 2012 مثلا.؟؟؟؟

وقتی مدیکال رو تکرار میکنند میشه 6 ماه از تاریخ مدیکال دوم.
تشکر کنندگان: HAZARA ، کیانا ، ali234 ، ehsan_ati ، amir82 ، hamedhamed ، Ali DV-2013 ، mohajer13 ، kasrafo ، Tomas ، afshin06 ، farshadsh
(2012-11-24 ساعت 23:45)3rip نوشته:  

وقتی مدیکال رو تکرار میکنند میشه 6 ماه از تاریخ مدیکال دوم.

فکر می کنم که اشتباه می کنید ...

ویزا از تاریخ صدور ویزا 6 ماه اعتبار داره نه از تاریخ انجام مدیکال ..ممکنه در این بین مدیکال شما چهار ماهه دیگه بیشتر اعتبار نداشته باشه و ویزاتون هم 6 ماه .... و مثلا شما قصد دارید در وقتی مهاجرت کنید که ویزاتون اعتبار داره ولی از اعتبار مدیکالتون گذشته خب مسلما شما باید مدیکالتون رو تمدید کنید ولی اینکار تاریخ اعتبار ویزای شما رو بیشتر نمی کنه ....

اگر اشتباه می کنم من را نیز توجیح و اشتباهاتم رو اصلاح کنید ..ممنون
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، kasrafo ، Tomas ، Saeedv13 ، farshadsh
دوستان عزيز ، ويزا ي شما تا ٦ ماه بعد از تاريخ مديكال اعتبار داره . اگر كسي كليرنس بخوره ( بر فرض مثال ١ ماهه كلير بشه ) درسته كه ويزاش ٦ ماهه هست ولي فقط ٥ ماه وقت داره تا خارج بشه . اگر بخواد ديرتر بره بايد مديكالش رو تجديد كنه . Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
سلام دوستان
کسی میدونه این سایت سفارت ترکیه مثل سایت دوره کارنتی واسه کلیرنس هم تو تاریخهای مشخصی آپدیت میشه؟ مثلا الان که آخرین آپدیتش 19 نوامبر هست، مشخصه آپدیت بعدی تقریبا کی هست یا همینطوری دیمیه ؟؟
با این تفاسیر یعنی هنوز کسی از بچه های 2013 از آنکارا کلیر نشده!
مصاحبه ما تو آنکارا هفته پیش بود و برگه آبی گرفتیم، کسی میدونه اولین مصاحبه ی آنکارا از 2013 ای ها کی بوده و الان چند روز هست که منتظر کلیر شدن هستن؟
تشکر کنندگان: Tomas ، farshadsh
سلام.من توی فرم های ارسالی شغلم رو نوشتم آزاد.به نظر شما از نظر آفیسر میتونه مبهم باشه؟
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
(2012-11-25 ساعت 12:57)shiraz mamali نوشته:  سلام.من توی فرم های ارسالی شغلم رو نوشتم آزاد.به نظر شما از نظر آفیسر میتونه مبهم باشه؟
در مصاحبه از شما سوال خواهد پرسید سعی کنید شفافش کنید تا دیگه فرم 9 سوالی دریافت نکنید. اگر موارد دیگه شما هم مستعد یکضرب باشه (سربازی ، سن ، رشته و مقطع تحصیلی و کارهای قبلی ) که دیگه ایشالا یکضرب رو میگیرید Smile

(2012-11-25 ساعت 12:57)Ahmad AHS نوشته:  سلام دوستان
کسی میدونه این سایت سفارت ترکیه مثل سایت دوره کارنتی واسه کلیرنس هم تو تاریخهای مشخصی آپدیت میشه؟ مثلا الان که آخرین آپدیتش 19 نوامبر هست، مشخصه آپدیت بعدی تقریبا کی هست یا همینطوری دیمیه ؟؟
با این تفاسیر یعنی هنوز کسی از بچه های 2013 از آنکارا کلیر نشده!
مصاحبه ما تو آنکارا هفته پیش بود و برگه آبی گرفتیم، کسی میدونه اولین مصاحبه ی آنکارا از 2013 ای ها کی بوده و الان چند روز هست که منتظر کلیر شدن هستن؟

آنکارا مصاحبه رو از 1 نوامبر شروع کرد (بر خلاف سفارتهای دیگه که از اکتبر شروع کردند) و از اونجا که 19 نوامبر دوشنبه است میشه وایستاد و دید که اگر فردا (دوشنبه) هم آپدیت بشه ممکنه بشه نتیجه گرفت که کلیرنس ها از مرکز به دست سفارت دوشنبه ها میرسه و یا اگر هم قبلش برسه باز هم سفارت میزاره و یکجا دوشنبه که اوین روز کاریشونه لیست رو آپدیت میکنه. خلاصه اینکه باید صبر کرد Time will tell ! Smile
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: afs ، ali234 ، ali2316 ، bayat_r ، hamedhamed ، Ahmad AHS ، armin1 ، Tomas ، صوفیا صوری ، AsemanAbee ، سارا2013 ، refiusa ، f1f ، farshadsh
سلام یه سوال از اونایی که کلیر شدن براتون ایمیلی اومد یا خودتون چک کردین سایتو ؟ ممنون
(2012-11-24 ساعت 12:10)kavirr نوشته:  

شما هر زمانی که ویزات صادر بشه، ۶ ماه اعتبار داره، حتی اگه آخرین روز سال جاری لاتاری باشه

فکر نکنم اینجور باشه که می گید.
دوره قبل به دوستم 4 ماه دادن چون به 30 sep چهار ماه نمونده بود
کیس نامبر:2013AS9800/تعداد افراد کیس:2 نفر/مصاحبه: 6 آگوست ، بمبئی ، ویزا : رفتیم لب دریا ، خشک شد
(2012-11-25 ساعت 13:49)sh_60 نوشته:  سلام یه سوال از اونایی که کلیر شدن براتون ایمیلی اومد یا خودتون چک کردین سایتو ؟ ممنون

ایمیلی در مورد کلیرشدن کیس ها به صاحبانشون ارسال نمی شه
خود فرد باید مرتب به سایت سر بزنه و ببینه که شماره کیسش در صفحه ای که سفارت برای این منظور روی سایتش در نظر گرفته شده اومده یا نه
خود افسر مصاحبه کننده هم اگر کیسی کلیر بخوره همین درخواست رو ازش می کنه و آدرس سایت مربوطه رو بهشون می ده
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
این فرم 9 سوالی دقیقا چیه؟
سوالاش تکراریه یا فرق میکنه ؟
یه موضوع دیگه اگه بر فرض اینکه سوالا مشابه باشه و پاسخ سوالا رو از قبل به صورت مکتوب آماده کرده باشیم میشه روز مصاحبه به آفیسر ارایه داد برای تسریع کار؟
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: ali2316 ، AsemanAbee ، bayat_r ، Tomas ، achi686 ، farshadsh
(2012-11-25 ساعت 20:28)fire dragon نوشته:  این فرم 9 سوالی دقیقا چیه؟
سوالاش تکراریه یا فرق میکنه ؟
یه موضوع دیگه اگه بر فرض اینکه سوالا مشابه باشه و پاسخ سوالا رو از قبل به صورت مکتوب آماده کرده باشیم میشه روز مصاحبه به آفیسر ارایه داد برای تسریع کار؟
تا جایی که من در جریانم ممکنه تعداد سئوالات بسته به کیس مربوطه کمتر باشه ولی به فرم 9 سئوالی معروف شده. برای اطلاعات بیشتر به تاپیک فرم 9 سوالی و نحوه پاسخ دادن به آن مراجعه کنید. چون برای همه درخواست نمیشه و تعداد سئوالات یکسان نیست و در صورت نیاز از طریق ایمیل برای شما ارسال میشه بنابراین آماده کردنش و ارایه به آفیسر در روز مصاحبه توصیه نمیشه.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان