کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-12-04 ساعت 10:01)sayeh_m نوشته:  عزيزم بازم بهت تبريك مي گم Smileهيچ ايميلي نبايد بدي . سريع بايد بري و تو اون دو روز و ساعتي كه بهت گفته ويزات رو بگيري Smile

مامان سایه مگه مدت ویزا 5 یا 6 ماه نیست؟؟؟نوشته expires on... خوب تا اون مدت وقت دارن دیگه که از سفارت بگیرن و برن دیار باقی؟؟؟
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: sayeh_m ، afshin06
(2012-12-04 ساعت 11:23)bmojtaba نوشته:  
(2012-12-04 ساعت 10:01)sayeh_m نوشته:  عزيزم بازم بهت تبريك مي گم Smileهيچ ايميلي نبايد بدي . سريع بايد بري و تو اون دو روز و ساعتي كه بهت گفته ويزات رو بگيري Smile

مامان سایه مگه مدت ویزا 5 یا 6 ماه نیست؟؟؟نوشته expires on... خوب تا اون مدت وقت دارن دیگه که از سفارت بگیرن و برن دیار باقی؟؟؟
نه عزيزم
اينجا داره ميگه كه تا اخر اين ماه ميتونن توي يكي از اون دو روز و ساعت مشخص شده برن تا ويزا توي پاسپورتشون بخوره و البته به تعطيلات سفارت هم توجه كنند . در ضمن نوشته كه درسته كه پروسه شون تموم شده ولي اگر مراجعه دوستمون به سفارت بيشتر از يكماه ديگه طول بكشه نميتونن قول بدن كه توي ماه ديگه هم بتونن براشون ويزا بزنن Smile البته اين هم به اون معني نيست كه ويزاشون باطله ، فقط ممكنه يك كمي بيشتر طول بكشه . پس احتياط واجب اونه كه هر چه سريعتر برن Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
ممنون مامان سایه جان هر پستی که میذاری مفیده واقعا کمک بزرگی بود . در ترجمه اش دچار سردرگمی شده بودم . خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی ممنونننننننننننننننننننننننننننننننننننننن اینم انرژی ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ فقط این مثبت های روی صفحه مانیتور نیست ها . واقعا از تمام وجوده . موفق و کلیر باشید Big Grin
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
تشکر کنندگان: armin1 ، sayeh_m ، مانترا ، afshin06 ، AsemanAbee ، ani_sheiton ، Emma_a432
Wink 
دوستانی که تو انکارا مصاحبه داشتند دیگه خودشونو اماده کنن که دیگه فکر کنم امروز و فردا هست که اولین سری کلیرا رو اعلام می کنن و این تلسمو میشکنن بلاخرهBig GrinBig Grin حالا همه با هممممم یه ه ه ه ه ه انرژی از خودمون در وکنیمممممممBig GrinBig Grin+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ این برای برو بچه های آنکاراییه
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
Wink 
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

+++++++++++++++++++++++++++
اینم برای بچه های ایروانه Big Grin
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااا
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
براي امروز
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
تق تق
کسی هست؟ من هم شدم مشتری این تاپیک یه برگه آب دادن دستمون و جمله معروف 4 تا 6 هفته
راستی شماره کی نامبری که بهم دادن همون شماره قبلیه
مال بچه های آنکاراهم همینجوریه ؟
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
(2012-12-04 ساعت 15:55)fire dragon نوشته:  تق تق
کسی هست؟ من هم شدم مشتری این تاپیک یه برگه آب دادن دستمون و جمله معروف 4 تا 6 هفته

به سلامتی این مرحله هم گذروندی! به زودی میای یه هورا میگی و هممونو میسوزونیBig Grin
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا

این شماره کیس نامبر کلا روی پیشونی حک میشه. روی ویزا هم همین رو مینویسن. مشکلی نیست.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: armin1 ، afs ، raham ، afshin06 ، bardia9 ، sayeh_m ، fire dragon ، ani_sheiton ، peyman1355
بچه هایی که میخان دوباره برن ترکیه,میتونن با قطار برن.قیمت بلیطش هم 120000تومنه.
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: bayat_r ، گل نهال ، sayeh_m ، amir82 ، payam62 ، AsemanAbee ، ani_sheiton ، peyman1355
درود بر دوستان گرامي

كيس نامبرهاي آنكارا تا جاييكه من خبر دارم از اول نوامبر مصاحبه داشتند، اين روزها بايد كليرنس بچه ها از آنكارا بياد، فعلا كه هيچ خبري از آپديت سايت نيست، روي همون 29 نوامبر گير كرده و هيچ كيس تالاري هم توش نيست، آيا قراره كيس نامبر هامون رو توي همين لينك ببينيم يا خير؟
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: گل نهال ، ASALI ، dreamer60 ، صوفیا صوری ، raham ، honestly2002
(2012-12-04 ساعت 18:01)peyman1355 نوشته:  درود بر دوستان گرامي

كيس نامبرهاي آنكارا تا جاييكه من خبر دارم از اول نوامبر مصاحبه داشتند، اين روزها بايد كليرنس بچه ها از آنكارا بياد، فعلا كه هيچ خبري از آپديت سايت نيست، روي همون 29 نوامبر گير كرده و هيچ كيس تالاري هم توش نيست، آيا قراره كيس نامبر هامون رو توي همين لينك ببينيم يا خير؟
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html

بله دوست عزیز ...آدرس شما درست هست.....
به امید اینکه هر چه زودتر ، کلیرنس های آنکارا هم شروع بشه و همه دوستان منتظر از انتظار دربیان......
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: peyman1355 ، dreamer60 ، sayeh_m ، صوفیا صوری ، AsemanAbee ، raham ، sara79

ای بابا اژدها جان تو هم که گذرت افتاد اینجا.
بله شماره ای که تو برگه آبی بهت میدن همون کیس نامبرته و آنکارا و ایروان و .. همشون یک جور عمل می کنند.
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: amir82 ، sadeghi897 ، armin1 ، bayat_r ، raham ، ani_sheiton ، peyman1355
(2012-12-04 ساعت 19:06)سارا2013 نوشته:  اگه گفتید من کجام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جلوي در سفارت در ايروان براي گرفتن ويزا داري به در مشت ميزني ميگي ويزامو بديد برم كار دارم Big Grin
نكنه الان ويزات رو گرفتي رفتي اون طرف؟ اگر اينطوره كه بهت جدا از ته دلم تبريك ميگمSmile
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: amir82 ، sadeghi897 ، armin1 ، bayat_r ، ASALI ، ali2316 ، raham ، refiusa ، Emma_a432

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان