کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
دوستان آپدیت کردن سایت در یک چشم بهم زدن انجام میشه.
کافیه فایل آپدیت شده رو جایگزین کنند یا دیتا بیس رو به روز کنند.
این عمل هیچ تأثیری روی پیج نمیگذاره.
از دسترس خارج شدن پیج ربطی به آپدیت نداره.
(2012-12-08 ساعت 19:33)peyman1355 نوشته:  
(2012-12-08 ساعت 18:47)امیر مهاجر نوشته:  دوستان آپدیت کردن سایت در یک چشم بهم زدن انجام میشه.
بله فرمايش شما كاملا درسته امير خان گرامي، اما از دسترس خارج شدن ( يا خارج كردن ) ديتابيس هم ميتونه دليلي براي آپديت كردن كل يا قسمتي از سايت هم باشه، درست عرض مي كنم استاد يا خير؟ براي مثال كافيه كابل Ethernet مربوطه رو از Server مربوط به سايت جدا كنند، اون وقت همين اتفاق مي افته، درست عرض مي كنم استاد يا خير؟ ( البته بنده Hardware كار هستم و اطلاعات زيادي راجع به Software ندارم، از اين رو از شما سوال كردم قربان، جسارت بنده رو به بزرگواري خودتون ببخشيد )
اختیار دارید پیمان جان.

دلیلی برای از دسترس خارج کردن دیتابیس یا سرور وجود نداره، مگر در صورت بروز مشکلات فنی یا ارتقاء نرم افزار یا سخت افزار سرور یا شبکه.
برای آپدیت کردن کیس نامبرها با جایگزینی یک فایل xml یا html یا مشابه اون و اگر هم دیتابیسی باشه با چند فرمان insert که هیچ خللی وارد نمیکنه و در کسری از ثانیه انجام میشه، کار راه میفته.
شخصا تنها دلیلی که برای از دسترس خارج شدن سایت میبینم انواع و اقسام اشکالات فنی است که در اینترنت خیلی هم متداوله و چیز عجیبی نیست.
(2012-12-08 ساعت 19:47)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-12-08 ساعت 19:33)peyman1355 نوشته:  
(2012-12-08 ساعت 18:47)امیر مهاجر نوشته:  دوستان آپدیت کردن سایت در یک چشم بهم زدن انجام میشه.
بله فرمايش شما كاملا درسته امير خان گرامي، اما از دسترس خارج شدن ( يا خارج كردن ) ديتابيس هم ميتونه دليلي براي آپديت كردن كل يا قسمتي از سايت هم باشه، درست عرض مي كنم استاد يا خير؟ براي مثال كافيه كابل Ethernet مربوطه رو از Server مربوط به سايت جدا كنند، اون وقت همين اتفاق مي افته، درست عرض مي كنم استاد يا خير؟ ( البته بنده Hardware كار هستم و اطلاعات زيادي راجع به Software ندارم، از اين رو از شما سوال كردم قربان، جسارت بنده رو به بزرگواري خودتون ببخشيد )
اختیار دارید پیمان جان.

دلیلی برای از دسترس خارج کردن دیتابیس یا سرور وجود نداره، مگر در صورت بروز مشکلات فنی یا ارتقاء نرم افزار یا سخت افزار سرور یا شبکه.
برای آپدیت کردن کیس نامبرها با جایگزینی یک فایل xml یا html یا مشابه اون و اگر هم دیتابیسی باشه با چند فرمان insert که هیچ خللی وارد نمیکنه و در کسری از ثانیه انجام میشه، کار راه میفته.
شخصا تنها دلیلی که برای از دسترس خارج شدن سایت میبینم انواع و اقسام اشکالات فنی است که در اینترنت خیلی هم متداوله و چیز عجیبی نیست.

بله، دليلي نداره اما اگر در حين آپديت يك ديتابيس، هارد سرور هنگ كنه در نهايت ناچارا مي بايستي اون هارد ديسك رو تعويض كنند و...........، بنده در روز با موارد زيادي از اين دسته سرو كار دارم امير خان و حتي ديدم در حين آپديت كردن يك ديتابيس ( به علت كهنگي و فرسودگي سرور و قطعات آن )، اين پروسه ناقص مونده و به ناچار هارد ديسك مربوطه رو تعويض كرديم.
اينجا رو تبديل كردم به كلاس كليرنس شبكه Big Grin (آخ كه از اين قطعي شبكه نگو كه دلم كباااااااااابه، دائم باهاش سروكار داريم توي كارهامون، اينجا هم بازم قطعي داريم Sad )
از همه دوستان بزرگوار به خصوص اميرخان گرامي و دوست داشتني پوزش مي خواهم و اميدوارم هرچه زودتر همه مون پاك بشيم به خصوص برو بچه هاي انكاراSmile
هميشه شاد و تندرست باشيد
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: armin1 ، گل نهال ، Saeedv13 ، raham ، ASALI ، achi686 ، kasrafo ، enchantress_boy ، ghafari88
(2012-12-08 ساعت 20:06)peyman1355 نوشته:  بله، دليلي نداره اما اگر در حين آپديت يك ديتابيس، هارد سرور هنگ كنه در نهايت ناچارا مي بايستي اون هارد ديسك رو تعويض كنند و...........، بنده در روز با موارد زيادي از اين دسته سرو كار دارم امير خان و حتي ديدم در حين آپديت كردن يك ديتابيس ( به علت كهنگي و فرسودگي سرور و قطعات آن )، اين پروسه ناقص مونده و به ناچار هارد ديسك مربوطه رو تعويض كرديم.
اينجا رو تبديل كردم به كلاس كليرنس شبكه Big Grin (آخ كه از اين قطعي شبكه نگو كه دلم كباااااااااابه، داوم باهاش سروكار داريم توي كارمون، اينجا هم بازم قطعي داريم Sad )
از همه دوستان بزرگوار به خصوص اميرخان گرامي و دوست داشتني پوزش مي خواهم و اميدوارم هرچه زودتر همه مون پاك بشيم به خصوص برو بچه هاي انكاراSmile
هميشه شاد و تندرست باشيد

فرمایش شما درسته اما در مورد دیتابیسها و سرورهای بسیار قدیمی.
دیتابیسی که الان دارند باهاش کار میکنند به احتمال قوی مثل دیتابیس کی سی سی است و اوراکل هستش.
این دیتابیس بصورت آنلاین قابل به روز رسانی در حد بسیار گسترده هستش.
از طرفی حجم دیتای آپدیت شده در هر سری آنقدر کوچکه که میتونیم در غالب یک پست اینجا نمایشش بدیم! این چیزها دیگه هنگ کردن سرور رو در پی نداره.
من به تمام این چیزها فکر کردم و اون پست رو گذاشتم که هر وقت سایت از دسترس خارج شد بچه‌ها امید بیخود به خودشون ندن.
وگرنه در این رابطه تا صبح هم بحث کنیم تمام نمیشه.
همین قدر بهتون بگم که من با داشتن یک سرور شخصی ضعیف و دیتابیس sql server و دیتابیس بسیار حجیمی از چک لیست صدها پایگاه صنعتی، در دفتر مرکزی یکی از مشتریهام، هرگز ناچار نشدم دیتابیس رو آفلاین کنم و هرگز دچار افت سرعت و مشکلاتی ار این قبیل نشدم و وبسایت مربوطه هم تا به حال به این دلایل از دسترس خارج نشده.
تشکر کنندگان: گل نهال ، peyman1355 ، bayat_r ، armin1 ، Saeedv13 ، ASALI ، raham ، Championking ، hadiseh.t ، kasrafo ، enchantress_boy
خبر جدید در مورد لاتاری.یعنی ممکنه این خبر روی روند کار ما تاثیر بگذاره?مثل اینکه میخان لاتاری را حذف کنن و بجای اون دانشجوهای خارجی فوق لیسانس و phd را بگیرن.
http://www.dcemploymentlawupdate.com/201...+Update%29
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: ASALI ، dreamer60
از همهٔ عزیزانی که لطف کردند و کیس نامبرشون رو با حذف دو رقم آخر اصلاح کردند، بسیار سپاسگزارم.
از عزیزانی هم که موافقند ولی هنوز اقدامی نکردند خواهش میکنم زحمتش رو بکشند و بعدش اینجا یک پست بگذارند تا افشین راحت تر پیداشون کنه و جدولشو آپدیت کنه.
(2012-12-08 ساعت 21:37)امیر مهاجر نوشته:  از همهٔ عزیزانی که لطف کردند و کیس نامبرشون رو با حذف دو رقم آخر اصلاح کردند، بسیار سپاسگزارم.
از عزیزانی هم که موافقند ولی هنوز اقدامی نکردند خواهش میکنم زحمتش رو بکشند و بعدش اینجا یک پست بگذارند تا افشین راحت تر پیداشون کنه و جدولشو آپدیت کنه.

شما بالاخره تونستی سفارتتو تغییر بدی امیر جان؟
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: امیر مهاجر
(2012-12-08 ساعت 21:50)مانترا نوشته:  شما بالاخره تونستی سفارتتو تغییر بدی امیر جان؟

بله مانترا جان.
فکر کنم خبر هم دادم به شما و شما گفتی دیگه خوشبختانه خودشون ایروان رو انتخاب کردند براتون.
توضیحات کاملش رو دادم.
توی امضام رو کلمهٔ ایروان کلیک کن توضیحات رو میبینی.
تشکر کنندگان: مانترا ، el333 ، enchantress_boy
(2012-12-08 ساعت 21:53)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-12-08 ساعت 21:50)مانترا نوشته:  شما بالاخره تونستی سفارتتو تغییر بدی امیر جان؟

بله مانترا جان.
فکر کنم خبر هم دادم به شما و شما گفتی دیگه خوشبختانه خودشون ایروان رو انتخاب کردند براتون.
توضیحات کاملش رو دادم.
توی امضام رو کلمهٔ ایروان کلیک کن توضیحات رو میبینی.

آره امیر جان! بهم خبر دادی که جوابتونو دادن ولی نمیدونستم ok شد. به سلامتی، ایشالا که موفق باشیSmile
فقط اینکه دیروز سمانه جان چند بار پرسید که کسی هست که خودش تغییر داده باشه سفارتو به ارمنستان ولی کسی جواب نداد واسه همین پرسیدم!
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: ASALI ، امیر مهاجر ، achi686
(2012-12-08 ساعت 21:37)امیر مهاجر نوشته:  از همهٔ عزیزانی که لطف کردند و کیس نامبرشون رو با حذف دو رقم آخر اصلاح کردند، بسیار سپاسگزارم.

امیر خان انجام وظیفه شدSmile

تشکر کنندگان: گل نهال ، امیر مهاجر ، armin1 ، afs ، ani_sheiton ، kavirr ، enchantress_boy
(2012-12-08 ساعت 21:58)مانترا نوشته:  آره امیر جان! بهم خبر دادی که جوابتونو دادن ولی نمیدونستم ok شد. به سلامتی، ایشالا که موفق باشیSmile
فقط اینکه دیروز سمانه جان چند بار پرسید که کسی هست که خودش تغییر داده باشه سفارتو به ارمنستان ولی کسی جواب نداد واسه همین پرسیدم!

فکر کنم سمانه پرسیده بود کسی هست که تغییر داده باشه و مصاحبه هم شده باشه.
خب من هنوز مصاحبه نشدم!
تشکر کنندگان: sayeh_m ، مانترا ، armin1 ، rouzbehdarvishi ، lilac ، ani_sheiton ، sadeghi897 ، kavirr
(2012-12-08 ساعت 14:29)ehsan99 نوشته:  
(2012-12-08 ساعت 10:48)mohsen-usa نوشته:  
(2012-12-07 ساعت 22:01)achi686 نوشته:  یک راه این هست که ایمیل بزنید و بپرسید و راه دیگه اینکه صبر کنیم تا کلیرنس های آنکارا هم ویزا رو بگیرند و ببینیم نتایج به چه صورتی هست....( که بنده شاید نظرم این باشه که مطرح نکردن این مسئله به صورت شفاف شاید اثرات بهتری داشته باشه، ممکن ارمنستان متوجه این داستان نشده باشه و اینطوری شاید مطلع بشه که با سفارت مثلا آنکارا فرق میکنه و به دنبال رفع ان بیافته....)
اما به شخصه من فکر میکنم برای آنکارا اینطور نباشه از روی شواهد ویزای خودم و ویزاهای دوستان سال قبل و برای ارمنستان با توجه به شواهد سارا و احسان اینطور به نظر میرسه که خلاف آنکارا باشه.......

اما بعد از صحت این فرضیه باید ببینیم چه مشکلی بعدا در بدو ورود و یا جای دیگر ممکن پیش بیاد.....ممکن هست مثلا یه جایی توی فرودگاه و یا جای دیگه که من مطلع نیستم این داستان مشکل ساز بشه و گیر بدن که زمان مدیکال شما اکسپایر شده و بعضی از ازمایشات رو دوباره بگیرند ...البته من اطلاعات دقیقی در این مورد ندارم و فقط منظورم این هست که باید از بعدشم هم مطلع بشیم......اما این تطویل زمان میتونه برای خیلی ها زمان بسیار مناسب باشه و حتی ارزش یه هزینه های مجدد مثل مدیکال و یا هر چیز دیگه ای رو داشته باشه.....
قبل از هر چيز از طرح اين مسئله مهم و واكاوي موضوع از شما خيلي ممنونم.چون همه ما ميدانيم چه روزهاي سختيه و مسئله رفتن يكدفعه پيش آمده .از يك طرف دلار داره به شدت بالا ميره از طرفي تهيه مقدمات سفر و بويژه هزينه هاي هنگفتش براي اغلب ما سخته و البته .مسلما براي اكثر ما دير تر رفتن بهتره و حتي يك ماه هم يك ماهه !!من خودم تا حالا فكر ميكردم -به دليل مديكال اواسط اكتبر -در هر صورت بايد تا اواسط آوريل بايد برم اما با راهنمائي شما و به تائيد سارا خانم معلوم شد 6 ماه از زمان كلير حساب ميشه.جونمي جون !!! جالبه من قبلا از سفارت توي ارمنستان پرسيده بودم كه جواب كوتاه آنها در اين مورد اين بود:

Your visa will be valid for 6 months from the issuance date (if your medical exam and your passport are valid).

اين جواب دو پهلو است و معلوم نيست در زمان صدور بايد مديكال معتبر باشه يه در زمان مسافرت؟؟؟

اما اگر اشتباه نكنم از خانم دكتر شنيدم بعضي از قوانين ايالتي (بويژه در تگزاس) به اين مسائل حساسند (خلاصه كلي نيست) و ممكنه بعضي آزمايشها تجديد بشه چون منطقا پس از 6 ماه وضعيت سلامتي ممكنه تغيير كنه.به هر حال از طرح اين مسئلي مهم ممنونم و از راهنمائي بچه ها اگر نظري دارند همه ما استقبال ميكنيم و البته تشكر!!

تو اين داستان دو تا 6 ماه وجود داره.....

دوست عزیز اگه اشتباه نکنم از سفرنامه ها و روند دوستان سال قبل، میتوانی متوجه بشی که ویزایی اون دسته از دوستانی که بعد از کلیرنس ویزا رو دریافت میکنند ، تا مدت زمان 6 ماه اکسپایر شدن مدیکال زده میشه....به طور مثال اگه کسی 2 ماه کلیرنسش طول بکشه ، بعدش که بره ویزا بگیره ، ویزا برای 4 ماه باقیمانده تنها اعتبار دارد و مدت زمانی که طول کشیده شده از مدت زمان اعتبار ویزا کم کرده است......
البته باید بزاریم کلیرنس دوستان انکارا امسال بیاد و بعد بتونم با قطعیت راجب امسال صحبت کنیم ، اما اون طوری که از شواهد امر پیدا هست، توی ارمنستان مدت 6 ماه اعتبار ویزا، از زمان صدور حتی بعد از کلیرنس داده می شود.
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
(2012-12-08 ساعت 23:14)achi686 نوشته:  البته باید بزاریم کلیرنس دوستان انکارا امسال بیاد و بعد بتونم با قطعیت راجب امسال صحبت کنیم ، اما اون طوری که از شواهد امر پیدا هست، توی ارمنستان مدت 6 ماه اعتبار ویزا، از زمان صدور حتی بعد از کلیرنس داده می شود.
اینکه خیلی عالیه ... کاش آنکارا هم همین کار رو میکرد
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
برای من جالبه که دوستان خیلی عجله دارن که زودتر کلیر ش(از جمله خودم) و از اون طرف دوست دارن که اعتبار ویزاشون 6 ماهه باشه تا دیرتر بتونند برند!من که تا ویزا بگیرم رفتم Smile تا این کارت سبزه دستم نیاد خیالم راحت نمیشه .
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
سلام
در فرم ثبت نام من زن و بچه هام را نوشتم اگر برای مصاحبه آنها را نبرم و خودم تنها برم ، اشکالی داره؟ چون می خوام انشا...اگه درست شد اول خودم برم بعد که موقعیت کاری و مکانی در آمریکا جور شد بیا آنها را ببرم...لطفا راهنمایی کنید. با تشکر فراوان از دوستان عزیز
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان