کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-12-06 ساعت 00:34)mohajer13 نوشته:  احسان پس خبر ویزای تو کو؟!!

احسان هم گرفته .........مبارک باشه احسان و سارا و دیگر دوستانی که ویزاشون رو گرفتند....
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
(2012-12-06 ساعت 00:56)afs نوشته:  
(2012-12-06 ساعت 00:34)mohajer13 نوشته:  احسان پس خبر ویزای تو کو؟!!

حتمنی احسان رفته از اون چیزا که کارخونه هاش اونجا زیاده وارد وریدهای تن و بدن کنه. Big Grin

پس حتما و بسلامتی ویزاشو گرفته که داره جشن میگیره Smile
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: amir82 ، raham ، ehsan_ati ، afshin06 ، refiusa ، Tomas ، rouzbehdarvishi ، r_ent ، homayoon13 ، peyman1355 ، سارا2013
(2012-12-06 ساعت 01:00)achi686 نوشته:  احسان هم گرفته .........مبارک باشه احسان و سارا و دیگر دوستانی که ویزاشون رو گرفتند....

(2012-12-06 ساعت 01:03)mohajer13 نوشته:  پس حتما و بسلامتی ویزاشو گرفته که داره جشن میگیره Smile

من نمی دونم ها از نایاب شدنش می گم. Big Grin
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
سلام به همه دوستان

ايشالله كه همگيتون هميشه موفق و شاد باشيد
ما رفتيم مصاحبه سفارت آمريكا در آنكارا
من و همسرم كه البته ايشون نفر اصلي هستند برگه آبي گرفتيم
هر دو فوق ليسانس عمران همسزم سزبازيشو معاف بودن و هركدوم با سابق8 سال كار در شركتهاي خصوصي
كيس نامبر هم **17 بود
من يك سوال تخصصي از محضر دوستان داشتم و اون هم اينه كه بعد از دريافت ويزا هر دو نفر بايد باهم وارد آمريكا بشن يا اينكه يكي ميتونه زودتر وارد شه و يكي ديرتر؟
سلام.من امروز یک ماهه از مصاحبم میگذره.

به نظر شما تا یکی دو روز دیگه کلیر مشم؟؟SadSad[/size]
(2012-12-06 ساعت 12:08)mazo نوشته:  سلام به همه دوستان

هر دو فوق ليسانس عمران همسزم سزبازيشو معاف بودن و هركدوم با سابق8 سال كار در شركتهاي خصوصي
كيس نامبر هم **17 بود
من يك سوال تخصصي از محضر دوستان داشتم و اون هم اينه كه بعد از دريافت ويزا هر دو نفر بايد باهم وارد آمريكا بشن يا اينكه يكي ميتونه زودتر وارد شه و يكي ديرتر؟

اینطور که من از مطالب برندگان سالهای قبل دستگیرم شد، فرد برنده میتونه تنها وارد بشه ولی همراهان حتما باید با/بعد از فرد برنده وارد آمریکا بشن.

The primary DV winner has to come to the US either first or together with the beneficiaries. Beneficiary CAN NOT enter before the DV winner (primary applicant) has entered the country.
The derivatives cannot derive LPR status if the principal does not have LPR status. One can only derive something if the principal has it. The principal acquires LPR status when he/she enters. After the principal acquires LPR status, the derivative beneficiaries can derive LPR status based on the principal's LPR status.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: sayeh_m ، raham ، honestly2002 ، dreamer60 ، afshin06 ، achi686 ، hassan1358arab ، mohajer13 ، Tomas ، rouzbehdarvishi ، ali234 ، r_ent

كيس نامبر هم **17 بود

برنده اصلي ميتونه تنها وارد بشه،ولي زيرگروههاي اون نميتونن زودتر از برنده اصلي وارد بشن
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: raham ، armin1 ، honestly2002 ، afshin06 ، mohajer13 ، Tomas ، hoj_s000 ، ali234 ، r_ent ، peyman1355
سلام
قابل توجه دوستاني كه ميگن انكارا امسال لاك پشتي كار ميكنه .
امروز رفتم تاپيك كليرنس ٢٠١٢ رو سرچ كردم . در تاريخ ٤ نوامبراولين كيس ( يه دونه ) as كلير شده بوده . البته با توجه به اينكه پارسال انكارا از اكتبر شروع به كار كرده بوده . پس ميشه نتيجه گرفت كه امروز و يا فردا ممكنه سايتشون اپديت بشه . Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
سارا جون مباركه،
يك سوال تاريخ انقضاي ويزاتون رو كي زده براتون؟
تشکر کنندگان: armin1 ، afshin06 ، گل نهال ، Tomas ، r_ent
(2012-12-05 ساعت 23:51)سارا2013 نوشته:  
(2012-12-05 ساعت 21:40)mohajer13 نوشته:  سارا جان بعد اینکه پاست رو تو صندوق انداختی چند روز طول کشید ویزا رو دادن؟

سلام دوست عزیز من سه شنبه صبح ساعت 8.5 تو صندوق انداختم و امروز(چهارشنبه ) ساعت 3:55 بعدازظهر (به ساعت ایروان) تماس گرفتند که برم تا ساعت 4.5 ویزارو از سفارت تحویل بگیرمBig Grin
منم از ذوقم تا در سفارت پرواز کردم
سارا جان بهت شادباش میگم. برای قدمهای بعدی گامهایت را محکمتر بردار. لطفا مدارکی را که برای گرفتن ویزا تحویل دادی برامون بگو. و آیا اطلاع داری برای گرفتن ویزا حتما باید مدارک را صبح اول وقت تحویل دهی ؟
پاینده باشی
IF THERE IS A WILL, THERE IS A WAY
ورود به آمریکا مارچ 2013 ساکن سیاتل
تشکر کنندگان: گل نهال ، dreamer60 ، refiusa ، Tomas ، Saeedv13
بابا دم اين آنکارا و ايروان و اون يکی گرم . حداقل شماره ها رو سايت ميزارن ، تو يه ساعت بخصوصی در روز و هفته آپديت ميشن و آدم چند تا شماره ميبينه دلش خوش ميشه ، با خودش حساب کتاب ميکنه.خلاصه يه خبری و اميدی هست
بمن گفتن برو با تلفن يا ايميل بهت خبر ميديم. حالا کی ؟ هيچی معلوم نيست. دقيقا زندگيه رفته on hold . از کار و بار و زندگی افتاديم .جرات هم نميکنيم سفارت زنگ بزنيم ، اول که ميره رو انسرينگ و با يک مکالمه 5 دقيقه اي ، 15 تا 20 پوند خرجش ميشه گرچه زنگ زدن هيچ فايده اي هم نداره
خيلی حال گيريه اين سيستمشون..ميگه يه دو تا فحش آبدار همين جا بهشون بدماBig Grin
تشکر کنندگان: afs ، kavirr ، Tomas ، Saeedv13 ، dreamer60 ، rouzbehdarvishi ، sayeh_m ، صوفیا صوری ، nagoo ، mohajer13 ، r_ent ، peyman1355 ، roeentan
(2012-12-06 ساعت 12:17)maryam.005 نوشته:  سلام.من امروز یک ماهه از مصاحبم میگذره.

به نظر شما تا یکی دو روز دیگه کلیر مشم؟؟SadSad[/size]

مریم خانم جای نگرانی نداره منم تقریبا یکماه شده ، من شدیدا به این هفته امیدوارم ، دیر و زود داره سوخت و سوز نداره ، یه نگاه به لیست صفحه قبل کنید می بینید دوستایی که کلیر شدن بین 30 تا 45 روز طول کشیده
شما هم اگه لطف کنید اطلاعاتتون رو بزارید توی لیست آقا افشین گل ، که 2014 ها دعای خیرشونو مستقیم واستون بفرستن آمریکا
اندکی صبر سحر نزدیک است
کیس:**2013AS17 ، ابوظبی، مصاحبه: هفته اول نوامبر ، کلیر: 17دسامبر 39 روزه
مقصد: TX or NY یک نفر ، هزینه ها:پروفایل سفرنامه
بچه ها یک کم جمع و جور تر بشینید، مهمون دارید انشالله این آخریشه Smile
بفرمایید بفرمایید روشا خانم بفرمایید اون بالا بشینید.
دوستان فقط بدونید که اینجا مهمونید و خوشبختانه این تاپیک از پذیرفتن مهمان بیش از 30 روز معذور است.هر کس بیشتر بمونه خودش می دونه دیگه...
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin

كيس نامبر هم **17 بود

سلام.تا اونجایی که من شنیدم اینطور نیست.تویه پاسه هر دونفر ویزا رو میزنن.شما اگر دوس داشتی میتونی دیر تر تشریف ببرید.ولی باید توجه داشته باشین که این تاخیر شما بیشتر از مدت زمان اعتباره ویزا نباشه.(یعنی از6ماه بیشتر نشه)
میخواستم بدونم اونجا از همسر شما دلیله معافییت رو جویا شدن؟؟واینکه اگه امکان داره بگید نوع معافییت چی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کیس:82xx//مقصد:هيوستون/سفارت:ابوظبی..ویزا:۱ضرب ولي با بدبختيBig Grin
تشکر کنندگان:
(2012-12-06 ساعت 18:15)bayat_r نوشته:  بچه ها یک کم جمع و جور تر بشینید، مهمون دارید انشالله این آخریشه Smile
بفرمایید بفرمایید روشا خانم بفرمایید اون بالا بشینید.
دوستان فقط بدونید که اینجا مهمونید و خوشبختانه این تاپیک از پذیرفتن مهمان بیش از 30 روز معذور است.هر کس بیشتر بمونه خودش می دونه دیگه...

مگه روشا هم كليرنس خورده؟؟؟؟ Sad
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
تشکر کنندگان: r_ent

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان