کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-01-25 ساعت 12:45)Saiban نوشته:  و از چنگ 1 فوریه فرار کردیم . خود 165 دلاره یه طرف پرداختش طرف دیگه . معظلی بود آخه نمیگن کسی که اولین باره داره وارد آمریکا میشه کارت کردیتش کجا بود که بخواد این پولو پرداخت کنه .؟

یکی از دوستان مادرشون سفارت ایروان مصاحبه شدند و کلیرنس خوردند. از اونجایی که ویزاشون حتما بعد از 1 فوریه آماده می شده و پرداخت این 165 دلار شامل حالشون می شده این اتفاق براشون افتاده. من عین جملاتی که برام نوشتن رو می گذارم:

"ولی یک برگه قرمز هم گویا دادن که گفتن لبه مرز آمریکا باید ۱۶۰ دلار بدید"

دو نکته اینجا هست، اول این برگه قرمزه که باید حواستون باشه با اون برگه ریجکتی فرق می کنه و اینکه گفتن لب مرز هم می شه ملبغ رو پرداخت کرد. البته چه طوریش معلوم نیست. باید یکم دیگه صبر کنیم. (البته این توضیح و رنگ کاغذ سفارت ایروان بوده)
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
من فکر می کنم با توجه به کیس نامبرم (96XX )تیرماه مصاحبه بشم. می خواستم بدونم اگه تا سپتامبر کلیر نشم همه چی باد هواست؟ من خودم حدس می زنم که کلیر من زیاد طول بکشه چون خدمت سربازی رفتم. واقعا نگرانم از اینکه به خاطر کم بودن زمان بین مصاحبه و ماه سپتامبر از گرفتن ویزا جا بمونم. و در این صورت واقعا برنامه هام به هم می خوره.و مسلما کلی هم هزینه به هدر خواهد رفت.
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

تشکر کنندگان: گل نهال ، Judy Abbott 13 ، tajhizgaran ، roeentan
نه قربون، نه دل انگیز، شما سفرنامه بچه های آخر صف 2012 رو بخون، سربازی که چیزی نیست... بشین کاراتو جفت و جور کن واسه رفتن
همه میرن، همه همه... خط و نشونش رو هم قبلا بچه های همین جا کشیدن، برو ببین
(2013-01-25 ساعت 15:32)proje نوشته:  من فکر می کنم با توجه به کیس نامبرم (96XX )تیرماه مصاحبه بشم. می خواستم بدونم اگه تا سپتامبر کلیر نشم همه چی باد هواست؟ من خودم حدس می زنم که کلیر من زیاد طول بکشه چون خدمت سربازی رفتم. واقعا نگرانم از اینکه به خاطر کم بودن زمان بین مصاحبه و ماه سپتامبر از گرفتن ویزا جا بمونم. و در این صورت واقعا برنامه هام به هم می خوره.و مسلما کلی هم هزینه به هدر خواهد رفت.
تشکر کنندگان: گل نهال ، lilac ، armin1 ، Judy Abbott 13 ، roeentan ، payam62
میشه بچه های ارمنستان بگن که اعتبار ویزاشون ۶ ماه از مدیکال خورده یا ۶ ماه از کلیر شدن؟؟؟
کیس نامبر:2013AS…59xx
3 نفر از تهران
فرمها سری اول با ایمیل: 11 june
مصاحبه سفارت ایروان هفته دوم آپریل
ویزای یکضرب April 10
Don't forget your dreams
تشکر کنندگان: گل نهال ، roeentan
(2013-01-25 ساعت 15:32)proje نوشته:  من فکر می کنم با توجه به کیس نامبرم (96XX )تیرماه مصاحبه بشم. می خواستم بدونم اگه تا سپتامبر کلیر نشم همه چی باد هواست؟ من خودم حدس می زنم که کلیر من زیاد طول بکشه چون خدمت سربازی رفتم. واقعا نگرانم از اینکه به خاطر کم بودن زمان بین مصاحبه و ماه سپتامبر از گرفتن ویزا جا بمونم. و در این صورت واقعا برنامه هام به هم می خوره.و مسلما کلی هم هزینه به هدر خواهد رفت.

نگران نباشید , نمیشه گفت کسی که سربازی رفته کلیرنس میخوره , امیدوار باشید ایشالله یه ضرب میگیرید
تشکر کنندگان: raham ، armin1 ، shishipapa ، roeentan ، امیر مهاجر
(2013-01-25 ساعت 16:11)circle نوشته:  میشه بچه های ارمنستان بگن که اعتبار ویزاشون ۶ ماه از مدیکال خورده یا ۶ ماه از کلیر شدن؟؟؟

شيش ماه از صدور ويزا خورده نه كليرنس
C.N. : 2013AS000014##
ارسال مدارک : May 28
کنسولگری : ایروان
تعداد نفرات : 3
کارنت : Oct 15
مصاحبه : اواخر NOV - کلیرنس 43 روزه - jan 11
دریافت ویزا :jan-24-2013
تشکر کنندگان: afs ، گل نهال ، raham ، ASALI ، circle ، bayat_r ، مانترا ، پروا ، mhr.714
(2013-01-25 ساعت 16:51)Saiban نوشته:  
(2013-01-25 ساعت 16:11)circle نوشته:  میشه بچه های ارمنستان بگن که اعتبار ویزاشون ۶ ماه از مدیکال خورده یا ۶ ماه از کلیر شدن؟؟؟

شيش ماه از صدور ويزا خورده نه كليرنس

ممنون دوست عزیز Smile منم منظورم یه جورایی همین بود! با این حساب سفارت ایروان برای کسایی که احتمال کلیرنس طولانی دارن مناسب تره. از این نظر که استرس کمبود وقت زیاد ندارن. درسته؟
کیس نامبر:2013AS…59xx
3 نفر از تهران
فرمها سری اول با ایمیل: 11 june
مصاحبه سفارت ایروان هفته دوم آپریل
ویزای یکضرب April 10
Don't forget your dreams
تشکر کنندگان:
مرسی
بابت روحیه دادن،مرام،معرفت و راهنمایی های صادقانتون
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

تشکر کنندگان: armin1 ، raham ، roeentan ، payam62
دوستان میشه در کنار استرس کلیر شدنها یه خبرم بدین از آخرین کارنتیها؟ کلی وقته که نبودم اینجا ... اصن چه خبرا؟ خودتون خ.بین؟ خوش میگذره؟ Big Grin
قایقی خواهم ساخت کیس نامبر: 2013AS00070xx سفارت: ابوظبی MAY ویزا: یکضرب مقصد:هرچه پیش آید خوش آید سفرنامه: http://goo.gl/jV9e2
تشکر کنندگان: armin1 ، amir82 ، raham
بچه ها سایت caes برای کسی امروز آپدیت شده؟
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: armin1 ، raham
(2013-01-25 ساعت 17:43)IN.USA@2013 نوشته:  بچه ها سایت caes برای کسی امروز آپدیت شده؟

مال من که از 16jan تکون نخورده!!!!!!!!
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، raham
(2013-01-25 ساعت 17:17)sumya نوشته:  دوستان میشه در کنار استرس کلیر شدنها یه خبرم بدین از آخرین کارنتیها؟ کلی وقته که نبودم اینجا ... اصن چه خبرا؟ خودتون خ.بین؟ خوش میگذره؟ Big Grin

5200
تشکر کنندگان: armin1 ، sumya
(2013-01-25 ساعت 17:44)armin1 نوشته:  
(2013-01-25 ساعت 17:43)IN.USA@2013 نوشته:  بچه ها سایت caes برای کسی امروز آپدیت شده؟

مال من که از 16jan تکون نخورده!!!!!!!!

مال من هم از 14 ژانویه تکان نخورده.SadSadSad
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
تشکر کنندگان: armin1 ، IN.USA@2013 ، a_r_m80 ، raham
(2013-01-25 ساعت 17:17)sumya نوشته:  دوستان میشه در کنار استرس کلیر شدنها یه خبرم بدین از آخرین کارنتیها؟ کلی وقته که نبودم اینجا ... اصن چه خبرا؟ خودتون خ.بین؟ خوش میگذره؟ Big Grin

پس هنوزوقت هست به به Tongue
قایقی خواهم ساخت کیس نامبر: 2013AS00070xx سفارت: ابوظبی MAY ویزا: یکضرب مقصد:هرچه پیش آید خوش آید سفرنامه: http://goo.gl/jV9e2
تشکر کنندگان: shishipapa
مال من هم از 3 ژانویه تکون نخورده
شماره کیس:2013AS18## کنسولگری:آنکارا مصاحبه:dec-w2
مقصد: L.A تعداد:خودم
تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، MARYAM2 ، armin1 ، raham

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان