کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-12-13 ساعت 13:59)hadiseh.t نوشته:  .........میشید در این شکی نیست ولی دوستانتون رو تا لحظه اخر تنها نزارید.

ما که تا آخرش هستیم با دوستامون Smile

اینم ++++++++++++++++++++ برای همه بچه ها. نگران نباشید سر یکماه یا یکماه و نیم همتون کلیر میشید.
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
(2012-12-13 ساعت 15:58)مانترا نوشته:  برین کنار جا وا شه .... مث همیشه آبیته Smile
و اینچنین بود که ما هم کلیرنس خوردیم اصلا برنده ای که کلیرنس نخوره مث دانشجوییه که نمیفته! مگه میشه افت داره والللللللللله Big Grin
همه چی خوب پیش رفت و گفت بین 1 ماه تا 1/5 دیگه کاراتون انجام میشه و آخرش هم گفت از 3 هفته دیگه سایت رو چک کنSmile
نمیدونم از کی و چی جوری جو سفید و آبی تو فضای سایت حاکم شده! ببینید بچه ها اگه یادتون باشه من قبلا هم گفتم بعد از قبولی میگم که روزی هزار بار خدا رو شاکر باشین واسه این قبولی!
ما چند ماه پیش برای کانادا مصاحبه داشتیم. 2 ماه قبلش تاریخ مصاحبه مشخص شد اونم به زبون سلیس فرانسوی!!!! حالا شما فک کنین ما 2 ماه زندگیمون سر خوندن زبان و جمع کردن مدارک تعطیل شد. روز مصاحبه 45 دقیقه طول کشید- تازه مال ما کمش بود - با یک آفیسر گنده و بداخلاق که آخر کاری با کلی دلقک بازی و هر و کر ردیف دندوناشونو دیدیم !!
و از اون موقع تا معلوم نیست چه وقتی باید منتظر ویزای کانادا باشیم. چون رشته ما مورد تقاضا بود احتمالا نهایتا تا یکسال دیگه OK میشه ولی بچه هایی که رشتشون 0 یا 6 امتیازی باشه بعد از مصاحبه تا گرفتن ویزا حتی بعضی اوقات تا 3 سال طول میکشه!!
حالا شما بگین این کجا و اون کجا! حالا ببینم کسی روش میشه اینجا به خاطر 1 یا 2 ماه علافی بناله؟ نه خدایی کسی روش میشه؟Smile

مانترا جون مبارک باشه مصاحبه و برگه آبی ،Smileخوشحالم که نگران آبی نیستی _مثل من و خیلی دیگه از دوستان با منطق و آرام_اصلا خیلی هم خوبه ،من که اصلا بهش فکر هم نکردم و روزها رو نشمردم،حالا حتی ممکنه کسانی که یک ضرب گرفتند به حال و هوای کلیرنس خوردگان غبطه هم بخورند!Smile)واصلا کلیرنس خوردن کلاسی داره که حالا بعدا درکش می کنین ،فرقش یک سفر دیگه هست که اونم به فال نیک بگیر...من که الان بیش از هر وقت دیگه ای خوشحالم که کلیر خوردم و تاریخ صدور ویزام 1 ماه بعد مصاحبه است و مدیکال اعتبارش 1 سالست.گرچه زمانی که کلیر خوردم اصلا ناراحت نشدم و حتی یک جمله برای ابراز بی صبری ننوشتم ونگفتم، ولی طولی هم نکشیدکه متوجه شدم چقدر به نفعم شد.من دارم رد پای یک نگهبان همیشگی رو دقیقا در جریان زندگیم می بینم وناخود آگاه پشت سر هم کارها رو مرتب میکنه.امیدوارم برای تو و بقیه بچه های ابن فروم هم بهترین ها پیش بیادSmile
(2012-12-13 ساعت 18:57)پروا نوشته:  
(2012-12-13 ساعت 15:58)مانترا نوشته:  برین کنار جا وا شه .... مث همیشه آبیته Smile
و اینچنین بود که ما هم کلیرنس خوردیم.....................
مانترا جون مبارک باشه ..................من دارم رد پای یک نگهبان همیشگی رو دقیقا در جریان زندگیم می بینم وناخود آگاه پشت سر هم کارها رو مرتب میکنه.امیدوارم برای تو و بقیه بچه های ابن فروم هم بهترین ها پیش بیادSmile
از واژه " رد پاي يك نگهبان... " خيلي خوشم اومد، دقيقا چيزي كه تو تمام عمر و در طي زندگيم، مثل شما در كنار يا پشت خودم ديدم و حضورش رو با تمام وجود توي زندگيم و در دشوار ترين لحظات حس كردم. اميدوارم همون كسي كه هميشه با ما بوده و هست، در ادامه اين راه كمك مون كنه و مثل هميشه يار و ياور همه ما باشهSmile
آمين.
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
پیام و مانترای عزیز
برای حس کردن همون نگهبان فقط کافیه کمی به عقب برگردیم یه نگاهی به پشت سرمون بندازیم و حس کنیم داریم تو لاتاری 2013 ثبت نام میکنیم
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
(2012-12-13 ساعت 17:39)peyman1355 نوشته:  و باز هم لينك مربوط به اعلام كليرنس سفارت در آنكارا از دسترس خارج شد ! ( هم انگليسي و هم تركي اش )
آيا كسي از دوستان هم اكنون دسترسي به اين لينك و وضعيت آپديت شدنش داره؟

من با کروم می‌تونم برم ولی‌ موزیلا نمی‌شه،ضمنا خبری نیست
تشکر کنندگان: peyman1355 ، Tomas
براي دوستاني كه ارمنستان هستند ما ويزا مونو گرفتيم با ارزوي ديدار شما تو امريكا خواستم بگم كه اعتبار ويزاي ما تا اخر خرداد ولي همسرم از افسر پرسيده و اون گفته مديكال ارمنستان تا يك سال اعتبار داره
سلام به همه دوستان
ساعتی نمیشه که پرواز ماهان از انکارا بزمین نشست اکثر بروبچه هایی که هفته دوم مصاحبه داشتند و کسانی که با انها توی این مدت باهاشون اشنا شدیم اعم از کیس های خانوادگی لاتاری دانشجویی وتوریستی حتی یک نفر هم سفید(البته برای لاتاری و خانوادگی) نگرفته بود همه ابی و زرد(برای دانشجویی) و همگی کلیرنس خوردند.البته اگر استرس به کسی وارد نمیشه یک کیس دانشجویی خیلی اذیت شد چرا که بعد از اعلام کیس ازطریق سایت و کلیرنس شدن بعد از تحویل پاس بجای ویزا دوباره برگه کلیرنس(زرد رنگ ) بهش داده بودند.ایا از دوستان کسی هست که هفته اول ودوم دسامبر سفید گرفته باشه؟ ایا تازگی ها کسی کلیرنس با فرم 9 سوالی شده ؟یک خانواده مسن که خانم خانه دار و اقاشون هم کار ازاد داشت بنظر من صد درصد سفید میشد متاسفانه ابی گرفتند.مطلب جالبی که از یکی از برو بچه های با تجربه که سه مرتبه ریجکت و 4مرتبه کلیرنس خورده بود اینکه فامیلی های که خیلی خاصند وعمومی نیستند و پسوند پیشوند طولانی دارند زودتر کلیر میشوند. و کپی تمام پاس رو بدلیل استعلام از گشورهایی که رفته اید و علت مسافرت و پرکردن کارتهایی که داخل هواپیما پر کرده اید .بررسی اسامی همنام در ام ر ی ک ا که ایا خلاف خاصی انجام داده اند . بررسی عملکرد اسپانسر در انجا سرچ اسامی افراد در اینترنت و بررسی مقالات علمی اجتمائی 30یا30 تحصیل در رشته های خاص مثل فیزیک هسته ای مهندسی برق مکانیک هوافضا اتفاقات و رویدادهای خاص زمانی (مثلا تمامی کیس های لاتاری وغیره ایرانیان بعد از 11سپتامبر باطل شد)و.....با این اوصاف کمترین ریجکت ها مربوط به لاتاری است این مطالب نقل قول از یک فرد با تجربه بود که بنده فقط من نقل کردم .
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
با درود فراوان به همه دوستان خوبم
بعد چند روز اقامت در ارمنستان من امروز ویزاهامون رو دریافت کردم با اعتبار ۶ ماهه. ضمنا من با اتوبوس سفر کردم البته به دلیل دسترسی نداشتن به اینترنت خلاصه می نویسم. و به امید خدا سفرنامه مفصل را چند روز دیگه می گذارم.
با امید شادکامی برای همه
IF THERE IS A WILL, THERE IS A WAY
ورود به آمریکا مارچ 2013 ساکن سیاتل
(2012-12-13 ساعت 21:31)afshin06 نوشته:  با درود فراوان به همه دوستان خوبم
بعد چند روز اقامت در ارمنستان من امروز ویزاهامون رو دریافت کردم با اعتبار ۶ ماهه. ضمنا من با اتوبوس سفر کردم البته به دلیل دسترسی نداشتن به اینترنت خلاصه می نویسم. و به امید خدا سفرنامه مفصل را چند روز دیگه می گذارم.
با امید شادکامی برای همه

دوست عزیز مبارک باشه
امکان داره بفرمایید تاریخ اعتبار ویزاها 6 ماه از زمان مدیکالتون هست یا از زمان کلیر شدن شما؟
تشکر کنندگان: mohajer13 ، Tomas ، Emma_a432
سلام بچه ها ماهم آبی گرفتیم .
شماره کیس:2013AS00002xxx،کنسولگری: ایروان،افرادکیس:2 نفر،مصاحبه:دسامبر-کلیرنس:14 مارچ،دریافت ویزا:28 مارچ
کسی از دوستان میدونه بعد از کلیر شدن سفارت ابوظبی معمولا چند روز طول میده تا ویزا رو بده؟البته منظورم بعد از دادن پاس به سفارته.
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: dreamer60 ، hoj_s000 ، Tomas ، moji1361 ، j@vad
وقتی برگه آبی رو میدن دست آدم باور کردنش سخته ... احساسم قبل از ورود به سفارت این بود که باید چند روزی بیشتر ارمنستان بمونم تا با ویزای یه ضرب برگردم اما جواب اونی نبود که فک میکردم ....
آفیسر بهم گفت 3 هفته دیکه سایت رو چک کنم یعنی به همین زودی جواب میدن ؟
کیس لاتاری 2013 :تاریخ ورود به ارمنستان : 6 dec   مدیکال :7 dec  مصاحبه:11 dec کلیر : 14 jan  صدور ويزا: 24 jan  مقصد=هیوستون/تگزاس  ورود : 10 may
---------
کیس ازدواجی : تاریخ رسید مدارک :  2013 29oct
تاریخ  Approve  مدارک : 4  2013 Dec
دريافت كيس نامبر : 12 February 2015
فرم 6march : ds261
پرداخت ١٢٠$ : 30march
پرداخت ٣٢٥ $ : 3april
تشکر کنندگان: bmojtaba ، AsemanAbee ، ASALI ، مانترا ، raham ، SOROUSHSOFT ، roeentan ، saeeds61 ، ali2316 ، aziking ، Saeedv13 ، sam11 ، Almond ، Sepasttian ، Tomas ، Emma_a432 ، s.s.h ، goody ، afs ، peyman1355 ، lilistar ، خانه
به امید کلیر شدن هر چه زودتر همه بچه های چشم به راه!!
[عکس: 6357_388450617906734_861039568_n.jpg]
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
و اینچنین بود که ما هم کلیرنس خوردیم اصلا برنده ای که کلیرنس نخوره مث دانشجوییه که نمیفته! مگه میشه افت داره والللللللللله Big Grin
همه چی خوب پیش رفت و گفت بین 1 ماه تا 1/5 دیگه کاراتون انجام میشه و آخرش هم گفت از 3 هفته دیگه سایت رو چک کنSmile
نمیدونم از کی و چی جوری جو سفید و آبی تو فضای سایت حاکم شده! ببینید بچه ها اگه یادتون باشه من قبلا هم گفتم بعد از قبولی میگم که روزی هزار بار خدا رو شاکر باشین واسه این قبولی!
ما چند ماه پیش برای کانادا مصاحبه داشتیم. 2 ماه قبلش تاریخ مصاحبه مشخص شد اونم به زبون سلیس فرانسوی!!!! حالا شما فک کنین ما 2 ماه زندگیمون سر خوندن زبان و جمع کردن مدارک تعطیل شد. روز مصاحبه 45 دقیقه طول کشید- تازه مال ما کمش بود - با یک آفیسر گنده و بداخلاق که آخر کاری با کلی دلقک بازی و هر و کر ردیف دندوناشونو دیدیم !!
و از اون موقع تا معلوم نیست چه وقتی باید منتظر ویزای کانادا باشیم. چون رشته ما مورد تقاضا بود احتمالا نهایتا تا یکسال دیگه OK میشه ولی بچه هایی که رشتشون 0 یا 6 امتیازی باشه بعد از مصاحبه تا گرفتن ویزا حتی بعضی اوقات تا 3 سال طول میکشه!!
حالا شما بگین این کجا و اون کجا! حالا ببینم کسی روش میشه اینجا به خاطر 1 یا 2 ماه علافی بناله؟ نه خدایی کسی روش میشه؟Smile

عزیزم یک بحث انتظار که اصلا مهم نیست . یه بحث افتادن تو خرج دوبارست ... خوب این FBI محترم اول مارو چک میکرد بعد میگفت پاشید بیاین .. هم ما تو زحمت نمیفتادیم هم اونا تو خرج چاپ این همه کاغذ آبی
کیس لاتاری 2013 :تاریخ ورود به ارمنستان : 6 dec   مدیکال :7 dec  مصاحبه:11 dec کلیر : 14 jan  صدور ويزا: 24 jan  مقصد=هیوستون/تگزاس  ورود : 10 may
---------
کیس ازدواجی : تاریخ رسید مدارک :  2013 29oct
تاریخ  Approve  مدارک : 4  2013 Dec
دريافت كيس نامبر : 12 February 2015
فرم 6march : ds261
پرداخت ١٢٠$ : 30march
پرداخت ٣٢٥ $ : 3april
تشکر کنندگان: مانترا ، raham ، گل نهال ، SOROUSHSOFT ، armin1 ، ali2316 ، sam11 ، mdna ، Tomas ، Emma_a432 ، ani_sheiton ، goody ، afshin06 ، خانه ، moji1361
سلام بر منتظران، مثل اینکه ماهم باید منتظر باشیم البته از 10Dec تا حالا جزو منتظرانیم ، اما تازه امروز صبح برگشتم، سر همین سه روز تأخیر داشتم، دیگه شما به بزرگی خودتون ببخشین که این سه روز حاضری خودم رو اینجا نزدم... Big Grin

(2012-12-14 ساعت 00:31)yalda.irannejad نوشته:  

عزیزم یک بحث انتظار که اصلا مهم نیست . یه بحث افتادن تو خرج دوبارست ... خوب این FBI محترم اول مارو چک میکرد بعد میگفت پاشید بیاین .. هم ما تو زحمت نمیفتادیم هم اونا تو خرج چاپ این همه کاغذ آبی

سلام دوستان، من صددرصد با نظر دوست خوبم مانترا موافقم و اینکه حالا 2 یا سه ماه دیگه بهمون بدن هیچ فرقی برای ما نمیکنه... در مورد گفته های دوست عزیز یلدا، اینو بهتون بگم که یه جورایی شما راست میگین، اما فکر کنین این هزینه ها برای آسانترین مدل گرفتن یه گرین کارت بی درد سر واقعاً نمیرزه؟؟؟ شما فکرش رو بکنین که اگه میخواستین از طریق سرمایه گذاری وارد خاک آمریکا بشین و گرین کارتش رو بگیرین باید مبلغ پانصد هزار دلار رو در یکی از بانکهای آمریکا به صورت سپرده قرار میدادین ،که این میشه یک چیزی حدود یک و نیم میلیارد تومان، و با این تفاوت که شما 20 الی 40 روزه گرین کارت تون رو دریافت میکنین ، درصورتیکه اون سرمایه گذار بیچاره 1 الی 3 سال طول میکشه که تا گرین کارتش رو دریافت کنه. Wink
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: raham ، گل نهال ، IN.USA@2013 ، مانترا ، roeentan ، armin1 ، ali2316 ، Saeedv13 ، sam11 ، mdna ، Ali DV-2013 ، Tomas ، bayat_r ، ani_sheiton ، goody ، afs ، peyman1355 ، afshin06 ، moji1361

کاربران در حال بازدید این موضوع: 16 مهمان