کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-12-07 ساعت 01:15)sayeh_m نوشته:  روشا جان
منم وقتی آبی گرفتم غمگین شدم . البته غمگین شدن من یه دلیل دیگه داشت چون به هر حال می دونستم آبی میگیریم . من در اصل استرس گرفته بودم . مصاحبه ما اصلا" شبیه اون چیزهایی که از همه میپرسیدن نبود . هیچ کدوم از سوالهای معمول پرسیده نشد . حتی یه دونه یه دستی هم نزد Winkحتی نپرسید چند بار لاتاری شرکت کردین , نگفت این آدرسه که دادین مال کیه , کجا میخواین برین , خلاصه هیچی .
برای همین بیشتر توی فکر رفته بودم . ولی خب مهم نیست . ایشاله همه با هم کلیر میشیم Rolleyes

سلام
آقا پس چی پرسید؟
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: مهدي پارس
(2012-12-07 ساعت 01:21)alirezass نوشته:  
منم وقتی آبی گرفتم غمگین شدم . البته غمگین شدن من یه دلیل دیگه داشت چون به هر حال می دونستم آبی میگیریم . من در اصل استرس گرفته بودم . مصاحبه ما اصلا" شبیه اون چیزهایی که از همه میپرسیدن نبود . هیچ کدوم از سوالهای معمول پرسیده نشد . حتی یه دونه یه دستی هم نزد Winkحتی نپرسید چند بار لاتاری شرکت کردین , نگفت این آدرسه که دادین مال کیه , کجا میخواین برین , خلاصه هیچی .
برای همین بیشتر توی فکر رفته بودم . ولی خب مهم نیست . ایشاله همه با هم کلیر میشیم Rolleyes

سلام
آقا پس چی پرسید؟
سفرنامه ام تو امضام هست Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، alirezass ، amir82 ، rouzbehdarvishi ، r_ent ، ali2316 ، مهدي پارس ، kavirr
مامان سايه جون و روشا جون ، مصاحبه ما شبيه هيچكدوم نبود، در واقع ١ دقيقه طول كشيد ، فقط از من پرسيد اين شغلي كه داري ميدوني چند سال طول ميكشه تا در امريكا حق كار داشته باشي و منم گفتم بله ، بعد برگه ابي رو داد دستمون ، همين ، خب من كه بايد بيشتر غصه ميخوردم و نگران ميشدم ، ولي اين كارو نكردم ، شما هم غصه نخورين و تو فكر هم نريد و حتما كلير ميشيد به زودي
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآخ آنکارا کشتی مارو یه تکونی یه آپدیتی خسته شدم بس که سایتشونو چک کردم 4 هفته گذشت دریغ از..............Cool
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
سلام به همه دوستان گلم،

من هم مثل ساراي عزيز چهارشنبه عصر ويزام رو گرفتم و الان هم تازه 1 ساعته رسيدم خونه. اميدوارم همه دوستاي منتظر از هر سفارتي در هر گوشه دنيا زود زود جوابشون رو بگيرن و با 1 ويزاي خوشگل راهي بلاد کفر بشن.
در ضمن چند تا از دوستان راجع به هاستلي که من اين بار اقامت داشتم در پيام خصوصي سوال پرسيدن. من فردا 1 پست ميگذارم در تاپيک سفر به ارمستان راجع به اين هاستل همراه با چند تا عکس تا همه دوستان در صورتي که علاقه مند باشن به اونجا مراجعه کنن. Smile
براي من يه مشکلي پيش اومده که ممنون ميشم اگر کسي بتونه راهنماييم کنه.
تو برگه آبي ما تعداد افراد کيس رو 2 نفر ذکر کرده (Total number in case: 2) در حالي که ما 3 نفر هستيم من و همسرم و پسر کوچکم آيا اين ايجاد مشکل ميکنه و نيازي به ايميل زدن به سفارت داره يا خير؟؟؟
اگر کسي در اين مورد اطلاعاتي داره و ميتونه راهنمايي کنه خيلي ممنون ميشم.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، peyman1355 ، مهدي پارس ، kavirr
مامان سایه و پروای عزیز، راستش از منم تقریبا هیچ کدومو نپرسید جز 1 سوال امیدوار کننده: کجا میخوای بری؟؟!!!
منم امیدوارررررررررررررررررررر، هِی ! البته واقعا بگم که الان خوشحالم، 1حسی دارم! امیدوارم 1اتفاق خوب بیفته و بیام بهتون بگم :دی
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
برعکس شما ها من وقتی بقولی آبی گرفتم خوشحال شدم چون تو کيسم احتمالا ردی ميدادم اما الان غمگينمBig Grin
ببين ما آدما چقدر سريع همه چی يادمون ميرهBig Grin

نکته جالب قضيه اينجاست که سال پيش دقيقا همين موقع ها من و اين حاج خانممون کلی برنامه ريختيم که ژانويه همديگه رو ببينيم بعد کلی خرج کردن درست شب سفر همه برنامه ها بهم ريخت و امسال هم انگار داستان داره تکرار ميشه و همون اعصاب خورديا به راهه
اين وسط فقط اين بيمه ها و هتل ها و خطوط هواپيمايين که دارن با پول ما پشتک وارو ميزننBig Grin
یادش بخیر چه دلهره ای ما داشتیم
تشکر کنندگان:
(2012-12-07 ساعت 01:27)پروا نوشته:  
مامان سايه جون و روشا جون ، مصاحبه ما شبيه هيچكدوم نبود، در واقع ١ دقيقه طول كشيد ، فقط از من پرسيد اين شغلي كه داري ميدوني چند سال طول ميكشه تا در امريكا حق كار داشته باشي و منم گفتم بله ، بعد برگه ابي رو داد دستمون ، همين ، خب من كه بايد بيشتر غصه ميخوردم و نگران ميشدم ، ولي اين كارو نكردم ، شما هم غصه نخورين و تو فكر هم نريد و حتما كلير ميشيد به زودي

عذر میخام دوست عزیز.من متوجه این سوالی که ازتون شده بود نشدم.تا اونجایی که میدونم بعد از گرفتن گرین کارت میتونیم اونجا کار بکنیم.میشه یکم واضحتر بگین لطفا?
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: پروا
توضیحات سارا گرو درمورد قوانین تازه اخذ ویزای آمریکا

تعیین وقت ملاقات برای ویزاهای مهاجرتی و غیره از طریق اینترنت از 19 December

لینک ویدئو:

http://www.youtube.com/watch?v=Q0gXo6sWO8Y

* احتمالا برای برندگان DV2014 مشکلات زیادی ایجاد میشه چون حنما باید برای تعیین وقت ملاقات Visa کارت داشت... Sad
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: afshin06
(2012-12-06 ساعت 14:26)afshin06 نوشته:  
(2012-12-05 ساعت 23:51)سارا2013 نوشته:  
(2012-12-05 ساعت 21:40)mohajer13 نوشته:  سارا جان بعد اینکه پاست رو تو صندوق انداختی چند روز طول کشید ویزا رو دادن؟

سلام دوست عزیز من سه شنبه صبح ساعت 8.5 تو صندوق انداختم و امروز(چهارشنبه ) ساعت 3:55 بعدازظهر (به ساعت ایروان) تماس گرفتند که برم تا ساعت 4.5 ویزارو از سفارت تحویل بگیرمBig Grin
منم از ذوقم تا در سفارت پرواز کردم
سارا جان بهت شادباش میگم. برای قدمهای بعدی گامهایت را محکمتر بردار. لطفا مدارکی را که برای گرفتن ویزا تحویل دادی برامون بگو. و آیا اطلاع داری برای گرفتن ویزا حتما باید مدارک را صبح اول وقت تحویل دهی ؟
پاینده باشی

درر یه برگه اسم و فامیل و کیس نامبر و ایمیل و یه شماره تلفن ارمنستان باید بنویسید و در ورودی سفارت پاسپورت و این برگه مشخصات و برگه ابی و اگر مدرک دیگه ای داشته باشید که در مصاحبه بعنوان نقص مدرک گفته بودند تحویل افیسر میدید داخل کاور نذارید چون اونجا خودش داخل پوشه میذارند. و بعدش خودشون باهاتون تماس میگیرن که برید سفارت ویزارو تحویل بگیرید وفقط یه کپی از پاسپورتتون باید پیشتون باشه که واسه تحویل پاستون باید در ورودی چک کن. من روز سه شنبه صبح دادم و تاریخ صدور رو زده 4دسامبر و در صورتیکه 5دسامبر بهم گفتن برم تحویل بگیرم. نسبت به ساعت تحویل اطلاعی ندارم.
و 36 شبانه روز گذشت.......! بچه ها من و حاج خانوممون قرار گذاشتیم شب سال نو میدون تایمز نیویورک باشیم Smile 12 شب که میدونید چه خبر میشه?!?!... دعا کنید بطلبه هرچه زودتر D:
به سلامتيِ اونايي که اين روزاشون به تظاهر مي گذره
تظاهر به بي تفاوتي
تظاهر به بي خيالي
به شادي
به اين که ديگه چيزي مهم نيست
ولي فقط خودشون مي دونن چقدر سخت مي گذره ...
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
از دوستان ابوظبی کسی کلیر شده؟
تشکر کنندگان: ali234

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان