کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-12-09 ساعت 11:44)rasti_110 نوشته:  سلام
در فرم ثبت نام من زن و بچه هام را نوشتم اگر برای مصاحبه آنها را نبرم و خودم تنها برم ، اشکالی داره؟ چون می خوام انشا...اگه درست شد اول خودم برم بعد که موقعیت کاری و مکانی در آمریکا جور شد بیا آنها را ببرم...لطفا راهنمایی کنید. با تشکر فراوان از دوستان عزیز
همه کسانی که اعلام کرده اید باید برای مصاحبه همراه شما باشند
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
سلامممممممممممممم دوستان
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
اينا براي فردا بود از الان بايد شروع كنيم به انرژي فرستادن
هورااااااااااااااااااااااااااااااااا
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
سلام
اینم از طرف مننننننننننننننننن +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا برای همه بچه های منتظر آنکارا ایروان و ابوظبی >Big Grin<
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
با درود
اینم از طرف من++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++​+++++++++++

هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​ااااااااااااااااااااااااااااااااا
برای همه بچه های منتظر آنکارا ایروان و ابوظبی ><
ارادتمند همه
پیام
2013AS94xx|هفتNov19| Nov|سه نفر|ابوظبی|6مردادماه|کلیر 11 سپتامبر|12میلیون|سفرنامه

خدا نگهدار تمامی دوستان و سروران خوبم باشد
http://www.feiertagskalender.ch/index.ph...2013&hl=fr

سلام این هم هالی دی در ام ری ک ا 2013
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، arashsh62
Loading... ██████████████] 99%

اندکی صبر سحر نزدیک است...!!!؟

آخ جـــــــون از فردا اینجا هوراااااااا میشنوییمم ، چه ما هورا بکشیم چه دوستامون
ما با خوشحالیتون خوشحال میشیم و امیدوار
کیس:**2013AS17 ، ابوظبی، مصاحبه: هفته اول نوامبر ، کلیر: 17دسامبر 39 روزه
مقصد: TX or NY یک نفر ، هزینه ها:پروفایل سفرنامه
اگه میخاین در مورد کلیرنس بیشتر بدونین حتما حتما لینک زیر را تا آخر مطالعه کنید
http://www.academiacafe.com/pf/Thread-%D...9%86%D8%B3
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
دوستای خوبم میدونم اینجا نباید بگم اما شاید یکی از دوستان مثل من دنبال بلیط (کالیفرنیا)باشه. من از آزانس راه سبز با 125000 تومن تخفیف بلیط گرفتم. و خیلی خیلی ازانس خوبی هست. دوستان عزیزم شاد باشید
امیدوارم زودتر همه کلیر شید
تشکر کنندگان: گل نهال ، saeid-ss ، refiusa ، bmojtaba ، armin1 ، mdna ، raham ، ASALI ، enchantress_boy ، tatoole ، Ali DV-2013 ، amir82 ، pr.kia
(2012-12-10 ساعت 01:06)سارا2013 نوشته:  دوستای خوبم میدونم اینجا نباید بگم اما شاید یکی از دوستان مثل من دنبال بلیط (کالیفرنیا)باشه. من از آزانس راه سبز با 125000 تومن تخفیف بلیط گرفتم. و خیلی خیلی ازانس خوبی هست. دوستان عزیزم شاد باشید

هزينه بليطتون از تهران تا اونجا چقدر شد؟با چه ايرلايني؟
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: bmojtaba
(2012-12-10 ساعت 01:06)سارا2013 نوشته:  دوستای خوبم میدونم اینجا نباید بگم اما شاید یکی از دوستان مثل من دنبال بلیط (کالیفرنیا)باشه. من از آزانس راه سبز با 125000 تومن تخفیف بلیط گرفتم. و خیلی خیلی ازانس خوبی هست. دوستان عزیزم شاد باشید

از کجا تا کالیفرنیا؟ چه پروازی؟ کی گرفتید؟ مطمئنید؟ کی میخواید برید؟

تشکر کنندگان: Emma_a432 ، fire dragon ، ASALI
(2012-12-10 ساعت 09:40)bayat_r نوشته:  

از تهران به دبی و دبی به سان فرانسیسکو. اخر دسامبر با ایرلاین امارات

(2012-12-10 ساعت 01:09)گل نهال نوشته:  

همه آزنسها 2.616.000 قیمت دادن واین ازانس 2.419.000 گفت منم با کله خریدمBig Grin ایرلاین امارات

در ضمن در امارت فقط 1.40 دقیقه ترانزیت داره . دوستای عزیز هرکس دنبال بلیط با اینجا تماس بگیره با توجه به جستجو چندروزه من اینجا خوب بود. 88106868 راه سبز
تشکر کنندگان: bayat_r ، raham ، mohsen-usa ، گل نهال ، ASALI ، lilac ، bmojtaba ، Ali DV-2013 ، roeentan ، AsemanAbee ، pr.kia
(2012-12-10 ساعت 10:00)سارا2013 نوشته:  

همه آزنسها 2.616.000 قیمت دادن واین ازانس 2.419.000 گفت منم با کله خریدمBig Grin ایرلاین امارات

در ضمن در امارت فقط 1.40 دقیقه ترانزیت داره . دوستای عزیز هرکس دنبال بلیط با اینجا تماس بگیره با توجه به جستجو چندروزه من اینجا خوب بود. 88106868 راه سبز

ای بابا من هول شدم فکر کردم نوشتی بلیط خریدم 1/250/000...به خاطر این تعجب کردم Big Grin

تشکر کنندگان: raham ، سارا2013 ، ASALI ، refiusa ، roeentan ، achi686
(2012-12-10 ساعت 10:08)bayat_r نوشته:  

ای بابا من هول شدم فکر کردم نوشتی بلیط خریدم 1/250/000...به خاطر این تعجب کردم Big Grin

از یکی از آزانسها پریدم چرا این تفاوت قیمت هست گفت برای هر بلیط 200.000 سود میکنه و این ازانس راضی شده به سود 75.000.
اخه دوست خوبم الان 1.250.000 تا دبی بزور میشه رفت
تشکر کنندگان: bayat_r ، raham ، mohsen-usa ، گل نهال ، ASALI ، armin1 ، lilac
(2012-12-10 ساعت 10:16)سارا2013 نوشته:  
(2012-12-10 ساعت 10:08)bayat_r نوشته:  

از یکی از آزانسها پریدم چرا این تفاوت قیمت هست گفت برای هر بلیط 200.000 سود میکنه و این ازانس راضی شده به سود 75.000.
اخه دوست خوبم الان 1.250.000 تا دبی بزور میشه رفت
سارا خانم با عرض سلام و تبريك بابت ويزا و خريد بليط و آرزوي موفقيت

ميشه بدانم بليط يه سره يا دو سره (برگشت اوپن چند وقته؟) خريديد؟-مرسي
2013AS00000XXXقبولی: 2012 1 May،ايروان،3 نفر،ارسال فرم: 2012 30May با دی.اچ.ال،کارنتی:2012 August ،مصاحبه:W3 October تاريخ كليرنس: xxتاريخ عزيمت به آمريكا: xx مقصد احتمالي:هيوستن
تشکر کنندگان:
(2012-12-08 ساعت 14:29)ehsan99 نوشته:  
(2012-12-08 ساعت 10:48)mohsen-usa نوشته:  
(2012-12-07 ساعت 22:01)achi686 نوشته:  یک راه این هست که ایمیل بزنید و بپرسید و راه دیگه اینکه صبر کنیم تا کلیرنس های آنکارا هم ویزا رو بگیرند و ببینیم نتایج به چه صورتی هست....( که بنده شاید نظرم این باشه که مطرح نکردن این مسئله به صورت شفاف شاید اثرات بهتری داشته باشه، ممکن ارمنستان متوجه این داستان نشده باشه و اینطوری شاید مطلع بشه که با سفارت مثلا آنکارا فرق میکنه و به دنبال رفع ان بیافته....)
اما به شخصه من فکر میکنم برای آنکارا اینطور نباشه از روی شواهد ویزای خودم و ویزاهای دوستان سال قبل و برای ارمنستان با توجه به شواهد سارا و احسان اینطور به نظر میرسه که خلاف آنکارا باشه.......

اما بعد از صحت این فرضیه باید ببینیم چه مشکلی بعدا در بدو ورود و یا جای دیگر ممکن پیش بیاد.....ممکن هست مثلا یه جایی توی فرودگاه و یا جای دیگه که من مطلع نیستم این داستان مشکل ساز بشه و گیر بدن که زمان مدیکال شما اکسپایر شده و بعضی از ازمایشات رو دوباره بگیرند ...البته من اطلاعات دقیقی در این مورد ندارم و فقط منظورم این هست که باید از بعدشم هم مطلع بشیم......اما این تطویل زمان میتونه برای خیلی ها زمان بسیار مناسب باشه و حتی ارزش یه هزینه های مجدد مثل مدیکال و یا هر چیز دیگه ای رو داشته باشه.....
قبل از هر چيز از طرح اين مسئله مهم و واكاوي موضوع از شما خيلي ممنونم.چون همه ما ميدانيم چه روزهاي سختيه و مسئله رفتن يكدفعه پيش آمده .از يك طرف دلار داره به شدت بالا ميره از طرفي تهيه مقدمات سفر و بويژه هزينه هاي هنگفتش براي اغلب ما سخته و البته .مسلما براي اكثر ما دير تر رفتن بهتره و حتي يك ماه هم يك ماهه !!من خودم تا حالا فكر ميكردم -به دليل مديكال اواسط اكتبر -در هر صورت بايد تا اواسط آوريل بايد برم اما با راهنمائي شما و به تائيد سارا خانم معلوم شد 6 ماه از زمان كلير حساب ميشه.جونمي جون !!! جالبه من قبلا از سفارت توي ارمنستان پرسيده بودم كه جواب كوتاه آنها در اين مورد اين بود:

Your visa will be valid for 6 months from the issuance date (if your medical exam and your passport are valid).

اين جواب دو پهلو است و معلوم نيست در زمان صدور بايد مديكال معتبر باشه يه در زمان مسافرت؟؟؟

اما اگر اشتباه نكنم از خانم دكتر شنيدم بعضي از قوانين ايالتي (بويژه در تگزاس) به اين مسائل حساسند (خلاصه كلي نيست) و ممكنه بعضي آزمايشها تجديد بشه چون منطقا پس از 6 ماه وضعيت سلامتي ممكنه تغيير كنه.به هر حال از طرح اين مسئلي مهم ممنونم و از راهنمائي بچه ها اگر نظري دارند همه ما استقبال ميكنيم و البته تشكر!!

تو اين داستان دو تا 6 ماه وجود داره
اول 6 ماه عکس قفسه سينه
و دوم 6 ماه ويزا

اولا من فکر نميکنم 6 ماه ويزا از تاريخ کليرنس شروع بشه . بفرض که شما امروز کلير بشی . از شما ميخوان که پاسپورت رو بفرستی . وقتی پاسپورت فرستاده شد و دست اونها رسيد و کارهای صدور ويزاش انجام شد دقيقا از اون روز ويزا ميخوره و تا 6 ماه اعتبار داره . يعنی تا 6 ماه بعدش ميشه وارد خاک آمريکا شد

اما 6 ماه عکس قفسه سينه هم خيلی مهمه. اين عکس فقط 6 ماه اعتبار داره و بايد در اون 6 ماه ورود زد. اگه اعتبار عکس قفسه سينه تمام بشه ، حتی اگه ويزا داشته باشيم نميشه ورود زد و اين عکس بايد دوباره گرفته بشه. پس در واقع 6 ماه اصلی برای ورود از تاريخ مديکال شروع ميشه اما حتی اگه اين 6 ماه بگزره ميشه اين عکس رو دوباره گرفت و با 6 ماه ويزا تاريخ سفر رو ست کرد

بخش اول صحبت شما را قبول دارم اما با اين توضيح كه كليرنس طبعا يه شروع داره كه زمان انجام مصاحبه (يا شايد هم از زمان ارسال فرمها ) است و يك اتمام داره كه زمانيه كه سفارت شماره كيس اعلام ميكنه و شما مراجعه ميكنيد و پاسپورت تحويل ميدهيد منظور من از 6 ماه بعد از كلير همان اتمام كليرنسه كه ظاهرا در مورد بچه هاي ايروان صادقه و در انكارا 6 ماه را از زمان شروع كليرنس (تقريبا زمان مصاحبه و آزمايشات پزشكي) حساب ميكنن.

اما بخش دوم صحبت شما را دقيقا متوجه نميشم.اگر كسي ويزا داره چه چيز ميتونه مانع سفر بشه ؟ چرا مانع سفر ميشن؟ مثلا فرد را ديپورت ميكنن؟! حدس من اينه كه فرد ميتونه وارد بشه حتي اگر زمان مديكالش (يا عكس قفسه سينه اش) منقضي بشه و بايد در محل آنرا قبل از هر كاري جزو مقدمات كارت سبز انجام بده.جالبه بدانيد خيلي از واكسن هاي بچه ها در ايروان ناقصه چون دكتر گفت اين واكسن ها در ايران و ايروان نيست و بايد آنجا بزنيد!!حتي قوانين ايالتي فرق داره مثلا در تگزاس بايد يكسري واكسن هاي ديگه را هم زد كه مختص آنجا است.البته همه اينها نظر منه و دوست دارم بچها اگر اطلاعات بهتري دارن تصحيح كنن.-مرسي
2013AS00000XXXقبولی: 2012 1 May،ايروان،3 نفر،ارسال فرم: 2012 30May با دی.اچ.ال،کارنتی:2012 August ،مصاحبه:W3 October تاريخ كليرنس: xxتاريخ عزيمت به آمريكا: xx مقصد احتمالي:هيوستن
تشکر کنندگان: honestly2002 ، roeentan ، خانه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان