کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا, من هم کلیر شدم. آخیششششش.... (شرمنده اگه یکم خودمونی بود)
شماره کیس: 2013AS000012xx،( یک نفر )/تاریخ رویت قبولی: May-2- 2012 /کنسولگری: آنکارا که تبدیل شد به ایروان/ ارسال فرمهای سری اول: May-6-2012 با پست آرامکس/ مصاحبه: هفته دوم نوامبر
(2012-12-18 ساعت 00:17)ali2316 نوشته:  افشین جان طبق آماری که داری در ایروان فقط من فرم 10(9) سوالی گرفتم ؟
راستش الان به جدول دسترسی درست حسابی ندارم که ببینم
اما خاطرم هست غیر از شما هم کیسی بوده که فرم ۹ سوالی از ایروان گرفته باشه
حالا هر وقت تونستم ببینم حتما دقیقش رو می گم
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
سلام تبریک به دوستانی که کلیر شدن
چقدر کمه ولی تعداد Sad کیس نامبر ی که از کیس من بالاتره کلیر شده خوشبحالش یعنی همه اینا بیشتر از یکماه شدن تاریخ مصاحبشون ؟
تشکر کنندگان: armin1 ، dreamer60
(2012-12-18 ساعت 00:33)mea694 نوشته:  به قول طغرل ای جونم دریمر جون نفسی داداش.خیلی خوشحال شدم . الحق باید امشب تا صبح بیدار باشی فردا هم همه بر وبچ مهاجرسرا توی خونتون گود بتی پارتی با تشریفات اداری برگزار بشه.من که اومدم.کی حاظره بیاد بریم خونشون جشن پتو!دستش بالا!

همشهري گلم شما كه شيرينيت محفوظه . قدم همه دوستان گل مهاجرسرا رو تخم چشام Big Grin
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
(2012-12-18 ساعت 02:12)dreamer60 نوشته:  
(2012-12-18 ساعت 00:33)mea694 نوشته:  به قول طغرل ای جونم دریمر جون نفسی داداش.خیلی خوشحال شدم . الحق باید امشب تا صبح بیدار باشی فردا هم همه بر وبچ مهاجرسرا توی خونتون گود بتی پارتی با تشریفات اداری برگزار بشه.من که اومدم.کی حاظره بیاد بریم خونشون جشن پتو!دستش بالا!

همشهري گلم شما كه شيرينيت محفوظه . قدم همه دوستان گل مهاجرسرا رو تخم چشام Big Grin
سلام دوست عزيز
نميدوني چقدر خوشحال شدم
اميدوارم زود ويزا تو بگيري
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
2013/ايروان/مصاحبه:Nov W1/كليرBig Grinec W1/صبح روزي پشت در مي آيد و من نيستم ، قصه دنيا به سر مي آيد و من نيستم
به همه بچه ها که کلیر شدن تبریک میگم .آدم وقتی کلیر شدن بچه ها رو میبینه نتیجه میگیره دوره کلیرنس فقط یکی از مراحل گرفتن ویزا هست که باید طی بشه و هیچ ناراحتی نداره حتی اگه کمی طول بکشه Smile

(2012-12-17 ساعت 21:29)hoj_s000 نوشته:  هیپ هیپ ، هــــــــــــــــــــــوراااااااا
هیپ هیپ ، هــــــــــــــــــــــوراااااااا

بعد از 39 روز کــــلــــــــیــــــــــــــــر شدم
امشب با هورااااا اینجاااااا رو میترکونییم

[عکس: bliss.gif]
مبارك باشه دوست گرامي .Smile
(2012-12-17 ساعت 23:31)dreamer60 نوشته:  انا فتحنالک فتحا" مبینـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا

هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــورا
بالاخره پاک و مطهر بودن مام به اینها ثابت شد.............
بزن اون دست قشنگه رو ..........Big Grin Big Grin Tongue Big Grin
خيييييييييييييييييييييييييييلييييييييييييييييييييي تبريييييييييييييييييييييک ميگم Smile واقعا خوشحال شدم. مبارک باشهههههههههههههه. منم شيريني ميخوام Big Grin
احسان شيريني شما و افشين كه محفوظه Smile

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
تشکر کنندگان: mea694 ، ehsan_ati ، rouzbehdarvishi ، f1f ، peyman1355 ، hassan1358arab ، afs
(2012-12-18 ساعت 13:27)dreamer60 نوشته:  احسان شيريني شما و افشين كه محفوظه Smile
نه بابا شوخی کردم. تو که پيش پيش سور ويزاتو به من و افشين دادي Wink
تشکر کنندگان: mea694 ، rouzbehdarvishi ، dreamer60 ، nika ، afs ، گل نهال
دوستان اگر توی جدول کلیر شدگان ایروان ملاحظه کنید من فکر میکنم هر هفته این جدول آپدیت میشه یعنی اطلاعات هفته پیش پاک شده و اطلاعات جدید جایگزین میشوند. تا جایی که من متوجه شدم اطلاعات کلا تغییر میکنند.
IF THERE IS A WILL, THERE IS A WAY
ورود به آمریکا مارچ 2013 ساکن سیاتل
تشکر کنندگان: sayeh_m ، rouzbehdarvishi ، armin1 ، mea694 ، peyman1355 ، nika ، lilac
سلام دوستان اينطور كه از سايت ارمنستان معلومه أكثرا تا هفته دوم نوامبر كلير شدند ما هفته اخر بوديم خدا كنه به تعطيلات نخوريم
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، dreamer60 ، peyman1355 ، SOROUSHSOFT ، nika ، barmak ، امیر مهاجر ، lilac
(2012-12-18 ساعت 14:02)afshin06 نوشته:  دوستان اگر توی جدول کلیر شدگان ایروان ملاحظه کنید من فکر میکنم هر هفته این جدول آپدیت میشه یعنی اطلاعات هفته پیش پاک شده و اطلاعات جدید جایگزین میشوند. تا جایی که من متوجه شدم اطلاعات کلا تغییر میکنند.

ياد اون موقعي افتادم كه كی سي سي اسامي خيلي از دوستان رو كه آنكارا رو براي مصاحبه توي فرمهاشون انتخاب كرده بودند، از آنكارا به ايروان تغيير داده بود و خيلي از عزيزان به خاطر اين موضوع ناراحت بودند، اما الان مي بينيم كه واقعا خيري در اين كار بوده و شايد به ضرر اين عده از دوستان كه تمام نشد هيچ، حتي خيلي هم به نفع شون تمام شد ( به عنوان مثال هزينه هاي سفر به ايروان به مراتب كمتر از آنكاراست، اعتبار مديكال تست ايروان دو برابر اعتبار آنكاراست و از همه مهمتر اينكه تا امروز خيلي از عزيزاني كه ايروان مصاحبه داشتند كليرنس شون آمده اما آنكارا از ابتداي مصاحبه كيس هاي لاتاري امسال، تا امروز فقط 1 بار و فقط 14 كيس نامبر رو كلير اعلام كرده )
اميدوارم همينطور كه براي دوستانمون در ايروان خير و حكمتي وجود داشت كه به نفعشون تمام شد، اين تاخير و ديركرد سفارت در آنكارا هم خيري درش نهفته باشه و به نفع همه ما ( به اصطلاح آنكارائي ها ! ) تمام بشه
Smile
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
قول ميدم امروز يا نهايتا" فردا انكارا هم اپديت ميشه ، يه ١٥-١٦ تا كيسي هم كلير ميشن ميگي نه !!! حالا ببين Smile
✚♡✚♡✚♡✚♡✚♡✚♡✚♡✚♡✚♡✚♡

سلام دوستان. من تازه کلیر شدم، کسی میدونه هفته بعد سفارت ارمنستان تعطیله یا نه و من اگه شنبه برم تا آخر هفته کارم انجام می شه؟
شماره کیس: 2013AS000012xx،( یک نفر )/تاریخ رویت قبولی: May-2- 2012 /کنسولگری: آنکارا که تبدیل شد به ایروان/ ارسال فرمهای سری اول: May-6-2012 با پست آرامکس/ مصاحبه: هفته دوم نوامبر
تشکر کنندگان: armin1 ، dreamer60 ، مانترا ، payampars ، mehdiii ، afs ، lilac ، گل نهال ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان