کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
بچه ها، دوستی تو دنیای مجازی خیلی باحاله.... یاد جوونیام افتادم! D: با همین انرژی مثبت ایشالا خبرای خوب تو آینده نزدیک داریم... پیش به سوی آینده بهتر در سرزمین آرزوها...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
با سلام و درود و یه عالمه انرژی ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Big Grin امروز هم خبری نشد . 26 امین روز کلیرنس .
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، arashsh62 ، rouzbehdarvishi ، raham ، r_ent ، payam62 ، hadiseh.t ، Saeedv13 ، ali2316 ، کیانا ، Tomas ، achi686 ، farshadsh
(2012-11-26 ساعت 13:44)honestly2002 نوشته:  با سلام و درود و یه عالمه انرژی ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Big Grin امروز هم خبری نشد . 26 امین روز کلیرنس .
دوست عزيز آپديت از آمريکا صورت ميگيره. بین ساعت 7 تا 10 شب به وقت ايران! بعدم امروز تازه دوشنبه هست و تازه بنده خداها بعد از تعطيلات اومدن سر کار، واسه همين بيشتر سعي کنين از فردا شب منتظر باشين. امشب بعيد به نظر مياد آپديتي صورت بگيره Wink
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، arashsh62 ، armin1 ، raham ، r_ent ، payam62 ، refiusa ، ali2316 ، sara79 ، Tomas ، farshadsh
ای بابا کی انرژی های منو پاک کرد Sad(

آهان اونهاش Big Grin
پس ایشالله دعا کنید که امروز عصری دیگه کلیر بشیم
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، armin1 ، raham ، r_ent ، ehsan_ati ، ali234 ، ali2316 ، Tomas ، farshadsh
سلام دوستان میخواستم بپرسم این اپدیت چند روز به چند روز انجام میشه ؟ وقت خاصی داره یا هر هفته 2شنبه یا 3شنبه اپدیت میکنن؟
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: arashsh62 ، afshin06 ، Tomas ، farshadsh
امیدوارم از امروز به بعد هی تند تند بیاین تو این تاپیک هووووووووررررررررررااااااااااااااا بکشید
البته مثل روز روشنه که همتون به زودی هورااااااااااااا میکشین Smile
منم براتون دعا میکنم
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
(2012-11-26 ساعت 13:55)armin1 نوشته:  سلام دوستان میخواستم بپرسم این اپدیت چند روز به چند روز انجام میشه ؟ وقت خاصی داره یا هر هفته 2شنبه یا 3شنبه اپدیت میکنن؟
از لحاظ ساعت همونطور که گفتم اين 1 ماهه بين ساعت 7 تا 10 شب انجام شده.
از لحاظ روز خيلي قانون مشخصي نداره و هر روزي غير از شنبه و يکشنبه ميتونه باشه. اين چند هفته بيشتر چهارشنبه ها و جمعه ها سايت آپديت شده. 1 بارم پنجشنبه اپديت شد. کلا کساني که مثل من حدود 1 ماه از مصاحبشون ميگذره بهتره از الان به بعد هرشب 1 نيم نگاهي به سايت داشته باشن Smile
ما که اینقدر f5 زدیم خسته شدیم نفر بعدی بیاد سر پست Big Grin

بریم دو کلمه زبان بخونیم.
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، bayat_r ، armin1 ، raham ، صوفیا صوری ، f1f ، Ali DV-2013 ، Gole baba ، mohsen-usa ، Tomas ، majid5980 ، farshadsh
(2012-11-26 ساعت 20:29)ali234 نوشته:  ما که اینقدر f5 زدیم خسته شدیم نفر بعدی بیاد سر پست Big Grin

علی جان برو من پست 24 ساعته دارم. Big Grin همزمان زبان هم (Go English) دارم ميخونم Wink
تشکر کنندگان: bayat_r ، armin1 ، hassan1358arab ، raham ، payam62 ، ali234 ، f1f ، Ali DV-2013 ، Gole baba ، Saeedv13 ، Tomas ، achi686 ، farshadsh
(2012-11-26 ساعت 20:33)ehsan_ati نوشته:  
(2012-11-26 ساعت 20:29)ali234 نوشته:  ما که اینقدر f5 زدیم خسته شدیم نفر بعدی بیاد سر پست Big Grin

علی جان برو من پست 24 ساعته دارم. Big Grin همزمان زبان هم (Go English) دارم ميخونم Wink

بابا Go English عشق است

دمت گرم حال کردم
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، armin1 ، Ali DV-2013 ، roeentan ، Saeedv13 ، Tomas ، achi686 ، farshadsh
دوستان و مدیران عزیز:
من برای اینکه بتونم اطلاعات از نحوه کلیرنس دوستانی که فرم 9 سوالی رو در سال 2012 ارسال کرده بودم، مجبور شدم بیش از 500 صفحه رو مرور کنم.
به نظرم یک تاپیک ایجاد بشه برای هورا و تبریک و انرژی مثبت و +++ ها و زبان و غیره و یک تاپیک هم صرفا و صرفا رویداد های مربوط به کلیر شدن افراد رو دنبال کنه. تا این نوشته ها برای آیندگان هم مفید واقع بشه.
تشکر کنندگان: bayat_r ، fire dragon ، dreamer60 ، arashsh62 ، afs ، mohajer13 ، armin1 ، ali234 ، Ali DV-2013 ، ali2316 ، saeid-ss ، refiusa ، shima1364 ، honestly2002 ، sara79 ، Tomas ، farshadsh ، mhbbhm
(2012-11-26 ساعت 21:46)renausa نوشته:  دوستان و مدیران عزیز:
من برای اینکه بتونم اطلاعات از نحوه کلیرنس دوستانی که فرم 9 سوالی رو در سال 2012 ارسال کرده بودم، مجبور شدم بیش از 500 صفحه رو مرور کنم.
به نظرم یک تاپیک ایجاد بشه برای هورا و تبریک و انرژی مثبت و +++ ها و زبان و غیره و یک تاپیک هم صرفا و صرفا رویداد های مربوط به کلیر شدن افراد رو دنبال کنه. تا این نوشته ها برای آیندگان هم مفید واقع بشه.
اعصاب نداريا ..... Wink
تشکر کنندگان: amirazimi ، ali234 ، DIVE ، Tomas ، farshadsh
(2012-11-26 ساعت 21:46)renausa نوشته:  دوستان و مدیران عزیز:

چنین تاپیکی در مورد فرم 9 سوالی وجود داره.
اینجاس

در ضمن اگه از جستجوی مهاجر سرا کمک بگیرید و کلمات کلیدی که میخواین رو جستجو کنید خیلی کمک میکنه چون جستجوگر قوی داره.
در مورد اون تاپیک هم انقدر استرس دوستانی که کلیر نشده بودن زیاد بود که حتی اگه بعضی از دوستان تو اون تاپیک پینگلیش مینوشتن کسی به اونها چیزی نمیگفت و اون + ها که شما میفرمائید واقعاً انرژی مثبت به کسانی که کیلیر نشده بودن میداد. انشاالله شما یک ضرب ویزاتو بگیری ولی اگه FBI چک خوردید خودتون انرژی اون +ها رو احساس خواهید کرد.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان