کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-12-03 ساعت 21:14)ehsan_ati نوشته:  سلام به همه دوستای خوبم. من ایروان هستم.تازه رسیدم.صبح میرم پاسپورت رو بدم سفارت واسه گرفتن ویزا خوشگله. به همه دوستانی که امشب کلیر شدن و پروای عزیز تبریک میگم.

سلام.با عرض تبریک.لطفا بگین بلیط هواپیما چندو از روند گرفتن ویزا دوستانتان را باخبر کنین ؟کجا ساکن شدین؟ممنون
تشکر کنندگان: گل نهال ، سارا2013 ، sara79 ، ehsan_ati ، mojgan rezaee
دوستان خیلی خوبم
من دو ساعت پیش شنیدم که کلیر شدم. اما دسترسی به کامپیوتر نداشتم چک کنم. اظهار لطف همتون رو یکی یکی خوندم و از اینهمه لطفی که دارین و از این جو صمیمی که کمتر میشه جای دیگه پیدا کرد به خودم بالیدم و صمیمانه سپاسگذاری میکنم. امیدوارم دیگران هم دوره انتظارشان طولانی نشود. به کسانی هم که کلیرشون آمده شادباش میگویم.
با آرزوی بهترین ها برای همه
IF THERE IS A WILL, THERE IS A WAY
ورود به آمریکا مارچ 2013 ساکن سیاتل
(2012-12-03 ساعت 21:58)honestly2002 نوشته:  هوراااااااااااا کلیر شدیم تبریک میگم فقط یه سوال من نمیدونم برای چند نفرمون صادر شده ? فقط گفته یور ویزا ایشود ازکجابفهمم که برایه هممون صادر شده?یهوووووووووووو هوراااااااااااااا خداروشکر
دوست خوب
توی سایت سفارت رو چک کن اگر توی جدول کنار شمارتون علامت ستاره زده یعنی همتون کلیر شدید. اگر دو ستاره زده یعنی برخی از اعضای پرونده شما کلیر شدند. و اگر علامت # زده یعنی مدارکتون کامل نیست.

دوستانی که کلیر شدند یک پرسش
آیا برای شما ایمیلی برای این موضوع آمده یا نه؟ دوستمون گفته بودند نوشته Youe visa issued. این رو کجا نوشته؟
تشکر کنندگان: ensan
الهیییییییییییییییییییییی! مبارکتون باشه بچه ها، ایییییییییییییییییول به بر و بچ ارمنیه سفارت آمریکاSmile
پروا جون؟ خانم دکتر تبریکاااااااااااااااااااات ویژه من رو همراه با یک عالمه جیغ و شادی و هوراااااااااااااااااااا پذیرا باش:-****
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
(2012-12-04 ساعت 01:03)afshin06 نوشته:  دوستانی که کلیر شدند یک پرسش
آیا برای شما ایمیلی برای این موضوع آمده یا نه؟ دوستمون گفته بودند نوشته Youe visa issued. این رو کجا نوشته؟

افشين جان اون موضوع مربوط ميشه به سفارت ابوظبي ، چرا كه اين سفارت جدول نداره و به جاش جايي هست كه شماره كيستون رو وارد مي كنين و اخرين وضعيت پروندتون رو اعلام ميكنه . پس در مورد كيس هاي ابوظبي خود به خود بحث ستاره دار بودن يا نبودن منتفي هست.
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، ali2316 ، ali234 ، ehsan_ati ، kavirr ، afshin06 ، peyman1355 ، roeentan
دوستان
هفته آینده کی می آید برویم ایروان؟ دنبال همسفر هستم چون تنها می روم. لطفا پاسخ بدهید.
تشکر کنندگان: گل نهال ، ali2316 ، afs ، rouzbehdarvishi ، مهدي پارس ، ani_sheiton
(2012-12-04 ساعت 01:45)afshin06 نوشته:  دوستان
هفته آینده کی می آید برویم ایروان؟ دنبال همسفر هستم چون تنها می روم. لطفا پاسخ بدهید.

با سلام و عرص تبریک د صفحه قبلی متن کامل نامه ایی که چک استاتوس را کرده بودم گذاشته بودم و هیچگونه جدول و یا ستاره ای وجود نداره باز هم تبریک میگم
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
تشکر کنندگان: lilac ، dreamer60 ، sayeh_m ، raham ، kavirr ، afshin06
عرض تبریک و ابراز شادمانی و پایکوبی و بریک دنس و ... جهت شرکت در شادی عزیزان کلیر شده ۲۰۱۳ای!!!!! Smile
برای ایروان هم باید حتما یکی از افراد کیس بره برای ویزا یا یه نفر معتمد هم میتونه بره؟
معتمد هم ميتونه البته به يكي از دوستان سفارت ايميل داده بود كه اگه كس ديگه اي قراره بره بايد وكالت رسمي داشته باشه و در نهايت اون دوستمون ريسك نكردنو خودشون رفتن
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
تشکر کنندگان: amir82 ، sayeh_m ، ehsan_ati ، raham ، kavirr ، afs ، امیر مهاجر ، ali2316 ، afshin06
سلام دوستان
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
حالا بعد از این هورای جانانه برای همه کلیرشده ها و کسانی که بعد از این کلیر میشند . خواهشا می تونید بگید من دقیقا چه ایی میلی باید به سفارت بزنم : تا کی وقت دارم برم و ویزامونو بگیرم و اینکه آیا واسه هممون صادر شده ؟ این هم متن کامل نامه من :
We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You or another trusted person may bring your passports to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).

The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.

Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.

Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at Click here for information about visa availability for your visa category.
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
عزيزم بازم بهت تبريك مي گم Smileهيچ ايميلي نبايد بدي . سريع بايد بري و تو اون دو روز و ساعتي كه بهت گفته ويزات رو بگيري Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: honestly2002 ، raham ، kavirr ، amir82 ، bmojtaba ، امیر مهاجر ، afshin06
بازم سپاسگزارم . حداکثر تا کی وقت دارم ؟که برم ویزاهارو بگیرم ؟
تشکر کنندگان: sayeh_m ، ani_sheiton
(2012-12-04 ساعت 00:04)narcies1366 نوشته:  
(2012-12-03 ساعت 21:14)ehsan_ati نوشته:  سلام به همه دوستای خوبم. من ایروان هستم.تازه رسیدم.صبح میرم پاسپورت رو بدم سفارت واسه گرفتن ویزا خوشگله. به همه دوستانی که امشب کلیر شدن و پروای عزیز تبریک میگم.

سلام.با عرض تبریک.لطفا بگین بلیط هواپیما چندو از روند گرفتن ویزا دوستانتان را باخبر کنین ؟کجا ساکن شدین؟ممنون
سلام،مرسی، بلیط آسمان روز شنبه که من گرفتم ۶۵۱۶۰۰ بود.از قیمت امروزش خبر ندارم! Smile امروز صبح هم رفتم و پاسپورت و عکس و برگه آبی و کپی پاسپورت رو تحویل دادم واسه ویزا. خودش یکی از این پوشه های دکمه دار میده تا مدارک رو بزاری داخلش.بعدش هم میگه بنداز توی صندوق بزرگ.همین! من اینبار یک هاستل هستم که توی خیابون خود سفارته.تا سفارت ۵ مین پیاده راهه! به قیمت شبی ۸۰۰۰ درام یا همون ۲۰ دلار. خیلی هم تمیزه! اطاقش شوفاژ داره و گرمه. ۲ تا تخت ۱ نفره، دستشویی حمام،یخچال و تلویزیون.
(2012-12-04 ساعت 10:46)ehsan_ati نوشته:  
(2012-12-04 ساعت 00:04)narcies1366 نوشته:  

سلام،مرسی، بلیط آسمان روز شنبه که من گرفتم ۶۵۱۶۰۰ بود.از قیمت امروزش خبر ندارم! Smile امروز صبح هم رفتم و پاسپورت و عکس و برگه آبی و کپی پاسپورت رو تحویل دادم واسه ویزا. خودش یکی از این پوشه های دکمه دار میده تا مدارک رو بزاری داخلش.بعدش هم میگه بنداز توی صندوق بزرگ.همین! من اینبار یک هاستل هستم که توی خیابون خود سفارته.تا سفارت ۵ مین پیاده راهه! به قیمت شبی ۸۰۰۰ درام یا همون ۲۰ دلار. خیلی هم تمیزه! اطاقش شوفاژ داره و گرمه. ۲ تا تخت ۱ نفره، دستشویی حمام،یخچال و تلویزیون.

پوشه شما سفید بود Big Grin
تشکر کنندگان: kavirr ، bayat_r ، raham ، 3pideh ، ehsan_ati ، afshin06

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان