کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-12-03 ساعت 20:16)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-12-03 ساعت 20:14)پروا نوشته:  
(2012-12-03 ساعت 20:06)امیر مهاجر نوشته:  پروا جان یاد گرفتید؟!
آدم اینجوری اعلام میکنه! Big Grin
خیلی خیلی مبارک باشه.
خیلی خوشحال شدم. Smile

Big Grin ممنون او هورایی که نوشتید،خیلی ممنونم Smile
راستش الان تو شک هستمSmile

تموم شد!
شوک برای چی؟!
الان به فکر بلیط آمریکا و یه سفر سه سوته به ایروان باش دوست من.
همین و بس! Smile

(2012-12-03 ساعت 20:15)پدی نوشته:  راستی امیر خان جیغ خوشحالی رو چطور مینویسند؟

اون نوشته نمیشه فقط خونده میشه! Big Grin

راستش اصلا تصور نميكردم به اين زوديها بياد
تشکر کنندگان: afs ، bayat_r ، mohajer13 ، امیر مهاجر ، hoj_s000 ، arashsh62 ، sara79 ، raham ، amir82 ، rouzbehdarvishi ، ali2316
چقدر عالی... پروا جون تبریک میگم. پروا فکر کنم یکماه کلیر شدی؟
اینطور که معلومه ایروان داره سریع کلیر می کنه، امیدوارم ما هم سریع کلیر بشیم
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

(2012-12-03 ساعت 19:40)afs نوشته:  کلیرنس های جدید ایروان

2013AS1487
2013AS1538
2013AS1422
2013AS1490
2013AS1219
2013AS1462
2013AS1548
2013AS1052

mohsen_usa
پروا
afshin06
Gole baba
arashsh62
ali2316
mojgan rezaee

کی کلیر شده؟

هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااتبریک موفق باشید++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره کیس : 2012AS000200XX
کنسولگری: ANK
مصاحبه : 2012 /FEB دریافت آبی
دریافت کلیرنس:26 SٍEP با ستاره
دریافت وبزا: SEP 28
ورود به آمریکا : 2013/March

سلام به همه دوستای خوبم. من ایروان هستم.تازه رسیدم.صبح میرم پاسپورت رو بدم سفارت واسه گرفتن ویزا خوشگله. به همه دوستانی که امشب کلیر شدن و پروای عزیز تبریک میگم.
خوب به سلامتي ميبينم كه پروا خانم ركورد كليرنس ٢٠١٣ رو به نام خودشون ثبت كردن ، هم اينجا به بقيه دوستان از جمله " گل بابا" ي عزيز تبريك ميگم با توجه به اينكه ٣ تا از كيس هاي اعلام شده مربوط به افرادي هست كه در يك روز با من مصاحبه داشتن ، ميشه فهميد كه روند كلير شدن پرونده هاي لاتاري نسبت به پرونده هاي ديگر داره با سرعت بيشتري انجام ميشه ٠-٢ به نفع رفقاي لاتاري ، حالا هي بياين و قر( غر) بزنين Smile دوستان عزيز يه نگاه به تاريخ pd من بكنين ميبينين كه من حدود ٧-٨ ساله منتظرم ، پس قدر لطفي كه خدا به شما كرده رو بدونين و خوش باشين Smile
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
تبريك به همه دوستان كلير شده
تشکر کنندگان: پروا ، afs ، کیانا ، rouzbehdarvishi ، afshin06 ، ali2316
(2012-12-03 ساعت 21:38)dreamer60 نوشته:  خوب به سلامتي ميبينم كه پروا خانم ركورد كليرنس ٢٠١٣ رو به نام خودشون ثبت كردن ، هم اينجا به بقيه دوستان از جمله " گل بابا" ي عزيز تبريك ميگم با توجه به اينكه ٣ تا از كيس هاي اعلام شده مربوط به افرادي هست كه در يك روز با من مصاحبه داشتن ، ميشه فهميد كه روند كلير شدن پرونده هاي لاتاري نسبت به پرونده هاي ديگر داره با سرعت بيشتري انجام ميشه ٠-٢ به نفع رفقاي لاتاري ، حالا هي بياين و قر( غر) بزنين Smile دوستان عزيز يه نگاه به تاريخ pd من بكنين ميبينين كه من حدود ٧-٨ ساله منتظرم ، پس قدر لطفي كه خدا به شما كرده رو بدونين و خوش باشين Smile

دریمر عزیز همه ما منتظر کلیر شدنتون هستیم و آرزو می کنیم زودتر هورای شادیتونو بشنویم
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

سلام دوستان
به تمام کسانی که کلیر شده اند تبریک می گم، امیدوارم بقیه هم به زودی کلیر بشن، من هنوز منتظر کلیر شدنم Wink
شماره کیس: 2013AS000012xx،( یک نفر )/تاریخ رویت قبولی: May-2- 2012 /کنسولگری: آنکارا که تبدیل شد به ایروان/ ارسال فرمهای سری اول: May-6-2012 با پست آرامکس/ مصاحبه: هفته دوم نوامبر
تشکر کنندگان: mohajer13 ، پروا ، raham ، amir82 ، afs ، کیانا ، rouzbehdarvishi ، afshin06 ، sara79 ، lilac ، ali2316 ، kavirr
هوراااااااااااا کلیر شدیم تبریک میگم فقط یه سوال من نمیدونم برای چند نفرمون صادر شده ? فقط گفته یور ویزا ایشود ازکجابفهمم که برایه هممون صادر شده?یهوووووووووووو هوراااااااااااااا خداروشکر
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
(2012-12-03 ساعت 21:38)dreamer60 نوشته:  خوب به سلامتي ميبينم كه پروا خانم ركورد كليرنس ٢٠١٣ رو به نام خودشون ثبت كردن ، هم اينجا به بقيه دوستان از جمله " گل بابا" ي عزيز تبريك ميگم با توجه به اينكه ٣ تا از كيس هاي اعلام شده مربوط به افرادي هست كه در يك روز با من مصاحبه داشتن ، ميشه فهميد كه روند كلير شدن پرونده هاي لاتاري نسبت به پرونده هاي ديگر داره با سرعت بيشتري انجام ميشه ٠-٢ به نفع رفقاي لاتاري ، حالا هي بياين و قر( غر) بزنين Smile دوستان عزيز يه نگاه به تاريخ pd من بكنين ميبينين كه من حدود ٧-٨ ساله منتظرم ، پس قدر لطفي كه خدا به شما كرده رو بدونين و خوش باشين Smile

ممنون از لطفتون ، ولي متوجه نشدم چرا ركورد شكستم؟؟اميدوارم هر چه زودتر جواب كليرنس شما هم بياد و اينجا براتون شادي كنيم.
از نظر سرعت كلير شدن Smile

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
تشکر کنندگان: پروا ، rouzbehdarvishi ، afshin06 ، ali2316 ، امیر مهاجر ، kavirr
دوستان مددی ,آیا برای 4 تامون صادر شده ? باید اسم همه رو بنویسند یا نیازی نیست ? لطفا دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی بفرمایید
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
تشکر کنندگان: dreamer60 ، rouzbehdarvishi ، sara79 ، امیر مهاجر ، kavirr
دوست گلم تا اونجا كه من ميدونم در مورد ابوظبي خبري از جدول نيست و شما با وارد كردن كيس نامبرتون مي تونيد از روند پروندتون مطلع بشين، اگر حرفي در مورد اينكه همه افراد كليرنس نشدن نزدن معنيش اينه كه همه افراد اون كيس كلير شدن ولي اگه خيلي نگرانين مي تونين از طريق ايميل سوال بفرماييد Smile
ولي ياد دارم چند سال پيش يكي از دوستان لاتاري كه همه افراد داخل كيس كلير نشده بودن با متني شبيه اين جمله معروف مواجه شده بودن " همه افراد اين كيس كلير نشدن لطفا" براي اطلاع بيشتر با ايميل فلان تماس بگيريد"
يه چيزي تو اين مايه ها بود ، اگه بتونيد متني كه براتون مي نويسن رو اينجا بگذاريد بهتر ميشه فهميد

سلام
چند روز پیش یکی از دوستان نوشته بود که توی برگه آبی اسم بچه شون رو نوشته بودن . فکر کنم همه خوندین . توی برگه ما هیچ اسمی نوشته نشده . یه جای خالی بود که روش با یک لاک غلط گیر پاک شده بود و روش کیس نامبر رو نوشته بودن . برگه شما هم همینطور بود ؟ یا اسم هم نوشته شده بود ؟
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2012-12-03 ساعت 22:29)sayeh_m نوشته:  سلام
چند روز پیش یکی از دوستان نوشته بود که توی برگه آبی اسم بچه شون رو نوشته بودن . فکر کنم همه خوندین . توی برگه ما هیچ اسمی نوشته نشده . یه جای خالی بود که روش با یک لاک غلط گیر پاک شده بود و روش کیس نامبر رو نوشته بودن . برگه شما هم همینطور بود ؟ یا اسم هم نوشته شده بود ؟

مال ما فقط کیس نامبر داره.

این انکارا کشت مارو .. چرا اپدیت نمیشه ؟معمولا یکی دوساعت بعد از ایروان اپدیت میشه. انگشتم درد گرفت .Cool
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان