کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-11-28 ساعت 11:08)mohajer13 نوشته:  دوستان من رو هم در جمع خود پذیرا باشید. امروز کلیرنس خوردم

من هنوز سر حرفم هستم. نمی رم تا شما ویزاتون رو بگیرید Smile
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2012-11-28 ساعت 15:50)afs نوشته:  
(2012-11-28 ساعت 11:08)mohajer13 نوشته:  دوستان من رو هم در جمع خود پذیرا باشید. امروز کلیرنس خوردم

اقا افشین برو پسرجان. ما هم میایمSad
تشکر کنندگان: raham ، afs ، roeentan ، Tomas ، armin1 ، sara79 ، mohajer13 ، ali2316 ، امیر مهاجر ، kasrafo ، farshadsh
(2012-11-28 ساعت 15:29)afs نوشته:  
(2012-11-28 ساعت 15:20)cygnus2 نوشته:  سلام دوستان کسی می دونه توی ویزا قسمت Annotation چیه که مال بعضی یه ستاره داره و مال بعضی دو ستاره؟؟؟

یکسری توضیحات اضافی هست
معمولا چیزی که من تحقیق کردم برای ویزای مهاجرتی نوشته زیرش اگر باشه مربوط به واکسیناسیون یا توضیحی در مورد پرونده فرد.
در مورد ستاره اما متاسفانه اطلاعات دقیقی وجود نداره و هرکسی یه چیزی می گه.
ویزای خواهر شما و همسرشون 2 ستاره داره؟

ویزای خواهرم دو ستاره
ویزای همسرشون یک ستاره
ولی زیرش توضیحی نداره
کیس نامبر خواهرم حدود 1000 از برندگان 2013..وقت مصاحبه اکتبر ارمنستان...زمان کلیرنس 4 هفته ...پرواز ترکیش به لس آنجلس آوریل 2013 کل هزینه های ویزا حدود 7 تا 8 میلیون
تشکر کنندگان: afs ، Tomas ، armin1 ، sara79 ، Ali DV-2013 ، ali2316 ، امیر مهاجر ، achi686 ، kasrafo ، farshadsh
(2012-11-28 ساعت 14:54)mohajer13 نوشته:  مرسی دوستان خوبم بابت دلداری دادنتون... با اینکه میدونم این شتره دم خونه 90% بچه ها میخوابه، ولی خیلی ناراحتم کرده.
به خاطر سوابق کاریم کلیرنس خوردم. با اینکه الان چندماهی هست که کار نمی کنم ولی در روند مصاحبه کاملا معلوم میشه که دلیلش چیه . برای من هم کارم بود

دوست عزیز مگه شما سوابق کاری خاصی داشتین؟؟؟در ضمن سوابق کاری رو که واسه بچه های دیپلم به بالا نخواستن چرا شما گفتین که سابقه کار دارین؟؟؟
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: سارا2013 ، Tomas ، sara79 ، mohajer13 ، ali2316 ، kasrafo ، farshadsh
درود بر دوستان گرامی

امروز ما هم متاسفانه یا خوشبتانه برگه آبی گرفتیم، افیسر جوان ریش قرمز معروف ! با ما مصاحبه ( به اصطلاح مصاحبه ! ) کرد و بعد از دو تا سوال جدا مسخره گفت که مدارکمون کامله و برید 4 تا 6 هفته بعد سایت سفارت رو چک کنید. نکته جالب اینجاست که انتهای لینک مربوطه توی برگه آبی که به ما دادند به جای html نوشته بود htm و حرف L رو توش جا انداخته اند !! هر کاری هم که می کردم لینک رو الان باز کنم نمیشد تا اینکه متوجه این اشتباه شون شدم.
بگذریم، سوالی از دوستان قدیمی تر و پیشکسوت دارم، اینکه به ما آفیسر گفت توی سایت برید و کیس نامبرتون رو چک کنید و اگر کیس نامبرتون رو دیدید برای گرفتن ویزای افراد خانواده به سفارت دوباره مراجعه کنید، کجای این سایت باید بریم؟ از دوستانی که انکارا مصاحبه داشتند کسی کلیر شده؟ من که توی سایت مربوطه رفتم فقط کیس نامبر هایی که با حروف ANK مشخص شده اند وجود داره و همچین چیزی روی برگه آبی ما ننوشته.

از راهنمایی دوستان صمیمانه سپاسگزارم

(2012-11-27 ساعت 23:11)armin1 نوشته:  
(2012-11-27 ساعت 23:05)jazirehh نوشته:  سلام دوستان،
امیدوارم همه اونائی که منتظر کلیرنس هستن زودتر نتیجه بگیرن.
چند وقتی هست دارم فکر می کنم که ظاهراً اونائی که مجرد هستن کمتر کلیرنس خوردن !!!
آیا این درسته ؟
اگه حساب بانکی خوب نشون بدیم و مجرد هم باشیم، از نظر شماهائی که تجربش رو دارین آیا کلیرنس نمی خوریم ؟

به نظر من این چیزا زیاد مهم نیست مهم کار د.و.ل.ت.ی و س.رب.ا.ز.ی هستش که باعث خوردن کلیرنس میشه!!!!!

اما به نظر من که سفارت توی آنکارا کاملا شیر تو شیره ! چون ما نه شغل د.و.ل.ت.ی. داشتیم و نه من خدمت رفته بودم، جالبتر اینکه آفیسر وقتی کارت کفالت منو دید گفت این کارت معافیت نیست ! جدا داشتم شاخ در می آوردم ! من که با جمع بندی بسیاری از آیتم ها متوجه شدم که گرفتن ویزای یکضرب یا کلیرنس کاملا امری شانسیه و بستگی به حال و هوای افیسر در زمان مصاحبه داره و بس، به موقعش همه چیزهایی که برام پیش اومد رو براتون خواهم نوشت تا خودتون متوجه بشید که اصلا روی خیلی از صحبتهایی که اینجا می کردیم و می کنیم نمیتونیم 100% حساب باز کنیم چون یهو می بینید مثل ما آفیسر یه چیزی بهتون میگه که مثل من خدای ناکرده مغزتون هنگ میکنه Sad
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May

جان بچه های مهاجرسرا بر و واسه ما یه سفرنامه مثل سفرنامه ایروان برامون بنویس .آخه سفرنامه شما برای ما حجته
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: afs ، arashsh62 ، raham ، armin1 ، bayat_r ، mohajer13 ، Tomas ، jazirehh ، امیر مهاجر ، kasrafo ، farshadsh
(2012-11-28 ساعت 18:59)پدی نوشته:  

جان بچه های مهاجرسرا بر و واسه ما یه سفرنامه مثل سفرنامه ایروان برامون بنویس .آخه سفرنامه شما برای ما حجته

تخیلیش قبول نیست؟
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: mohajer13 ، Tomas ، ali2316 ، امیر مهاجر ، achi686 ، kasrafo ، farshadsh
هرچه شما آقاافشین بفرمایید قبوله.اصلا میخواین من برم شما سفرنامه ما را بنویسید
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: afs ، Tomas ، ali2316 ، farshadsh
از دوستان کلیرنس خورده در آنکارا، اگر کسی هست که لینک مستقیم سایت سفارت در آنکارا رو داره، بزرگواری کنه و برای من بگذاره چون لینکی که توی برگه آبی نوشته شده اولا ما رو به جای خاصی راهنمایی نمی کنه و در نهایت این رو توی سایت مربوطه نوشته:
when your number appears, come to the Embassy with the refusal sheet (OF-194)

منظور از برگه OF-194 منظور همون برگه آبی رنگه؟ و سوال دیگه اینکه آفیسر بهمون گفت وقتی کیس نامبرتون رو توی سایت سفارت دیدید ( دور لینک سایت برامون با خودکار خط کشید ) برای گرفتن ویزا به سفارت مراجعه کنید، منظورش همین کیس نامبر 2013ASxxxxxxxx هست یا نه؟ چون روی برگه آبی هیچ چیزی جز کیس نامبر ما با خودکار قرمز و مشخصات فرد برنده ( همسرم ) ننوشته.

از بزرگواری همه دوستان به خصوص دوستان قدیمی و پیشکسوت صمیمانه سپاسگزارم
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: ali234 ، raham ، Tomas ، ali2316 ، kasrafo ، farshadsh
(2012-11-28 ساعت 19:14)peyman1355 نوشته:  از دوستان کلیرنس خورده در آنکارا، اگر کسی هست که لینک مستقیم سایت سفارت در آنکارا رو داره، بزرگواری کنه و برای من بگذاره چون لینکی که توی برگه آبی نوشته شده اولا ما رو به جای خاصی راهنمایی نمی کنه و در نهایت این رو توی سایت مربوطه نوشته:

منظور از برگه OF-194 منظور همون برگه آبی رنگه؟ و سوال دیگه اینکه آفیسر بهمون گفت وقتی کیس نامبرتون رو توی سایت سفارت دیدید ( دور لینک سایت برامون با خودکار خط کشید ) برای گرفتن ویزا به سفارت مراجعه کنید، منظورش همین کیس نامبر 2013ASxxxxxxxx هست یا نه؟ چون روی برگه آبی هیچ چیزی جز کیس نامبر ما با خودکار قرمز و مشخصات فرد برنده ( همسرم ) ننوشته.

http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html

سلام
همین کیس نامبرتون رو باید چک کنید ولی هنوز توی این لیست کسی از لاتاری ها کلیر نشده. ناراحت نباشید ان شاالله به زودی کلیر می شید.موفق باشید
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
تشکر کنندگان: ali234 ، peyman1355 ، afs ، armin1 ، ehsan_ati ، Tomas ، Ali DV-2013 ، ali2316 ، امیر مهاجر ، kasrafo ، farshadsh
(2012-11-28 ساعت 19:14)peyman1355 نوشته:  از دوستان کلیرنس خورده در آنکارا، اگر کسی هست که لینک مستقیم سایت سفارت در آنکارا رو داره، بزرگواری کنه و برای من بگذاره چون لینکی که توی برگه آبی نوشته شده اولا ما رو به جای خاصی راهنمایی نمی کنه و در نهایت این رو توی سایت مربوطه نوشته:

سلام پیمان عزیز. نگران نباش ما هم مثل خودت با برگه آبی اومدیم. انشالله همه بزودی کلیر می شیم.

این سایت برای چک کردن بنداز توی فیورایت که تند تند چک کنی :Wink

در مورد شماره ، افیسر به ما هم دقیقا همین ها رو گفت، شما باید مدام سایت رو چک کنید وقتی کیس نامبرتون درج شد یکی از شما ( یا شما یا خانمتون ) می تونید برید ترکیه و پاسها رو تحویل بدید و ویزارو بگیرید انشالله. ضمنا اون شماره ها که با ANK شروع میشه ویزاهای خانوادگی و ... هستند و لاتاری ها با 2013 شروع میشه هنوز هیچ کیس لاتاری کلیر نشده از انکارا.

موفق باشی .
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
(2012-11-28 ساعت 14:54)mohajer13 نوشته:  مرسی دوستان خوبم بابت دلداری دادنتون... با اینکه میدونم این شتره دم خونه 90% بچه ها میخوابه، ولی خیلی ناراحتم کرده.
به خاطر سوابق کاریم کلیرنس خوردم. با اینکه الان چندماهی هست که کار نمی کنم ولی در روند مصاحبه کاملا معلوم میشه که دلیلش چیه . برای من هم کارم بود

چند وقتی هست دارم فکر می کنم که ظاهراً اونائی که مجرد هستن کمتر کلیرنس خوردن !!!
آیا این درسته ؟
اگه حساب بانکی خوب نشون بدیم و مجرد هم باشیم، از نظر شماهائی که تجربش رو دارین آیا کلیرنس نمی خوریم ؟

دوست خوبم من هم مجرد هستم. هم موجودی بانکیم خوب بود و کار دولتی نداشتم. ولی باز هم کلیرنس خوردم
سلام.شما سربازی رفته بودین؟
تشکر کنندگان: Tomas ، ali2316 ، jazirehh ، kasrafo ، farshadsh
(2012-11-28 ساعت 19:28)peyman1355 نوشته:  
(2012-11-28 ساعت 19:20)ali234 نوشته:  

سلام پیمان عزیز. نگران نباش ما هم مثل خودت با برگه آبی اومدیم. انشالله همه بزودی کلیر می شیم.

این سایت برای چک کردن بنداز توی فیورایت که تند تند چک کنی :Wink

در مورد شماره ، افیسر به ما هم دقیقا همین ها رو گفت، شما باید مدام سایت رو چک کنید وقتی کیس نامبرتون درج شد یکی از شما ( یا شما یا خانمتون ) می تونید برید ترکیه و پاسها رو تحویل بدید و ویزارو بگیرید انشالله.

موفق باشی .

رهام و علی آقای گرامی

از بزرگواری و لطف شما صمیمانه سپاسگزارم، الان هم توی اتاقمون تو هتل نشسته ام و حال و حوصله خوبی اصلا ندارم چون همسرم و پسرم جفتشون سرمای سختی خوردند، اینم که شد قوز بالای قوز Sad
من به لینکی که شما بزرگواری کردید سر زدم اما کیس نامبرهای این لیست با سه حرف ANKXXXXXXXXX و بقیه با اعداد شروع میشه، حالا سوال اینجاست که وقتی این لینک آپدیت شد، شکا ظاهری کیس نامبر ما از 2013ASXXXXXXXX به ANK2013XXXXXXXX تغییر میکنه یا نه؟

علی جان شرمنده، اونقدر الان به هم ریخته ام که اصلا انتهای کامنت شما رو نخوندم، به قول شاعر ( چو دانی و پرسی سوالت خطاست .....Wink
شاد و سربلند باشید
تشکر کنندگان: ali234 ، armin1 ، raham ، sara79 ، dreamer60 ، Tomas ، kasrafo ، farshadsh
(2012-11-28 ساعت 18:32)peyman1355 نوشته:  درود بر دوستان گرامی

امروز ما هم متاسفانه یا خوشبتانه برگه آبی گرفتیم، افیسر جوان ریش قرمز معروف ! با ما مصاحبه ( به اصطلاح مصاحبه ! ) کرد و بعد از دو تا سوال جدا مسخره گفت که مدارکمون کامله و برید 4 تا 6 هفته بعد سایت سفارت رو چک کنید. نکته جالب اینجاست که انتهای لینک مربوطه توی برگه آبی که به ما دادند به جای html نوشته بود htm و حرف L رو توش جا انداخته اند !! هر کاری هم که می کردم لینک رو الان باز کنم نمیشد تا اینکه متوجه این اشتباه شون شدم.
بگذریم، سوالی از دوستان قدیمی تر و پیشکسوت دارم، اینکه به ما آفیسر گفت توی سایت برید و کیس نامبرتون رو چک کنید و اگر کیس نامبرتون رو دیدید برای گرفتن ویزای افراد خانواده به سفارت دوباره مراجعه کنید، کجای این سایت باید بریم؟ از دوستانی که انکارا مصاحبه داشتند کسی کلیر شده؟ من که توی سایت مربوطه رفتم فقط کیس نامبر هایی که با حروف ANK مشخص شده اند وجود داره و همچین چیزی روی برگه آبی ما ننوشته.

از راهنمایی دوستان صمیمانه سپاسگزارم

(2012-11-27 ساعت 23:11)armin1 نوشته:  
آیا این درسته ؟

به نظر من این چیزا زیاد مهم نیست مهم کار د.و.ل.ت.ی و س.رب.ا.ز.ی هستش که باعث خوردن کلیرنس میشه!!!!!

اما به نظر من که سفارت توی آنکارا کاملا شیر تو شیره ! چون ما نه شغل د.و.ل.ت.ی. داشتیم و نه من خدمت رفته بودم، جالبتر اینکه آفیسر وقتی کارت کفالت منو دید گفت این کارت معافیت نیست ! جدا داشتم شاخ در می آوردم ! من که با جمع بندی بسیاری از آیتم ها متوجه شدم که گرفتن ویزای یکضرب یا کلیرنس کاملا امری شانسیه و بستگی به حال و هوای افیسر در زمان مصاحبه داره و بس، به موقعش همه چیزهایی که برام پیش اومد رو براتون خواهم نوشت تا خودتون متوجه بشید که اصلا روی خیلی از صحبتهایی که اینجا می کردیم و می کنیم نمیتونیم 100% حساب باز کنیم چون یهو می بینید مثل ما آفیسر یه چیزی بهتون میگه که مثل من خدای ناکرده مغزتون هنگ میکنه Sad
پیام جان چه خوبه که بعد از اینکه انشااله ویزاتونو گرفتین باز هم ادامه همین مطلبو بنویسین چون من نوشته شمارو که کیخوندم برام خیلی عادی بود مدارک شما کامل بوده افیسره هیچ سوالی نداشته ولی خوب بهردلیلی کلیرنس خوردین ظاهرا خیلیا کلیرنس میخوره و نباید چیز مهمی باشه
شماره کیس: 2013AS90xx
تاریخ رویت قبولی: چندم می
کنسولگری:انکارا
ارسال فرمهای سری اول:اواخر می یا اوایل جون-پنج نفر-
کارنت(هفته دوم جولای) كليرنس برگه بنفش
update
خودم 10و12و15 جولای و 23 اگست و 10و12و13و16و17و22,و26سپتمبر
همراهان 10و12 جولای و 13 و 17و22و26 سپتمبر
کلیرنس 17 سپتامبر و 18 سپتامبر
ویزا.....هرگزWink
تشکر کنندگان: DIVE ، Tomas ، jazirehh ، sara79 ، kasrafo ، farshadsh
امشب هم در کمال ناباوری سايت آپديت نشد!!! ظاهرا دوستان دسته جمعي از الان رفتند تعطيلات سال نو!!!
تشکر کنندگان: Tomas ، armin1 ، ali2316 ، سارا2013 ، dreamer60 ، Gole baba ، sara79 ، rouzbehdarvishi ، raham ، kasrafo ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان