کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
هووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ما هم کلیر شدیم!!!!!!!!!!!!!!!!!باورم نمیشه !!!28روزطول کشید.به بقیه دوستان کلیر شده هم تبریک میگم .انشااله کلیرنس بقیه هم بزودی بیاد.
دریمر عزیز از با تمام وجودم از خدا میخام هرچه زودتر به آرزوت برسی.مطمئن باش همین روزا خبر خوش کلیر شدنت میاد
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
(2012-12-03 ساعت 22:34)ali234 نوشته:  
(2012-12-03 ساعت 22:29)sayeh_m نوشته:  سلام
چند روز پیش یکی از دوستان نوشته بود که توی برگه آبی اسم بچه شون رو نوشته بودن . فکر کنم همه خوندین . توی برگه ما هیچ اسمی نوشته نشده . یه جای خالی بود که روش با یک لاک غلط گیر پاک شده بود و روش کیس نامبر رو نوشته بودن . برگه شما هم همینطور بود ؟ یا اسم هم نوشته شده بود ؟

مال ما فقط کیس نامبر داره.

این انکارا کشت مارو .. چرا اپدیت نمیشه ؟معمولا یکی دوساعت بعد از ایروان اپدیت میشه. انگشتم درد گرفت .Cool
علی آقا
آنکارا امروز دیگه آپدیت نمیکنه . ساعت کاریشون تموم شد . فردا انشاله کلیر میشین Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
ولی یکبار اخر شب اپدیت شد و من و احسان به این نتیجه رسیدیم که سایت از امریکا اپدیت شد!
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: ehsan_ati ، rouzbehdarvishi ، afshin06 ، afs ، امیر مهاجر ، kavirr
(2012-12-03 ساعت 22:42)ali234 نوشته:  ولی یکبار اخر شب اپدیت شد و من و احسان به این نتیجه رسیدیم که سایت از آمریکا اپدیت شد!
آنکارا که هنوز آپدیت نشده ؟ شاید ایروان بوده ؟
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، kavirr
(2012-12-03 ساعت 22:46)sayeh_m نوشته:  
(2012-12-03 ساعت 22:42)ali234 نوشته:  ولی یکبار اخر شب اپدیت شد و من و احسان به این نتیجه رسیدیم که سایت از آمریکا اپدیت شد!

انکارا هر چندروز اپدیت میشه منتها لاتاری نه! خانوادگی ها رو درج میکنه. آپدیت که میشه بیچاره Wink
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
e are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You or another trusted person may bring your passports to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff wil provide further details when you drop off your passport(s) The administrative processing on your file has been completed your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month. month Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
آنستلی 2002 ، تبریک می گم خیلی زیاد Smile

++++++++++++++++++++ اینم انرژی مثبت برای بقیه ما که انشالله فردا کلیر میشیم.
البته اولش اینجوری شروع میشه
Dear M.
We r plzed 2informe u that yr immi. Case is ready for issuence ودر انتها نوشت
Plz chk the Depart. Statets current visa bulletin at click here for info about visa availability for yr visa catagory
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
تشکر کنندگان: amir82 ، dreamer60 ، afshin06 ، kavirr
(2012-12-03 ساعت 22:49)ali234 نوشته:  
(2012-12-03 ساعت 22:46)sayeh_m نوشته:  

انکارا هر چندروز اپدیت میشه منتها لاتاری نه! خانوادگی ها رو درج میکنه. آپدیت که میشه بیچاره Wink
درست میگین Smile ولی من فقط لاتاری رو در نظر داشتم Smile توی چند ماهی که بچه های 2012 منتظر کلیر شدن بودن من ندیدم و اصلا" نشنیدم که شب آپدیت شده باشه ولی والا امسال هر چیزی ممکنه Wink چیزهای جدید امسال زیاد داشتیم .
مرسی علی جان ابشالله همه تا آخر شب کلیر بشن ,آقا کتلتام سوووووووخت ,اینم انر,ی ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
(2012-12-03 ساعت 22:54)سارا2013 نوشته:  اگه حدس زدید الان کجا هستم؟؟؟؟؟؟؟
ایروان؟ در راه ایروان؟ اولش؟ وسطش؟
دم در سفارت؟ (نه ... الان که شبه!)
هیچ کدوم؟

خلاصه مبارکه!
چند روز پیش یکی از دوستان نوشته بود که توی برگه آبی اسم بچه شون رو نوشته بودن . فکر کنم همه خوندین . توی برگه ما هیچ اسمی نوشته نشده . یه جای خالی بود که روش با یک لاک غلط گیر پاک شده بود و روش کیس نامبر رو نوشته بودن . برگه شما هم همینطور بود ؟ یا اسم هم نوشته شده بود ؟

مال منم رو برگ ابی هم کیس نامبرمو و هم اسمم با خودکار ابی نوشته شده!!
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: manila ، sayeh_m ، rouzbehdarvishi ، raham ، kavirr ، peyman1355
مال ما اسم من روش نوشته و نوشته افراد کیس دو نفر.
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، گل نهال ، rouzbehdarvishi ، achi686 ، kavirr ، AsemanAbee ، peyman1355
(2012-12-03 ساعت 23:33)mdna نوشته:  
مال ما اسم من روش نوشته و نوشته افراد کیس دو نفر.
سلام . من عاشق اون اواتارتم Tongue چه هيجاني هم داره Big Grin
اينطور كه معلومه براي همه يكسان نيست . البته اين مسئله خاصي نيست و نبايد هم زياد بهش فكر كنيم چون به نتيجه نميرسيم Wink اونها براي خودشون مسايل خاصي رو در نظر ميگيرن كه ما بي خبريم . سوال منم صرفاً از روي كنجكاوي بود ، البته اون لاك غلط گيره خيلي جالبه رو برگه مون . حالا زيرش چي بوده معلوم نيست و اينكه چرا يه برگه جديد ندادن ، با خودكار كج و كوله و نصفه اش پاك شده ، روش كيس نامبر رو نوشته بودن ، ولي هر جور دوست دارن بنويسن Wink ويزا رو بدن ، حالا هر جور نوشتن مهم نيست Big Grin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان