کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
ترتیب خاصی واسه کلیر شدن وجود داره ؟
کیس لاتاری 2013 :تاریخ ورود به ارمنستان : 6 dec   مدیکال :7 dec  مصاحبه:11 dec کلیر : 14 jan  صدور ويزا: 24 jan  مقصد=هیوستون/تگزاس  ورود : 10 may
---------
کیس ازدواجی : تاریخ رسید مدارک :  2013 29oct
تاریخ  Approve  مدارک : 4  2013 Dec
دريافت كيس نامبر : 12 February 2015
فرم 6march : ds261
پرداخت ١٢٠$ : 30march
پرداخت ٣٢٥ $ : 3april
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-12-23 ساعت 21:44)yalda.irannejad نوشته:  ترتیب خاصی واسه کلیر شدن وجود داره ؟

منظورتون از ترتیب خاص چیه؟
البته هیچ قانون و ضابطه ای نداره و هر موقع بررسی یک پرونده تمام بشه اعلام میکنند.
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2012-12-23 ساعت 20:49)mea694 نوشته:  چقدر مودبانه بود وقتی یکی از مدیران پست یه نفر رو پاک میکردن حداقل با یه پیام یا عذر خواهی یاعلتش رو توضیح میدادن.واقعا حالا متوجه میشم فرق ایرانی بودن بابقیه آدمای باشخصیت و با کلاس اروپایی در چیه.
چقدر خوب بود اگه شما قوانین سایت مهاجرسرا رو مطالعه میکردید بعد این پست رو میذاشتین و به مدیران این سایت توهین میکردید.

قانون شماره 20 و 21 رو جهت اطلاعتون میذارم. هرچند که من پست شما رو عدم تایید نکردم ولی منم بودم عدم تایید میکردم.

۲۰- مدیران سایت دسترسی لازم برای ویرایش و تغییر در گفتگوها را دارند و برای اقدامات مدیریتی ملزم به جواب پس دادن به کاربران متخلف نیستند.

۲۱- در صورتی که از حذف و یا ویرایش پست خود توسط یکی از مدیران سایت گله‌مند هستید، موضوع را از طریق پیام خصوصی (و نه تاپیکی جداگانه در انجمن‌ها) با یکی از مدیران ارشد و یا مدیران کل سایت در میان بگذارید تا رسیدگی شود.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
صلوات بفرستین
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
(2012-12-23 ساعت 21:44)yalda.irannejad نوشته:  ترتیب خاصی واسه کلیر شدن وجود داره ؟
دوستان
به خدا کلیرنس هیچ قانونی نداره . Wink چند بار هم این تکرار شده Wink. هیچ چیز کلیرنس مطابق با اون چیزی که ما فکر میکنیم نیست . اصلا" نمیدونیم چرا بعضی ها ده روزه کلیر میشن بعضی ها دو ماهه و حتی نمیشه گفت که چه موقع لیست ها اعلام میشه . حتی نمیدونیم که هر دفعه تو هر لیست چند نفر هستن . به نظر من که انکارا فعلا" زیاد هم بد نبوده و در مدت یکماه و نیم 25 نفر اعلام شده . درسته ایروان سرعتش زیادتر بوده ولی تعداد کمتری رو هر بار اعلام کرده . به هر حال باید صبر کنیم Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
(2012-12-23 ساعت 22:41)mea694 نوشته:  مگر قرار نیست با گذاشتن پست ها به همدیگه کمک کنیم و مشکلات همدیگه رو حل کنیم?
من پستی گذاشته بودم که کسانی که از تاریخ 1 فوریه به بعد پاکت زرد رو بگیره باید توی آمریکا 165 دلار بده.خواستم از این طریق کمکی کرده باشم تا بچه ها ی کلیر شده زودتر برن ویزاشونو بگیرن.ولی در کمال ناباوری دیدم پاک شده.واسه من مهم نیست که پست من پاک بشه یا نه.اینو بگم که همیشه قانون رو مشتری تعیین میکنه.اگه مشتری نباشه این سایت هم نیست.گرچه ما مشتری نیستیم.ولی ادب و نزاکت حکم میکنه واسه این کارشون توضیح بدن.هرچند واسم مهم نیست.امیدوارم این شیوه رو دیگه تکرار نکنن.

mea694 جان,تو بزرگتری بیخیال
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: mea694 ، امیر مهاجر ، IN.USA@2013 ، mgolchin13 ، Tomas
کسانی که تو صنایع دفاع کار میکنند کلن چقدر شانس دارن که تو کلیرنس رد نشن؟
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: bayat_r ، Tomas
(2012-12-23 ساعت 22:41)mea694 نوشته:  مگر قرار نیست با گذاشتن پست ها به همدیگه کمک کنیم و مشکلات همدیگه رو حل کنیم?
من پستی گذاشته بودم که کسانی که از تاریخ 1 فوریه به بعد پاکت زرد رو بگیره باید توی آمریکا 165 دلار بده.خواستم از این طریق کمکی کرده باشم تا بچه ها ی کلیر شده زودتر برن ویزاشونو بگیرن.ولی در کمال ناباوری دیدم پاک شده.واسه من مهم نیست که پست من پاک بشه یا نه.اینو بگم که همیشه قانون رو مشتری تعیین میکنه.اگه مشتری نباشه این سایت هم نیست.گرچه ما مشتری نیستیم.ولی ادب و نزاکت حکم میکنه واسه این کارشون توضیح بدن.هرچند واسم مهم نیست.امیدوارم این شیوه رو دیگه تکرار نکنن.

شما باید مشکلتو با پیام خصوصی به یکی از مدیرا مطرح میکردی نه اینکه پیغام عمومی بزاری و توهین کنی. امیدوارم دیگه این شیوه رو تکرار نکنید و به قوانین سایت احترام بزارید.
در ضمن تنها جایی که من سراغ دارم که قانونشو هر کدوم از اعضاش برای خودشون تعیین میکنن جنگله و اگه فکر میکنید در اروپا آدمهای غیر ایرانی، باشخصیت و با کلاسی هستند که نه به قوانین احترام میزارند و نه براشون مهمه کسی به قوانین احترام بزاره میتونید به اونجا مراجعه کنید.
سفرنامه

حتما اشتباهی شده. من پست شما رو دیدم موردی نداره.
روزانه پستهای دردسر ساز زیادی توسط مدیران عدم تأیید میشند و پیش میاد که بین اینها پستی هم به اشتباه عدم تأیید بشه.
شما هم بهتره من بعد اگر مورد اینچنینی بود قبل از قضاوت کردن فقط در این مورد بپرسید.
در هر صورت پست شما رو برگردوندم.
(2012-12-23 ساعت 23:03)jahanshahloo نوشته:  کسانی که تو صنایع دفاع کار میکنند کلن چقدر شانس دارن که تو کلیرنس رد نشن؟
زمان کلیر شدنشون بیشتره و گرنه خدا بخواد ویزا می گیرید
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Nightsky007 ، Saeedv13 ، Tomas ، ali2316 ، Emma_a432
mea694، لازم به توضیحه که شما بلافاصله قبل از اعتراض، یک پست ۳۰ یا 30 بحث برانگیز راه انداخته بودید که پست شما و پستهای متعاقبش عدم تأیید شده بود.
به همین دلیل هم اینچنترس بوی توضیح دادند که پست شما خلاف قوانین سایته.
در هر صورت بهتره در طرز نوشتارتون در سایت تجدید نظر کنید که صرفنظر از اینکه حق با شما باشه یا نه به دلیل ادبیات نا خوشایندتون ممکنه اخطار بگیرید.
(2012-12-22 ساعت 11:56)sh_60 نوشته:  سلام
دوستانی که رفتن برای ویزا فتوکپی از تمام صفحات میخوان یا فقط صفحه اول ؟؟؟
کسی یه هاستل قیمت مناسب میتونه برام مغرفی کنه ؟ اگه کسی جایی میدونه میشه شمارشو برام پیغام کنه ممنون میشم Smile

سفارت ارمنستان از ما فقط کپی صفحه اول رو گرفت
2013AS2***   نفرات:2    مصاحبه:19DES,2012 ایروان   سـفـــــرنـــامـه
کلیر: برنده اصلی 19Agust   ورود به آمریکا: 17NOV 2013
--------------------------
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
Case Updates: 9,14,15,16,17,22 Dec,13March,5,11May
CLEAR:16MAY2016 Smile  
تشکر کنندگان: enchantress_boy ، afshin06 ، Tomas ، ali2316 ، السانا
دوستان منتظر عزیز...اینو بدونید که تنها نیستید و حتی ماها هم که ویزامون رو گرفتید با شما و پا به پای شما دوستان عزیز تا آخرش میایم......
به امید اینکه فردا یه تعداد کثیری از دوستان منتظر ، از انتظار در بیان و پاک پاک شوند......

مخصوصا یکی از دوستانم علی جان ، که دوست دارم بهش خبر کلیرنسشو من بهش بدم و برای این دوستم و دیگر دوستان کلی جیغ و فریاد از خوشحالی بزنیم........

به امید خدا که فردا کلیرنس های این هفته هم اعلام بشه اینم کلی انرژی....
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
(2012-12-23 ساعت 23:42)khmp نوشته:  
(2012-12-22 ساعت 11:56)sh_60 نوشته:  سلام
دوستانی که رفتن برای ویزا فتوکپی از تمام صفحات میخوان یا فقط صفحه اول ؟؟؟
کسی یه هاستل قیمت مناسب میتونه برام مغرفی کنه ؟ اگه کسی جایی میدونه میشه شمارشو برام پیغام کنه ممنون میشم Smile

سفارت ارمنستان از ما فقط کپی صفحه اول رو گرفت

در تکمیل پاسخ دوستمون به خاطر 20 تا 50 تومن روزه شک دار نگیرید و از تمام صفحاتش کپی تهیه کنید. سعی کنید هر چی میتونید با مدارک کامل تر برید سفارت، البته فقط مدارکی که ازتون خواستن رو بدید و الکی مدرکی که نمیخوان رو بهشون ندید ولی هر چیزی که فکر میکنید ممکنه ازتون خواسته بشه همراهتون باشه. البته جهت اطلاع سفارت آنکارا فتوکپی از تمام صفحات پاسپورت رو میخواد.
در ضمن خواهشاً سوالات خودتون رو در تاپیک مرتبط مطرح کنید.
سفرنامه
من 53 روز رو گذروندم.... هم اکنون محتاج دعا و انرژی سبزتان هستیم.....Smile

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان