کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
كليرنس برندگان ٢٠١٣
(2012-12-24 ساعت 01:08)amirazimi نوشته:  من 53 روز رو گذروندم.... هم اکنون محتاج دعا و انرژی سبزتان هستیم.....Smile
دکتر امامی از برنده های ۲۰۱۲ که توی مونتریال مصاحبه داشت بعد از ۲ ماه کلیر شد
شما هم ایشالا هفته دیگه هورا رو میکشی
لطفا یه نگاه به پیغام خصوصیت بندازBig Grin
کیس: **AS38 ، رویت قبولی: 1 می ارسال فرم ها:20 می
کنسولگری: مونتریال کانادا مصاحبه:
مقصد : Maryland افراد كيس: 2نفر
(2012-12-23 ساعت 23:42)khmp نوشته:  
(2012-12-22 ساعت 11:56)sh_60 نوشته:  سلام
دوستانی که رفتن برای ویزا فتوکپی از تمام صفحات میخوان یا فقط صفحه اول ؟؟؟
کسی یه هاستل قیمت مناسب میتونه برام مغرفی کنه ؟ اگه کسی جایی میدونه میشه شمارشو برام پیغام کنه ممنون میشم Smile

سفارت ارمنستان از ما فقط کپی صفحه اول رو گرفت
دوست من
من هفته پیش ویزام رو از ارمنستان گرفتم و تنها کپی صفحه اول پاسو ازم گرفت. اون هم صرفا جهت ارایه مدرک شناسایی و اونو بهم برگردوند. البته یک نفر از دوستان هم که اومده بود ویزا بگیره و کپی پاسشو نداشت مامور دم در با کنسول صحبت کرده بود و کنسول گفته بود صبر کنه تا همه مراجعه کنندگان تمام بشند بعد از توی فایلش کپی پاسشو در بیاره و کارش رو انجام بده. و به همین ترتیب هم ویزاشو دریافت کرد.
IF THERE IS A WILL, THERE IS A WAY
ورود به آمریکا مارچ 2013 ساکن سیاتل
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، گل نهال ، Saeedv13 ، el333 ، peyman1355 ، bayat_r ، Tomas ، lilistar ، mohajer13 ، ali2316 ، afs ، AsemanAbee ، lilac ، roeentan ، khmp
(2012-12-24 ساعت 01:18)Championking نوشته:  
(2012-12-24 ساعت 01:08)amirazimi نوشته:  من 53 روز رو گذروندم.... هم اکنون محتاج دعا و انرژی سبزتان هستیم.....Smile

دوست عزیز منم دقیقا مثل شمام،امیدوارم بالاخره انتظار تموم شه
تشکر کنندگان: Sepasttian ، amirazimi ، Championking ، Tomas ، mohajer13 ، گل نهال ، r_ent ، mrbonbon ، Emma_a432

خدا از دهانت بشنوه....ایشالا.شب موعود این تاپیک شام همه مهمون من SmileBig GrinCool
تشکر کنندگان: Championking ، peyman1355 ، Tomas ، r_ent ، roeentan ، Emma_a432
(2012-12-24 ساعت 02:28)amirazimi نوشته:  

خدا از دهانت بشنوه....ایشالا.شب موعود این تاپیک شام همه مهمون من SmileBig GrinCool

باشه امیر جان ما که هستیم 2 رزو کن برای شام....
تشکر کنندگان: bayat_r ، Tomas ، r_ent
سلام با یه عالمه انرژی +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
دیروز همسرم ویزای هر 4 تامون رو گرفت. ایشالله روزیه همه منتظران. چیزی که خواستم بگم . من فراموش کرده بودم که برگه سفید کلیرنس رو به همسرم بدم . و فقط (پرینت نامه کلیر شدنم و یک ایی میلی که به سفارت زده بودم و اونها هم جواب داده بودن که میتونید برای ماه دسامبر بیاین و ویزاتون رو بگیرید ) داده بودم که خدارو شکر زیاد به این مسئله گیر ندادند و ویزا ها رو دادند. سه شنبه 18 دسامبر پاسها رو گرفتند و یکشنبه 23 دسامبر ویزاها رو دادند با 4 پاکت زرد رنگ . از حالا باید به اتاق (اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت .... ) مراجعه کنم . ممنون مهاجرسرایان Big Grin
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
(2012-12-24 ساعت 09:41)honestly2002 نوشته:  سلام با یه عالمه انرژی +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
دیروز همسرم ویزای هر 4 تامون رو گرفت. .......
خدا رو شکر برای ویزاهاتون به ویژه همسر گرامی اما یادتونه شما قبلاً گفته بودید:
همسرم رفته ابوظبی که ویزاها رو بگیره ، اونجا ملیکا خانم و یه آقایی که وکیل بود دیده بوده و ازشون در رابطه با اینکه آیا به همون ویزا میدن یا نه پرسیده ، که اونها هم گفتند به خانمت و بچه ها میدن ولی به شما ممکنه پاس رو برگردونند و 7-8 ماه دیگه ویزا بدند .
اینجا اشاره ای به اینکه واسه یکیمون در نیامده ، نشده . تا حالا فکر میکردم که واسه هممون ویزا صادر میکنند ولی با گفته های اون دوستان در ابوظبی ، یک کم ته دلم خالی شده . ممنون میشم اگر در این رابطه چیزی میدونید اطلاع بدین. روز یکشنبه قراره پاسها رو بگیره ( امیدوارم ویزایه هممون باشه ) . ممنون

پس نتیجه میگیریم به تنشهایی که توسط هرکسی حتی ملیکا خانم مهربون به شما وارد میشه توجه نکنید.
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2012-12-24 ساعت 00:43)enchantress_boy نوشته:  
(2012-12-23 ساعت 23:42)khmp نوشته:  
(2012-12-22 ساعت 11:56)sh_60 نوشته:  سلام
دوستانی که رفتن برای ویزا فتوکپی از تمام صفحات میخوان یا فقط صفحه اول ؟؟؟
کسی یه هاستل قیمت مناسب میتونه برام مغرفی کنه ؟ اگه کسی جایی میدونه میشه شمارشو برام پیغام کنه ممنون میشم Smile

سفارت ارمنستان از ما فقط کپی صفحه اول رو گرفت

در تکمیل پاسخ دوستمون به خاطر 20 تا 50 تومن روزه شک دار نگیرید و از تمام صفحاتش کپی تهیه کنید. سعی کنید هر چی میتونید با مدارک کامل تر برید سفارت، البته فقط مدارکی که ازتون خواستن رو بدید و الکی مدرکی که نمیخوان رو بهشون ندید ولی هر چیزی که فکر میکنید ممکنه ازتون خواسته بشه همراهتون باشه. البته جهت اطلاع سفارت آنکارا فتوکپی از تمام صفحات پاسپورت رو میخواد.
در ضمن خواهشاً سوالات خودتون رو در تاپیک مرتبط مطرح کنید.
چون در اين تاپيك اين پرسش مطرح شده و به نوعي به پروسه كليرنس مربوط ميشه، اينجا در ادامه صحبتهاي دوستان گرامي مطرحش مي كنم، مگه هنگام مصاحبه كپي تمامي صفحات گذرنامه هامون رو سفارت در آنكارا ازمون نگرفته ؟ آيا دوباره مي بايستي ازشون كپي بگيريم ( رنگي بايستي باشه يا سياه و سفيد هم ايرادي نداره ؟ ) و با خودمون ببريم و آيا نياز به برابر با اصل كردن اين كپي ها هست يا خير ؟
با عرض پوزش از همه دوستان و مديران گرامي
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-12-24 ساعت 09:52)bayat_r نوشته:  
(2012-12-24 ساعت 09:41)honestly2002 نوشته:  سلام با یه عالمه انرژی +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
دیروز همسرم ویزای هر 4 تامون رو گرفت. .......
یادتونه شما قبلاً گفته بودید:
همسرم رفته ابوظبی که ویزاها رو بگیره ، اونجا ملیکا خانم و یه آقایی که وکیل بود دیده بوده و ازشون در رابطه با اینکه آیا به همون ویزا میدن یا نه پرسیده ، که اونها هم گفتند به خانمت و بچه ها میدن ولی به شما ممکنه پاس رو برگردونند و 7-8 ماه دیگه ویزا بدند .
اینجا اشاره ای به اینکه واسه یکیمون در نیامده ، نشده . تا حالا فکر میکردم که واسه هممون ویزا صادر میکنند ولی با گفته های اون دوستان در ابوظبی ، یک کم ته دلم خالی شده . ممنون میشم اگر در این رابطه چیزی میدونید اطلاع بدین. روز یکشنبه قراره پاسها رو بگیره ( امیدوارم ویزایه هممون باشه ) . ممنون

پس نتیجه میگیریم به تنشهایی که توسط هرکسی حتی ملیکا خانم مهربون به شما وارد میشه توجه نکنید.
بیات جان ممنون از یادآوریتون . حقیقتا اطلاعات هیچ کس به اندازه بچه های مهاجرسرا نمی رسه ( اونهم مفید و با اون همه انرژی مثبت ) . باز هم از همه دوستانی که همیشه قوت قلبی برای ما بودند ممنون و سپاسگزارم . پیروز و سربلند و امیدوار باشید .
C.N : 19XX, رویت قبولی :2می 2012، نفرات : 4 ،مصاحبه:ابوظبی ،1Nov. زمان کلیرنس:33 روز . دریافت ویزا :Big Grin مقصد: نیوهمپشایر
تشکر کنندگان: Tomas ، mdna ، bayat_r ، raham ، peyman1355 ، امیر مهاجر ، ali2316 ، گل نهال ، r_ent ، sayeh_m ، AsemanAbee ، lilac ، roeentan ، goody
[quote='hassan1358arab' pid='254123' dateline='1356287021']
[quote='mea694' pid='254114' dateline='1356286274']

من پستی گذاشته بودم که کسانی که از تاریخ 1 فوریه به بعد پاکت زرد رو بگیره باید توی آمریکا 165 دلار بده.خواستم از این طریق کمکی کرده باشم تا بچه ها ی کلیر شده زودتر برن ویزاشونو بگیرن.

این خبر درسته متاسفانهSad در سایت travel.state.gov نوشته کسانی که بعد از یکم فوریه ویزا بگیرند باید این پول رو پرداخت کنند وگرنه گرین کارت براشون نمیآد..مثل اینکه پول کم آوردن Sad
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
(2012-12-24 ساعت 10:05)honestly2002 نوشته:  بیات جان ممنون از یادآوریتون .
بیات جان ممنون از یادآوریتون .

بابا کافیه همون یکبار، بخدا تا حالا یکجا کسی اینهمه ازم تشکر نکرده بود....
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2012-12-24 ساعت 10:30)mdna نوشته:  [quote='hassan1358arab' pid='254123' dateline='1356287021']

من پستی گذاشته بودم که کسانی که از تاریخ 1 فوریه به بعد پاکت زرد رو بگیره باید توی آمریکا 165 دلار بده.خواستم از این طریق کمکی کرده باشم تا بچه ها ی کلیر شده زودتر برن ویزاشونو بگیرن.

این خبر درسته متاسفانهSad در سایت travel.state.gov نوشته کسانی که بعد از یکم فوریه ویزا بگیرند باید این پول رو پرداخت کنند وگرنه گرین کارت براشون نمیآد..مثل اینکه پول کم آوردن Sad

میشه لینک دقیقش رو بزارید این که ادرس سایت هست کجا باید دنبالش بگردیم اونوقت؟
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: peyman1355 ، Tomas
(2012-12-24 ساعت 10:41)سمانه777 نوشته:  
(2012-12-24 ساعت 10:30)mdna نوشته:  [quote='hassan1358arab' pid='254123' dateline='1356287021']

http://www.travel.state.gov/visa/questio..._4413.html
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
(2012-12-24 ساعت 11:29)peyman1355 نوشته:  
(2012-12-24 ساعت 10:50)mdna نوشته:  
(2012-12-24 ساعت 10:41)سمانه777 نوشته:  

http://www.travel.state.gov/visa/questio..._4413.html
درود بر دوست خوبم mdna گرامي

آيا اين مبلغ به ازاي هر نفر از افراد خانواده است يعني يك خانواده سه نفري مي بايستي 495 دلار پرداخت كنند يا 165 دلار براي همه افراد خانواده كافيه؟ ضمنا اين مبلغ رو چطوري و كجا مي بايستي پرداخت كنند؟ توي لينك هايي كه شما بزرگواري كرديد فرستاديد در جايي از آن خواندم كه ظاهرا زمان مصاحبه مي بايستي پرداخت بشه اما كساني كه مثل من و شما منتظر پروسه كليرنس هستند اگر خداي ناكرده بعد از 1 فوريه ويزامون رو بگيريم اون موقع چكار بايستي بكنيم؟ آيا زمان تحويل گذرنامه براي صدور ويزا اين مبلغ رو بايستي پرداخت كنيم يا اصلا اين مبلغ به تاريخ صدور ويزا بر مي گرده؟ ( دوستاني كه بعد از پروسه كليرنس ويزاشون رو گرفتند، آيا تاريخ صدور ويزاشون، همون تاريخ روز مصاحبه در گذرنامه نوشته شده است يا خير؟ )

يك دنيا از لطف و بزرگواري شما سپاسگزارم
در لينك زير تقريبا تمامي پاسخ پرسش هاي بالا رو گرفتم:
http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...f3d6a1RCRD
اما تنها پرسش اينه كه اين مبلغ براي هر نفر مي بايستي پرداخت بشه يا براي ويزاي اعضاء يك خانواده هم همين مبلغ كفايت مي كنه؟
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: گل نهال ، mdna ، سمانه777 ، صوفیا صوری ، AsemanAbee ، raham ، Tomas
(2012-12-24 ساعت 09:56)peyman1355 نوشته:  چون در اين تاپيك اين پرسش مطرح شده و به نوعي به پروسه كليرنس مربوط ميشه، اينجا در ادامه صحبتهاي دوستان گرامي مطرحش مي كنم، مگه هنگام مصاحبه كپي تمامي صفحات گذرنامه هامون رو سفارت در آنكارا ازمون نگرفته ؟ آيا دوباره مي بايستي ازشون كپي بگيريم ( رنگي بايستي باشه يا سياه و سفيد هم ايرادي نداره ؟ ) و با خودمون ببريم و آيا نياز به برابر با اصل كردن اين كپي ها هست يا خير ؟
با عرض پوزش از همه دوستان و مديران گرامي

شما که مصاحبه رفتی و احتیاج به ارائه مدرک به سفارت نداری مگه اینکه ازتون بخوان که بعیده. من اینو واسه دوستانی که سفارت ایروان یا ابوظبی میرن گفتم. در ضمن بد نیست یه نسخه دیگه از فتوکپی پاسپورت کسانی که به آنکارا میرن هم داشته باشن که اگه یه وقت فتوکپیهایی که فرستاده بودین گم شده بود سریعاً دوباره تحویل سفارت بشه. در ضمن فتوکپی سیاه سفید کافیه و احتیاج به ترجمه یا تایید از جایی نداره.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان