کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-11-25 ساعت 20:28)fire dragon نوشته:  این فرم 9 سوالی دقیقا چیه؟
سوالاش تکراریه یا فرق میکنه ؟
یه موضوع دیگه اگه بر فرض اینکه سوالا مشابه باشه و پاسخ سوالا رو از قبل به صورت مکتوب آماده کرده باشیم میشه روز مصاحبه به آفیسر ارایه داد برای تسریع کار؟

فایر جان این فرم برای افراد متفاوت تعداد سوالاش 9 یا بعضا 10 تا است که مال من 9 تا بود. سوالاتش در همون تاپیک 9 سوالی که عموسعید عزیز لینک کرده هست. این کار که از قبل به این سوالات جواب داده باشی و ببری فکر خوبی نیست به چند دلیل. یکی اینکه تهیه اش وقت میگیره ، دوم اینکه همونطور که از جدول میبینی از این همه کیس کلیرنس خورده در آنکارا فقط من و 3 نفر دیگه فرم 9 سوالی دریافت کردیم که یعنی احتمال دریافتش خیلی پایینه و سوم اینکه به نظر صرفا شخصی من ، خیلی خوب نیست آفیسر بدونه شما از قبل اینقدر روی پروسه مطالعه داشتی و حتی جواب اون سوالها رو هم آماده کردی! Wink
البته من نظراتی در خصوص پر کردن این فرم دارم که اگر کلیرم زود بیاد و بشه نتیجه گرفت که رویکردم در پر کردن این فرم صحیح بوده ، توی همون تاپیک فرم 9 سوالی نظرات و نکاتم رو منعکس خواهم کرد تا مورد استفاده دوستان بعدی قرار بگیره.
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
انشاله فردا صبح چندتا از کیسهای ایروان کلیر بشن............
خدا جون لطفا..................
(2012-11-25 ساعت 23:20)سارا2013 نوشته:  انشاله فردا صبح چندتا از کیسهای ایروان کلیر بشن............
سارا جان حالا چرا فردا صبح؟؟؟!!! آپديت سايت اگر دقت کرده باشی شب ها بين ساعت 7 تا 10 انجام ميشه Wink
تشکر کنندگان: amir82 ، گل نهال ، bayat_r ، سارا2013 ، rouzbehdarvishi ، afs ، dreamer60 ، roeentan ، sara79 ، Tomas ، farshadsh
در زمان ما ۲۰۱۲ ها قبل از هر آپدیتی همه ی بچه ها انرژی مثبت میفرستادن ،منم به نیابت از تمام ۲۰۱۲ ها براتون انرژی مثبت میفرستم Big Grin

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2012
ورود به آمریکا:Sep 15th
San Jose,CA
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
(2012-11-25 ساعت 23:31)ehsan_ati نوشته:  
(2012-11-25 ساعت 23:20)سارا2013 نوشته:  انشاله فردا صبح چندتا از کیسهای ایروان کلیر بشن............
سارا جان حالا چرا فردا صبح؟؟؟!!! آپديت سايت اگر دقت کرده باشی شب ها بين ساعت 7 تا 10 انجام ميشه Wink

دامادمون منظور صبح مون در امریکا که برابر با شب ماست بود. اندرستند؟؟؟Big Grin
تشکر کنندگان: کیانا ، ehsan_ati ، amir82 ، Ali DV-2013 ، sara79 ، Tomas ، farshadsh
(2012-11-25 ساعت 23:50)سارا2013 نوشته:  

دامادمون منظور صبح مون در آمریکا که برابر با شب ماست بود. اندرستند؟؟؟Big Grin
عرسمون مگه شما الان توي آمريکا هستي که روي ساعت آمريکا اعلام برنامه ميکني؟!!! Tongue تازه به ساعت اونها هم حدود 12 ظهر ميشه Wink
تشکر کنندگان: bayat_r ، amir82 ، afs ، Ali DV-2013 ، Tomas ، farshadsh
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Big Grin
اللهم الرفع کل کلیرنس من المنتظرین المنتخبین فی سنه 2013
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2012-11-26 ساعت 00:03)ehsan_ati نوشته:  
(2012-11-25 ساعت 23:50)سارا2013 نوشته:  

دامادمون منظور صبح مون در آمریکا که برابر با شب ماست بود. اندرستند؟؟؟Big Grin
عرسمون مگه شما الان توي آمريکا هستي که روي ساعت آمريکا اعلام برنامه ميکني؟!!! Tongue تازه به ساعت اونها هم حدود 12 ظهر ميشه Wink

اقامون میاد خون تون میریزه ها(نگو عروسمون)..........Big Grin
از اونجایی که من سن خوزه هستم و 12 ساعت با ایران اختلاف ساعت داره 7 تا 10 شب شما میشه 7 تا 10 صبح ماBig Grin
(2012-11-26 ساعت 00:22)bayat_r نوشته:  اللهم الرفع کل کلیرنس من المنتظرین المنتخبین فی سنه 2013

الهم لاننسي الكيوس ( جمع مكسر كيس ) عائلة Big GrinTongueBig Grin
ترجمه : خداودندا كيس هاي خانوادگي هم فراموش نكن )
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
بچه ها با پست هایی که من می بینم اگر از سفارت بیان و این پستها رو بخونن و حال بدمونو ببینن میترسن و حتما فردا صبح هممون رو از همه سفارتها کلیر میکنن و از این به بعدیها رو هم یکضرب میدن! Big Grin سفارتیها میگن ویزارو به اینا بدیم فقط پرمون به پر این مهاجرسرایی ها نگیره! مخصوصا کلیرنسیها Big Grin
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
(2012-11-25 ساعت 13:22)Ali DV-2013 نوشته:  
(2012-11-25 ساعت 12:57)shiraz mamali نوشته:  سلام.من توی فرم های ارسالی شغلم رو نوشتم آزاد.به نظر شما از نظر آفیسر میتونه مبهم باشه؟
در مصاحبه از شما سوال خواهد پرسید سعی کنید شفافش کنید تا دیگه فرم 9 سوالی دریافت نکنید. اگر موارد دیگه شما هم مستعد یکضرب باشه (سربازی ، سن ، رشته و مقطع تحصیلی و کارهای قبلی ) که دیگه ایشالا یکضرب رو میگیرید Smile

(2012-11-25 ساعت 12:57)Ahmad AHS نوشته:  سلام دوستان
کسی میدونه این سایت سفارت ترکیه مثل سایت دوره کارنتی واسه کلیرنس هم تو تاریخهای مشخصی آپدیت میشه؟ مثلا الان که آخرین آپدیتش 19 نوامبر هست، مشخصه آپدیت بعدی تقریبا کی هست یا همینطوری دیمیه ؟؟
با این تفاسیر یعنی هنوز کسی از بچه های 2013 از آنکارا کلیر نشده!
مصاحبه ما تو آنکارا هفته پیش بود و برگه آبی گرفتیم، کسی میدونه اولین مصاحبه ی آنکارا از 2013 ای ها کی بوده و الان چند روز هست که منتظر کلیر شدن هستن؟

آنکارا مصاحبه رو از 1 نوامبر شروع کرد (بر خلاف سفارتهای دیگه که از اکتبر شروع کردند) و از اونجا که 19 نوامبر دوشنبه است میشه وایستاد و دید که اگر فردا (دوشنبه) هم آپدیت بشه ممکنه بشه نتیجه گرفت که کلیرنس ها از مرکز به دست سفارت دوشنبه ها میرسه و یا اگر هم قبلش برسه باز هم سفارت میزاره و یکجا دوشنبه که اوین روز کاریشونه لیست رو آپدیت میکنه. خلاصه اینکه باید صبر کرد Time will tell ! Smile

فکر نکنم خود سفارتها یاkccاز قانونهایی که ما ها راجع به اونها کشف میکنیم با خبر باشن
یه سر به این سایت بزنن بد نیست اطلاعات خوبی راجع به خودشون کشف میکننSmile
ارسال فرمها may2012/ شماره کیس کمتر از 5000/ مصاحبه W1 MARCHایروان/ویزای یکضرب/ افراد کیس 01/ ایالت انتخابی اتلانتا
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، alirezass ، Tomas ، farshadsh
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: کیانا ، hadiseh.t ، mehdiii ، Emma_a432 ، afs ، ehsan_ati ، r_ent ، Saeedv13 ، ali2316 ، صوفیا صوری ، Tomas ، achi686 ، farshadsh
اینم از من دوست دارم این هفته این تایپیک پر بشه از خبرای خوش +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان