کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-12-08 ساعت 11:47)sh_aytak نوشته:  
(2012-12-07 ساعت 19:49)bayat_r نوشته:  
(2012-12-07 ساعت 14:55)sh_aytak نوشته:  
(2012-12-06 ساعت 20:23)bayat_r نوشته:  [quote='armin1' pid='247198' dateline='1354808853']
یه دعا هم برای بچه های انکارا بکونید که این کلیرنسا رو اعلام کننSadSad ساعت 7:15 شد 5شنبه هم مثل اینکه خبری نمیخواد شهSadSadSad

خدایا این مریض منظور رو هم شفا بده....شفافیتش رو بهش برسون...
من مثله .....ها شدم....از این به بعد پول میگیرم دعا میخونم اونم فقط دلار

خدا خیرت بدهBig Grin خدا از برادری کمت نکنه Tongue ارزون حساب کن چه بخوایم چه نخوایم همه مشتری هستیم (البته امیدوارم که اینطور نباشه )

چون شما عیالواری، همون مبلغ رو به ریال بدهBig Grin
[/qu
آخ دست درد نکنه بیات خان دعاش تضمینی باشه حالا دعا که میکنی ارزون هم که حساب میکنی بیزحمت واسه یه ضرب دعا کن Tongueخدا ویزاتو زودتر برسونهBig Grin

الهی و ربی من لی غیرک؟ اعطن بالایتک ویزا، فی مرت الاول.آمین یا رب الامین.

- 1000 تومن میشه
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: Gole baba ، raham ، armin1 ، sh_aytak ، refiusa ، Saeedv13 ، mdna ، مانترا ، achi686
دوستان سلام.امروز شنبه 8 دسامبر هوای ایروان کاملا بارانی و مه گرفته میباشد و ما به علت باران شدید خانه نشین شده ایم...امیدوارم دوستانی که امشب به ایروان پرواز دارند با مشکل روبرو نشوند به علت بدی هوا......سفر خوبی داشته باشید
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان: mohsen-usa ، armin1 ، mohajer13 ، afs ، afshin06 ، sayeh_m ، Saiban ، مانترا ، achi686 ، ali2316
سلام دوستای خوبم ما هم به جمع شماها پیوستیم ولی با یه انرژی مثبت چون مطمئنم به زودی هممون ویزا می گیریم ایشالا
فقط یه سوالی دارم تعطیلات ژانویه چندروزه و آیا این تعطیلات کلیرنس ماهارو عقب می ندازه؟
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان: afs ، mohajer13 ، refiusa ، armin1 ، raham ، Saeedv13 ، bayat_r ، ali234 ، mdna ، گل نهال ، peyman1355 ، fire dragon ، مانترا ، achi686 ، lilac ، ali2316
(2012-12-08 ساعت 12:02)bayat_r نوشته:  
(2012-12-07 ساعت 14:55)sh_aytak نوشته:  
(2012-12-06 ساعت 20:23)bayat_r نوشته:  [quote='armin1' pid='247198' dateline='1354808853']
یه دعا هم برای بچه های انکارا بکونید که این کلیرنسا رو اعلام کننSadSad ساعت 7:15 شد 5شنبه هم مثل اینکه خبری نمیخواد شهSadSadSad

خدایا این مریض منظور رو هم شفا بده....شفافیتش رو بهش برسون...

خدا خیرت بده خدا از برادری کمت نکنه Tongue ارزون حساب کن چه بخوایم چه نخوایم همه مشتری هستیم (البته امیدوارم که اینطور نباشه )

[/qu
آخ دست درد نکنه بیات خان دعاش تضمینی باشه حالا دعا که میکنی ارزون هم که حساب میکنی بیزحمت واسه یه ضرب دعا کن خدا ویزاتو زودتر برسونهBig Grin

- 1000 تومن میشه

ای بیات جان عجب دعای دو آتیشه دورو خشخاشیی بود!! خیلی مشعوف شدیم برادر گفتیم ارزون حساب کن ته دیگه انقد ارزون یه جور حساب کن دفعه دیگه رومون بشه واسه دعا خدمت برسیم .اهل بیت مهاجر سرا شروع آقا بیات شروع به کار کردن . بابا کی میگه گرونیه ؟؟؟Big Grin

تشکر کنندگان: bayat_r ، raham ، armin1 ، achi686
(2012-12-08 ساعت 13:50)sh_aytak نوشته:  
(2012-12-07 ساعت 14:55)sh_aytak نوشته:  خدایا این مریض منظور رو هم شفا بده....شفافیتش رو بهش برسون...

خدا خیرت بده خدا از برادری کمت نکنه Tongue ارزون حساب کن چه بخوایم چه نخوایم همه مشتری هستیم (البته امیدوارم که اینطور نباشه )

[/qu
آخ دست درد نکنه بیات خان دعاش تضمینی باشه حالا دعا که میکنی ارزون هم که حساب میکنی بیزحمت واسه یه ضرب دعا کن خدا ویزاتو زودتر برسونهBig Grin

- 1000 تومن میشه

ای بیات جان عجب دعای دو آتیشه دورو خشخاشیی بود!! خیلی مشعوف شدیم برادر گفتیم ارزون حساب کن ته دیگه انقد ارزون یه جور حساب کن دفعه دیگه رومون بشه واسه دعا خدمت برسیم .اهل بیت مهاجر سرا شروع آقا بیات شروع به کار کردن . بابا کی میگه گرونیه ؟؟؟Big Grin

دوست عزیز فقط بدون که دعاهای مهندس بیات حتما می گیره واSmile
ولی دیده شده در مواقعی بر عکس هم گرفتهWink شوخی نمی کنماBig Grin
بیات جان، مهندس ! یادته یه دعا در حق mag کرده بودی؟Big GrinBig Grin
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان: sh_aytak ، bayat_r ، raham ، mohajer13 ، achi686
دوستان منتظر یه پیشنهادی دارم:
از اونجاییکه میشه شخص دیگری رو با وکالتنامه به سفارت ارمنستان فرستاد برای گرفتن ویزا، هر 4_5 نفری که کلیر میشن از بین خودشون به یکی که مورد قبولشون هست وکالت بدن و اون شخص پاسهای همه رو با خودش ببره و ویزای خودش و دیگران رو هم بگیره ...

مهاجر من کاملا موافقم . خیلی خوبه اگه این کارو بکنیم.
[/quote]
دوستانی که کلیر شدند و تمایل به این کار دارند، من راهی ایروان هستم فردا صبح میرم اگر کسی تمایل داره تماس بگیره.
IF THERE IS A WILL, THERE IS A WAY
ورود به آمریکا مارچ 2013 ساکن سیاتل
تشکر کنندگان: گل نهال ، mohajer13 ، Saiban ، مانترا ، achi686 ، hoj_s000
(2012-12-08 ساعت 14:07)mooj نوشته:  
(2012-12-07 ساعت 19:49)bayat_r نوشته:  خدا خیرت بده خدا از برادری کمت نکنه Tongue ارزون حساب کن چه بخوایم چه نخوایم همه مشتری هستیم (البته امیدوارم که اینطور نباشه )

[/qu

- 1000 تومن میشه

منو نترسونیییننن دعاش خوب بود که یه ضرب.... زود .... قضیه دعا واسه مگ چی چی بید حالا ؟؟

تشکر کنندگان: mooj
(2012-12-08 ساعت 14:13)sh_aytak نوشته:  
(2012-12-08 ساعت 11:47)sh_aytak نوشته:  چون شما عیالواری، همون مبلغ رو به ریال بدهBig Grin
[/qu

- 1000 تومن میشه

منو نترسونیییننن دعاش خوب بود که یه ضرب.... زود .... قضیه دعا واسه مگ چی چی بید حالا ؟؟
دعاش مشکلی نداره فقط بعضی وقتا که از آخر به اول دعا رو می خونه اینجوری میشهBig GrinBig Grin
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان: raham ، sh_aytak ، achi686
(2012-12-08 ساعت 14:19)mooj نوشته:  
(2012-12-08 ساعت 12:02)bayat_r نوشته:  الهی و ربی من لی غیرک؟ اعطن بالایتک ویزا، فی مرت الاول.آمین یا رب الامین.

- 1000 تومن میشه

دعاش مشکلی نداره فقط بعضی وقتا که از آخر به اول دعا رو می خونه اینجوری میشهBig GrinBig Grin
در مورد اون شخص خاص فقط هدفم دلداری بود و گرنه من و خودش و خدای خودمون میدونستیم نمی شه کاری کرد...Big Grin

حافظ وظیفه تو دعا گفتن است و بس
در بند آن مباش که نشنید یا شنید...
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، mdna ، armin1 ، sh_aytak ، mooj ، Tomas ، ASALI ، fire dragon ، achi686 ، lilac
(2012-12-08 ساعت 10:48)mohsen-usa نوشته:  
(2012-12-07 ساعت 22:01)achi686 نوشته:  یک راه این هست که ایمیل بزنید و بپرسید و راه دیگه اینکه صبر کنیم تا کلیرنس های آنکارا هم ویزا رو بگیرند و ببینیم نتایج به چه صورتی هست....( که بنده شاید نظرم این باشه که مطرح نکردن این مسئله به صورت شفاف شاید اثرات بهتری داشته باشه، ممکن ارمنستان متوجه این داستان نشده باشه و اینطوری شاید مطلع بشه که با سفارت مثلا آنکارا فرق میکنه و به دنبال رفع ان بیافته....)
اما به شخصه من فکر میکنم برای آنکارا اینطور نباشه از روی شواهد ویزای خودم و ویزاهای دوستان سال قبل و برای ارمنستان با توجه به شواهد سارا و احسان اینطور به نظر میرسه که خلاف آنکارا باشه.......

اما بعد از صحت این فرضیه باید ببینیم چه مشکلی بعدا در بدو ورود و یا جای دیگر ممکن پیش بیاد.....ممکن هست مثلا یه جایی توی فرودگاه و یا جای دیگه که من مطلع نیستم این داستان مشکل ساز بشه و گیر بدن که زمان مدیکال شما اکسپایر شده و بعضی از ازمایشات رو دوباره بگیرند ...البته من اطلاعات دقیقی در این مورد ندارم و فقط منظورم این هست که باید از بعدشم هم مطلع بشیم......اما این تطویل زمان میتونه برای خیلی ها زمان بسیار مناسب باشه و حتی ارزش یه هزینه های مجدد مثل مدیکال و یا هر چیز دیگه ای رو داشته باشه.....
قبل از هر چيز از طرح اين مسئله مهم و واكاوي موضوع از شما خيلي ممنونم.چون همه ما ميدانيم چه روزهاي سختيه و مسئله رفتن يكدفعه پيش آمده .از يك طرف دلار داره به شدت بالا ميره از طرفي تهيه مقدمات سفر و بويژه هزينه هاي هنگفتش براي اغلب ما سخته و البته .مسلما براي اكثر ما دير تر رفتن بهتره و حتي يك ماه هم يك ماهه !!من خودم تا حالا فكر ميكردم -به دليل مديكال اواسط اكتبر -در هر صورت بايد تا اواسط آوريل بايد برم اما با راهنمائي شما و به تائيد سارا خانم معلوم شد 6 ماه از زمان كلير حساب ميشه.جونمي جون !!! جالبه من قبلا از سفارت توي ارمنستان پرسيده بودم كه جواب كوتاه آنها در اين مورد اين بود:

Your visa will be valid for 6 months from the issuance date (if your medical exam and your passport are valid).

اين جواب دو پهلو است و معلوم نيست در زمان صدور بايد مديكال معتبر باشه يه در زمان مسافرت؟؟؟

اما اگر اشتباه نكنم از خانم دكتر شنيدم بعضي از قوانين ايالتي (بويژه در تگزاس) به اين مسائل حساسند (خلاصه كلي نيست) و ممكنه بعضي آزمايشها تجديد بشه چون منطقا پس از 6 ماه وضعيت سلامتي ممكنه تغيير كنه.به هر حال از طرح اين مسئلي مهم ممنونم و از راهنمائي بچه ها اگر نظري دارند همه ما استقبال ميكنيم و البته تشكر!!

تو اين داستان دو تا 6 ماه وجود داره
اول 6 ماه عکس قفسه سينه
و دوم 6 ماه ويزا

اولا من فکر نميکنم 6 ماه ويزا از تاريخ کليرنس شروع بشه . بفرض که شما امروز کلير بشی . از شما ميخوان که پاسپورت رو بفرستی . وقتی پاسپورت فرستاده شد و دست اونها رسيد و کارهای صدور ويزاش انجام شد دقيقا از اون روز ويزا ميخوره و تا 6 ماه اعتبار داره . يعنی تا 6 ماه بعدش ميشه وارد خاک آمريکا شد

اما 6 ماه عکس قفسه سينه هم خيلی مهمه. اين عکس فقط 6 ماه اعتبار داره و بايد در اون 6 ماه ورود زد. اگه اعتبار عکس قفسه سينه تمام بشه ، حتی اگه ويزا داشته باشيم نميشه ورود زد و اين عکس بايد دوباره گرفته بشه. پس در واقع 6 ماه اصلی برای ورود از تاريخ مديکال شروع ميشه اما حتی اگه اين 6 ماه بگزره ميشه اين عکس رو دوباره گرفت و با 6 ماه ويزا تاريخ سفر رو ست کرد
تشکر کنندگان: ali234 ، raham ، Saeedv13 ، گل نهال ، mohajer13 ، afs ، peyman1355 ، Tomas ، ASALI ، el333 ، rouzbehdarvishi ، achi686 ، lilac ، kavirr
دوستاني كه براي گرفتن ويزا به ارمنستان ميخواهيدسفر كنيد ،به تعطيلات سفارت ارمنستان دقت كنيد .،سعي كنيد همين هفته و يا هفته ديگه دوشنبه ٢٧ اذر 17 December ماه بريد، چون دو هفته بعديعني سه شنبه 25 december تعطيلات خود سفارت هست و براي گرفتن ويزا شايد مشكل ساز بشه.البته براي كساني كه قبل از ژانويه تصميم به سفر دارند

http://armenia.usembassy.gov/mobile/holidays.html
(2012-12-08 ساعت 14:19)mooj نوشته:  
(2012-12-08 ساعت 12:02)bayat_r نوشته:  الهی و ربی من لی غیرک؟ اعطن بالایتک ویزا، فی مرت الاول.آمین یا رب الامین.

- 1000 تومن میشه

آها اشکالی نداره دعای من همه چیش ردیف بودBig Grin

تشکر کنندگان: mooj ، Tomas ، rouzbehdarvishi
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html
از دسترس خارجه ..انگاری میخوان آپدیتش کنن Big Grin
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
تشکر کنندگان: armin1 ، rouzbehdarvishi ، mehdiii ، amir82 ، kavirr ، raham ، مانترا ، achi686 ، kasrafo
(2012-12-08 ساعت 18:20)ASALI نوشته:  http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html
از دسترس خارجه ..انگاری میخوان آپدیتش کنن Big Grin

مال من بسیار راحت باز کرد ولی از اپدیت خبری نیست Big GrinBig Grin اگه اپدیت شه 2شنبه به بعد میشه!!CoolCool
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، sayeh_m ، ASALI ، peyman1355 ، amir82 ، kavirr ، raham
(2012-12-08 ساعت 18:20)ASALI نوشته:  http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html
از دسترس خارجه ..انگاری میخوان صحرف زشتو آپدیت کنن Big Grin

خدا از زبونت بشنوه عسلي جانWink
من كه ديشب ساعت 2:00 چك كردم همون 29 نوامبر بود، اول بامداد ساعت 7:00 امروز كه چك كردم همين طوريه و باز نميشه تا همين الانSad
البته سايه خانم فرمودند كه شنبه ها و يكشنبه ها سفارت تعطيله و خبري از آپديت نيست و اين ايراد سايته كه زياد هم پيش ميادSad
اميدوارم هرچه زودتر طلسم اين آنكارا هم بشكنه و ما هرچه سريعتر به كار و زندگي مون برسيم.آمين.
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، armin1 ، sayeh_m ، ASALI ، bayat_r ، گل نهال ، amir82 ، kavirr ، dreamer60 ، raham ، achi686 ، bmojtaba ، AsemanAbee ، kasrafo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان