کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
دوستانی که در سفارت ارمنستان کلیرنس خورده و ویزاشون و دریافت کردند،کیس نامبرهاشون از لیست کلیرنس ها حذف شده، تبریک به همه دوستانی که ویزاشون و دریافت کردند.
تشکر کنندگان: afs ، mohajer13 ، bmojtaba ، pooya.n ، afshin06 ، سارا2013
(2012-12-04 ساعت 10:46)ehsan_ati نوشته:  
(2012-12-04 ساعت 00:04)narcies1366 نوشته:  
(2012-12-03 ساعت 21:14)ehsan_ati نوشته:  سلام به همه دوستای خوبم. من ایروان هستم.تازه رسیدم.صبح میرم پاسپورت رو بدم سفارت واسه گرفتن ویزا خوشگله. به همه دوستانی که امشب کلیر شدن و پروای عزیز تبریک میگم.

سلام.با عرض تبریک.لطفا بگین بلیط هواپیما چندو از روند گرفتن ویزا دوستانتان را باخبر کنین ؟کجا ساکن شدین؟ممنون
سلام،مرسی، بلیط آسمان روز شنبه که من گرفتم ۶۵۱۶۰۰ بود.از قیمت امروزش خبر ندارم! Smile امروز صبح هم رفتم و پاسپورت و عکس و برگه آبی و کپی پاسپورت رو تحویل دادم واسه ویزا. خودش یکی از این پوشه های دکمه دار میده تا مدارک رو بزاری داخلش.بعدش هم میگه بنداز توی صندوق بزرگ.همین! من اینبار یک هاستل هستم که توی خیابون خود سفارته.تا سفارت ۵ مین پیاده راهه! به قیمت شبی ۸۰۰۰ درام یا همون ۲۰ دلار. خیلی هم تمیزه! اطاقش شوفاژ داره و گرمه. ۲ تا تخت ۱ نفره، دستشویی حمام،یخچال و تلویزیون.
ممنون .میشه لطفا نام دقیق hostel نزدیک سفارت رو گین؟
تشکر کنندگان: afshin06 ، homayoon13
(2012-12-06 ساعت 19:25)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2012-12-06 ساعت 18:15)bayat_r نوشته:  بچه ها یک کم جمع و جور تر بشینید، مهمون دارید انشالله این آخریشه Smile
بفرمایید بفرمایید روشا خانم بفرمایید اون بالا بشینید.
دوستان فقط بدونید که اینجا مهمونید و خوشبختانه این تاپیک از پذیرفتن مهمان بیش از 30 روز معذور است.هر کس بیشتر بمونه خودش می دونه دیگه...

مگه روشا هم كليرنس خورده؟؟؟؟ Sad

آره سروش جان، ظاهراً به خاطر محل کارشSad
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: SOROUSHSOFT ، pooya.n ، r_ent ، amir82
سلام به جمع منتظران کلیرنس....
آسمان آبی هم واقعا آبی شد......
همه در کنار هم به امید شفافیت.....!!
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
(2012-12-06 ساعت 19:54)AsemanAbee نوشته:  سلام به جمع منتظران کلیرنس....

لطفاً علت؟
بابا خودتون بگید و خانواده هایی را از نگرانی برهانید....Big Grin

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، achi686 ، AsemanAbee ، pooya.n ، Saeedv13 ، r_ent ، rouzbehdarvishi ، roeentan
دعا برای همه منتظرین شفافیت:

حول حالکم الا احسن الحال

@ .. خدا: خدا جون نه حال ساده ها حال کامل، لطفاً

یه دعا هم برای بچه های انکارا بکونید که این کلیرنسا رو اعلام کننSadSad ساعت 7:15 شد 5شنبه هم مثل اینکه خبری نمیخواد شهSadSadSad
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

خوب دیگه توی این فروم چرخه توازنی برقرار شده!! ،من جای خودم رو به روشا دادم و ولی روشا هم باید قول بده قوانین اینجا رو رعایت کنه و هر چه زودتر این تالار رو ترک کنه مثل من!روشا غصه دار نبینمت چون خیلی سریع میگذرهSmile
(2012-12-06 ساعت 20:17)armin1 نوشته:  یه دعا هم برای بچه های انکارا بکونید که این کلیرنسا رو اعلام کننSadSad ساعت 7:15 شد 5شنبه هم مثل اینکه خبری نمیخواد شهSadSadSad

خدایا این مریض منظور رو هم شفا بده....شفافیتش رو بهش برسون...
من مثله .....ها شدم....از این به بعد پول میگیرم دعا میخونم اونم فقط دلار

(2012-12-06 ساعت 19:59)bayat_r نوشته:  
(2012-12-06 ساعت 19:54)AsemanAbee نوشته:  سلام به جمع منتظران کلیرنس....

لطفاً علت؟
بابا خودتون بگید و خانواده هایی را از نگرانی برهانید....Big Grin

بیات جان اصلا دلیل خاصی نداشت....هیچ دلیلی از کیس ما عنوان نکرد برای همین خلاصه نوشتم و تو سفر نامه کامل تر توضیح میدم....
کل زمان مصاحبه 3-4 دقیقه....3-4 سوال معمول..... روز ما برگه ابی به همه حدود 18-20 کیس لاتاری و ازدواج و گرین کارت خانوادگی در هم داد غیر از سه کیس که سفید و یک کیس صورتی (نقص مدرک) داد....!! البته این اطلاعات تا زمانی که ما حضور داشتیم متوجه شدم ...
به ما هم گفت همه چی کامل فقط یک پروسه اداری باید طی بشه.... ما هر دو شاغل غیر دولتی هستیم.....
انشاله سعی میکنم در اولین فرصت سفرنامه بنویسم که شرمنده دوستان عزیز نباشم.
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
دوستان سلام
من هم دارم می رم که امید به خدا ویزام رو بگیرم. من مسافر از خدا می خوام این شب جمعه انتظار دوستان رو جواب بده و چشمشون رو به دیدن کلیرنسشون روشن کنه.
در ضمن اگر کسی خواست همراه بشه خوشحال میشم. لطفا پیام بدهید.
فعلا خدا نگهدار
IF THERE IS A WILL, THERE IS A WAY
ورود به آمریکا مارچ 2013 ساکن سیاتل
سلام به همه دوستان مهاجرسرا
ما هم کلیر شدیم الحمدلله.
انشاله همه دوستان منتظر کلیر بشن.
برای ما 35 روز طول کشید.
2013/ايروان/مصاحبه:Nov W1/كليرBig Grinec W1/صبح روزي پشت در مي آيد و من نيستم ، قصه دنيا به سر مي آيد و من نيستم
(2012-12-06 ساعت 22:00)Gole baba نوشته:  سلام به همه دوستان مهاجرسرا
ما هم کلیر شدیم الحمدلله.
انشاله همه دوستان منتظر کلیر بشن.
برای ما 35 روز طول کشید.

ای جانم این سفارت ارمنستان چه ماهه
چه تند تند داره کلیر می کنه، من یکهفته از مصاحبه ام گذشته ولی از الان نشستم منتظر کلیر شدن Smile . با این روند به امید خدا همه زود کلیر میشیم.

گل بابا خیلی تبریک میگم
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

خُب دیگه! الان دیگه همه میدونن که منم آبی گرفتم !
متاسفانه من اصلا توقعش رو نداشتم، چون من همه چیم شفاف و عالی بود فقط اسم محل کارم باعث شد آبی بگیرمSad
کاش میشد از شرکتمون خسارت بگیرمWink
اما در هر صورت، با اینکه خیلی خورد تو ذوقم، اما از یه سری لحاظ خوشحالم!
1- حتماً تو این برگه آبی 1 خیزی هست
2- میدونم بعضی دوست نماهای من، با شنیدن خبر برگه آبی من 1 ممقدار خوشحال میشن ایشالا!!! بذار بشن!! حداقل چشمشون کمتر دنبال هدیه ای هستش که خدا بهمون داده Smile
@ همه کسایی که کلیرنس خوردن: شمام به همین دلایل من خوشحال باشین Smile
برای همتون بهترین آرزوها رو دارم و امیدوارم بتونم انرژی بخش این تاپیک باشم Smile
در ضمن، درسته مجبوریم 1 هزینه اضافه بکنیم اما بجای این هزینه، به این فکر کنیم که قسمت ما شده که 1 بار دیگه بریم خااااارج!!! :پی
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
روشا جان
منم وقتی آبی گرفتم غمگین شدم . البته غمگین شدن من یه دلیل دیگه داشت چون به هر حال می دونستم آبی میگیریم . من در اصل استرس گرفته بودم . مصاحبه ما اصلا" شبیه اون چیزهایی که از همه میپرسیدن نبود . هیچ کدوم از سوالهای معمول پرسیده نشد . حتی یه دونه یه دستی هم نزد Winkحتی نپرسید چند بار لاتاری شرکت کردین , نگفت این آدرسه که دادین مال کیه , کجا میخواین برین , خلاصه هیچی .
برای همین بیشتر توی فکر رفته بودم . ولی خب مهم نیست . ایشاله همه با هم کلیر میشیم Rolleyes
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان