کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-11-26 ساعت 00:22)bayat_r نوشته:  اللهم الرفع کل کلیرنس من المنتظرین المنتخبین فی سنه 2013

با اينكه عربي نوشتي ولي من عاشق عربي با اكسنت آمريكائيم!!Smile اشكرك يا اخي ،حتي شما دوست عزيز!!Wink
2013AS00000XXXقبولی: 2012 1 May،ايروان،3 نفر،ارسال فرم: 2012 30May با دی.اچ.ال،کارنتی:2012 August ،مصاحبه:W3 October تاريخ كليرنس: xxتاريخ عزيمت به آمريكا: xx مقصد احتمالي:هيوستن
تشکر کنندگان: honestly2002 ، ani_sheiton ، Blaze ، sharmin66 ، lottory ، سارا2013 ، goody ، refiusa ، گل نهال ، bayat_r ، Tomas ، farshadsh
از بس رویه این سابمیت کوئریه کیس نامبرم ، کلیک کردم ، فیوزش سوخت Big Grin اینم یه عالمه انرژی +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ که ایشالله همگی کلیر بشیم . شنبه که بیاد دقیقا یک ماه میشه که در انتظار کلیر بسر میبرم Big Grin . دیگه شنبه ، گوش شیطون کر ، ببینیم می تونیم کلیر بشیم
همگی با هم بگید : بعــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــله Big Grin
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
(2012-11-27 ساعت 13:08)honestly2002 نوشته:  از بس رویه این سابمیت کوئریه کیس نامبرم ، کلیک کردم ، فیوزش سوخت Big Grin اینم یه عالمه انرژی +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ که ایشالله همگی کلیر بشیم . شنبه که بیاد دقیقا یک ماه میشه که در انتظار کلیر بسر میبرم Big Grin . دیگه شنبه ، گوش شیطون کر ، ببینیم می تونیم کلیر بشیم
همگی با هم بگید : بعــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــله Big Grin

بعــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــله ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Big GrinBig GrinBig Grin
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: honestly2002 ، ehsan_ati ، ali234 ، raham ، amairmonre ، hadiseh.t ، Saeedv13 ، saeid-ss ، goody ، Tomas ، farshadsh
(2012-11-26 ساعت 23:18)mea694 نوشته:  امروز با یکی که تازه از آمریکا اومده بود حرف زدم.میگفت وضع کار خرابه و اگه بری مجبور میشی برگردی!منو میگی فکم افتاد.الان اعصابم داغونه.لطفا یکی از این بچه ها ی 2013 با تجربه بیان یه دلداری,آب قندی!

این حرفها چیه کی این حرفو زده؟پس چرا اشنای من این حرفو نزده و نمیزنه به قول دوستم اهل کار باشی کار فراوونه نباید کار رو عار بدونی.دوستم که الان اونجا پلیسه میگه خودم که اول امدم امریکا پمپ بنزین کار میکردم.برادرش هم که به قول دوستم تیلیاردره الان با روزنامه پخش کردن شروع کرد.بله اگه از الان تو فکر پشت میز نشستن باشی از همین الان جلوی ضرر رو بگیری سود کردی و ادامه ندی بهتره .منم میگم نرو.
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
بعللللللللللللللللللللللللللللللللللللللله
++++++++++++++++++++++++++++++
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
(2012-11-27 ساعت 14:10)raham نوشته:   بعللللللللللللللللللللللللللللللللللللللله
++++++++++++++++++++++++++++++++++
انقدر شديد انرژی از خودت در وکردی که از سايت زد بيرون Big Grin
Wow
سايت سفارت ارمنستان ورژن مخصوص موبايل و تبلت رو ران كرده (قابل توجه دوستاني كه از طريق تبلت پيگير هستن) امكاناتش منظم تر شده ولي دريغ از اپديت Sad. اينم لينك جديد اون صفحه :
كيس نامبر
احسان جون فكر كنم يك ماهه شدي امروز درسته؟
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
تشکر کنندگان: Gole baba ، ali234 ، amir82 ، ali2316 ، Saeedv13 ، arashsh62 ، hassan1358arab ، ehsan_ati ، rouzbehdarvishi ، f1f ، afs ، Tomas ، Ali DV-2013 ، achi686 ، farshadsh
بچه ها برای همه آرزو می کنم زود این استرس ها تموم شه و شادیتونو ببینم ، تا اینجاشو رد کردین از اینجا به بعدم زود رد میشه ...برای ماهم دعا کنین
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره کیس:2013AS00002xxx،کنسولگری: ایروان،افرادکیس:2 نفر،مصاحبه:دسامبر-کلیرنس:14 مارچ،دریافت ویزا:28 مارچ
اين کليرنس هم واقعا بد ترمزيه واسه خودش .قبلنيا ميگفتن انتظارش سخته ولی باور نميکرديم . و واقعا هم سخته
من فقط ژانويه رو ميتونم برم و يه ماه کامل بمونم. خوش به حال دوستانی که تکليفشون با آينده روشنه و تا کليرنس اومد ميتونن بکنن و برن
(2012-11-27 ساعت 17:35)dreamer60 نوشته:  Wow
سايت سفارت ارمنستان ورژن مخصوص موبايل و تبلت رو ران كرده (قابل توجه دوستاني كه از طريق تبلت پيگير هستن) امكاناتش منظم تر شده ولي دريغ از اپديت Sad. اينم لينك جديد اون صفحه :
كيس نامبر
احسان جون فكر كنم يك ماهه شدي امروز درسته؟
مرسی دريمر جان Wink امروز 4 هفته شد دقيقا Smile ظاهرا امشب هم خبري نيست. اگر تا 1 ساعت ديگه اعلام نکردن ديگه به احتمال خيلي زياد فردا شب آپديت ميشه Big Grin
شرط میبندم اولین کلیر آنکارا خود منم.کی میاد شرط بندی?
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، ali234 ، mrr777 ، refiusa ، گل نهال ، Gole baba ، Tomas ، Ali DV-2013 ، farshadsh
(2012-11-27 ساعت 22:13)mea694 نوشته:  شرط میبندم اولین کلیر آنکارا خود منم.کی میاد شرط بندی?
من میام .............من میامTongueBig Grin
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
تشکر کنندگان: ali234 ، mea694 ، ali2316 ، Tomas ، Ali DV-2013 ، farshadsh
سلام گرم به همه منتظرین کلیر....امیدوارم همگی ویزاهاتون را به موقع اش دریافت کنید.خیلی نگران نباشید و زندگی را ادامه بدید.چون راه درازی در پیش داریم و باید انرژی ها را برای بقیه مسیر داشته باشیم .موفق باشید
شماره کیس : 2012AS000200XX
کنسولگری: ANK
مصاحبه : 2012 /FEB دریافت آبی
دریافت کلیرنس:26 SٍEP با ستاره
دریافت وبزا: SEP 28
ورود به آمریکا : 2013/March

سلام دوستان،
امیدوارم همه اونائی که منتظر کلیرنس هستن زودتر نتیجه بگیرن.
چند وقتی هست دارم فکر می کنم که ظاهراً اونائی که مجرد هستن کمتر کلیرنس خوردن !!!
آیا این درسته ؟
اگه حساب بانکی خوب نشون بدیم و مجرد هم باشیم، از نظر شماهائی که تجربش رو دارین آیا کلیرنس نمی خوریم ؟
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: armin1 ، dreamer60 ، Tomas ، farshadsh
دوستان امیدوارم همگی بزودی کلیر بشیم. اما من فکر میکنم هر قدر بیشتر بی تابی کنید زمان دیرتر میگذره. بنابراین Be patient
IF THERE IS A WILL, THERE IS A WAY
ورود به آمریکا مارچ 2013 ساکن سیاتل
تشکر کنندگان: سارا2013 ، armin1 ، ehsan_ati ، raham ، refiusa ، Tomas ، sara79 ، ابی هانی ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان