کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-12-21 ساعت 03:21)SOROUSHSOFT نوشته:  مژده مژده
بالاخره سایت Visa Status Check آمریکا دوباره فعال شد و میتونیم بریم و وضعیت صدور ویزامون رو مشاهده کنیم Big Grin
آدرسشم هست https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV
فقط یک ایراد داره و اونم اینکه هنوز مثل پارسال درست و حسابی راه نیوفتاده Tongue
پارسال شماره کیس لاتاری رو که توش وارد میکردیم وضعیت صدور ویزا رو گزارش میداد ولی امسال کیس لاتاری که توش وارد میکنیم میگه این شماره کیس مهاجرتی معتبر نمیباشد و فقط اونایی رو که اولش ANK یا YRV و ... داره رو قبول میکنه
شاید به مرور درست شه و کیس لاتاری رو هم قبول کنه Big Grin
بچه ها یک تست کنید ببنید مال شما رو قبول میکنه؟؟
متاسفانه همان پیغام و میده این status checkرو از کجا پیدا کردی.

Invalid Immigrant Visa Case Number.
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: SOROUSHSOFT ، peyman1355 ، Tomas ، afshin06
(2012-12-22 ساعت 14:28)amirhr123 نوشته:  
(2012-12-21 ساعت 03:21)SOROUSHSOFT نوشته:  مژده مژده
بالاخره سایت Visa Status Check آمریکا دوباره فعال شد و میتونیم بریم و وضعیت صدور ویزامون رو مشاهده کنیم Big Grin
آدرسشم هست https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV
فقط یک ایراد داره و اونم اینکه هنوز مثل پارسال درست و حسابی راه نیوفتاده Tongue
پارسال شماره کیس لاتاری رو که توش وارد میکردیم وضعیت صدور ویزا رو گزارش میداد ولی امسال کیس لاتاری که توش وارد میکنیم میگه این شماره کیس مهاجرتی معتبر نمیباشد و فقط اونایی رو که اولش ANK یا YRV و ... داره رو قبول میکنه
شاید به مرور درست شه و کیس لاتاری رو هم قبول کنه Big Grin
بچه ها یک تست کنید ببنید مال شما رو قبول میکنه؟؟
متاسفانه همان پیغام و میده این status checkرو از کجا پیدا کردی.

Invalid Immigrant Visa Case Number.

دوست عزیز متاسفانه شماره کیس های لاتاری هنوز بوسیله این سیستم قابل شناسایی نیستند.
اگر تاپیک کلیرنس 2012 رو خونده باشی پارسال بچه ها از طریق همین سایت وضعیت ویزاشون رو مشاهده میکردند و حتی قبل از رفتن به مصاحبه با وارد کردن شماره کیس داخل این سیستم میتونستند تشخیص بدن که آبی میگیرن یا سفید!!!
ولی امسال متاسفانه هنوز شماره کیس های لاتاری برای این سیستم قابل شناسایی نیستند! ضمنا" این سیستم در حدود 5 ماه غیر فعال شده بود و الان 2 روزه که دوباره بازگشایی شده و احتمال داره تا چند وقت دیگه مثل پارسال دوباره قادر به شناسایی شماره کیس های لاتاری هم باشه Wink

اینم قیافه ما هنگامی که سایت کلیرنس آپدیت میشه Big Grin

[عکس: mikacm8dg0rk5imcil08.jpg]
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
احیانا mohsen_usa و mohajer13 جزء این کیسها نیستند؟
[/quote]

نه دوست عزيز من كه نيستم.انتظار و انتظار!!Sad
[/quote]
امیدوارم هرچه زودتر کلیر بشید، آفیسر به شما گفت چه مدت بعد از مصاحبه سایت رو چک کنید؟
2013AS000026xx
ارسال مدارک با ایمیل 30 May، کارنت: اکتبر، ایروان،
مصاحبه: Dec 10، کلیرنس: Jan 14، دریافت ویزا jan 24
College station,Texas
تشکر کنندگان: dreamer60 ، Tomas ، mohsen-usa ، peyman1355 ، afshin06
در مورد سايت استاتوس چك نگران نباشيد ، هنوز حتي كيس هاي خانوادگي رو هم نميشناسه و ظاهرا فعلا" فقط براي كيس هاي دانشجويي كار ميكنه Smile
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
سلام دوستان میشه بفرمایید لیست کلیر شده های ایروان رو از چه آدرسی میشه دید؟ممنون
شماره کیس : 2013AS2xxx - کنسولگری : ایروان- قبولی : 2 may -- تاریخ ارسال : 26 jun با mail -- تعداد : 3 نفر -- مصاحبه : W2DEC ایروان--> کلیر: 24 JAN
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-12-22 ساعت 22:32)farokhi21 نوشته:  سلام دوستان میشه بفرمایید لیست کلیر شده های ایروان رو از چه آدرسی میشه دید؟ممنون
از اینجا
http://armenia.usembassy.gov/casenumber.html
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، امیر مهاجر ، bayat_r ، مانترا ، armin1 ، Tomas ، peyman1355 ، afshin06
سروش عزیز
منظور من از سوال هوش و ذکاوت و پشتکار شما در پیگیری مطالب بود نه اینکه رفرنس بخواهم یعنی اینکه بابا تودیگه کی هستی
انشا الله که این دوره هم بخوبی میگذره و به مرحله بعد وارد بشیم
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان: SOROUSHSOFT ، bayat_r ، صوفیا صوری ، peyman1355 ، Tomas
(2012-12-22 ساعت 19:10)goody نوشته:  احیانا mohsen_usa و mohajer13 جزء این کیسها نیستند؟

نه دوست عزيز من كه نيستم.انتظار و انتظار!!Sad
[/quote]
امیدوارم هرچه زودتر کلیر بشید، آفیسر به شما گفت چه مدت بعد از مصاحبه سایت رو چک کنید؟
[/quote]
مرسي- گفت 6 هفته ولي از دو ماه هم گذشت!!!
2013AS00000XXXقبولی: 2012 1 May،ايروان،3 نفر،ارسال فرم: 2012 30May با دی.اچ.ال،کارنتی:2012 August ،مصاحبه:W3 October تاريخ كليرنس: xxتاريخ عزيمت به آمريكا: xx مقصد احتمالي:هيوستن
تشکر کنندگان: peyman1355 ، Tomas
کسی از بجه های آنکارا که کلیر شده رفته ویزا بگیره؟
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: گل نهال ، peyman1355 ، AsemanAbee ، Tomas
(2012-12-23 ساعت 17:20)mdna نوشته:  کسی از بجه های آنکارا که کلیر شده رفته ویزا بگیره؟

نه دوست عزیز مث اینکه هیچکی نرفته یا رفتنو حوصله حرف زدن ندارن. فکر کنم خودم بایستی دست به کار شم پاشم برم واستون خبر بیارمCool
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
تشکر کنندگان: raham ، گل نهال ، Saeedv13 ، armin1 ، peyman1355 ، dreamer60 ، mdna ، Ahmad AHS ، afs ، AsemanAbee ، achi686 ، lilac ، Tomas ، Ali DV-2013
از همين حالا به رفقايي كه فردا و پس فردا كلير ميشن تبريك ميگم .
✜♡✜♡✜♡✜♡✜♡✜♡✜♡✜♡✜♡✜♡
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
(2012-12-23 ساعت 18:48)صوفیا صوری نوشته:  
(2012-12-23 ساعت 17:20)mdna نوشته:  کسی از بجه های آنکارا که کلیر شده رفته ویزا بگیره؟

نه دوست عزیز مث اینکه هیچکی نرفته یا رفتنو حوصله حرف زدن ندارن. فکر کنم خودم بایستی دست به کار شم پاشم برم واستون خبر بیارمCool
صوفيا جان برو دست راستتون هم زير سر بقيهSmile اميدوارم به زودي دست پر برگرديد

(2012-12-23 ساعت 20:01)dreamer60 نوشته:  از همين حالا به رفقايي كه فردا و پس فردا كلير ميشن تبريك ميگم .
✜♡✜♡✜♡✜♡✜♡✜♡✜♡✜♡✜♡✜♡
پيشواز ميري دريمر جان؟ Big Grin دعا كن يه كم اين آنكارا تكوني به خودش بده به ايروان و ابوظبي برسهWink
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: raham ، صوفیا صوری ، achi686 ، Tomas ، Ali DV-2013
(2012-12-23 ساعت 20:01)dreamer60 نوشته:  از همين حالا به رفقايي كه فردا و پس فردا كلير ميشن تبريك ميگم .
✜♡✜♡✜♡✜♡✜♡✜♡✜♡✜♡✜♡✜♡
البته پس فردا سفارت تعطیله چون تولد حضرت مسیحه ولی امیدوارم فردا کلیر بشیم چون 40 روز گذشت. اینم انرژیش +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره کیس: 2013AS7XX /تاریخ قبولی:3may /کنسولگری:آنکارا /تعداد افراد کیس :2نفر /تاریخ ارسال فرمها:10may /کارنت شدن کیس: 13aug /نامه دوم : 20sep /مصاحبه : nov ،كليرنس : یک نفر 185 روز و یک نفر 288 روز
(2012-12-23 ساعت 20:03)peyman1355 نوشته:  
(2012-12-23 ساعت 18:48)صوفیا صوری نوشته:  

صوفيا جان برو دست راستتون هم زير سر بقيهSmile اميدوارم به زودي دست پر برگرديد

[quote='dreamer60' pid='254072' dateline='1356276678
اینبار شما کلیر میشی...........باور کن ........اینم انرژی مثبت واس همه منتظران ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
تشکر کنندگان: raham ، mdna ، armin1 ، achi686 ، peyman1355 ، Tomas ، Ali DV-2013 ، Emma_a432
من 7 ژانویه خواهم رفت. آخه 3 شنبه این هفته و هفته بعد سفارت تعطیله و کارمندهای UPS هم اگر بخواند در شروع سال نو مثل ما کار کنن که احتمال داره 2-3 روزه کار تموم نشه.
به خاطر همین بهتر دیدم هفته ای برم که سفارت تعطیلی نداشته باشه.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان