کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-11-30 ساعت 13:22)afs نوشته:  کاش این دوستایی که کلیر می شند و واقعا بهشون باید تبریک گفت، اطلاعاتشون رو می دادند که توی جدول وارد کنیم، دونستن مدت زمان کلیرشدنشون باعث دلگرمیه بقیه ای هست که منتظرند Rolleyes
افشین جان لطفا لینک جدول رو هم برای دوستان بگذارید.
با سپاس
IF THERE IS A WILL, THERE IS A WAY
ورود به آمریکا مارچ 2013 ساکن سیاتل
تشکر کنندگان: kasrafo ، sara79 ، ani_sheiton ، farshadsh
(2012-11-30 ساعت 13:58)afshin06 نوشته:  
(2012-11-30 ساعت 13:22)afs نوشته:  کاش این دوستایی که کلیر می شند و واقعا بهشون باید تبریک گفت، اطلاعاتشون رو می دادند که توی جدول وارد کنیم، دونستن مدت زمان کلیرشدنشون باعث دلگرمیه بقیه ای هست که منتظرند Rolleyes
افشین جان لطفا لینک جدول رو هم برای دوستان بگذارید.
با سپاس

بله بله

جدول برندگان 2013 چیست؟

آخرین به روز رسانی جدول

میانگین تعداد روز تا دریافت کلیرنس برای کیس های جدول: 30.5 روز
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2012-11-29 ساعت 15:34)ehsan_ati نوشته:  دوستان با اجازتون يک هورای بنفش ميخوام بکشم که خيلي وقته به دلم مونده Big Grin

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

همين جا از همه دوستاني که تبريک گفتن تشکر ميکنم و اميدوارم همه دوستان از جمله محمد عزيز (Dreamer60) هم زود زود کلير بشند و اينجا هورا بکشن Smile
سلام احسان جان بهت خیلی تبریک میگم هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
یادته اون روز بعد از ظهر باهم نشسته بودیم؟ روز قبل از مصاحبه رو میگم!
خدا رو شکر تکلیف شما هم مشخص شد خیلی خوشحال شدم. امیدوارم زودتر خبر خوش هم از محمد بشنویم
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، armin1 ، raham ، dreamer60 ، afs ، afshin06 ، 3pideh ، ani_sheiton ، Gole baba ، kasrafo ، farshadsh
(2012-11-30 ساعت 16:47)Mehrdad 81 نوشته:  
(2012-11-29 ساعت 15:34)ehsan_ati نوشته:  دوستان با اجازتون يک هورای بنفش ميخوام بکشم که خيلي وقته به دلم مونده Big Grin

همين جا از همه دوستاني که تبريک گفتن تشکر ميکنم و اميدوارم همه دوستان از جمله محمد عزيز (Dreamer60) هم زود زود کلير بشند و اينجا هورا بکشن Smile
سلام احسان جان بهت خیلی تبریک میگم هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
یادته اون روز بعد از ظهر باهم نشسته بودیم؟ روز قبل از مصاحبه رو میگم!
خدا رو شکر تکلیف شما هم مشخص شد خیلی خوشحال شدم. امیدوارم زودتر خبر خوش هم از محمد بشنویم
به سلام آقا مهرداد گل Wink مرسی عزيز. آره واقعا يادش بخير. چه آب اناري خورديم Big Grin آتنا هم ديروز کلير شد. محمد هم ايشالا هفته ديگه کلير میشه ديگه...
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، dreamer60 ، afs ، mohajer13 ، refiusa ، bayat_r ، ani_sheiton ، Gole baba ، kasrafo ، farshadsh ، مانترا
ميبينم كه جمع همه جمعه و دارين حالشو ميبرين ، مهرداد جون شما كلا" ماهي يه بار بيشتر نمي ياي مهاجرسرا Smile ممنون از لطف هر دوتون Smile
اب انار ها رو بزنيد به سلامتي بروبكس مهاجرسرا Smile
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
(2012-11-30 ساعت 13:54)afshin06 نوشته:  ...افسرهای ادارات مهاجرت برای مصاحبه با متقاضیان ویزا دوره های آموزشی خاصی دیده اند و پیوسته تحت آموزش قوانین و دوره های گوناگون هستند و کنسول در کار خودش مهارت و تجربه زیادی دارد ...
در تایید گفته های دوستمون افشین باید یه چیزی رو اضافه کنم. علاوه بر تاثیر مستقیم شرایط شما در گرفتن ویزای یک ضرب یا برگ آبی مثل وضعیت خدمت سربازی، کار دولتی یا خصوصی، سفرهای خارجی و ... یک سری عوامل هم به طور غیر مستقیم بر نتیجه تاثیر می ذاره. از جمله ی اینها وضعیت روحی شما در زمان مصاحبه است. مطمئن باشید که افسر در رابطه با کارش دوره های روانشناسی مربوطه رو بطور کامل گذرونده. اگر استرس بیش از حدی داشته باشید، موقع صحبت کردن مستقیم به چشم هاش نگاه نکنین و چندین و چند علامت دیگه که از شما ساطع میشه ممکنه افسر رو به این نتیجه برسونه که شما در حال پنهان کردن موضوعی هستید و با وجود این که شرایط ساده و کیس فاقد پیچیدگی داشتین به شما برگه ی آبی بده. به نظر من که بی جهت اسم این مرحله رو مصاحبه گذاشتن و این فقط باعث اضطراب و استرس دوستان موقع دیدن افسر میشه. به جاش باید می گفتن مراسم "سلام به آفیسر" یا یک همچین چیزیBig Grin.
کلیرنس برای یچه 2.5 ساله پایان داستان ما بود.

هنوز باورم نمیشه . افیسر تکمیل پرونده از من و همسرم پرسید آیا شما اسم دیگه ای دارید که گفتیم نه ولی وقتی نوبت به پرونده بچمون رسید به خانمم گفت شما میتونید بشینید و از من سوال کرد آیا بچتون اسم دیگه ای داره و من گفتم نه . غافل از اینکه همسرم موقع پر کردن فرمها اسمی رو که بچمون رو تو خونه صدا میزنیم رو تو قسمت Other name نوشته و افیسر گفت پس این اسمی که اینجا نوشتین چیه و من گفتم به این اسم توی خونه صداش میزنیم بعد از پشت میزش بلند شد و برای 30 ثانیه رفت و دوباره برگشت و ادامه داد . در پایان مصاحبه اصلی یه برگه آبی داد که روش اسم بچمون نوشته شده بود و گفت مدارک شما کامله و بعد از یک ماه سایتو چک کنید...
C.N. : 2013AS000014##
ارسال مدارک : May 28
کنسولگری : ایروان
تعداد نفرات : 3
کارنت : Oct 15
مصاحبه : اواخر NOV - کلیرنس 43 روزه - jan 11
دریافت ویزا :jan-24-2013
(2012-11-30 ساعت 20:13)Saiban نوشته:  افیسر تکمیل پرونده از من و همسرم پرسید آیا شما اسم دیگه ای دارید که گفتیم نه ولی وقتی نوبت به پرونده بچمون رسید به خانمم گفت شما میتونید بشینید و از من سوال کرد آیا بچتون اسم دیگه ای داره و من گفتم نه . غافل از اینکه همسرم موقع پر کردن فرمها اسمی رو که بچمون رو تو خونه صدا میزنیم رو تو قسمت Other name نوشته و ...
سایبان عزیز
خودتو بابت گرفتن برگ آبی ملامت نکن. این شتری هست که دم خونه ی اکثر ماها می خوابه. مهم اینه که تا پیش از پایان سپتامبر سال دیگه پاک شی، که میشی. یه بار موقع رد شدن کیس یکی از 2013ایها که برای مصاحبه رفته بود ایروان به کاربرها توصیه کردم که کپی فرم های فرستاده شده به KCC رو چندین بار با دقت چک کنن تا اگر مشکلی هست زودتر بتونن نسبت به رفع و رجوعش اقدام کنن. شاید اگر شما هم یه کپی تهیه کرده بودید و یا کپی ها رو یه نگاه انداخته بودین آفیسر اونجوری گیرتون نمینداخت. با همه ی این حرفها حتی اگر اون سئوالش رو هم درست جواب داده بودین تضمینی وجود نداشت که یک ضرب بگیرید. منتظر روزی هستیم که با یک هورای جانانه خبر کلیر شدن خودتو اعلام کنیBig Grin.
سايبان عزيز ، پيرو صحبت هاي عمو سعيد ، خدا رو شكر كنيد كه قرمز نداده . خوشحال باشين و منتظر باشين كه به زودي كلير ميشين Smile فقط اون قسمت كه گفته بودين اسم بچه رو تو برگه آبي نوشتن ، تو برگه ابي ما هيچ اسمي نوشته نشده و فقط كيس نامبر نوشته شده . شايد ميخوان در مورد بچه تون بيشتر تحقيق كنن Cool
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
احسان باز که اینجایی؟! (اسمایلی خشم بنفش همراه با بخار و سوت)
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: ali234 ، Saeedv13 ، ehsan_ati ، raham ، امیر مهاجر ، roeentan ، kasrafo ، ali2316
ولی من معتقدم که روند کلیر از روز قبولی و ارسال مدارک به kcc شروع میشه . و همه کلیرچک میشن منتها برای یکسری زودتر نتیجه اماده میشه و روز مصاحبه قطعا مشخصه که ویزا یکضرب هستند. اصولا انکارا به خانواده ها ( زن و شوهر و بچه ) یکضرب نمیده و 99 درصد برگه آبی میدن. مجردها و گاهی زوج یکضرب می گیرند. من معتقدم استرس یا نگاه کردن به چشم افیسر و.. تاثیری در برگه سفید و ابی نداره. البته این فقط یک نظره و دیدگاه دوستان هم محترم .

کلا روال کلیر خوردن یا نخوردن هنوز بر کسی مشخص نشده که چطوریاست ولی حداقل در مورد ما همه چیز از قبل مشخص بود. مصاحبه خیلی خوب و گرم ولی کوتاهی داشتیم افیسر گفت همه چیز واضحه و پرونده شما کامله و تشکر کرد ولی گفت روال اداری هست که باید طی بشه!
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
(2012-11-30 ساعت 20:59)sayeh_m نوشته:  سايبان عزيز ، پيرو صحبت هاي عمو سعيد ، خدا رو شكر كنيد كه قرمز نداده . خوشحال باشين و منتظر باشين كه به زودي كلير ميشين Smile فقط اون قسمت كه گفته بودين اسم بچه رو تو برگه آبي نوشتن ، تو برگه ابي ما هيچ اسمي نوشته نشده و فقط كيس نامبر نوشته شده . شايد ميخوان در مورد بچه تون بيشتر تحقيق كنن Cool

پیرو صحبتهای این دوستان اگر فرزند شما سربازی جای خطرناکی نبودهBig Grin ودر ادارات دولتی پست های مهم نداشته Big Grin دلواپسی تون چیه؟ چند سالشه؟ مدرسه میره؟ از فرزندتون بگو تا کمکت کنیم ..... فقط خواستم بگم بی خیال، به قول مامان سایه خدا رو شکر که بابت این اشتباه قرمز ندادند
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2012-11-30 ساعت 21:10)bayat_r نوشته:  
(2012-11-30 ساعت 20:59)sayeh_m نوشته:  سايبان عزيز ، پيرو صحبت هاي عمو سعيد ، خدا رو شكر كنيد كه قرمز نداده . خوشحال باشين و منتظر باشين كه به زودي كلير ميشين Smile فقط اون قسمت كه گفته بودين اسم بچه رو تو برگه آبي نوشتن ، تو برگه ابي ما هيچ اسمي نوشته نشده و فقط كيس نامبر نوشته شده . شايد ميخوان در مورد بچه تون بيشتر تحقيق كنن Cool

پیرو صحبتهای این دوستان اگر فرزند شما سربازی جای خطرناکی نبودهBig Grin ودر ادارات دولتی پست های مهم نداشته Big Grin دلواپسی تون چیه؟ چند سالشه؟ مدرسه میره؟ از فرزندتون بگو تا کمکت کنیم ..... فقط خواستم بگم بی خیال، به قول مامان سایه خدا رو شکر که بابات این اشتباه قرمز ندادند

من هم تصور میکنم همین ساده و صادق و بدون هماهنگی پاسخ دادن شما باعث شده که حرفتون رو باور کنند و ریجکت نکنند.
چرا که بهانهٔ مناسبی بود برای ریجکت کردن در واقع دلیل کافی رو داشتند.
خدا رو شاکر باشید و امیدوار برای کلیر شدن.
(2012-11-30 ساعت 20:13)Saiban نوشته:  کلیرنس برای یچه 2.5 ساله پایان داستان ما بود.

هنوز باورم نمیشه . افیسر تکمیل پرونده از من و همسرم پرسید آیا شما اسم دیگه ای دارید که گفتیم نه ولی وقتی نوبت به پرونده بچمون رسید به خانمم گفت شما میتونید بشینید و از من سوال کرد آیا بچتون اسم دیگه ای داره و من گفتم نه . غافل از اینکه همسرم موقع پر کردن فرمها اسمی رو که بچمون رو تو خونه صدا میزنیم رو تو قسمت Other name نوشته و افیسر گفت پس این اسمی که اینجا نوشتین چیه و من گفتم به این اسم توی خونه صداش میزنیم بعد از پشت میزش بلند شد و برای 30 ثانیه رفت و دوباره برگشت و ادامه داد . در پایان مصاحبه اصلی یه برگه آبی داد که روش اسم بچمون نوشته شده بود و گفت مدارک شما کامله و بعد از یک ماه سایتو چک کنید...
دوست من
در شرایط بد میتونه بدتر هم اتفاق بیافته. بنابراین خوشحال باش که برگه قرمز نگرفتی. پس خدا را بخاطر ظرایفی که توی زندگیت قرار میده که عموما هیچکس حواسش هم به نیست شکرگذار باش.
IF THERE IS A WILL, THERE IS A WAY
ورود به آمریکا مارچ 2013 ساکن سیاتل
سلام.چرا کسی تو انکارا کلیر نمیشه؟
تشکر کنندگان: pooya.n ، armin1 ، raham ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان