کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-12-18 ساعت 17:30)dreamer60 نوشته:  قول ميدم امروز يا نهايتا" فردا انكارا هم اپديت ميشه ، يه ١٥-١٦ تا كيسي هم كلير ميشن ميگي نه !!! حالا ببين Smile
✚♡✚♡✚♡✚♡✚♡✚♡✚♡✚♡✚♡✚♡

ایشالا خدا از زبونت بشنوه SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
کیس نامبر : **15 2013AS / افراد کیس : 1 نفر / رویت قبولی : 2 می / تاریخ مصاحبه :23 ژانویه/ وضعیت:کلیرنس
تشکر کنندگان: dreamer60 ، armin1 ، raham ، Tomas
شماره ای که زنگ می زنید برای آگاهی از وضعیت کلیرنس رو اگه ممکنه بزارید ما هم زنگ بزنیم
....ممنون
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-12-18 ساعت 18:27)arashsh62 نوشته:  سلام دوستان. من تازه کلیر شدم، کسی میدونه هفته بعد سفارت ارمنستان تعطیله یا نه و من اگه شنبه برم تا آخر هفته کارم انجام می شه؟
فكر ميكنم بهتره بگذارين واسه بعد ٨ ژانويه
تعطيلات به اين قراره :
Dec: 25 & 31
Jan: 1-2-6-7&16
در ضمن شنبه ها و يكشنبه ها رو هم بهش اضافه كنين
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
تشکر کنندگان: mea694 ، arashsh62 ، ali2316 ، پروا ، bayat_r ، mohajer13 ، lilac ، سمانه777 ، Gole baba ، Tomas
آقا پیمان ان شاله آنکارا هم بزودی شروع میکنه وآماده سفر خواهی شد
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: dreamer60 ، peyman1355 ، raham ، Tomas
(2012-12-18 ساعت 19:11)princesess نوشته:  شماره ای که زنگ می زنید برای آگاهی از وضعیت کلیرنس رو اگه ممکنه بزارید ما هم زنگ بزنیم
....ممنون
با شماره 0012026631225 بزنگید بعد 1 و سپس 0 را شماره گیری کنید تا گوشی را برداشتند نوع ویزا و کبس نامبر و مشخصاتی که میخاد بدید تا بهتونجواب بدن
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
Dreamer. جان خييلي تبريك ميگمSmile
تشکر کنندگان: bayat_r ، dreamer60 ، armin1 ، Tomas
سلام به همه دوستان مهاجرسرا
من عضو جديد اين انجمن هستم و بتازگي از مصاحبه برگشتم.البته كليرنس خوردم.
روز مصاحبه از من يه آدرس توي امريكا خواستن كه گرين كارتو ارسال كنن به اون آدرس.
ولي من آدرسي نداشتم بدم.چون كسي رو اونجا ندارم.
ميخواستم ببينم كسي از دوستان هست كه بتونه يه آدرس توي آمريكا به من بده تا بدم به سفارت.
ممنون
تشکر کنندگان: r_ent ، mehdiii ، raham ، گل نهال ، mrbonbon ، Tomas
(2012-12-18 ساعت 17:30)dreamer60 نوشته:  قول ميدم امروز يا نهايتا" فردا انكارا هم اپديت ميشه ، يه ١٥-١٦ تا كيسي هم كلير ميشن ميگي نه !!! حالا ببين Smile
✚♡✚♡✚♡✚♡✚♡✚♡✚♡✚♡✚♡✚♡

دریمر عزیز شما که داری زحمت میکشی، قربون دستت با اینوریا هم یه هماهنگی میکنی؟؟ خدا شاهده چشم انتظار داریم Smile
تشکر کنندگان: r_ent ، afs ، dreamer60 ، Tomas
با سلام
دو تا سوال داشتم
1) قضیه passport pick up location جیه؟ و اینکه هنگام مصاحبه که پاسپرتو از ما می گیرن اگه کیلیرنس بخوریم چطور پاسو بهمون و ظرف چه مدتی بر میگردونن؟
2)من ایالتی که انتخاب کردم و ادرسو دادم واشینگتونه!! حالا هم می خوام برم تگزاس ولی با توجه به اینکه من آشنایی اونجا ندارم ایا این امکان هست آدرسمو در مصاحبه تغییر ندم ولی هنگام مراجعه (البته اگه خداکمک کنه) به آمریکا آدرس جدیدو اعلام کنم؟ (در فرودگاه)
با تشکر
4may2012----->20may2012---->4feb2013----->16 apr 2013---->6may 2013 ----> 3 july 2013
3 جولای دالاس
تشکر کنندگان: r_ent ، Tomas
(2012-12-19 ساعت 08:41)PARY1366 نوشته:  با سلام
دو تا سوال داشتم
1) قضیه passport pick up location جیه؟ و اینکه هنگام مصاحبه که پاسپرتو از ما می گیرن اگه کیلیرنس بخوریم چطور پاسو بهمون و ظرف چه مدتی بر میگردونن؟
2)من ایالتی که انتخاب کردم و ادرسو دادم واشینگتونه!! حالا هم می خوام برم تگزاس ولی با توجه به اینکه من آشنایی اونجا ندارم ایا این امکان هست آدرسمو در مصاحبه تغییر ندم ولی هنگام مراجعه (البته اگه خداکمک کنه) به آمریکا آدرس جدیدو اعلام کنم؟ (در فرودگاه)
با تشکر

این سوالاتون رو نباید اینجا بپرسین، لطفا برید تو تاپیک مربوط به خودش.
1- از سوالتون معلومه که به اندازه کافی این فروم رو نمیخونید، اگه کلیرنس بخورین پاسپورتتون رو بهتون برمیگردونن و هروقت کلیر شدین پاسپورت رو میبرین که ویزاتونو بزنن توش!
2- بله (این سوال خیلی تکراریه، حداقل بخاطر خودتون 1کم وقت بیشتری برای مطالعه این فروم بذارین)

✚♡✚♡✚♡✚♡✚♡✚♡✚♡✚♡✚♡✚♡

دریمر عزیز، با اینکه ندیدمتون اما حداقل میتونم بگم تعریفتونو از افشین شنیدمSmile
دیروز وقتی فهمیدم کلیر شدین خیلی براتون خوشحال شدم، اما گفتم پست نذارم که تاپیک شلوغ نشه،‌اما از دیروز تا الان همش تو این فکر بودم که چقدر براتون خوشحالم و نمیتونم پست نذارم Smile
امیدوارم که همیشه موفق باشین
خودمونی هم بگم:
هههههههههههوووووووووررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااا
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
(2012-12-19 ساعت 05:42)rouhollah نوشته:  سلام به همه دوستان مهاجرسرا
من عضو جديد اين انجمن هستم و بتازگي از مصاحبه برگشتم.البته كليرنس خوردم.
روز مصاحبه از من يه آدرس توي امريكا خواستن كه گرين كارتو ارسال كنن به اون آدرس.
ولي من آدرسي نداشتم بدم.چون كسي رو اونجا ندارم.
ميخواستم ببينم كسي از دوستان هست كه بتونه يه آدرس توي آمريكا به من بده تا بدم به سفارت.
ممنون

سلام
ورودتون مبارک
اول من یه توضیحی بدم بهتون:
شما هر سوالی که دارین باید برین تاپیک مربوط به خودش رو پیدا کنین و بخونین اگه جواب سوالتون رو پیدا نکردین (که بعیده) اونوقت سوالتون رو تو همون تاپیک بپرسین.
جواب سوالتون هم "بله" هستش. حداقل کاری که میتونید بکنید اینه که روی تبلیغی که از اسپانسر این فروم هست کلیک کنید و ببینید چه کارهایی براتون انجام میدن.
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
سلام دوستان
سوالی داشتم از دوستان با تجربه مهاجرسرایی ، همسرم رفته ابوظبی که ویزاها رو بگیره ، اونجا ملیکا خانم و یه آقایی که وکیل بود دیده بوده و ازشون در رابطه با اینکه آیا به همون ویزا میدن یا نه پرسیده ، که اونها هم گفتند به خانمت و بچه ها میدن ولی به شما ممکنه پاس رو برگردونند و 7-8 ماه دیگه ویزا بدند . با توجه به نامه ایی که در چک استاتوس داشتم :
We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You or another trusted person may bring your passports to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).

The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.
اینجا اشاره ای به اینکه واسه یکیمون در نیامده ، نشده . تا حالا فکر میکردم که واسه هممون ویزا صادر میکنند ولی با گفته های اون دوستان در ابوظبی ، یک کم ته دلم خالی شده . ممنون میشم اگر در این رابطه چیزی میدونید اطلاع بدین. روز یکشنبه قراره پاسها رو بگیره ( امیدوارم ویزایه هممون باشه ) . ممنون
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
خاله قزی ، r-ent ، مامان سایه جان ، پیشکسوتان ، کسی نظری و دلداری ، ایده ای ، کامنتی ....نداره ؟؟ Sad
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
تشکر کنندگان: sayeh_m ، امیر مهاجر ، r_ent ، peyman1355 ، Tomas
(2012-12-19 ساعت 10:38)honestly2002 نوشته:  خاله قزی ، r-ent ، مامان سایه جان ، پیشکسوتان ، کسی نظری و دلداری ، ایده ای ، کامنتی ....نداره ؟؟ Sad

دوست عزیز سلام من بعید میدونم تو این نامه که چیزی در مورد کیس شمانگفته نگرانی رو خودت دور کن وبه حرفهای بی اساس دیگران توجه نکن اگر موردی بود تو جواب ایمیلت میگفتن واگر نگفتن دلیلش اینه که مشکلی وجو د نداره موفق باشی دوست عزیز.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

(2012-12-19 ساعت 10:04)honestly2002 نوشته:  سلام دوستان
سوالی داشتم از دوستان با تجربه مهاجرسرایی ، همسرم رفته ابوظبی که ویزاها رو بگیره ، ...........................

به نظر من اگر قرار بود ویزا ندهند در نامه اشاره می کردند که مثلاً دوتا ویزا حاضره بیاید بگیرید و برای سومی منتظر باشید اما چون هیچ اشاره ای نکردند، مبناتون رو بذارید روی دریافت ویزا برای همه اعضای خانواده و توزیع شربت و شیرینی در مهاجرسرا...Big Grin
دل قوی دار
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان