کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
هورا هورا هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ، ایشالله دیگه دوشنبه شب هممون در بیایم
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
Sad 
با این سرعتی که سفارت آنکارا داره ، می ترسم کلیرنس ما رو ندن و برن واسه تعطیلات سال نو !!!
تشکر کنندگان: raham ، farshadsh
بچه ها کجای این صفحه سفارت باید دنبال شماره ها کلیر شده بگردیم ؟؟؟
http://turkey.usembassy.gov/iv_administr...tatus.html
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
تشکر کنندگان: mea694 ، lilac ، armin1 ، kavirr ، farshadsh
(2012-12-02 ساعت 19:54)ASALI نوشته:  بچه ها کجای این صفحه سفارت باید دنبال شماره ها کلیر شده بگردیم ؟؟؟
http://turkey.usembassy.gov/iv_administr...tatus.html

عسلی جون صفحه که برات باز شد از بالا صفحه قسمت visaرو administrative process کلیک کن بعد برو رو immigrant و بعد از اون رو جمله click here to check your number البته از کیسهای آنکارا فعلا خبری نیس Wink
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
ظاهرا بررسی های kccقبل از کارنت کردن شماره ها خوب انجام نشده وواقعا تاخیر در شروع کارنت کردن ها به همین علت بوده وبرای همین عمده کیس ها برگه آبی گرفته اند
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: ASALI ، rouzbehdarvishi ، farshadsh
(2012-12-02 ساعت 20:58)پدی نوشته:  ظاهرا بررسی های kccقبل از کارنت کردن شماره ها خوب انجام نشده وواقعا تاخیر در شروع کارنت کردن ها به همین علت بوده وبرای همین عمده کیس ها برگه آبی گرفته اند
پدی جان
این از قبل هم روال کار بوده کسانی که سربازی رفتن و یا شغل دولتی داشتن و همینطور بیشتر خانواده ها ( کیس های یک نفر بیشتر )کلیرنس میخورن . از قبل هم همین بوده و چیز جدیدی نیست . معمولا" دختر خانومهای تنها که شغل خاصی هم ندارن و یا پسرهایی که سربازی نرفتن و بی کار هم هستن یک ضرب میگیرن . در مواردی هم خانواده یی یکضرب گرفته که سربازی نداشتن و شغل دولتی هم نداشتن Smile پس نتیجه میگیریم که روال مثل قبله و چیزی تغییر نکرده Smile مطمئن باشید اونها بررسی کافی رو انجام میدن Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2012-12-02 ساعت 21:51)sayeh_m نوشته:  
(2012-12-02 ساعت 20:58)پدی نوشته:  ظاهرا بررسی های kccقبل از کارنت کردن شماره ها خوب انجام نشده وواقعا تاخیر در شروع کارنت کردن ها به همین علت بوده وبرای همین عمده کیس ها برگه آبی گرفته اند
پدی جان
این از قبل هم روال کار بوده کسانی که سربازی رفتن و یا شغل دولتی داشتن و همینطور بیشتر خانواده ها ( کیس های یک نفر بیشتر )کلیرنس میخورن . از قبل هم همین بوده و چیز جدیدی نیست . معمولا" دختر خانومهای تنها که شغل خاصی هم ندارن و یا پسرهایی که سربازی نرفتن و بی کار هم هستن یک ضرب میگیرن . در مواردی هم خانواده یی یکضرب گرفته که سربازی نداشتن و شغل دولتی هم نداشتن Smile پس نتیجه میگیریم که روال مثل قبله و چیزی تغییر نکرده Smile مطمئن باشید اونها بررسی کافی رو انجام میدن Smile

مامان عروست خانه داره و پسرت هم که میدونی معافه و کار دولتی نکرده، اگر یک ضرب ویزا دادن با بابا بیاید هرجا بگید بریم شام.....
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2012-12-02 ساعت 21:54)bayat_r نوشته:  
پدی جان

مامان عروست خانه داره و پسرت هم که میدونی معافه و کار دولتی نکرده، اگر یک ضرب ویزا دادن با بابا بیاید هرجا بگید بریم شام.....
معافیت برای چی بوده ؟؟؟
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: bayat_r ، kavirr ، ani_sheiton ، rouzbehdarvishi ، farshadsh
(2012-12-02 ساعت 21:56)sayeh_m نوشته:  
پدی جان

معافیت برای چی بوده ؟؟؟
دو برادری - برادر در حین خدمت Big Grin سر برادر رو کلاه گذاشتن
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2012-12-02 ساعت 21:57)bayat_r نوشته:  
(2012-12-02 ساعت 21:56)sayeh_m نوشته:  
پدی جان

معافیت برای چی بوده ؟؟؟
دو برادری - برادر در حین خدمت Big Grin سر برادر رو کلاه گذاشتن
مدارک این کلاه گذاشتن رو کامل با خودت ببر Big Grin آرامشت رو هم حفظ کن ( که البته میدونم از عهده اش بر میایی ) شام من و بابا یادت نره Big GrinBig Grin اگه هم یادت بره خودم یادت میندازم Smile
(2012-12-02 ساعت 22:02)sayeh_m نوشته:  
(2012-12-02 ساعت 21:57)bayat_r نوشته:  [quote='sayeh_m' pid='245036' dateline='1354469184']
[quote='bayat_r' pid='245031' dateline='1354469061']
[quote='sayeh_m' pid='245027' dateline='1354468862']
پدی جان
این از قبل هم روال ن
مدارک این کلاه گذاشتن رو کامل با خودت ببر Big Grin آرامشت رو هم حفظ کن ( که البته میدونم از عهده اش بر میایی ) شام من و بابا یادت نره Big GrinBig Grin اگه هم یادت بره خودم یادت میندازم Smile

ایشالا که رضا جون بگیری...فقط دلتون میاد بدون بچتون، آچاچی مامان برید؟ Sad
یعنی منو نمیخواستید ببرید؟ من از اولم میدنستم سر راهیم و مامان و بابای واقعیم نیستید....SadSadSadSad
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
(2012-12-03 ساعت 00:04)achi686 نوشته:  
(2012-12-02 ساعت 22:02)sayeh_m نوشته:  
(2012-12-02 ساعت 21:57)bayat_r نوشته:  [quote='sayeh_m' pid='245036' dateline='1354469184']
[quote='bayat_r' pid='245031' dateline='1354469061']
[quote='sayeh_m' pid='245027' dateline='1354468862']
پدی جان
این از قبل هم روال ن

ایشالا که رضا جون بگیری...فقط دلتون میاد بدون بچتون، آچاچی مامان برید؟ Sad
یعنی منو نمیخواستید ببرید؟ من از اولم میدنستم سر راهیم و مامان و بابای واقعیم نیستید....SadSadSadSad

اچی جونم فدات شم بیا خودم می برمت...........................
نبینم اشکاتو نبینم غم تو دلت نشسته باشه.............Sad
تشکر کنندگان: sayeh_m ، مهدي پارس ، ani_sheiton ، Gole baba ، rouzbehdarvishi ، armin1 ، achi686 ، farshadsh
یاد آوری خوبی بود که به ذهن من حداقل نرسیده بود. دوستان اگر خاطرشون باشه کارنت شدن اولین شماره ها هم بسیار با تاخیر صورت گرفت. گرچه من شخصا دوست دارم زودتر کلیر بشوم اما به مسایل مربوط و نامربوطش فکر نمیکنم که بخواهم همه آنها رو هم تحلیل کنم. ذهنم رو درگیر این مسایل که نتیجه ای در روند بررسی پرونده من هم نداره نمی کنم. فقط برای کاهش بار استرس دوستان گفتم.
IF THERE IS A WILL, THERE IS A WAY
ورود به آمریکا مارچ 2013 ساکن سیاتل
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، گل نهال ، Gole baba ، farshadsh
بچه ها؟ نمیدونم چند نفرتون واسه مهاجرت اقدام کردین؟ولی لاتاری شاید که نه ، یقینا راحت ترین راه مهاجرته. به خدا واسم عجیبه بعضی از دوستان انگار دنیا سرشون خراب میشه وقتی کارت آبی میگیرن یا بهشون کلیرنس میخوره! در بدترین حالت ممکن 1 یا 1/5 سال طول میکشه که شما پاتون به آمریکا برسه!
حالا بذارین برم مصاحبه و برگردم توضیح میدم که چرا روزی باید 1000 بار شکر خدا کنین که نه چک زدین نه چونه ویزا اومد تو خونهBig Grin
تموم اینروزای انتظار کلی کار نکرده دارین که باید انجامش بدین! حالا مث بچه های خوب بذارین یادآوری قبولیتون تو لاتاری هر روز قند تو دلتون آب کنه و یادتون بندازه که چشای مهربون خدا همیشه دنبالتونه و دستای نازنینش بالای سرتونSmile
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
در تایید سخنان مانترای عزیز ، باید بگم که چندین ساله که ما هم برای رفتن به خارج (استرالیا ، کانادا، آلمان ، سوئد ، هلند ) اقدام میکردیم و تنها جایی که اصلا روش حسابی باز نمی کردیم همین آمریکاست . تقریبا 7 ساله پیش بود که با همسرم برای سوئد میخواستیم اقدام کنیم . کسی که قرار بود کارمون رو درست کنه (البته بصورت قانونی ) میگفت نفری 15 میلیون تومان میگیره تا ما رو ببره اون هم مشخص نبود که چقدر زمان میبره . واسه استرالیا و کانادا هم تقریبا همین مقدار رو میگفتن . خوب به دلایل مختلفی نشد که بریم . که شانسمون گفت و لاتاری دراومدیم . چیزی حدود 11 -12 ساله که دارم شرکت میکنم . اصلا فکرش رو هم نمی کردم که روزی لاتاری در بیام . شایدم سالهای پیش اسمم در اومده بود و من نمی دونستم . چون اون موقع با مهاجرسرا آشنا نبودم و اطلاعاتی که الان دارم اون موقع نداشتم . واسه همین زیاد پیگیرش نمی شدم و همیشه منتظر بودم که نامه ای در خونم بیاد ( تا زمانی که بصورت پستی بود ) . خلاصه کلام این که واقعا باید شکرگزار باشیم که تا این مرحله کلیرنس رسیدیم . بخصوص که من وقتی برگه سفید ابوظبی رو دیدم و فکر کردم که رد شدم . و بعد که دوستان مهاجرسرایی گفتند که نه همون برگه کلیرنسه . پس بیاید شکر گزار و منتظر باشیم . امشب ایشالله دیگه در میایم . نشد هم که فردا یا فردا یا فرداها ..... پس یه هورااااااااااااااااااااااااااااااا تا اون موقع Big Grin
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان