کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2013-01-25 ساعت 19:09)lover usa نوشته:  سلام دوستان
من ارمنستان بودم آبی گرفتم و الان تو کف کلیرنس هستم
لطفا منو هم در جمعتون بپذیرید تا ببینم چی میشه
مرسی Cool
خوش اومدی به جمع ما منتظران !Smile
فقط یادت باشه اینجا صبر ایوب می خواهد و اعصاب پولادین! آماده باشSmile
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: a_r_m80 ، گل نهال ، lover usa ، bayat_r ، sgkco24 ، lilac
(2013-01-25 ساعت 18:44)mohajer13 نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: fatemeh honari، IN.USA@2013، mohajer13، raham، SOROUSHSOFT3 کاربر مخفی

SOROUSHSOFT اینجا چه می کنی؟!! برو دنبال ویزا تا 1 فوریه نرسیده Wink

سلام بر همشهری گلم مهاجر 13 عزیز
اینجا ارمنستان هست من تازه دیروز رسیدم و امروز هم رفتم سفارت و محموله رو تحویل دادم Big Grin
الانم با علی جان(همسر مانترا) داریم ایروان گردی میکنیم Tongue
یلدا و گودی عزیز هم ارمنستان هستن و ویزا خوشگله رو گرفتن Big Grin
من و علی هم منتظریم تا بهمون زنگ بزنن
متاسفانه ارمنستان دوشنبه هم تعطیل هست و 3 روز باید خماری بکشیم Tongue
ان شا ا... به زودی قسمت همه منتظران بشه(این خماری Wink ) آمیییییین
اینم انرژی مثبت:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
(2013-01-25 ساعت 11:51)mohsen11 نوشته:  
(2013-01-25 ساعت 00:37)bmojtaba نوشته:  
(2013-01-24 ساعت 21:33)a_r_m80 نوشته:  0012026631225

دوستان این شماره دقیقا چی رو اطلاع میده؟؟؟تاثیری داره زنگ بزنیم؟؟؟

اگه کیسی کلیر شده باشه ولی هنوز شماره کیسشو تو سایتadministrative processing نزده باشن میتونه بره ویزاشو بگیره؟

Sad
تشکر کنندگان:
(2013-01-25 ساعت 19:37)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2013-01-25 ساعت 18:44)mohajer13 نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: fatemeh honari، IN.USA@2013، mohajer13، raham، SOROUSHSOFT3 کاربر مخفی

SOROUSHSOFT اینجا چه می کنی؟!! برو دنبال ویزا تا 1 فوریه نرسیده Wink

سلام بر همشهری گلم مهاجر 13 عزیز
اینجا ارمنستان هست من تازه دیروز رسیدم و امروز هم رفتم سفارت و محموله رو تحویل دادم Big Grin
الانم با علی جان(همسر مانترا) داریم ایروان گردی میکنیم Tongue
یلدا و گودی عزیز هم ارمنستان هستن و ویزا خوشگله رو گرفتن Big Grin
من و علی هم منتظریم تا بهمون زنگ بزنن
متاسفانه ارمنستان دوشنبه هم تعطیل هست و 3 روز باید خماری بکشیم Tongue
ان شا ا... به زودی قسمت همه منتظران بشه(این خماری Wink ) آمیییییین
اینم انرژی مثبت:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

به به جمعتون جمع ... خوش بگذره حسابی

تبریک بسیار بابت گرفتن ویزا به همتون Smile

ایشالا تو همین روزا دوستان زیادی کلیر بشن
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: IN.USA@2013 ، SOROUSHSOFT ، ufi ، a_r_m80 ، ensan ، گل نهال ، shishipapa ، sgkco24 ، مانترا ، raham ، mhe7857 ، peyman1355 ، goody ، lot2013
(2013-01-25 ساعت 15:32)proje نوشته:  من فکر می کنم با توجه به کیس نامبرم (96XX )تیرماه مصاحبه بشم. می خواستم بدونم اگه تا سپتامبر کلیر نشم همه چی باد هواست؟ من خودم حدس می زنم که کلیر من زیاد طول بکشه چون خدمت سربازی رفتم. واقعا نگرانم از اینکه به خاطر کم بودن زمان بین مصاحبه و ماه سپتامبر از گرفتن ویزا جا بمونم. و در این صورت واقعا برنامه هام به هم می خوره.و مسلما کلی هم هزینه به هدر خواهد رفت.
سلام
اگه بدترین حالت محاسبه کنیم میشه مثلا آخرای تیر ماه که مصاحبت باشه تا آخر سپتامبر که میشه اولای مهر ماه وقت داری که بیشتر از 60 روز هست یعنی بیشتر از 8 هفته که تازه بدترین حالت بود پس به احتمال زیاد تا اون موقع جواب کلیرنست میادش و نمیخواد خیلی زیاد نگران باشید.
در ضمن عکس آواتارتون هم خیلی باحاله!!!!
تشکر کنندگان: fire dragon ، sgkco24 ، amir82 ، roeentan ، amairmonre ، raham
(2013-01-25 ساعت 17:17)sumya نوشته:  دوستان میشه در کنار استرس کلیر شدنها یه خبرم بدین از آخرین کارنتیها؟ کلی وقته که نبودم اینجا ... اصن چه خبرا؟ خودتون خ.بین؟ خوش میگذره؟ Big Grin

الان تا 5200 کارنت شده. خبری نیست بعضی رفتن و ویزا گرفتن بعضیا کلیرنس خوردن، بعضیا رفتن اونور آب بعضیا هم هنوز هیچ اتفاقی براشون نیافتاده...

(2013-01-25 ساعت 20:38)خانه نوشته:  
(2013-01-25 ساعت 15:32)proje نوشته:  من فکر می کنم با توجه به کیس نامبرم (96XX )تیرماه مصاحبه بشم. می خواستم بدونم اگه تا سپتامبر کلیر نشم همه چی باد هواست؟ من خودم حدس می زنم که کلیر من زیاد طول بکشه چون خدمت سربازی رفتم. واقعا نگرانم از اینکه به خاطر کم بودن زمان بین مصاحبه و ماه سپتامبر از گرفتن ویزا جا بمونم. و در این صورت واقعا برنامه هام به هم می خوره.و مسلما کلی هم هزینه به هدر خواهد رفت.
سلام
اگه بدترین حالت محاسبه کنیم میشه مثلا آخرای تیر ماه که مصاحبت باشه تا آخر سپتامبر که میشه اولای مهر ماه وقت داری که بیشتر از 60 روز هست یعنی بیشتر از 8 هفته که تازه بدترین حالت بود پس به احتمال زیاد تا اون موقع جواب کلیرنست میادش و نمیخواد خیلی زیاد نگران باشید.
البته روزهای آخر خیلی سریع تر کلیر میشن و حتی شده بود که یک هفته ای کلیر شدند...
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، amir82 ، گل نهال ، sgkco24 ، raham ، lilac ، sumya ، خانه ، peyman1355
(2013-01-25 ساعت 20:38)خانه نوشته:  ...
از مال تو که باحالتر نیست.
البته باید با چشم مسلح دیدشBig Grin
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: amir82 ، bayat_r ، sgkco24 ، afs ، خانه ، Saiban
درود بر دوستان منتظر کليرنس

از خان ششم چه خبر می بينم که پرونده بدست پشت در بسته کليرنس منتظر هستيد اميدوارم هر چه زودتر کلير نامه رو بگيريد و ويزاتون بگيريد خدا پشت و
پنا هتون و موفق باشيد منتظر شنيدن صدای هورااااا از شما هستيم
از طرف يه دوست منتظر کارنت در خان سومBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
کیس:2013AS000078xx @ کسولگری: ایروان @ قبولی :MAY 5
ارسال فرم : 23 MAY @ کیس :3نفر@ کارنتی:مارچ 2013 @ مصاحبه: 17 MAY @ وضعیت : HELLO USBig Grin
تشکر کنندگان: گل نهال ، bayat_r ، a_r_m80 ، ufi ، IN.USA@2013 ، raham ، AsemanAbee ، lilac ، fire dragon
(2013-01-25 ساعت 21:12)bayat_r نوشته:  
(2013-01-25 ساعت 17:17)sumya نوشته:  دوستان میشه در کنار استرس کلیر شدنها یه خبرم بدین از آخرین کارنتیها؟ کلی وقته که نبودم اینجا ... اصن چه خبرا؟ خودتون خ.بین؟ خوش میگذره؟ Big Grin

الان تا 5200 کارنت شده. خبری نیست بعضی رفتن و ویزا گرفتن بعضیا کلیرنس خوردن، بعضیا رفتن اونور آب بعضیا هم هنوز هیچ اتفاقی براشون نیافتاده...

(2013-01-25 ساعت 20:38)خانه نوشته:  
سلام
البته روزهای آخر خیلی سریع تر کلیر میشن و حتی شده بود که یک هفته ای کلیر شدند...

چون شنیدم که حتی بعضی ها 6 ماه دوره کلیرنسشون طول کشیده نگرانیم بیشتر میشه. ولی با این حساب اگه به قول شما بدترین حالت این باشه و بقول دوستمون ماه های آخر سریع تر کلیر انجام بگیره پس جای نگرانی نیست.
در ضمن باحالی از خودتونه.....
[font=Verdana]
2013ََAS 97xx
یکی از زخمی های لاتاری 2013

[/font]

تشکر کنندگان: raham ، roeentan ، shiraz mamali ، خانه ، bayat_r
نمیدونم چرا همه بچه هایی که 3شنبه پاساشونو تحویل سفارت دادن 5شنبه تحویل گرفتن الا همسرجان بنده Sad
ما روز مصاحبه عکسامونو به بهانه اینکه 6 ماه ازش گذشته قبول نکردن و گفتن موقع گرفتن ویزا بیارین امکانش هست واسه این باشه؟؟
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: raham ، roeentan ، پروا ، mdna ، shiraz mamali ، SOROUSHSOFT ، fire dragon ، سمانه777 ، bayat_r ، Sepasttian ، Saiban
(2013-01-25 ساعت 22:53)مانترا نوشته:  نمیدونم چرا همه بچه هایی که 3شنبه پاساشونو تحویل سفارت دادن 5شنبه تحویل گرفتن الا همسرجان بنده Sad
ما روز مصاحبه عکسامونو به بهانه اینکه 6 ماه ازش گذشته قبول نکردن و گفتن موقع گرفتن ویزا بیارین امکانش هست واسه این باشه؟؟

مانترا جان یعنی روی عکس حساس هستن؟آخه عکس منم فکر کنم همین مشکل رو داشته باشه.من عکسه روزه ثب نام رو با فرم هام فرستادم و دقیقا همین عکس هم روی شناسنامه من و هم روی پایان خدمت من هست .چون دادم تعویض کردن.
Rolleyes
تشکر کنندگان: raham
(2013-01-26 ساعت 00:14)shiraz mamali نوشته:  
(2013-01-25 ساعت 22:53)مانترا نوشته:  نمیدونم چرا همه بچه هایی که 3شنبه پاساشونو تحویل سفارت دادن 5شنبه تحویل گرفتن الا همسرجان بنده Sad

مانترا جان یعنی روی عکس حساس هستن؟آخه عکس منم فکر کنم همین مشکل رو داشته باشه.من عکسه روزه ثب نام رو با فرم هام فرستادم و دقیقا همین عکس هم روی شناسنامه من و هم روی پایان خدمت من هست .چون دادم تعویض کردن.
Rolleyes

آره حساسن. ایشالله واسه مصاحبه که رفتی حتما حتما عکس جدید ببر و اگه عینک میزنی عکست باید بدون عینک باشه.
یه کم نگرانم امیدوارم مشکل خاصی نباشه و بدن این ویزا رو تا نصفه عمرمون نکردن Sad
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، SOROUSHSOFT ، mooj ، خانه ، roeentan ، peyman1355 ، raham ، amir82 ، payampars ، Saiban ، goody
(2013-01-25 ساعت 21:23)roeentan نوشته:  
(2013-01-25 ساعت 20:38)خانه نوشته:  ...
از مال تو که باحالتر نیست.
البته باید با چشم مسلح دیدشBig Grin
چاکرررررتم کا کلا بچه های جنوب همچیشون باحالهههههBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinCool
تشکر کنندگان: bmojtaba ، roeentan ، raham ، amir82 ، payampars
____________________________________________________________________________________________________________________________
جاده هموار است.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: armin1 ، far-dv2013
دوستان کسی می دونه به طور نرمال چند درصد از افراد بدون کلیرنس ویزاشونو گرفتن؟ و اگه کسی کلیرنس بخوره چند وقت طول می کشه که بهش ویزا رو بدن؟ من تاریخ مصاحبه ام هفته دوم مارچ هست. دارم کم کم استرس می گیرم.
تشکر کنندگان: گل نهال

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان