کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
ببخشید می خوام بدونم که دقیقا واسه چی خیلیها کلیرنس میخورن ؟ ایا میتونه یکی از دلایلش ایرانی بودن ما باشه ؟
کیس نامبر :2013AS39XX..کنسولگری : انکارا. .کارنت شدن : ژانویه.مدرک : پیش دانشگاهی.تعداد افراد کیس : 1نفر.تاریخ مصاحبه : هفته اول فوریه.نتیجه:کلیرنس
تشکر کنندگان:
متاسفانه بله Smile
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
تشکر کنندگان: ali234 ، ehsan_ati ، Gole baba ، afs ، enchantress_boy ، raham ، peyman1355 ، roeentan ، ani_sheiton
سلام دوستان عزیز.آیا کسی میدونه این علامت ها دقیقا به چه معنی هست در لیست کلیر ها (* و ** و# )؟
2013AS2### - تعداد 4 نفر- مصاحبه 2w Dec -ایروان - زمان کلیر شدن 2 جولای 2013 مدت انتظار جهت کلیر شدن 204 روز
تشکر کنندگان:
دوستان ارمنستانيSmile
امروز خبري از ارمنستان بدستم رسيد:
[font=Impact]اعتبار مديكال ارمنستان يكساله است[/font]
اميدوارم ١٠٠٪ صحت داشته باشه و ديگران بخصوص كساني كه اينروزها در ارمنستان هستند اين خبر را تائيد كنندSmile
منبع خبر: مانتراSmile
در ضمن از همين جا از مانتراي عزيز تشكر مي كنم
(2012-12-12 ساعت 21:13)پروا نوشته:  دوستان ارمنستانيSmile
امروز خبري از ارمنستان بدستم رسيد:
اعتبار مديكال ارمنستان يكساله است
اميدوارم ١٠٠٪ صحت داشته باشه و ديگران بخصوص كساني كه اينروزها در ارمنستان هستند اين خبر را تائيد كنندSmile
منبع خبر: مانتراSmile

این الان تعجب دوستان ترکیه ای از اعتبار مدیکال دوستان ارمنستانیه :
[عکس: %D8%AA%D8%B9%D8%AC%D8%A82.jpg]
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
(2012-12-12 ساعت 21:26)Saeedv13 نوشته:  @پروا: این خبرت رو می ذاشتی تو تاپیک معاینات پزشکی یا تاپیک های مربوط به ارمنستان
@عسلی: این خوشگلک متعجب یه لحظه منو یاد یکی انداختTongue. جاش تو تاپیک از هر دری سخنی بهتر بود ها...
این تاپیک جدیه
عمو سعید منم یاد یکی انداخت Big GrinBig Grin یه شباهتهایی داره خب Big Grin
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2012-12-12 ساعت 22:13)Saeedv13 نوشته:  
(2012-12-12 ساعت 21:50)پروا نوشته:  پست موقت
@عمو سعيد: چون قبلا تو اين تاپيك مباحث مربوط به اين موضوع زياد بود گذاشتم، اگر صلاح ميدونيد تو اون تاپيك هم دوباره اعلام كنم
@عمو سعيد: البته شما مديريد ولي اين خبر اينو لازم داشتSmile خيلي هماهنگ بود 
{پست موقت}
اینجا همه منتظر کلیر شدن هستند. کارشون از مدیکال گذشته. می ذاشتی تو تاپیک های ارمنستان تا شاید به درد یه بنده خدایی بخوره و قبل از رفتن به مصاحبه روحیه بگیرن. مجبورم یه ساعت دیگه همه ی پست های نامرتبط رو عدم تایید کنم. ممنونم از شما بابت تعجبمونBig Grin.
پست موقت
پس اگه عدم تائيد ميخواهي بكنيد اينم بگمBig Grinراستش من الان كلير شدم ولي از همه جا بيشتر باز به اين تاپيك سر ميزنم و الان براي من مهمه كه اسفند برم يا خرداد و تفاوت زيادي دارد . اين خبر براي من مهمتر از خبر كلير ٢٧ روزهBig Grin بود.  
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، 2013selectee ، bayat_r ، ehsan_ati ، ASALI ، achi686 ، صوفیا صوری ، mdna ، roeentan ، peyman1355
(2012-12-12 ساعت 22:13)Saeedv13 نوشته:  
(2012-12-12 ساعت 21:50)پروا نوشته:  پست موقت
@عمو سعيد: چون قبلا تو اين تاپيك مباحث مربوط به اين موضوع زياد بود گذاشتم، اگر صلاح ميدونيد تو اون تاپيك هم دوباره اعلام كنم
@عمو سعيد: البته شما مديريد ولي اين خبر اينو لازم داشتSmile خيلي هماهنگ بود 
{پست موقت}
اینجا همه منتظر کلیر شدن هستند. کارشون از مدیکال گذشته. می ذاشتی تو تاپیک های ارمنستان تا شاید به درد یه بنده خدایی بخوره و قبل از رفتن به مصاحبه روحیه بگیرن. مجبورم یه ساعت دیگه همه ی پست های نامرتبط رو عدم تایید کنم. ممنونم از شما بابت تعجبمونBig Grin.

/* پست موقت */
البته به نظر من زیادم به این تاپیک بیربط نیست. چون با این اعتبار یکساله دوستان میتونن مطمئن باشن که اعتبار ویزاشون از تاریخ کلیرنس به مدت 6 ماه خواهد بود.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: dreamer60 ، پروا ، Almond ، ASALI
(2012-12-12 ساعت 17:46)r91 نوشته:  
(2012-12-12 ساعت 13:13)Almond نوشته:  سلام دوستان
ما هم دیگه باید پیامهای این تاپیک رو بخوانیم D: .
فقط یک چیزی که اگر به عنوان تبلیغ برای جایی در نظر گرفته نشه و چون قبلا هم خودم و هم یکی دو تا از دوستان پرسیده بودند این رو مطرح میکنم در مورد پیکاپ ویزا با آژانس ه س ت ی گ ش ت که پیکاپ ویزاهای مختلف رو انجام میده تماس گرفتم پرسیدم که پیکاپ میکنند وبزا رو از ایروان و مسئولش گفت ما الان بیشتر تمرکز پیکاپ وبزای کانادا و آمریکا رو از دوبی و آنکارا داریم و برای ایروان هم اگر متقاضی زیاد بشه در برنامه میگذاریم. (آژانسی فامیلمون نیستها! به خدا! فقط این رو گذاشتم شاید یکی تو زمانی که باید بره ویزاش رو بگیره کاری داشت یا هر چیز دیگه و نمیتونست خودش بره بگیره. آخه قبلا دیده بودم که بعضی دانشجوها ویزای آمریکا رو یا چند تا از دوستامون ویزای کانادا رو از طریق آژانس پیکاپ کردند. همین.)
اين آزانسها چه شرايطي دارن؟بايد وكالت محضري ترجمه شده بديم بهشون؟هزينه چقدر ميخان؟ميشه يه كم توضيح بدين?ضمنا اون آزانس منظميه من قبلا باهاشون تور داشتم.

سلام دوست عزیز
والاه من شرایطشون رو نپرسیدم چون برای خودمون ایروان هست بیشتر در مورد ایروان پرسیدم که گفتند فعلا برای ابوظبی و انکارا انجام میدهند و چون ایروان جدیدا اضافه شده دارند بررسی میکنند اگر متقاضیها زیاد باشند در برنامه قرار میدهند. فقط گفتند که شما پاسها را میدهید و نماینده ما پاکت مدارک و پاسپورت همراه با ویزا را برمیگرداند. البته از دوستانی که برای فدرال اسکیلد ورکرز کانادا اقدام کرده اند شنیده ام که پست تی پی جی هم پیکاپ میکنه ولی یکسری مراحلی داره.
تشکر کنندگان: bmojtaba ، sam11
هرچند آبی گرفتن حقه ... اما خسته شدم از بس آبی توی جدول وارد کردم
یکی هم بیاد بگه یکضرب گرفتم ... تاپیک و اشتباه اومدم؟
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2012-12-12 ساعت 22:49)afs نوشته:  هرچند آبی گرفتن حقه ... اما خسته شدم از بس آبی توی جدول وارد کردم
یکی هم بیاد بگه یکضرب گرفتم ... تاپیک و اشتباه اومدم؟

افشین جان خسته نباشی، کمک می خوای بگو....
این جدول برای این عزیزان کارنت شده کی آپدیت می شه؟
یه بار دیگه امیر فراخوان بده برای دورقم اول خیلی خوب میشه
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: 2013selectee ، afs ، achi686 ، امیر مهاجر ، Saeedv13 ، sayeh_m ، fire dragon ، peyman1355 ، sam11 ، ghafari88
سلام دوستان
مگر نامه ای هم برای ما می فرستند ؟ کسی نانه ای دریافت کرده ؟
شماره کیس AS00005xxx
شماره کیس:2013AS55XX/ تعداد افراد:2 نفر/ کنسولگری:آنکارا / مصاحبه 24 آپريل آپريل/مقصد : لس آنجلس / برگه صورتي / کليرنس :12جولايBig Grin
تشکر کنندگان: امیر مهاجر
دوستان عزیز
ازتون خواهش میکنم برای جلوگیری از عدم تایید و یا پاک شدن ارسالهاتون، پستهایی که زحمت میکشید و مینویسید با موضوع تاپیک همسو باشه.

ممنون از همه شما
(2012-12-12 ساعت 22:56)2013selectee نوشته:  بـــــه افشین خان، خَله خِش بِمونی. صفا بیاردِنی!!!

مرسی مرسی، کلی دلم می خواد اینجا و به خصوص این تاپیک باشم اما فعلا که در مهاجرت به سر می برم.
البته نه اون مهاجرت اصلیه ها، یه مهاجرت نصفه نیمه دو سه ماهی، اینم توی این گیر و دار شده داستان برای من ...
کم میام اما مطمئن باشید بخش بزرگی از پست ها رو برای در آوردن اطلاعات مربوط به جدول بررسی می کنم ... کلیرنس های جدید رو هم که همشو دارم اعلام می کنم از مژدگونی و این چیزها هم که خبری نیست Wink

(2012-12-12 ساعت 23:00)bayat_r نوشته:  افشین جان خسته نباشی، کمک می خوای بگو....
این جدول برای این عزیزان کارنت شده کی آپدیت می شه؟
یه بار دیگه امیر فراخوان بده برای دورقم اول خیلی خوب میشه

ممنون ممنون ... جدول رو نزدیک دو ماه هست ۱۰ روز ۱۰ روز آپدیت می کنم. راستش در مورد کارنتی ها دقیقا همون چیزی که انتظار می رفت پیش اومد. سری دیگه هم احتمالا بین ۵۵۰۰ تا ۵۶۰۰ اعلام می کنند
* در مورد کارنتی ها فکر می کنم حداقل ۳۰ کیس کارنت شده برای ژانویه داشته باشیم

باید یک گلگی هم بکنم. بعضی از دوستان با اینکه کم و بیش توی تاپیک ها فعال هستند اما نه امضا دارند و نه به کیس نامبرشون اشاره می کنند. در هر صورت هرچی فراخوان بدید من که استقبال می کنم از هر مدلی باشه حتی از اون مدل شامکی ها Big Grin
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(*) Not all family members have been cleared. Please contact us.
(**) The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month. Please contact us by e-mail before coming to our office.

(#) The administrative processing on your file has been completed. However, your documents are expired. Please bring updated DS 230 Part I and II, medical report, 1040 and W2 for the most recent tax year from your petitioner- cosponsor and other listed documents on your blue refusal sheet. Please make sure that both DS 230 Part 1 and Part 2 forms are signed

(* ) مراحل مربوط به تمامی اعضای خانواده به پایان نرسیده است.لطفا با ما تماس بگیرید
(**)مراحل اداری فایل شما به پایان رسیده است.با وجود این ممکن است در این ماه که در آن قرار داریم ویزا برای کیس شما موجود نباشد . لطفا قبل از آمدن با ایمیل با ما در تماس باشین .
(#)مراحل اداری فایل شما به پایان رسیده است ولی تاریخ اعتبار بعضی از مدارک شما به پایان رسیده است.همراه با بقیه مدارکی که در برگ آبی رنگ شما مشخص شده است , اطلاعات آپدیت شده مربوط به قسمت 1 و 2 فرم 230 دی اس , مدیکال و برای اسپانسر فرم های 1040 و فرم w2 ( مربوط به آخرین مالیات همون سالِ اسپانسر )را همراه خودتان بیاورید. لطفا" قسمت 1 و 2 فرم 230 رو امضا کنید .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان